Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172151) ZavaBalazs válasza Qru (#172148) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szintén pest, tudod ajánlani a helyet, ahol te rakattad? :)
többieknek is köszi a segítséget!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#172152) Qru válasza ZavaBalazs (#172151) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Best Fólia

Ismerősöm ajánlotta, szépen dolgoznak és nem drágák. :K

Jah és telepítés után regisztrálj a Skyfol-nál, akkor 10 év garit kapsz a fóliára.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#172153) bandus válasza AMD Power (#172149) üzenetére


bandus
veterán

ennek egyébként mi köze van a gyerek életkorához? szerintem siófokon is felnőnek emberek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#172154) fant0mi válasza BigBlackDog (#172114) üzenetére


fant0mi
addikt

Madzagostraktor. :)
EQM :K

(#172155) Magnum_ válasza molnarpeter (#172142) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Most kiderult, hogy az axial csuklo nem lett kicserelve a mult heten a nagy szerviz soran, holott megbeszeltuk, hogy ki lesz.... 🤦‍♂️nem tudom, mire fizettem akkor :D

I humbly and respectfully decline™

(#172156) EQMontoya válasza tboldi (#172147) üzenetére


EQMontoya
veterán

:D

Same rules apply!

(#172157) tboldi válasza fant0mi (#172154) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor lehet, hogy utaztunk már együtt, csak egyikünk sem tudott róla? :D

(#172158) bandus válasza Magnum_ (#172155) üzenetére


bandus
veterán

ez spéci smart futóműves csóka vagy general futóműves csóka? egyébként még sosem járt ilyen helyen a kocsim, szóval ajánlások jöhetnek, egy körre elvinném :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#172159) fant0mi válasza Qru (#172148) üzenetére


fant0mi
addikt

En a skyfol nt ceramicot nezegettem magamnak. A szelvedot kiveve korbe, sotetites nelkulit.

Boldi: nem viszek önürítős elegyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#172160) Qru válasza bandus (#172158) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pátkai, ők elég profik. Csak a nyitvatartásuk nem ügyfélbarát de ebből is látszik, hogy profik mert így is röhögve megélnek.

#nincsbennetarcsi

(#172161) stickermajom válasza Qru (#172152) üzenetére


stickermajom
addikt

:R

Mintha a bimmert náluk csináltattam volna. Gondolkodom, hogy a K-ra is kéne, de még egyszer HP Pro 5 nem lesz, valami kevésbé sötét kéne. 10 vagy 15 talán.

[ Szerkesztve ]

(#172162) tboldi válasza fant0mi (#172159) üzenetére


tboldi
nagyúr

Oh. :D

(#172163) bandus válasza Qru (#172160) üzenetére


bandus
veterán

náluk már jártam, tényleg nagyon jók, de egyszerűen ez a nyitvatartás+lokáció nekem élhetetlen. de ha nem találok jó alternatívát budán/váci út környékén, akkor lehet, hogy ők lesznek a nyerők.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#172164) Qru válasza stickermajom (#172161) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor mehet rá a 15-ös. :K

mod:

bandus: Saint járatos Budán, neki lesz pro tippje. Mondjuk az Óbudai gumis is oké.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#172165) 6030D válasza fant0mi (#172159) üzenetére


6030D
Ármester

Azt írják, hogy a sötétítés nélküli is tudja azt, hogy nem vakít a nap. Ez tényleg így van/lehet? Még mindig azon rágódom, hogy mi legyen az Octaviába, mert a méretpontos napellenzőért nem akaródzok kiadni 40 rongyot, amit utána pakolgatni kell. Sötétíteni nem akarok. Ráadásul céges, de ha 40-50-ért mondjuk megcsinálják B-től hátra, és nem sötét, akkor lehet, hogy bevállalom (úgyis marad a kocsi 6-7 évig).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#172166) Magnum_ válasza bandus (#172163) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Reitter F utsza, futomu beallitos csoka, gumi profi team kft
Ha mesz, mondd, hogy a bmw-s smartos gyerek kuldott.
Ha adsz egy ezrest pluszba, imadni fog :D, de vigyazz, sokat beszel a priusarol :D (marmint toyota prius :D )

Qru: obudai gumishoz klimat toltetni kell menni :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#172167) Qru válasza Magnum_ (#172166) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor még jó hogy csak klímát töltettem velük. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#172168) Magnum_ válasza Qru (#172167) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha a smarton nem smart speci dolog lesz, akkor a bevalt szerelomhoz fogom vinni, ahova a bmw-t is viszem, ha kell, felteve, ha elvallalja a smartot :DDD

Kozben jovo hetfo 16.00 ora klima toltes. Meg jo, hogy szoba kerult.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#172169) ZavaBalazs válasza Qru (#172152) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

köszönöm! :)
gondolom a gari a hólyagosodás miatt érdekes, mennyire jellemző? kb 5 évig tervezek még ezzel az autóval.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#172170) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Szereldmagad reklamvideot lattatok?

I humbly and respectfully decline™

(#172171) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Atlagos hetvege volt az utakon

Same rules apply!

(#172172) fant0mi válasza Magnum_ (#172170) üzenetére


fant0mi
addikt

Linkoljad.

(#172173) MasterMark válasza EQMontoya (#172171) üzenetére


MasterMark
titán

Nyitva volt a kocsi benne a kulccsal, vagy mi? :F

Switch Tax

(#172174) #89309696 válasza pető bá' (#172136) üzenetére


#89309696
törölt tag

Engem már párszor dudáltak le körforgóban, mert ki mertem használni azt amire kitalálták, a gyorst áteresztőképességet. Nem hagyok nekik 3 autó helyet az a bajuk. Az első dudánál még gondolkoztam rajta mi rosszat tettem, de már leszarom a sokadik után. :D
Való igaz, hogy itt 10 ezer fős kisvárosokban olyan laza a forgalom, hogy nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy az autójuk 10 méteres személyes szférájába kerülj.

Kanyarban én se merem csapni, mert se futómű, se gumi, se tapasztalat nincs hozzá, de a leírtakból úgy veszem ki, hogy talán még így is jónak számítok. :D
Lakott vége táblásat is játszom, 50-nel harmadik és a tábla vonalánál erőből padló csak úgy koppan, majd tiltás alatt négy padló még kicsi húzatás úttól függően 100-120 aztán öt és eleresztés, tart 100-on.
Fasza érzés. Az a jó mikor 100 ló alatti autóid vannak, hogy padlón sem történik semmi rendellenes mozgás és egy 50-120 is olyan sokáig tart, hogy ki tudod élvezni rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#172175) Chereiose válasza Qru (#172148) üzenetére


Chereiose
addikt

Ezt én is meg tudom erősíteni :) Nem rég rakattam fel én is (bár nem ott, hanem a nyárifolianal), B oszloptól a legsötétebbet, előre meg egy kicsit enyhébbet amiért még nem szarakodik a rendőr, szélvédőre meg egy 10-15 centis csíkot ami nagyon jól jön napsütésnél, különösen a lámpáknál ha fel kell nézni. Ezentúl minden autómra meg fogom ezt csináltatni, meg még ugye a kinézeten is sokat dob szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#172176) Magnum_ válasza fant0mi (#172172) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#172177) Tsebacsi válasza Magnum_ (#172176) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jézusom :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#172178) parandroid válasza #89309696 (#172174) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerűbb lenne letölteni valami fasza autóhangot mo3-ban, aztán falu vége táblánál elkezdeni fokozatosan felhangosítani. Ínyenceknek külső hangszóróval is. Még jó is, ha lassan gyorsul, mert tovább élvezheti mindenki. A régi analóg időkben egyszerűen kilyuggatták a ladán a kipufogódobot, de az már olyan 90-es évek...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#172179) Magnum_ válasza Tsebacsi (#172177) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csak szerintem lett nagyon pronyo a video? :D

I humbly and respectfully decline™

(#172180) #89309696 válasza parandroid (#172178) üzenetére


#89309696
törölt tag

:K

(#172181) 6030D válasza Magnum_ (#172179) üzenetére


6030D
Ármester

Én nem bírtam végignézni. Belepörgettem. Kopasz, tetkós csaj, Szász Marci. Van itt minden. :N

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#172182) barnam_ válasza Magnum_ (#172179) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem poén, sokkal inkább értékelem ezt, mint a bújtatott reklámot.
Amúgy jól hangzik amiket elmondanak, de én lassú vagyok, sokat fizetnék az állásidőre :D

(#172183) Tsebacsi válasza Magnum_ (#172179) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Értem én hogy poénra vesszük, de hogy is volt az örökbecsűben? ;] :D
[link]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#172184) #89309696 válasza Magnum_ (#172179) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az elején a kopasz párbeszéde kicsit gagyivá tette, amúgy szerintem nem rossz a többi egységes része.
Ha világít az olajoskanna nem cserélni kell, hanem önteni bele. Az ha nem éri el a pálcát már magában egy csere. :DDD

Én nem értek egyet azzal, hogy az autóval szocializálódunk a többiekkel, mert eddig csak baszogattuk egymást leginkább itt a topikban is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#172185) fant0mi válasza Magnum_ (#172176) üzenetére


fant0mi
addikt

Egyszer poen. :)

(#172186) F_Zolee válasza Magnum_ (#172179) üzenetére


F_Zolee
veterán

Túl sok a celeb. ;]

(#172187) Magnum_ válasza barnam_ (#172182) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ugyan, dehogy vagy lassu, azt a 3kg viaszt is gyorsan visszaszedted a mergarol az egy kis mikroszalassal a husztin anno ;]

I humbly and respectfully decline™

(#172188) barnam_ válasza Magnum_ (#172187) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ott sietnem kellett :DDD
De alapvetően szeretek pepecselni, olajcserénél is simán várok 1-2 órát amíg kifolyik az olaj.
Nyilván ha sietni kell, máshogy működök, de nem szeretek sietni :B

(#172189) Szoszo94 válasza #89309696 (#172184) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem a győri baráti kör az autóstalikból jött. Az egyetemi srácok szétszéledtek mindenfelé, kőszegi lévén más ismerős itt nem nagyon volt, szóval nálam tényleg a talikra járkálás útján történt az itteni szocializálódás :DDD

Szereldmagados videó nekem bejön, ötletes és közvetlen. :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#172190) AMD Power válasza bandus (#172153) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon sok. Gondolom neked nincs gyereked? :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172191) bandus válasza AMD Power (#172190) üzenetére


bandus
veterán

nincs :) ha tudnám a választ nem kérdeztem volna. de ha minden jól megy 2-3 éven belül esedékes, és akkor mihamarabb irány az agglomeráció.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#172192) #89309696 válasza bandus (#172191) üzenetére


#89309696
törölt tag

Gondolom az első 3 évben az egyik szülő fizetésének kiesése elég komoly probléma miközben nő a gyerek miatt a kiadás, a bölcsi ami vidéken jóval ritkább is gond illetve a fővárosban könnyebb találni akár gyerekkel részmunkaidőset vagy home officet, a fővárosban könnyebb ez az időszak, mint egy a nyári szezonon kívül kipusztult kőkorszakban ragadt Siófokon.
De csak tippelek nincs gyerek és nem is lesz, vagyunk épp elegen én átadom másnak a stafétát ebben.

[ Szerkesztve ]

(#172193) EQMontoya válasza Magnum_ (#172176) üzenetére


EQMontoya
veterán

Van benne 1-2 jo ötlet, de néhol eleg butus.

Same rules apply!

(#172194) tboldi válasza EQMontoya (#172193) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyetértek, de nekem összességében azért tetszett. :)

A narrátor a szintén TC-s Bolla György lehet?

(#172195) grizlisandor válasza Tsebacsi (#172183) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, kicsit túl lett tolva a videó, de hát mindenkinek jár az 5 perc hírnév. ;]

Kopasz meg már csak, azért is tolja a sztereotípiát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#172196) AMD Power válasza #89309696 (#172192) üzenetére


AMD Power
titán

Körvonalakban igen. Egy önmagat már jobban "ellátó" 9-10 éves gyerekkel már sokkal több minden könnyebb.... nagyjából minden amitt leírtál. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172197) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Van egy 2004-es Toyota Yaris 1.4 D-4D autóm, amelynek lemerült az akksija, de bebikázva se indult be. Vettem új akksit a Varta hivatalos oldalán erre a pontos típusra keresve és sajnos a 3 közül amit ajánlott a legolcsóbbat megvéve kiderült, hogy jobb+-os, annak ellenére, hogy ebbe a típusba bal+-os való. De nem volt akkora probléma, némi kábelrendezgetés után rá lett csiptetve helyesen a 2 kábel, de sajnos úgy sem indul. Motor fordul egyet, aztán vészvillogó bekapcsol kb fél percig.

Kétféle szolgáltatásra lenne szükségem, egy Toyotákhoz hozzáértő autószerelőre és egy autómentőre, a legjobb lenne, ha találnék egy olyan céget ami mindkettőt vállalja és nem horror áron.

Tud valaki esetleg ilyet? Ha nem, akkor mit ajánlotok külön-külön autómentésre és Toyotához értő szerelőre?
Márkaszervizet mellőzném, mivel erre az autóra már nem szeretnék annyit költeni.

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#172198) sagesz93


sagesz93
addikt

Bejelentkezek én is egy "új" verdával, Magnum_ után szabadon, kisfeleség végett nálunk is kell egy új vas, de nálunk a "nagy" vasat használja asszony gyerek taxinak, én meg busz helyett vettem ezt a bilit , pár kép "faszázás" után [kép] , [kép] , [kép] ,[kép]
Seicento motoros 1.1 54 ló, full fapad, vagyis nem, mert elektromos ablak + centrálzár van benne :C a rádiót kikaptam mert szar volt a potméter, kapott egy új dísztárcsa szettet (7k a gyári :)) ) a szőnyegek cserések mert nem méretpontos. Viszont 134k van benne, abszolút nem tűnik lelakott gépnek, fék+kipu friss, futómű nem kopog, egész jól egyben van a kocsi, mindez 350k JMF-ért.
Baleno is megtisztult ma([kép]) , bár holnap megint por lesz, mivel még nem betonozott az utca...

[ Szerkesztve ]

(#172199) Tsebacsi válasza sagesz93 (#172198) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Más ennyiért telefont vesz te meg egy tök jó autót, hát én szégyellem magam :D Gratulálok, sok Balesetmentest!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#172200) molnarpeter válasza geckowize (#172197) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Helyileg? Kezdésnek ráraknék egy töltőt az akkura, vagy másik kocsiról bikázva töltenék rajta pár percet, aztán lecsatlakozva újra próbálnám.
Ha van minimális szerszámozottság (multiméter), akkor magad is megnézhetsz pár alap dolgot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.