Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59903) tboldi válasza pit stop (#59899) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszi! Eredetileg Swifteket és SX4-eseket nézegettünk apummal, ez meg éppen szembejött és megtetszett mindkettőnknek. :)

(#59900) Pumma: Köszi! Igen, Dajcslandból jött, Heinersreuth-ból, de itthon 2015. okt. 30-án lett forgalomba helyezve. Óraállást külön nem ellenőriztem, az állapotának hiszek, az alapján akár valós is lehet. Emberünk nem feltétlenül akarta eladni, csak ha jön egy komoly érdeklődő, ezért megcsináltatta a 120k-es nagyszervizt (minden olaj, szűrő, gyertya; vezérművet azt hiszem, nem kell a Honda szerint) jan. 23-án a győri Honda márkaszervizben, és erről számlát is kaptam (még a légzsákot is kicseréltette). Az első féktárcsákat és betéteket kell majd idővel cserélni, de még használható. Ajándék 2017-es GY-M-S megyematrica is van. :D

(#59902) Qru: Köszi neked is! Read only-ban szoktam volt követni a Hondás topikot, de most éppen van 2300+ olvasatlan hsz. :D
Szervóolaj kivételével minden ki lett cserélve most, a láncnak pedig semmi hangja. :)

szerk.: A képeken szereplő (noname?) felnik vannak most csak az autóhoz, azokon vannak a kb. 1,5 éves Hankook téli gumik, és külön a kb. 2 éves szintén Hankook nyárik. Majd március-április környékén átszereltetem a gumikat, a télik meg október-november környékén kapnak acélfelnit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.