Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#197314) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ezt néztétek? Én értem, hogy kijött "elé" a Volvo, meg, hogy el is gurult szép lassan, de...
- Régen jártam arra és emlékeim szerint ott talán 50-es korlátozás van, szemre a többi autóhoz képest jóval gyorsabban jön. A leírás szerint azt mondja a srác, hogy: "A margitszigeti felhajtóról egy autó kikanyarodott elém, én pedig a külső sávban haladva a balesetet fékezéssel, dudálással illetve balra kormányzással kerültem el,.." Nem akarog g*ci lenni, de ha hirtelen tekered a kormányt, akkor nem dudálgatsz, hanem kapaszkodsz a kormányba, plusz nekem meg úgy tűnik, hogy balra kikerülte nem túl hirtelen mozdulattal, majd egyből kicsit büntetni akart és hirtelen visszarántotta jobbra, ekkor csúszott meg az autó és onnantól meg már nem bírta összekapni. Tippre, ha nem csúszik meg, még akár egy kis büntifék is bejátszott volna. A volvos meg gondolom végiggondolta, hogy ez hülye, de legalább nem ölt meg senki mást és elgurult. De lehet csak én látom rosszul.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.