Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106644) Elektrosokk válasza Snoop-y (#106633) üzenetére


Elektrosokk
addikt

én sem raccsingolok, csak szeretek kigyorsítani, meg kanyarokban, ha olyanok a körülmények...

idén februárig eléggé magabiztos voltam, 2 alkalommal csúsztam már meg, egyszer hátsókerekessel, mindkét alkalommal meg tudtam fogni. (voltam vezetéstechnikai tréningen ami pont ezt szimulálta)

viszont ez a februári eset nem végződött jól, az m6 lehajtó után ahol van az elsőbbségadás kötelező miután kijöttem a 4sávosra nyomtam egy kövér gázt és megcsúszott az autó jobbra a korlát felé, nem fékeztem csak próbáltam visszaszedni és átcsúsztam a dupla szemközti sávba, ahonnan már csak úgy tudtam a sávomba visszatérni hogy megfordultam (csúsztam) és a menetiránnyal szemben álltam meg. esős volt az idő, és volt ott egy nyomvájú amiben állt a víz. valszeg abban forgott el a jobb első kerék. Még téli gumi volt fent, bridgestone, és nem is túl kopott...

ami döbbenetes volt hogy nem is mentem gyorsan, mert a tábla után nem sokkal történt. max 40 lehetett... azóta sokkal óvatosabb vagyok.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.