Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200368) kisza25 válasza Tsebacsi (#200365) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Elhiszem neked és örülök hogy így van, de kicsit elgondolkodtatott, hogy még nekem is kellett több perc a probléma megoldásához, egy egyhetes autóról beszélünk.
Édesapám elmúlt 65 éves és nem is nagyon tudja kezelni a technikákat, ha nem vagyok ott, a kocsiba nem tudott volna bejutni nemhogy elindítsa.
Azon is elgondolkozott, hogy ha messzebbre megy és ott történik ez, akkor mit csinál? Tudod amikor elkezdesz nem bízni az autódban, azt neked nem kell elmagyarázni hogy milyen.

Amíg a Tiponál a hang alapján, vagy viselkedés alapján meg tudnám mondani, hogy mi a probléma, a Nironál már nem tudnám, sőt nem is tudom, hogy ezt a jelenleg dolgot mi okozta, csak tippelni tudok.
Amúgy édesapám is részben a fogyasztás miatt váltott, mert zavarta a 9-10 literes fogyi, de ezzel most 5,5 litert fogyasztott az első 570 km-en és most boldog. Ha azt nézzük egy 3 éves autót cserélt le (38ekm volt benne) és ez a csere 2,7M Ft-ba került, csak az árkülönbözetből elautózhatott volna 60e km-t, de a fogyasztás különbségből, ha 5 liter vs 10 literrel számolok 120ekm-t. De most boldog, hogy keveset eszik :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.