Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73250) bajnokpityu válasza focvis (#73246) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jó smaxot, majd, 2.0, 1.8 tsi nemfehér kombi superb-t, passátot kerestem, de csak olyat találtam a 12után időből, amit nem vennék meg. nepper ismerőseim kinevettek, hogy magyar piacon nem fogok ilyet találni, csak nem akarták elvenni a kedvemet. logikus így utólag, akkoriban magánszemély alig vett autót, cégek meg dieseleket vesznek. ezek meg vagy le voltak lakva, vagy szinte új áron adták őket. oktávommal az volt a mákom, hogy 1 évig volt cégautó, majd aki bácsi hajtotta, megvette tartaléknak, ő meg kapott új cégautót. aszalta 3 évig, majd beszámittatta SUVba. innentől lett az enyém. ilyen mák még akkor csakcsak összejött, de 12 után esélytelen. VW Budával beszéltem, ők nem adtak el évek óta 1.8 2.0 TSIt. egyetlen 5ös audit kértek mindenáron ilyen motorral, de senki más. cr diesel lenne mondjuk tengernyi, de szinte mind DSGs v egyéb automatás, amit nem akarok.

szegény vevőjelölttől elnézést kértem, és lemondtam az eladást, még marad, amig nem találtok méltó utódot. ma irtuk volna alá a szerződést bank már látta, kapott hitelt is. csóka utólag elmondta, hogy egy éve keres nagy TSIs jógazdás oktávot, és ez volt az egyetlen, ami megfelelt volna. egyetlen fillért se alkudott.

közben megnéztem egy sorentot, és rájöttem, h a böszme suvokban is jól elférnénk, úgyhogy ez lesz az új keresési irány.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.