Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) bitpork válasza aero. (#78550) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig gondoltam, hogy majd jól kifizettetem veled az a kb 0.07 €centet amibe került volna a hívás :DDD
Bármikor nagyon szívesen!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78552) pècsimunkás válasza kisza25 (#78535) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Voltam vele próba úton . Nem rossz ...
Meg is vettem volna egy újat , de nem tudtam megegyezni a szalonban , és elhoztam a szomszéd Toyotától egy Aurist . A mi tetszett a Hondában : külső , rengeteg extra , nagy hely van benne , és ahogy beültem , az maga volt a tökély ! A kormány, ülés , könyöktámasz , pedálok , váltó ... Mintha rám öntötték volna !

Kontra : analóg műszerfal jobban tetszik , 1,8 l 143 le,de az 1,2l Auris turbó mellet kb mint a döglött ló ( legalább is érzetre ) , és , ha jól emlékszem 140- nél 6.ban 4000 rpm volt .

Egyik kollégám , amúgy szólt januárban , hogy eladja az övét , mert vett egy új kombit akkor . 10000 euró lett volna , 2012 , kb 60000 km , 1,8 l , sötétzöld autó volt . Közben ő rakta bele a fülembe a bogarat , hogy érdemes új autót venni , szóval az üzlet elmaradt ...
Bár nem lett volna rossz az sem , mert kb 4 millió most otthon egy olyan Civic . Pár évet használtam volna , sokat nem buktam volna rajta , de akkor már rá voltam kattanva az új autóra !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78553) kisza25 válasza pècsimunkás (#78552) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és köszi az infót:)
én is újat vennék, de noncs hozzá kedvem, hitelt meg többet nem veszek fel autóra, elég amit az éves értékvesztéssel bukok.:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78554) pècsimunkás válasza kisza25 (#78553) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pènzem nekem sem volt , de volt a banknak :D !

A kollègám autójához is kellet volna egy kis hitel , de akkor inkább több hitel , ès lett egy új autóm . Annyi , hogy azèrt Nèmetországban jobbak ès kiszámíthatóbbak a hitelek .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78555) bitpork válasza pècsimunkás (#78554) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

És akkor nagyon finom és nőies voltál...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78556) MunezXBK válasza pècsimunkás (#78554) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Főleg, hogy mostanság mínusz kamatra adnak. :D

(#78557) pècsimunkás válasza MunezXBK (#78556) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem nem ... :N

De tènyleg jó a hitel feltètel . Páran megkèrdeztèk , hogy mièrt nem gyüjtögetek mèg , meg ilyesmik :F ?
Az autó árak elèg szèpen mennek fel - bâr mindig vannak akciók is , de úgy voltam vele , inkább 2 èvvel korábban ülök bele az új autóba ès kifizettem az a kevés kamatot .
Gondoltam rá règebben , hogy veszek egy 7 - 8 èves autót kp- ra , de utánna kezdhetem megint autóra gyűjteni , mert pâr èv , ès újra autócsere kell ès amit vennèk használtan , pár èv múlva nem sokat fog èrni .
3,5 èv múlva lejár a hitel , ès ott lesz egy viszonylag fiatal , èrtèkes autóm . A Toyota jó èrtèktartó itt is .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78558) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy laikus kérdés, de Ti talán járatosabbak vagytok benne.

Szeptemberben cseréltetek tárcsákat és betéteket. A kérdés, hogy a tárcsákat egyesével vagy duplán csomagolják?
Esetemben például az első tengelyre ATE 24.0125-0117.1 kerül majd fel. Ha képeket nézek erre a címszóra keresve, akkor mindenhol kettő db / doboz látható, viszont mondjuk egy Bárdi vagy Unix webáruházban meg kettőt akar rendeltetni velem.

"Less but better" - Dieter Rams

(#78559) Qru válasza Dyingsoul (#78513) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tök másról szól a két autó. Az mx-5 egy kanyarvadász kis ördögfajzat, a Z3 meg a parton végig gyökketővel gurulós.

#nincsbennetarcsi

(#78560) hacki87 válasza xEon1337 (#78558) üzenetére


hacki87
senior tag

A dobozban 2db van az ár meg gondolom dbra van írva gondolom ezert akar 2dbt rendeltetni.

(#78561) Richard! válasza xEon1337 (#78558) üzenetére


Richard!
addikt

Duplán vannak csomagolva.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#78562) Martin97 válasza tboy93 (#78512) üzenetére


Martin97
aktív tag

Igen több mint valószínű, hogy ez lesz a hiba.
Viszont ha már szétbontatom az egészet cserélem. Hegyekben maximum fölé terhelve a tárcsa is biztosan kopott rendesen. Az emelkedőkön a dugóknál volt szaga.
(Még nem biztos mi lesz a sorsa. A javítás felé hajlok.)

Most nagy dilemmában vagyok.

A nyaralás során kapott az autó hideget-meleget, amikkel nem tudom milyen egyéb károkat okozhattam benne:
(Valószínüleg semmit, de azért leírom, hogy tudjatok tanácsot adni. A kuplung meg szimplán a sok futás után a magas terhelés miatt adhatta meg magát. Szerencsére nem a hegyekben, hanem Magyarországon a pályán.)

Hegynek felfele kétszer (5-6 percen belül) leállt a motor minden előjel nélkül, azt gondoltam, hogy a lötyögő üzemanyag miatt 1-1 pillanatra nem kap üzemanyagot, vagy túl alacsonyra esett a fordulat. újraindítottam mindkét esetben. A második eset után ~10 perccel az első erre alkalmas helyen félreálltam és észrevettem, hogy a kiegyenlítőtartályban bugyog a víz. És az oldalánál néhány cseppet kinyomott. A hőfokmutatóm végig a normál tartományban maradt, a skála 2/3-adánál (mióta megvan nem ment efölé). Ebből valami termosztát gondra következtetnék vagy arra, hogy a hűtő egyszerűen nem elég kicsi menetszélnél, nagy terhelés melett. De ez a mutató állását nem magyarázza meg. :F
Azonnal leálítottam a motort és maxra kapcsoltam a fűtést. Amint lehült indítottam és üresben legurultunk a hegyről. A motor továbbra is finoman és halkan jár, látszólag nincs gond.
Volt még egy ilyen eset egy nagyobb emelkedőnél, de ott nem állt le a motor. Amint kezdtem furcsállni, hogy nem kúszik feljebb a mérő félreálltam, akkor is bugyogott egy picit a víz, de a motor még nem állt le jelzésképpen. Hasonló megoldást alkalmaztam, motor le, fűtés maxon, 10 perc után folytattuk az utat.
A víz a minimum jelzésig csökkent. Csapvízzel nem akartam utántölteni. Hazajöttünk vele így, vagyis sajátlábon Annahegyig. Olaj végig a normál tartományban volt, szinte nem is csökkent a szint.

Néhányszor kapott egy-két pofont az alja a makadámutak miatt, amik a látnivalókhoz vezetnek. Visszafele az egyik ilyenen fel sem bírtam menni. (Megjegyzem ez nagy szerencse volt, különben lehet ottragadok.)
Nem is értem mért nem képesek kiépíteni ezeket a helyeket. Vígan megélnének a turizmusból a Bosnyákok, ha jól meglovagolnák. :U
Maga a nyaralás és a helyek tényleg gyönyörűek voltak. Képek, beszámoló készül, de most első az autóm sorsa.

Szóval most itt tartunk.
Javításhoz az utolsó tartalékaimhoz kellene nyúlnom, kockáztatva azt, hogy egy másik váratlan eseményt már nem bírok el egy ideig.
Vagy adjam el az autóm, és próbáljak meg újra a tömegközlekedéshez szokni és egyéb lehetőségek után nézni.

Ha tudtok tanácsot adni ne tartsátok magatokban.

Köszi, hogy meghallgattok. :R

(#78563) kisza25 válasza pècsimunkás (#78554) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én február óta egyéni vállalkozó vagyok, nem hiszem, hogy kapnék hitelt
amúgy, mit néznek ilyenkor?
mert számlakivonattal nem megyek sokra, mert kp szoktam kapni a pénzeket, mivel igazoljam a keresetem, számlatömbbel?:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78564) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Végig ki volt fizetve. :DD

(#78565) pècsimunkás válasza kisza25 (#78563) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mint írtam , èn Nèmetországban vettem fel a hitelt . Ha jól emlèkszem , csak a munkaszerződés , az önkormányzattól egy papír , h itt lakom , ès az utolsó havi fizetés papírja kellet . 1 percen belül megkaptam a hitelt ! Az üzletkötő mondta is , hogy , azèrt ez itt sem annyira szokványos :D !
Biztos örült ő is ... ;)

Amúgy , ha vállalkozó vagy nem kaphatsz hitelt ? Valami flotta kedvezmèny fèle , vagy a vâllakozásba bevinni az autót , vagy ilyesmi ...? Egyszerűen menj be , ès kèrdezd meg , mi a helyzet .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78566) Magnum_ válasza Tsebacsi (#78543) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem tetszik, semmi bajom azzal az autüval, sőt.

kiszának a kia hyundai vonal jöttbe, szerintem továbbra is azzal lenne elégedett hosszú távon.

meg E46-al

I humbly and respectfully decline™

(#78567) Peter.70 válasza kisza25 (#78563) üzenetére


Peter.70
őstag

Adóbevallás szerintem

(#78568) #94529552 válasza Magnum_ (#78566) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kiát kiszának? :DDD Én még hozzácsapnám a Daewoo-t, az is hasonszőrű autókat csinált. Esetleg a Lada, Dacia vonal, mert lassan azok is adnak ilyen hosszú gariidőt, hogy jobban vegyék az autóikat. A kuvik vételt sztem se gondolja komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#78569) kisza25 válasza #94529552 (#78568) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a Daewoo-t, az is hasonszőrű autókat csinált. Esetleg a Lada, Dacia vonal,
szerintem te szívtál valamit, vagy még nem láttál egyiket sem :U
Saint_: van egy honda civic a családban, fateromé, szalonból vette, 1999-ben, azaz autó amit kapott az elmúlt 18 évben és 350-360e km-ben az nagyon durva, mindig is szerettem volna hondát, csak 2001-től napjainkig egyik sem tetszett igazán. Ez az egy amit elfogadnék (2012-től), amikor az i30-at vettem nem fért bele a keretbe, meg akkor csak kombikat néztem, de most beleférne.
Kicsit úgy vagyok vele, hogy kia ceed volt már, i30 volt már, hondám még nem volt, 2012-es tetszik, 1,8 szívó 140 ló vonzó....105 lovas volt eddig a legerősebb autóm....

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78570) #94529552 válasza kisza25 (#78569) üzenetére


#94529552
törölt tag

Talált süllyedt? Akinek nem inge ugye, nem veszi magára, de te magadra vetted, tehát van igazság is benne.
De ne húzd fel magad, mert az nagyon árt az egészségnek. :DDD Vagy inkább vezess le valahol, az jót tenne. :DDD Nehogy vedd a poént, mert az gáz lenne tőled :o . De ha már ezt mondtad rám, akkor te se sok mindent láthattál autó fronton. De csak jókedvűen és vidáman beszélgessünk továbbra is(ha lehet)! :P .

[ Szerkesztve ]

(#78571) kisza25 válasza #94529552 (#78570) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az a helyzet, hogy te mindig kötekszel, így nehéz poénra venni, de mindegy nem alacsonyodok le a szintedre, mert legyőzöl a rutinoddal.
ui.: Remélem te is érted a poént ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78572) tomcsi23 válasza MunezXBK (#78564) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tárcsa is? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78573) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nem tom mifaszt vitáztok feszt. vennétek E46-ot, legalább sorstársak lennétek és egység, egyetértés lenne.

Amúgy ma láttunk rbálint88-al mosás közben egy bmw mini group-ot: X5, E46 coupe és cabrio, 7-es (mind régi). mindegyik srác hangos volt, szúnyogszem napszemcsi, hangosan szólt az egyik kocsiból a rádió1, piké polójukon gallér felhajtva, 1999-es kifakulóban lévő tetkó, stb. irigylésre méltó egység volt köztük.

I humbly and respectfully decline™

(#78574) #94529552 válasza kisza25 (#78571) üzenetére


#94529552
törölt tag

Haha, jót nevettünk. :D .
Szerintem meg kötekszik mindig a jó tudod kicsoda, ez egy jó nagy ferdítés volt a részedről, csak azért mondod, mert nem mindig értek egyet veled. De minek fórumozik az olyan aki fúj a másik fórumozókra?! Ócska elavult szöveg ez a legyőzöl a rutinoddal...., még, ha jónak is tűnt elsőre.
Nem kell lealacsonyodnod, mert ott vagy most is, vagy talán még lentebb, ha nem érted a poénokat, amiket először írtam, hanem megsértődsz rajtuk. :N
Ezek is poénok voltak ám. :O
Saint_ Igazad van, de hát tehetek én róla, hogy nem veszi a lapot? Nem lehet mindenki olyan komoly mint egy vakbélgyulladás, vagy mint egy Kia beltere ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#78575) F_Zolee válasza Magnum_ (#78573) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ma fóti ósan parkolóban fastra group bevásárló konvojt láttam, volt gsi is közte. Némelyik alatt hangos kidörrentő. Tovább nincs mese... :D

(#78576) kisza25 válasza #94529552 (#78574) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neked amúgy milyen autód van?
én hondáról tettem fel egy kérdést te meg dévózó, meg DÁCSIÁZOL itt nekem, te kis poéngyáros, mindjárt megszakadok :DDD
vagy sárga, mint Vilinek :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78577) #94529552 válasza kisza25 (#78576) üzenetére


#94529552
törölt tag

Piros, vagy fehér, vagy zöld. :D Találd ki :R

[ Szerkesztve ]

(#78578) MunezXBK válasza tomcsi23 (#78572) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Alig használt. ;]

Ami fura, hogy elöl meg majdnem új volt. Mindegy, ki lett cserélve mind a 4.

(#78579) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nem tudom mit szívtatok mert tuti nem a meleg csapott meg titeket, de leszállhatnátok Kiszáról... A daewoo-s poént nem értem, biztos mert rossz, az e46 legalább nettó hülyeség :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78580) kisza25 válasza Tsebacsi (#78579) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78581) Integrale válasza #94529552 (#78577) üzenetére


Integrale
veterán

Troli, metro, hev? :P

"Bad reklám is reklám too"

(#78582) mdani01 válasza Tsebacsi (#78579) üzenetére


mdani01
aktív tag

Én az E46-os "vicceket" nem tudom hova tenni..

iPhone 6S SpaceGray

(#78583) tomcsi23 válasza MunezXBK (#78578) üzenetére


tomcsi23
veterán

Teljesen jó ez még. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78584) Tsebacsi válasza Integrale (#78581) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mikor melyik színű bicajt tolja el a restitől? :F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78585) #94529552 válasza Tsebacsi (#78579) üzenetére


#94529552
törölt tag

Beszélsz már itt bruttó zöldségeket, :F szálljon le róla az aki rászállt. :K Én pedig itt olyat nem látok. Ő nem vett egy poént, és besértődött, amint láthatod, ha elolvasod, és onnan vagyunk most idáig, vagyis semmi komoly, én nem haragszok ezért rá, mert béke van. De fogjuk rá az időjárásra. :P

[ Szerkesztve ]

(#78586) Qru válasza kisza25 (#78569) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bögre G9-ét vezettem (pfl), az nagyon bejott. Sztem jó irány. :K

#nincsbennetarcsi

(#78587) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Na hangulatot oldva:

Hétfőn megyünk asszonykával az Bécsnek városába. Az öreg mercijével :P Javasoltok valamilyen papírt, ami legyen nálam a forgalmin+jogsin+útlevélen kívül?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78588) Qru válasza Tsebacsi (#78587) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Meghatalmazás a tulajtól angol/német nyelven meg azért a zöldkártyát is vinném biztos ami...

#nincsbennetarcsi

(#78589) Tsebacsi válasza Qru (#78588) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78590) focvis válasza Tsebacsi (#78587) üzenetére


focvis
veterán

...megyünk asszonykával az Bécsnek városába... Javasoltok valamilyen papírt...

Ebből párat

[ Szerkesztve ]

(#78591) mekker válasza Tsebacsi (#78587) üzenetére


mekker
őstag

Hátha nem adnak ott ilyet

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#78592) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Megjött a diag kábelem, úgyhogy kijátszottam magam. :)

Átlőttem a szaros gallont végre l/100km-re:

és kapott US szélességjelzőt:

Fos telós képek, nem volt kedvem előszedni a nagygépet. Megkapta a friss olajat is a gép + lámpapolír.

[ Szerkesztve ]

(#78593) Tsebacsi válasza focvis (#78590) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hehe ilyet hol osztanak ingyé, megyek oda is :P

(#78591) mekker: :C Nemnem, ki van nézve a hely, Figmüller a neve, és kimondottan ajánlott :K

Aero: a szélességjelzőt nem igazán értem :U

Mégvalami: Arra gondoltam a google navi elég lesz kintre, hiszen már nincs róming, lesz netem kint is ugye!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78594) focvis válasza Tsebacsi (#78593) üzenetére


focvis
veterán

Tegnap voltam a kisfeleségemmel soppolni; a kisebb cimletekből jól fogyott. :D

Brutál forgalom volt oda-vissza, a fél Balkán útra kelt, hazafelé este 7-kor 80-100-zal araszoltunk Tatabányatól Budaörsig, az út többi részén is tömött sávok végig. Szóval "Andaxin" és online navi jól jön; a hegyeshalmi kishatáron 1-2 perc alatt átjutottunk, az autópályás átkelésre 22 percet írt a Waze (az osztrákok ellenőriznek az arabok miatt).
Lesz neted, persze. :)

[ Szerkesztve ]

(#78595) bitpork válasza focvis (#78590) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ezt pont nem. rám a benzinkúton rendőrt hívtak amikor ezzel fizettem :N

MOD

(#78591) mekker: s a wiener schnitzel mond valamit? :P Mi tavaly télen vittük ki apósomékat wiener schnitzel-t enni Bécsbö :K

(#78593) Tsebacsi: ha véletlenül nem bírtok bemenni (mert velünk is előfordult h 1 hónapra előre nem tudtak adni foglalást), akkor próbáljátok meg ezt. A "leányvállalatuk" és pár lépésre van tőle.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78596) pècsimunkás válasza Tsebacsi (#78593) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lesz neted . Én otthon , a német netet használtam .
Amúgy szedd le ezt :[link]

Offline , online , ingyenes ,háztól házig visz , kisebb kompromisszumokkal , de nagyon jó !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78597) bbubby00 válasza Tsebacsi (#78593) üzenetére


bbubby00
őstag

Ha tudod merre mesz, gugli mapsz mar regota tud lementeni offline tetkepet.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#78598) Tsebacsi válasza pècsimunkás (#78596) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Here van letöltve akkor használni is fogom 😊

Bubby: Az offline lementést nem szeretem mert tuti kimarad valami fontos helyszín :P

BitPork: Oké köszi, olvastam is hogy muszáj volt bővülniük. :)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78599) kisza25 válasza focvis (#78594) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hétvégén nyáron útra kelni? mindenhol váltás van szombaton. Itt öngyilkossággal felér lemenni a víz és sín közé szombaton. Múlthéten muszáj volt lemennem fotózni 1,5 km 45 perc volt:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78600) kisza25 válasza Tsebacsi (#78593) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neted lesz, csak arra vigyázz, ha lefogy az előfizus net nem fog lekorlátozni, az viszont már sokba lesz

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.