Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77451) Tsebacsi válasza Declare (#77449) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Neem azért nem annyira elszálltak az árak, az Opel Astra pl. többet ad olyan áron, mint a Ford, csak nem tetszik annyira . 6,8M egy majdnem full felszereltségű kombi belőlük 150LE benzines turbóval és automatával. Egy Golf ennél tuti drágább, főleg a bele való plusz extrák kilegózása miatt. Egy Ovtáv is drágább, sőt az i30 kombi is (7,4 lett volna...).
Nem akarok prémiumot, utánanéztem mennyi egy általános szerviz, árak, és nem tetszett. És otthagyni sem merném nyugodt szívvel. Így kicsit többért hitellel lesz egy vadiúj autóm 5 év garival. Nekem jobban megéri. Ismerős hívott hogy eladó az octávja, 3,5 éves 50k km, automata 1.4T, kombi, de nincs elöl radar, sima halogén a lámpa, nincs navi és 3,7M. Nemet mondtam :DDD

(#77450) McSzaby: Ööö ez honnan jött? Biztos hogy nem...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77452) dellfanboy válasza McSzaby (#77450) üzenetére


dellfanboy
senior tag

kizárt, a zöldkártya azt igazolja hogy van kgfb-d

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#77453) McSzaby válasza dellfanboy (#77452) üzenetére


McSzaby
őstag

Bizonyos kgfb biztosítások biztosítják a tulajdonost. Ez biztos, mivel mi már használtuk ezt az opciót, viszont nem ennél a biztosítónál. Azt hittem ez mindegyikkel így van.

Pl. bankkártyánál is ha dombornyomott, vannak bankok, akik automatikusan biztosítják a tulajdonost.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#77454) Qru válasza McSzaby (#77453) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem automatikus (sajnos), nézd meg a biztosítód honlapján.

#nincsbennetarcsi

(#77455) dellfanboy válasza McSzaby (#77453) üzenetére


dellfanboy
senior tag

1.sztem gyorsabban és pontosabb infot kapnál h a felhívnád a biztosítod, ez a bizonyos kgfb mellé van utasbizt biztos szuper de honnan tudjuk a forumról hogy neked mid van?

ráadásul olvass utána mert már nem valid hogy minden dombornyomott kártyához van utasbizt[link]

hinni meg sok mindenben lehet...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#77456) McSzaby válasza dellfanboy (#77455) üzenetére


McSzaby
őstag

köszi a tanácsokat :C :R

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#77457) dellfanboy válasza McSzaby (#77456) üzenetére


dellfanboy
senior tag

kérlek, :R bármikor csak írjál a fórumba

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#77458) Reaper válasza McSzaby (#77450) üzenetére


Reaper
őstag

Ha EU-n belül mész, akkor érdemes kiváltani az EU-s TB kártyát is, ha jól emlékszem ingyenes, és elég hasznos, bár ne legyen rá szükség.

(#77459) Declare válasza Tsebacsi (#77451) üzenetére


Declare
őstag

Mondom bent voltam a szemelyesen, otthon pihen a kinyomtatott kalkulacio, de neten is fenn van persze, csak valahogy az olyan messzinek tünik, de ahogy szemelyesen is az orrod ala teszik az sokkolo :D

Benzinest nem tudom, nekem a sok km miatt nem igen alternativa :( A legolcsobb dizel golf a 2.0 motorral es 6 os valtoval 27 ezer eurotol indul. Beleteszed a navit, ergo ülest, ledet mar böven 30k fölött vagy...meg egy ket aprosag es 35k. Hasonlo a helyzet a K astranal is, csak mondom kb 1 millaval olcsobb.

Raadasul ez mindegyik olyan auto, hogy tök jo, tetszik, meg szep, de semmi különösebb vagyakozas nincs benne...sima fronthajtas, egy atlag futomüvel, atlag teljesitmennyel....picit jobban menne, mint a mostani, picit kenyelmesebb lenne....mindez 10 millioert

Raadasul ki tudja mi lesz 3-4 ev mulva a dizelekkel, amikor mar belathato közelsegbe kerül a kitiltasuk....

Egy fapados golf vagy astraba meg nem akarok beülni 6-7 millioert...az ugy meg sokkal roszabb deal. :(

Jah a masik meg amit mondasz, hogy onnantol kezdve nem tudnam en sem nyugodt szivvel ott hagyni, ahol epp akarom....tuti menne a para, h jaj hol parkoltam, jaj mi van vele, jajj ellopjak...

Szoval most kivarom, hogy valahogy megoldja sajat magat ez a problema :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77460) Qru válasza Reaper (#77458) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, ingyenes én is nem rég váltottam ki. :K

mod:

Declare: Ezt olvasva a kövi autóm már vellanyos lesz.. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77461) Tsebacsi válasza Declare (#77459) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem idehaza élsz, hogy ennyi, vagy miért? Komolyan én most voltam bent egy hónapja mind3 kereskedésben itt pesten, és egy Astra innovation (legmagasabb) felszereltséget automatával plusz navi, led, etc megkapsz 6,8ért. Hol van itt a 10M??? Annyiért már C-merci, A4 Audi, 3er BMW van, igaz kicsit fapadosan... (újonnan).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77462) lenko válasza Tsebacsi (#77461) üzenetére


lenko
aktív tag

Én sem tudom. 7-8M-ból megáll mindegyik. Mondjuk ennyit se ér nekem, de az más kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#77463) Declare válasza Qru (#77460) üzenetére


Declare
őstag

Jam, ezeket tudom en is es pont ezert suck.....Lassan ideje lenne valami ujabb gepezet, de milyen?

Egy idösebb 5-6 eves dizel olcson, sok lutrival, elavult technikaval?

Ujabb 2-3 eves valami, nem tul olcson, lutrival es ugy, hogy lehet 3-4 ev mulva, mire az ember eladna, pont beszakad az ara es kb eladhatatlan lesz?

Benzines es tankolhatok evente 1-5millioval többet bele? Cserebe lehet ugyan ugy beesik az ara par ev mulva, mert a villanyosok egyszer csak robbannak?

Villany autora nincs cash.

Hybridre megint nem igen....

Szoval itt tartok :)

(#77464) Qru válasza Declare (#77463) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha most vennék autót vagy vennék erre a pár évre vmi erős benyósat amit aztán árokba lökök ha kitiltják innen is csak olyan Trumposan "szarok a farmra globális felmelegedésre" (Mazda 6 MPS, Volvo S60R, stb) vagy vennék egy használt hibridet (Auris HSD-t, bár szívem szerint egy IS3000h-t).

#nincsbennetarcsi

(#77465) Elektrosokk válasza Declare (#77463) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Lehet hogy holnap becsap egy üstökös.... :O hogy mi lesz 2-3 év múlva? szerintem ezen kár görcsölni... inkább a bőr illatára figyelek a kocsiban. de azért egy v6 nagyon kéne amíg lehet! :DD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#77466) Declare válasza Tsebacsi (#77461) üzenetére


Declare
őstag

:D Ti lesztek az auto dilerjeim :D

Nemetorszagban elek, de ez az arakon nem valtoztat....söt itt csak 19% az afa :D

Megegyszer mondom a klucsszot: dizel.

Megneztem most az otthoni konfiguratort. 6,087M a legalapabb, fapad dizel golf az 1,6 motorral...ami 5 sebesseges (!!!) eppen ezert palyan nekem nem lenne tul jo. A 6 sebesseges az csak a 2.0 dizellel van (ami azert lassuk be, 2017 ben 150 loval nem nevezhetö extremnek). Ennek az alap ara 7 292 720 Ft. Innen indul!

Ok ebböl kapsz kedvezmenyt, de könyörgöm, 7 millioert sem ülök bele egy fapad golfba, amiben kevesebb az extra, mint a 10 eves opelomba. Raadasul nem is vagyom ra, egyszerüen csak kellene egy ujabb....szep, jo, tetszik, de ennyi. :( Amire vagynek egy erös hatsokerekes bmw normalisan felextrazva...de hat az mas arsav.

(#77464) Qru nem költenem erre a penzem :N ha evi 5k km t mennek, vennek egy regebbi erös 3 ert....de evi 30-35k km t megyek, 70% ban tempomattal egyenesen elöre...

(#77465) iRico azert ha valaki vesz egy uj autot erdemes kicsit tovabb gondolkodni, mint 1-2 ev ;) en legalabbis igy elem az eletem...de van olyan mexikoi ismerösöm nekem is, aki mindig a holnapnak el es qva jol erzi magat aböreben, de ez nem en vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#77467) lenko válasza Qru (#77460) üzenetére


lenko
aktív tag

2040 kicsit odébb van még. :) (Ki tudja mi lesz addig)
2028-30 előtt nekem 100% nem lesz ilyen autóm.

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#77468) Magnum_ válasza Elektrosokk (#77465) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor ne legyél nyuszi, mint én és vegyél egy faszán felszerelt, bőrös E46 kupét. köszi

I humbly and respectfully decline™

(#77469) BigBlackDog válasza Declare (#77466) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az az 5 sebességes váltó kva hosszúra sikeredett, ha jól tudom. :D

(#77470) Richard! válasza Elektrosokk (#77465) üzenetére


Richard!
addikt

Az élet túl rövid ahhoz, hogy szar (3-4 hengeres) autókban üljünk ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#77471) bitpork válasza Richard! (#77470) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

+1

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77472) Tsebacsi válasza Declare (#77466) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Most nézegettem, egy hasonlóan felszerelt golf, mint az Astra minimum 1 misivel kerül többe. :N

(#77470) richie900812: Az élet túl drága ahhoz, hogy autóra (benzinre, elfüstölt gumira, etc) baszd el a pénzed :U Lehet utazni is, félmisiből megvan emerika 10 napra!!! :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77473) -v- válasza Declare (#77466) üzenetére


-v-
addikt

11m-ert mar van ampera-e ;]

(#77474) Qru válasza Declare (#77466) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor is drágább ott hiába csak 19% az áfátok. Az itthon eladott kocsik majd fele reexportra vett autó... Nem véletlenül. Itt alacsonyabb jóval a vételár mert ha nem igazítanák a hazai keresetekhez akkor 1 darabot sem adnának el. Na most kisebb haszonnal eladni még mindig jobb mint ha nem ad el egyet sem a gyártó.

Jah városon kívülre nem jó a hibrid, ezért nem vettem végül CT200h-t, mert városban metrózom, városon kívül meg a mezei szívóbenyósom is elvan 8-ból.

Dízel... de azokat meg kitiltják tőletek. Munez se azért adta el a V6 TDI-t mert ráébredt, hogy az traktorba való... Szerinted ki fogja kifizetni a bezöldülést? Elárulom, hogy leginkább TE.

#nincsbennetarcsi

(#77475) BigBlackDog válasza Qru (#77474) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Munez nem adta el a V6 TDI-t szerintem, csak büntibe van a sarokban. :N

[ Szerkesztve ]

(#77476) Qru válasza BigBlackDog (#77475) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jogos, még csak az előleget fizették ki rá.

#nincsbennetarcsi

(#77477) Calogero válasza Qru (#77464) üzenetére


Calogero
addikt

Én ha erős benzines autóra váltanék, akkor egy ilyenre fájna a fogam: [link]

(#77478) Tsebacsi válasza Calogero (#77477) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha sportos V8 jó hanggal, akkor Merci C-AMG kombi vagy Audi S4/RS4/S6/RS6 kombi :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77479) EQMontoya válasza Calogero (#77477) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jééézusbzmg, ezek beraktak egy V8-at keresztbe?! :F

Same rules apply!

(#77480) Declare válasza Tsebacsi (#77472) üzenetére


Declare
őstag

Most nézegettem, egy hasonlóan felszerelt golf, mint az Astra minimum 1 misivel kerül többe.

Pont ezt irtam ;)

Az élet túl drága ahhoz, hogy autóra (benzinre, elfüstölt gumira, etc) baszd el a pénzed :U Lehet utazni is, félmisiből megvan emerika 10 napra!!! :))

Kinek mi persze...de en ugyan igy vagyok ezzel :K

(#77473) [vilike] nagyon kiraly köszi :D

(#77474) Qru erdekes amit mondasz, ennek utanna nezek...de el nem tudom kepzelni, hogy otthon olcsobb legyen ugyan az az auto. Minden, ami nem szolgaltatas itt kint altalaban olcsobb.

Amit el tudok kepzelni az a felszereltseg, meg az extrak. Minden regioba gyartott auto mas es mas ha jol tudom. Nekem pl a H astraban van kiegeszitö elektromos fütes, ami nem extra, egyszerüen a nyugati piacra belerakjak. Az otthoni piacra szant h astraban ha jol tudom nem volt.
Szoval ilyen jellegü különbsegekböl adodo arkülönbözetet el tudok kepzelni, de mast nem igen :F De utannanezek, az infot köszi :)

(bar igazabol ez az uj auto vetel szerintem szamomra teljesen nonszensz ilyen arakon es nem 1-2 szazezer a lelektani hatar :) )

(#77481) -v- válasza EQMontoya (#77479) üzenetére


-v-
addikt

Ki kell dobni belőle, és belerakni hosszában ... egy villanymotort ;]

(#77482) Elektrosokk válasza Magnum_ (#77468) üzenetére


Elektrosokk
addikt

bmw sajna nem tetszik annyira, esetleg a cápa orrú már OT rendszámosak.

arese busso motorral szerelt olasz v6 lesz, csak legyen valami épkézláb :)

(#77470) richie900812 én is azt mondom egyszer az életben ha csak rövid időre is de együtt kell élni egy ilyen csodával. különben mi lenne az élet értelme ? :D :DD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#77483) brumi1024 válasza lenko (#77462) üzenetére


brumi1024
veterán

Ez az Astrára meg a Focusra igaz is, a Golfra nem. Egy manuális 150 lovas TFSI Highline felszereltséggel és egy szál nagynavival 7,4. Ebben 16-os felni van, nincs metálfény, nincs sötétedő visszapillantó, nincs radar, nincs esőérzékelő, nincs ülésfűtés, halogén a lámpa. Ha csak ezeket berakod már 8,7-nél jársz és ez nagyon messze van még a fullos felszereltségtől, a vezetéstámogató extrák közül még semmi nincs benne, amit az Astránál már 7 alatt megkapsz.

(#77461) Tsebacsi: Ha nem 3 hengeres 3-ast akarsz, és újonnan, akkor az inkább 12-13 lesz minimum. A4, C osztály dettó. Egy normálisan felszerelt 120i lesz 9-10 körül.

(#77479) EQMontoya: Az szép :Y

(#77484) Saint_: Szépen viszik fel az árakat.

3 hengeres 3-as.

[ Szerkesztve ]

(#77484) Magnum_ válasza brumi1024 (#77483) üzenetére


Magnum_
nagyúr

he? 3as bmw 3 hengeres motorral? he?

btw a Golf ennyivel drágább, mint a puttyonos golf (jetta)?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77485) Qru válasza Declare (#77480) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Minden, ami nem szolgaltatas itt kint altalaban olcsobb."

Kivéve az autók. :D
A szolgáltatás viszont sokkal... nem rég voltam fodrásznál Münchenben, az itthon ár kb duplájába fájt. De az ott élő rokonom is itthon szervizelteti a feleség BMW-jétt is meg a saját Volvo-ját is. Nem véletlenül...
Viszont a kaja nem drágább (max icipicit) cserébe sokkal-sokkal jobb minőségű.

Igen régiónként eltérő a felszereltség. A Jazz-ben pl itt keleten szériában van aux csatlakozó a nyugatra eladottakban meg nincs.

mod:

Calogero: Egyik itteni fórumtársnak ilyen van. Csoda gép de nem sportos csak egy erős utazólimuzin (gyári setup-ban).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77486) Declare válasza Magnum_ (#77484) üzenetére


Declare
őstag

A premium 316i , 318i igen :D

Mondjuk en nem vagyok hengerfetisiszta, nem erzem a dramat :)

(#77485) Qru köszi a körkepet ;] :P :D

Ezeket a dolgokat viszont élelmes migranskent ügyesen ki lehet hasznalni :)) . Nyilvan en is otthon szervizeltetem az autot, hülye lennek nem ugy idöziteni...a fodraszt azt be kell nyelni :D . Viszont az is hozzatartozik, hogy München a legdragabb hely talan Nemetorszagban....ugyanigy a fizetesek is hozza vannak igazitva, ott keresnek a legjobban.(en a sajat fodraszomnak 12 eurot fizetek a sima szaraz hajvagasert....ha bemesz otthon a barber-shopba pesten, ott ennel többet fizetsz :)

A kaja is, üzemanyag is stb...ezek valoban mind jobb minösegüek, kb minden teszt/cikk/ember szerint. Orvosi ellatast meg mondjuk meg se penditsük :(

[ Szerkesztve ]

(#77487) lenko válasza Magnum_ (#77484) üzenetére


lenko
aktív tag

Egy munkatársam nemrég vett egy új 3hengeres 1-est.... :U

Az embereknek fáj az igazság!

(#77488) Jorus válasza lenko (#77487) üzenetére


Jorus
nagyúr

És tök buli, hogy ugyanolyan agresszívek az alulmotorizált BMW-tulajok (1-es széria, 316-ok, 520-ak, stb.), mintha motor is lenne az autójukban, menni meg nem mennek - biztos a vesék és a szejpojgó teszik. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77489) brumi1024 válasza Jorus (#77488) üzenetére


brumi1024
veterán

Az 518 a belépő, az 520 már néhány éve ~200 ló, az nem éppen ugyanaz a kategória, mint a 318 (/régi 316). Ha az alulmotorizált, akkor az E39 530d is, elég hasonlót mennek.

(#77487) lenko: Nem tud mit tenni, ha nem kell neki 170 ló akkor csak 3 hengeres opciója van, vagy dízel.

[ Szerkesztve ]

(#77490) lenko válasza brumi1024 (#77489) üzenetére


lenko
aktív tag

Azért lehet mit tenni, ebben az esetben nem veszek BMW-t.

Az embereknek fáj az igazság!

(#77491) Jorus válasza brumi1024 (#77489) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sorry, az új 520d-re gondoltam, ami 190 ló, szemben az 530d 265 lovával szemben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77492) Qru válasza Declare (#77486) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tegnap voltam a Biohair-ben a belvárosban, mosás-vágás 2,4k a 12€ meg napi árfolyamon számolva kb 3,7k és az csak egy száraz vágás...

Persze, a szerviz sokkal olcsóbb itthon. Igaz volt, hogy nem megfelelő olajat kapott és vészmódba rakta magát... :D Igazi márkaszerviz bocs pék meló volt. :D Reméljük a DPF nem károsodott tőle... :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77493) Magnum_ válasza lenko (#77487) üzenetére


Magnum_
nagyúr

+ Declare: én sem vagyok fetisiszta, sőt, én 100LE környékével kurvára elvagyok, de 3 hengert nem vennék. tuti.

Qru: lassan neked is át kellene jönni az én fodrászomhoz, mercucinak bevált és biohair alatt van árban de jobb és rugalmasan fogad (általában egy nappal előtte írok rá)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77494) Qru válasza Magnum_ (#77493) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

+1

Ezért esett ki anno a Polo és lett helyette Jazz. :K

Jorus: Na milyen a felhízlalt ménes? Jól harapnak? Fogyi?

#nincsbennetarcsi

(#77495) Jorus válasza Qru (#77494) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tetszetős. A fogyi stabilan bement 10 lityi alá az ECU-mod óta. Oké, az utolsó etap nem ér, benne volt egy Érd-Tiszaújváros-Érd etap 400 km-rel pályán, stabil 150-160, több helyen 190-220 körüli szakaszokkal, szal ki is kommenteltem Spritmonitoron. :)

Az én hajamat asszony vágja a teraszon, és nagyon menő. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77496) szőröscica válasza Jorus (#77488) üzenetére


szőröscica
addikt

Mindenki agressziv, markatol fuggetlenul tele van gyokerekkel a varos. En elengedem inkabb oket a leheto leghamarabb.

(#77497) Declare válasza Qru (#77492) üzenetére


Declare
őstag

En is hozzajuk szoktam menni, amugy Pesten :K

Amugy en most kipucoltattam a DPF et ilyen kemiai uton. Egyelöre segitett. Az eddigi 300 km enkenti tisztitasi folyamat kitolodott 5-600 ra. Kivancsi vagyok meddig marad igy.

(#77493) Saint_ why? :) engem nagyon nem erdekel, ugyan ugy, ahogy a ccm sem. Egyikkel sem megy az auto elöre :) 3, henger, 4 henger, 1000ccm, 1500, 2000....ezek kb tök mind1....egyik sem lesz sportauto, egyik sem lesz aszfaltszaggato. En pl tök ügyesnek talalom ezeket az 1.0 kis szivokat. Takarekos, dinamikus. Egy 4 hengeres 1.4 szivo a maga 75 döglött lovaval pl a regebbi vw poloban vs 1.0 turbo 100.125 dinamikus loval....hat nekem nem lenne kerdes melyik kellene. 100 evet meg ugysem kell kibirniuk, pont az elöbb beszeltük. 10 ev mulva lehet nem is lesz mas, csak hybrid, meg a paletta csucsakent egy turbo benzines 2.0T 300 loval :D

(#77498) bbubby00


bbubby00
őstag


Na! Jelentem nálam a miata!! Jajj de kis cuki :B :DDD
Lehet holnap elviszem eredetvizsga meg ilyen bohócságokra.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#77499) BigBlackDog válasza Qru (#77492) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Rosszt topikban vagyok, vagy mi ez a téma? :DDD Ráadásul fingom sincs, hogy mi az a "fodrász"...

[ Szerkesztve ]

(#77500) brumi1024 válasza Jorus (#77491) üzenetére


brumi1024
veterán

Amennyi töketlen idióta van a városban sokszor nem csodálom, ez szerintem nem lóerőfüggő, de az 520d-t sem nevezném alulmotorizáltnak. Ezzel a definícióval egyébként minden nem M BMW alulmotorizált, az 530d sem megy az 550i-hez képest.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.