Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50132) bbubby00


bbubby00
őstag

Kis helyzetjelentés :)
Vasárnap (szerencsétlenségemre) megláttam egy Skunk2 Pro Series2 komplett pályafutóművet elég jó árban...
Délben azzal kezdtem, hogy elmentem Zolynet kollégához, egy Integra type r toronymerevítőért, majd harasztiba elslattyogtam a futóműért, ahol is kiderült, h a srácé volt a kocsi 4éve, ő rakta teljesen rendbe az egészet, örült, h jó helyre került.
Aztán persze siettem, hogy beszereljük a cuccokat, fél órás késéssel, de odaértem a Gondi fivérekhez.
Olajcsere motul 6100 + gyári szűrőt kapott a kocsi. A hengerfejtömítésnél a sarokban ereszti az olajat, félő h síkolni kell, de Zolynet aztmondta, h többször volt megcsináltatni és ugyan úgy fosh, talán B-s típushiba nyugtatgattak a szerelőmesterek is.
Viszont lebeszéltek a lyuggatott Brembo Xtra tárcsákról (van felesleges 1párom így), mert pályázni szeretnék a verdával. Szerintük ott sokkal nagyobb hőhatás végett félő h elrepedhet, nem kockáztatnának. Utcára, normál körülményekhez jobb ez a tárcsa, mint a társai, de nem pályázásra lett kitalálva.
Úgyhogy tavasszal a szezon előtt kap új olajat + TRW tárcsát Ferodo DS2000 betéttel.
Apropo, leszedtük a féknyerget, errefel vlamelyik vadbarom régebben ferdén húzta be a csavart, így bontóból hozatni kellett gyorsba betéttartót. Mind1... Aztmondták, h szép az ótó, csak vigyázzak rá! :D
Kutakról a véleményem, hogy Duankeszi Auchan kúton tankoltam bő 2évig, most kipróbáltam OMW-t. Többet is eszik a 95-ből.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.