Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132701) barnam_ válasza LZs?! (#132684) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megnéztem a videót.
Azért nem véletlen, hogy szervizt váltottak, és máris más lett a hangnem. Még a Mercin sem találtak hibát, pedig azért ha nagyon akartak volna, gondolom ők is tudtak volna szőrszált hasogatni :)

(#132702) Qru


Qru
MODERÁTOR

Végre nem csak bokorból mérés lesz?!

[link]

#nincsbennetarcsi

(#132703) LZs?! válasza Qru (#132702) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Legyünk őszinték: eddig sem csak az volt, de a linkelt 'akcióterv' után pont ugyanaz lesz, mint eddig.

"A delegáció­kísérések, rendezvények, illetve útvonalak biztosítása is a csoport feladata, de kezelnie kell a nem tervezhető, baleset vagy az egyéb ok miatt kialakuló forgalmi helyzeteket is."

Ezek eddig is meglévő forgalmista bokorugrók, akik kapnak PR fogásként egy 'új' piros zsírkrétával körberajzolt feladatkört az állásidőre - mintha nem ezért krúzolnának...

Egyébként a fent idézett feladatköröket eddig is elláták: a konvojozás megy parancsra flottul mivel a külügy/TEK hónapokkal előtte lezsírozza, és az incidens jellegű forgalomirányítással sem lenne gondjuk, ha pl. a Hungária krt-i lámpák meghibásodása vagy Józsi árokbafordulása is be lenne jelentve legalább két hétre előre három példányban + irattár.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#132704) Qru válasza LZs?! (#132703) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó, szóval ne várjak csodát. :(

#nincsbennetarcsi

(#132705) focvis válasza barnam_ (#132701) üzenetére


focvis
veterán

Egyetértek; az első sem beszélt olyan nagyon magas lóról, valahogy mégis némileg arcoskodónak, kioktatónak tűnt. Talán a nagy pocakja és amiatt, hogy pörgette a telefonját és csuklóból lökte a hibákat.
Az új valahogy ügyfélbarátabbnak, empatikusabbnak érződik.

(#132706) Qru válasza focvis (#132705) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ma láttam pont egy S60 D6 Phev-et. Hogy áll a projekt?

#nincsbennetarcsi

(#132707) focvis válasza Qru (#132706) üzenetére


focvis
veterán

Volt ma 3 érdeklődöm; ebből egy kp-s, 2 csere. Egyik cseregép tetszene, de nem vagyok biztos benne, hogy kell nekem olyan (keményebb autó, szó szerint) és el kell gondolkodnom a csere árán is, közel 50% az értéke. A másik cseregép tulajával csak telefonon beszéltem még; egy egymilliós foschtalicska, de átmenetinek jó lesz. Nemtom ki olvassa, így a részleteket kihagynám. :))

Vidéken vagyok, itteni az első kettő, a 3. bp-i, vele a jövő héten találkozom.
Volt 2 db sms: AAA + 1 nepper. Ilyenkor mindig válaszolok sms-ben, ma szofisztikáltabb voltam.

Amíg nincs foglalózva, addig nem veszek másik autót.

[ Szerkesztve ]

(#132708) Qru válasza focvis (#132707) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kata megint randit kért? ;]

#nincsbennetarcsi

(#132709) Tsebacsi válasza Qru (#132706) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Montevideoval szemben van egy suli és ott egy töltőoszlop, ott szokott állni egy Phev V60.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#132710) Reggie0 válasza Qru (#132702) üzenetére


Reggie0
félisten

"..., és soha nem kell szabályszegést provokálniuk."

Nem kell, de lehet...

(#132711) eastsider válasza stickermajom (#132696) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nekem külföldi rendszám helyett lett magyar ugyanazon a kocsin és elfogadták a külföldi forgalmi másolatát. Valami egyezés kellett a mostani forgalmival pl alvazszam. M3 ügyfélszolgálaton csinálták

(#132712) bitpork válasza focvis (#132707) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi az a keményebb autó? Oldtimer IFA macikerekekkel?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#132713) focvis válasza bitpork (#132712) üzenetére


focvis
veterán

Ami szó szerint kemény - töri a hátsó és alsó feledet - az vmi ilyesmi.

(#132714) LZs?! válasza LZs?! (#132703) üzenetére


LZs?!
aktív tag

A rendőri ninja-traffi és a balesetek margójára...

Nem követem a statisztikákat, de eddig mindig az volt a panasz, hogy az abszolút gyorshajtást összemossák a relatív gyorshajtással...na, az ORFK (?) a legutóbbi, 2018-ra szóló adatsorában szétkapták, és lőn.

A baleseteknek mindössze a 0,7 százalékát okozta tavaly a sebességhatárok megszegése

PS: Azért megelőlegzően hozzátenném, hogy szerintem a rendőri bürokráciában a "Józsi a 60-as korlátozás utáni kanyarban lefordult a nyálkás útról 70-nel" scenario jó eséllyel landolhat bármelyik kategóriában. De legalább elkezdtek finomhangolni, és az dícséretes...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#132715) stickermajom válasza focvis (#132713) üzenetére


stickermajom
addikt

Drága szekér lehet akkor. :D

(#132716) focvis válasza stickermajom (#132715) üzenetére


focvis
veterán

8000-ig forog és nem japán. :D

2,5 nap alatt 377-en nézték meg a hirdetést.

(#132717) Tsebacsi válasza focvis (#132716) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha csak nézik az nem jó, ez nem múzeum :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#132718) Doki16 válasza focvis (#132716) üzenetére


Doki16
addikt

Kiemelted vagy HD képeket kértél hozzá? Mi a titkod? :D
Az Audit egy hónap alatt nézik meg 100-an és abból egy telefonáló sincs.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#132719) Johnny_vT válasza focvis (#132716) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Caterham? Azzal szar lesz a nagybevásárlás :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#132720) EQMontoya válasza focvis (#132716) üzenetére


EQMontoya
veterán

E46 M3?

Same rules apply!

(#132721) gzbotii válasza Doki16 (#132718) üzenetére


gzbotii
veterán

Még megvan az Audi?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#132722) Qru válasza focvis (#132716) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ebből kb 50 az itteni törzsközönség volt nyugi. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#132723) Doki16 válasza gzbotii (#132721) üzenetére


Doki16
addikt

Valami átok ül rajta. :) Nem kell senkinek.
Pezsgőt bontok ha végre elmegy majd.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#132724) nandow


nandow
aktív tag

Tudtok ajánlani üveg fóliázó céget? Ahol szépen el is tudják távolítani a meglévő üveg fóliát.
Elsősorban 11. kerület környéke, de lehet Bp. egész területe, ha érdemes odamenni.

(#132725) rbalint88 válasza Doki16 (#132723) üzenetére


rbalint88
addikt

Kabrio csere 1:1? Pezsgot viszem! ;]

(#132726) focvis válasza Doki16 (#132718) üzenetére


focvis
veterán

12 db HD képpel szoktam hirdetni ("turbó képek", 350 Ft); nem kaputelefonos, homályos fotókat lövök a vizes autóról, benzinkúton.
Feltételezem, a kult mivolta okán nézik meg sokan; aztán enyhül majd az érdeklődés, pont ezért nem intézek még másik autót. A bp-i esetleges beszámítás amúgy egy kis tgk., azzal mihez kezdjek? :D

Te is szép fotókat készítettél; nem sikerült még eladni? (Esetleg tegyél fel még egy hirdetést, a régit se töröld, új fotók, 5%-kal alacsonyabb áron.)

Ne találgassatok, vaspina a jobbik fajtából.

[ Szerkesztve ]

(#132727) Johnny_vT válasza focvis (#132726) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A bp-i esetleges beszámítás amúgy egy kis tgk., azzal mihez kezdjek?

Na azzal nem lenne gond a heti nagybevásárlás :K

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#132728) Qru válasza nandow (#132724) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zámbó fólia Budaörsön, nagyon profik. :K

#nincsbennetarcsi

(#132729) focvis válasza Johnny_vT (#132727) üzenetére


focvis
veterán

Házhozszállítást vállalok!

(#132730) Doki16 válasza rbalint88 (#132725) üzenetére


Doki16
addikt

Outlander PHEV-re ráfizetek. Ha olyat hozol, akkor a pezsgőt együtt isszuk meg :D

(#132726) focvis: Lehet már egyszer én is megpróbálom. Hátha ez a 350 Ft hozza meg a megváltást :)
Új hirdetést nem lehet csinálni, mert csak egy engedélyezett a Hahu-n ami ingyenes. A képek készítésével nincs bajom, ahhoz értek valamennyire :) [link]

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#132731) Tsebacsi válasza focvis (#132726) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szóval Megane RS?! Az Kókemény :)) :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#132732) molnarpeter válasza Doki16 (#132730) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ne tudd meg, mit összeszenvednek az akkuval, nagyon hamar kezdi korlátozni a kapacitást. Nem tudom, van-e trükk hozzá, csak azt láttam, hogy folyamat a degradáción reszelnek, petíciót írnak a gyártó felé, stb. Minden phev-nek megvan a maga nyűgje 🤷‍♂️

(#132733) focvis válasza Doki16 (#132730) üzenetére


focvis
veterán

Úgy emlékeztem, hogy HD képeid voltak a hirdetésben. Készíts még egy hahu accountot (egy másik email cím kell hozzá); 350 Ft nem a világ.

@Tse : ~ Kb. :)

[ Szerkesztve ]

(#132734) Doki16 válasza molnarpeter (#132732) üzenetére


Doki16
addikt

Igen tudom, hogy nem 100% a kocsi, de a mostaninál nem lehet rosszabb. Szegény dízel nagyon nem ezekre a napi sok kis kilométerre van kitalálva. De még bármi lehet, képlékeny a dolog. Az a lényeg, hogy nincs már szükség a dízelre.

(#132733) focvis: Sima képek voltak, max az albumot láthattad amit belinkeltem.
Próbáltam már korábban. Egyszerre akartam hirdetni a kocsimat és a motoromat. Van két hahus accom, de nem működött. Otthon megcsináltam a kocsi hirdetését. Céges gépem csináltam egy új hozzáférést és azon feltettem a motort. És pár perc múlva törölték a kocsit, hogy egyszerre nem lehet fent kettő. Fizikailag és IP címileg is teljesen máshol voltam, de valahogy rájöttek.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#132735) focvis válasza Doki16 (#132734) üzenetére


focvis
veterán

Értem. De nem tudom miért...
Az autóalkatrész.hu-n, ami a hahu aloldala, tudok párhuzamosan hirdetni. Esetleg az azonos telefonszámot szúrták volna ki? (Abból is kettővel rendelkezem.)

Szép barna bőr! 👍 Ez nem rémlett.
Csere? Q5 + 10 K €? :D

[ Szerkesztve ]

(#132736) rbalint88 válasza Doki16 (#132730) üzenetére


rbalint88
addikt

Leszednem a hirdetest egy par hetre. A hirdetes id-bol lehet kovetkeztetni arra, hogy regota fent van, olcso is, ergo biztos szar, fel se hivnak, meg se nezik.
Csinalj hozza uj kepeket is, 12db hd menjen fel. Nem kell tukros geppel bohockodni, egy jobb mobillal tokeletes eladasi fotot lehet csinalni (a tul szep kepek egy nem valami extra tuningos showcar darabnal is bizalomvesztessel jarnak tapasztalat szerint). Plusz egy szep auto a mobilos kepeken is mutat, de egy szart tukrossel le lehet fotozni ugy, hogy showcarnak tunjon (avensisnel sikerult :DDD ), ezert jobb szeretik az “oszinte” mobilos/kompaktos kepeket. Ja es szerintem rakd fel 2-300ezerrel dragabban, ne a legolcsobb akarj lenni.

(#132737) stickermajom válasza rbalint88 (#132736) üzenetére


stickermajom
addikt

Na, akkor én kavartam a dolgot, mert tükrössel csináltam fotót a még helyenként vizes autóról, koszos motortérrel. :D [link]
Annyi volt a mázlim, hogy akkor még divat volt az E46, ezért amikor felraktam, hogy na most tényleg mennie kell, akkor másnapra el is vitték.

(#132738) molnarpeter válasza rbalint88 (#132736) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A legolcsóbb árral hirdetni normális portékát szerintem sem működik. Fel lehetne dobni külföldi oldalra is esetleg, hátha valami neppernek megtetszik :D

(#132739) focvis válasza stickermajom (#132737) üzenetére


focvis
veterán

Nem retkes az a motortér, pont így jó. A fotók alapján nekem tetszik az autó. És ez nem az a vizes, amire utaltam (benzinkúton frissen mosva csillog még a víz az autó tetején, körben pocsolyák...).

[ Szerkesztve ]

(#132740) Doki16 válasza focvis (#132735) üzenetére


Doki16
addikt

Te adsz még rá 10K eurót? Akkor mehet :) Amúgy a Q5 is annyiért van fent mint a tied :) Tehát max egy az egyben tudna menni a dolog.

(#132736) rbalint88: Komolyan mondom már mindent kipróbáltam amit te is írtál :)
A mobilom pocsék képeket csinál, meg ha már van egy jó Canon gépem akkor nyilván kihasználom :)
Még a HD képeket ki fogom próbálni, lesz ami lesz.
Amúgy volt már fent minden féle áron. Mindenféle leírással.
Múltkor megállított minket a rendőr. Elkéri a papírokat és körbenézte a kocsit és mondta, hogy nagyon szép. És tényleg az, ezért lenne jó ha legalább valaki eljönne személyesen megnézni. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#132741) sutszi válasza Qru (#132728) üzenetére


sutszi
veterán

Cím alapján 13-ban is vannak, vagy csak zavar van az erőben?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#132742) Johnny_vT válasza Doki16 (#132740) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ha elfogadsz egy laikus véleményt tőlem, mint aki most látta először a fotókat (és valóban): dobj rá vagányabb, sportos kerekeket és tedd fel drágábban, új fotókkal. A Q5 (és az X3...) alapból sem a szívem csücske, de a mostani összhatás valahogy nagyon tompa, ha pusztán a külsőségekről beszélünk. Remélem ez a jó szó rá.

...aztán továbbléptem a beltér fotóihoz és leesett az állam milyen király belülről a gép. Ha nem akarsz a kerekekre költeni/kölcsönkérni a fotózás idejére, akkor legalább kezdőképnek tedd be valamelyiket amin látszik az a szép bőr ;)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#132743) focvis válasza Doki16 (#132740) üzenetére


focvis
veterán

A 10 k-t rosszul kalkulátam, bocsánat! :B
Amúgy nem 3,99 M-ért hirdeted?

(#132744) molnarpeter válasza Johnny_vT (#132742) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A belső fotó kiemelése unorthodox, de életképes megoldás lehet valóban, jó ötlet. Ki kell próbálni, hogy több a kattintás :K

(#132745) zoo8800 válasza Doki16 (#132734) üzenetére


zoo8800
veterán

Szép vas. De sajnos ezekből általában a feketét vagy fehéret keresik, színes nem kell a népnek.

rip and tear, until it is done

(#132746) bbubby00 válasza Doki16 (#132734) üzenetére


bbubby00
őstag

Blokkolót megtartod? :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#132747) stickermajom válasza bbubby00 (#132746) üzenetére


stickermajom
addikt

Az Aurisra minek neki? ;]

(#132748) gzbotii válasza bbubby00 (#132746) üzenetére


gzbotii
veterán

Mit kell nézni, valaki segítsen :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#132749) molnarpeter válasza gzbotii (#132748) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Két bumszli, elöl alsó rácsban rejtve, hátul rendszám felett.

(#132750) Doki16 válasza Johnny_vT (#132742) üzenetére


Doki16
addikt

Nem a villantás a célja a kocsinak. Két gyári 17-es alap felni van hozzá. Ez a szebbik ami a képeken van. Nem is akarnánk rá nagyobbat, ezekre a rossz utakra ezzel a felfüggesztéssel nagyon kényelmes. Veszek majd HD képeket hozzá és akkor több képet feltudok rakni majd a beltérről.

(#132743) focvis: Nem, lehet keverted valamivel. Jelenleg 5,2-ért van fent. Ezen ár körül van fent szinte az összes.

(#132745) zoo8800: A bőrre gondolsz? Először nekem is furcsa volt, de amúgy szép élőben és végre kicsit más :)

(#132746) bbubby00: Végre valaki észrevette :D Az marad a kocsin, a franc se akarná levenni. Még az első tulaj rakta fel rá. Mondhatni sokat pályázott és gondolom nem lassan :)

(#132747) stickermajom: Én magam vagyok az Aurisban a blokkoló. Mögém gyűlik be a tömeg :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.