Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) brumi1024


brumi1024
veterán

A keleti autóipar számunkra rejtett csodái. Tudja valaki mi a dobozos rizsrakéta?

(#106452) Mr X


Mr X
veterán

Urak, M1 után Pozsony felé az út kinti szakasza fizetős?

(#106453) Peter.70 válasza bitpork (#106448) üzenetére


Peter.70
őstag

MO jobban teljesít :D

(#106454) sasa134 válasza hülyegyerek (#106450) üzenetére


sasa134
addikt

Például.
Vagy 6,7M egy 1.5 TSI Comfortline Golf.

Avanti Roma

(#106455) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Azon gondolkodtam, hogy 150km/h környéke már annyira nagy sebesség, hogy a fotonok hosszában át tudnak hatolni az autón.
Más magyarázatot legalábbis nem találok arra, hogy mi a makk ász vacogó tökéért nem lehet észrevenni a tükörben autópályán... :(

Same rules apply!

(#106456) Tsebacsi válasza EQMontoya (#106455) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem nézi, nem érdekli, ő kijön/ott megy mert neki ott jó és mert megteheti, és különben is mindenki más hülye.
Sajnos ez ilyen, autópálya előtt nagylevegő és szuuszaaaa...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#106457) Termi16 válasza EQMontoya (#106455) üzenetére


Termi16
őstag

Simán észrevesz, leszarja.
Van az az állatfaj, aki 105-től előzi a külső sávban 90-100-zal menő sort, mert neki az úgy jó.

Múltkor hazafelé Miskolcról 150-nel haladunk GPS szerint, volt előttünk egy Passat előtte meg egy Golf talán, igy mentünk 3-an a belső sávban ugyanabban a tempóban. Egyszer csak a külső sávban a Golf elé az utolsó pillanatban kivág egy papa a dizel Scenic-kel 100-zal, hogy ő előzni akar. Mindenki satu, a Golf nagyjából 5 centin múlott, hogy nem nyomta telibe a Scenic-et és ugyanennyin múlott, hogy a Passat nem tolta meg a Golfot. Mivel mi voltunk leghátul kicsitt nagyobb követési távolsággal, ezért nekünk csak simán nagyot kellett fékezni....A Papa persze oda se nézett, semmi bocsi, villantás vagy akármi, elkönyvelte, hogy ő most jól kijött és kész.

Ez után kb 7-8Km-en keresztül mögötte mentünk 3-an, immár 110-zel, mert ő előzte a sort. Minden második autó után le tudott volna húzódni, hogy elengedjen minket, de abszolút nem zavarta semmi. Aztán jó 4 perc kínlódás után, amikor már tényleg SENKI nem volt a külső sávban, akkor kiment.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#106458) Elektrosokk válasza Tsebacsi (#106456) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mégha csak autópálya előtt kéne nagylevegő... :O

múlt héten pénteken mentünk az állatorvoshoz, 50-es éveit taposó másik Alfa tulajdonos és barátom jött velem, egy 30-as övezetben majdnem belémdurrantottak a kereszteződésben balról.

kérdezte is hogyhogy nem dudálok és kiabálok, ő már ezt tenné. :D mondtam neki hogy belőlem általában 30 perc vezetés vagy 3. idióta után jön ki az állat :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#106459) kisza25 válasza Elektrosokk (#106458) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem most Balatonon már akkor kell nagy levegő mikor kihajtok a kapun:P
A sok turista az utat használja járdának és ezt teszik úgy, hogy egymás mellett mennek csoportosan és persze nagy dirrel dúrral, vánszorognak lejjebb az útból ezt teszik akkor is mikor van járda+ kerékpárút külön.... Persze az út két szélén is autók állnak össze vissza belógnak az útra, az úton mindig ott van a gyalogátkelő ahol elérték a szélét és 40-el megy 90 helyett két falu között, mert ő most nézelődik és milyen szép innen a Balaton.... :W

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106460) EQMontoya válasza Elektrosokk (#106458) üzenetére


EQMontoya
veterán

Siettem tegnap Miskolcra egy temetés miatt, nem sikerült időben elindulni BP-ről, szóval 150+ volt a tempó.

Igen, az én problémám, nyilván igyekszem figyelni mindenkire.

De amikor az első 80km-en a 6. autó jön ki úgy elém, hogy konkrétan fékezésre kényszerít, akkor elfogy a türelmem és én is átmegyek villogó, seggébe 1m-re beálló parasztba.

Same rules apply!

(#106461) kisza25 válasza EQMontoya (#106460) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én az ilyenbe csak azt nem értem, hogy pl. én megyek 135-el te jössz 150-el, kimegyek előzni, te időközben utolérsz, beleállsz a seggembe, attól szerinted én előbb meg fogom előzni azt a kamiont? vagy előbb visszasorolok 2 kamion közé 90-re fékezve és az életemet kockáztatva? nem,
te kockáztatod a körülötted levők és saját életedet? igen,
jogosan vagy felháborodva, hiszen te a megengedettnél gyorsabban mész? nem
jogos az elvárásod, hogy más is menjen bele gyorshajtásba, mert te sietsz? nem
ha gyorsabban mész a megengedettnél akkor számolj ezzel és ne idegesítsd magad és ne veszélyeztess másokat, mert te ideges vagy;)
én GPS 135-el szoktam menni pályán és akkor is jönnek ezek a beleállok a seggedbe letollak az útról emberkék, engem ugyanennyire idegesít, hogy egy -egy ilyen barom 1 méterre jön mögöttem 135-nél miközben az asszony és a gyerek ott van mellettem az autóba és igen figyelem a forgalmat, nem vágok ki mások elé, de van 3 kamion, akkor előfordul, hogy közben utolérnek
önzők az emberek, életüket és mások életét kockáztatják pár perc előnyért
mert azon az 1-2 percen míg mögöttem ragad valaki, amíg befejezem az előzést és csak 135-el tud haladni 150-160 helyett, számold ki, hogy időben mennyit nyerhetsz?
ha nagy a forgalom így-se, úgyse tudsz haladni, ha meg 80 km alatt volt 6 ilyen akkor max buktál 2 percet, vagy annyit sem megéri? nem :N

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106462) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Most jövünk boltból, ipse bekanyarodik balra, levágva a kanyart előlünk (mi jobbra kanyarodtunk volna), duda. Erre ő nemzetközi jelzéssel él. Asszony azt mondta kövessük be akar szólni neki :) (büszke vagyok rá)
Ipse közben beállt egy helyre majd onnan ki, mellé érünk, erre aszongya hülye magyarok... Lehet ő egy sziriuszról jött gyíkember volt? :F (magyar rendszámos fekete régi Mazda 3-as)
Az ilyen még abból sem értene ha székhez költözve válogatott kínzó tevékenységet folytatnék rajta, hogy megtanulja a kreszt és közösségi közlekedés egyéb íratlan szabályait (meg kis empátiát). De ilyet amúgy sem szabad (pedig néha jól esne...)

Kisza: itt arra gondolnak amikor ő jön a belsőben és kívágnak elé. Ha te akkor mész ki előzni amikor ő még messze van hidd el nem fog a seggedbe menni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#106463) Elektrosokk válasza kisza25 (#106459) üzenetére


Elektrosokk
addikt

sajnos én is voltam hasonló szituban, első alkalommal még vicces volt, aztán kicsit megcsikorgattam a gumikat, rögtön lett helyem. :D

(#106460) EQMontoya abszolút meg tudlak érteni, ha felháborító dolgok történnek velünk akkor fel kell háborodnunk. ;]

(#106462) Tsebacsi korrekt! :DD engem ilyen esetekben az asszony mindig visszafog, tudja hogy elég őrült leszek amikor nem van igazam de visszabeszélnek :DD ;]

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#106464) EQMontoya válasza kisza25 (#106461) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha valaki 135-tel előz, és utólérem, akkor szimplán elveszem a gáz, és nem is megyek közel, szimplán megvárom, hogy befejezze az előzést.

Ha valaki 115-tel kivág elém anélkül, hogy tükörbe nézne, és emiatt fékeznem kell egy erőset, azzal paraszt leszek.

Same rules apply!

(#106465) kisza25 válasza Tsebacsi (#106462) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az a baj, hogy van egy alap feszültség a magyarban és mindent bunyóval, meg k anyázással old meg, sajnos én is hirtelen haragú vagyok és megy egyből a b+, meg k anyját, az ilyen szitukban, aztán el is felejtem.
Igazából semmi közlekedési kultúránk nincsen, ki az erősebb és erőszakosabb... alapján megy minden.
Mindenkinek ki kellene próbálni, hogy egy nap úgy vezet, hogy megáll a gyalogosnak, előre engedi a másikat és előzékeny a többiekkel, én ha nem sietek ezt szoktam csinálni és megköszönik és jó érzés lesz autózni nem pedig frusztráló, csak az a baj, hogy ritkán van olyan, hogy nem időre kell odaérnem valahova:P
EQMontoya: én mindig a még pont nm büntetik tartományban szoktam autózni és így is rendszerint belecsúszok ilyenbe, mondjuk, ha egyedül vagyok felgyorsítok, hogy még annyira se tartsam fel, de családdal nem
Tsebacsi: volt olyan aki miután kimentem előle 135-el bejött elém és közben fékezett, kb 100-ig, majdnem összementünk és utána visszaállt külsőbe és lelépett, mondjuk akkor nekem is elgurult a gyógyszer (egyedül voltam az autóban) és 170-ig mentem utána, de a vas itt el is fogyott, mondjuk utolértem, mert a forgalom miatt nem tudott haladni, kicsit beálltam a seggébe és villogtattam, hogy menjen, aztán lehiggadtam és vissza álltam a belsőbe, mondom nem ér annyit az egész:P

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106466) expander válasza kisza25 (#106461) üzenetére


expander
senior tag

annyi, hogyha en 135-el megyek, es latom, hogy valaki gyorsabban jon a belsoben, es valoszinuleg utol fog erni mikozben en elozok, akkor nem megyek ki, hanem en varom meg azt a 3mp-et amig megeloz, foleg ha az asszony es a gyerek is ott van

dehat mindenki mas es mas, ettol "szep" a kozelekedes, foleg autopalyan

(#106467) kisza25 válasza expander (#106466) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezt pont így csinálom én is, de mondjuk 3-4-5 vonatozó kamiont előzve, azért van, hogy így is utolérnek. :)

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106468) rbalint88 válasza brumi1024 (#106451) üzenetére


rbalint88
addikt

(#106469) #47205632 válasza Termi16 (#106457) üzenetére


#47205632
törölt tag

Eszébe se jut, hogy amit csinál az nem jó. És hiába van kirakva mindenhova a tarts jobbra, követési távolság meg cipzár elv tábla, de még a ne telefonozz is. Igazából csak adópazarlás. Sok helyen a sebességkorlátozó is. Ezeknek hiába plakátolnád ki 4x akkora méretben a két hónappal ezelőtti román kisbuszos videót is (gondolom látta mindenki a teljes felvételt...), az se érdekelné. Tekintsünk el tőle, hogy román, a magyar is tud produkálni.
Egyszerűen azért, mert ezekben egyetlen fix gondolat van, "áh velem úgysem történik meg", "nem most, mindjárt ott vagyunk", "vezettem már egy csomót hiba nélkül". Bele se gondol, hogy mi történhet. Nem gondolkodik, nincs semmilyen életben maradási ösztöne. És sok ehhez még ráadásul pluszban ostoba is (lájvolni egy építés alatt álló tömött úton bzdmeg azt a krva és 8-an - ! - haltak meg egy ilyen idióta miatt). Az utasok se erőlködtek, hogy kikapják a telefont a kezéből és inkább ők videózzanak, az ostobaság rájuk ugyanúgy érvényes. Volt. Sajnos.
Lett is belőlük összegyűrt bőrtörölköző az összes karosszériaelemre felcsavarva tátogó szájjal és kiüresedett szemgödrökkel. És ez sem elég elrettentő, sem a magyarnak, pláne nem egy románnak. Ennél durvábbat pedig mutatni már nem lehet, aki ezt nem fogja fel az tényleg szakadjon darabokra. Az a baj, hogy ártatlant is visznek magukkal. És az is baj, hogy még az idióta is aki megérdemli a szétszakadást, annak is van családja akit hátrahagy... Alapvető életben maradási ösztön hiányzik akiben ez meg sem fordul.

Mikor leszünk mi egy svéd vagy holland szinten... Soha. A magyar az elképesztően frusztrált, idegbeteg, egoista, lelki sérült, elnyomott, emberileg egy szar. 60-70%-a ebből áll az országnak, ezt nem fogjuk megélni mire kipucolódik, pláne úgy, hogy senki nem is tesz érte nemcsak fentről, maguk az emberek se segítenének egymáson, nincs jókedv (csak bebszva), nincs szeretet, nincs empátia, nincs érzés sokakban.

Nagyon ritkán vezetek épp ezért. Messze nem is megyek, évtizedenként egyszer. Viszont ha megyek kedves és segítőkész vagyok mindenkivel (persze más egy belvárosi eset csúcsidőben), nagyon jó érzés mikor visszaintenek és megköszönik. Van ebben a rohadt országban kedvesség, csak annyi a szar körülötte, hogy ellepi.

[ Szerkesztve ]

(#106470) brumi1024 válasza rbalint88 (#106468) üzenetére


brumi1024
veterán

Én tudom mi az, a helyiek nagy büszkèn meséltek róla. :) Csak érdességként dobtam be, végtelen van itt belőle.

(#106471) Tsebacsi válasza rbalint88 (#106468) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vót ilyen a malájoknál szép számmal! :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#106472) szabonagyur válasza kisza25 (#106461) üzenetére


szabonagyur
félisten

Valószínűleg az ilyen esetek nagy részében nem azzal van a gond aki 135-el megy és megelőzi a 90-100-al menő külső sort majd visszasorol amint tud.

Ahogy írták a gond amikor külső sor megy 90-100-al és 105-el megy az előzés perceken keresztül a belsőben úgy, hogy lenne lehetősége az élete kockáztatása nélkül lehúzódni és elengedni a többit, csak ugye ő azt látja, hogy jajj ott van még egy autó 100-al még 1 km majd ha azt meg a többit is megelőzöm lehúzódok.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#106473) Mágus2 válasza EQMontoya (#106460) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ezt mindig megszívom én is. Nem tud a magyar a forgalom ritmusával menni. Ettől még szlovákiában is jobb a közlekedési morál. Ha lassan megyek akkor kivárom míg előzhetek, ez lenne az alap.

(#106474) focvis válasza brumi1024 (#106470) üzenetére


focvis
veterán

Miért pont júliusban Malajzia?

(#106475) Tsebacsi válasza focvis (#106474) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szereti a 40 fokot és a 200% párát :U ;]
Mi novemberben is esetenként megvesztünk a melegtől. Az esőről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#106476) stickermajom válasza kisza25 (#106465) üzenetére


stickermajom
addikt

Mindenkinek ki kellene próbálni, hogy egy nap úgy vezet, hogy megáll a gyalogosnak, előre engedi a másikat és előzékeny a többiekkel

Alapból így szoktam vezetni, de néha elgurul a gyógyszer. Viszont a K-val most szerintem forgalmi akadály vagyok, annyira óvatosan közlekedek. :D

(#106477) brumi1024 válasza focvis (#106474) üzenetére


brumi1024
veterán

Ősz foglalt Azorira, és most van nyugisabb időszak a melóhelyen. Pont jól jött erre a szervezett túra időpontja (és elvileg nincs homokilégy szezon). Kedd óta vagyok itt, eddig meleg, de nem vészes, klíma mindenhol van, kint pedig egyenesen hideg van a pár évvel ezelőtti Death Valley-s 46-48 fokos séták után. ;] A Tiomanra jövő hajón konkrétan betakaróztak az emberek annyira hűtve volt.

(#106478) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na a gyerek is rámozdult a SUV-ra :DDD
[kép]

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106479) Magnum_ válasza kisza25 (#106478) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Epp akartam.irni, hogy a jatekauto kamurendszama ki van takarva, de a kuldo neve nem :D
Szerkesztetted :R

I humbly and respectfully decline™

(#106480) kisza25 válasza Magnum_ (#106479) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azt csak ponból takartam ki :DDD aztán láttam, hogy van ott más is, a telefon átka.:)

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106481) #47205632 válasza kisza25 (#106478) üzenetére


#47205632
törölt tag

Azért a profilmélységért a rendőr elkapja. :DDD

(#106482) B-L-A-C-K válasza kisza25 (#106478) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

F@sza dízel?

(#106483) Borisz76 válasza B-L-A-C-K (#106482) üzenetére


Borisz76
veterán

Muszkulárisz Bioelektrisz....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#106484) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

08.01-en jar le a biztositas az autora es ugye indul is az uj viszont a biztosito meg nem kuldte meg a csekket. No stress?

(#106485) kisza25 válasza B-L-A-C-K (#106482) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Viccelsz? elektromos és távirányítható, mondhatni önvezető

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#106486) Magnum_ válasza -secret- (#106484) üzenetére


Magnum_
nagyúr

No stress.

I humbly and respectfully decline™

(#106487) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

volt minitali :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#106488) Qru válasza stickermajom (#106476) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Össze kell szoknotok helyes. :K

#nincsbennetarcsi

(#106489) gzbotii válasza kisza25 (#106459) üzenetére


gzbotii
veterán

Én már semmin se csodálkozom, amióta néha ránézek az index FB kommentekre... szerintem már nincs kerítés, nem, hogy csak alacsony.. :D

BPn, a környéken ahol lakom, közel 4 hete lett egy forgalmi rend változás (balra térni tilos), tábla van, de a többség most is megszokásbol vezet, amíg elhaladok, biztos van 2-3 ember aki ott tér be, mer 3 éve is így volt :)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#106490) bbubby00


bbubby00
őstag

Van valaki Hamburg kornyekerol?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#106491) EQMontoya válasza bbubby00 (#106490) üzenetére


EQMontoya
veterán

Inti volt... :(

Same rules apply!

(#106492) -secret- válasza Magnum_ (#106486) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#106493) szentkuti11 válasza bbubby00 (#106490) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én járok arra augusztus legvégén.

(#106494) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

No srácok, büszkén jelenthetem, hogy lett egy Volvóm :))

(Az utolsó kép mobiléről van, mert elfelejtettem fotózni, helyette végig csak videókat csináltam :DDD )

Ja és igen, megvan a második kulcs is, no para :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#106495) kaszaking


kaszaking
tag

Sziasztok!

Az alany egy Seat Cordoba 1.6 ALM motorkód és DXN váltókód. Gyártási éve 2000.
Valaki tudna segíteni egy váltóolaj cikkszámmal és feltöltési mennyiséggel?

Köszönöm

(#106496) rbalint88 válasza Johnny_vT (#106494) üzenetére


rbalint88
addikt

Grat, remelem bevalik :) vezetesi elmenyben mondjuk a csendes suhanas a mervado, nem annyira inspiral a szaguldozasra :)

(#106497) Johnny_vT válasza rbalint88 (#106496) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Köszi!

Gyorsulásban pontosan ugyanazt hozza, mint az IS250, csak itt van mellé cirkusz még feltekert ablakkal is :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#106498) MunezXBK válasza Johnny_vT (#106494) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szép. :R

Rendszámot sikerült intézni?

(#106499) EQMontoya válasza Johnny_vT (#106497) üzenetére


EQMontoya
veterán

2.5T?

Same rules apply!

(#106500) Johnny_vT válasza MunezXBK (#106498) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Kedden megyek rendszámért, remélhetőleg addigra az utolsó biztosítótól is beszerzem a kártörténeti igazolást otthonról, hogy így fű alatt elfogadtathassam apám bónuszát sajátomként és SF9-ről indulhassak :))

(#106499) EQMontoya
"Csak" 2.4i 170 PS / 230 Nm
De ezt egyszerűen nem lehetett otthagyni. Ha még gyártanák a típust, senki nem mondaná meg, hogy nem tavalyelőtt készült. Döbbenetes volt az állapota, elég nehéz helyzetben voltam az alkunál :DDD

Ja, meg üvegtető :R :P

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.