Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105701) Magnum_ válasza Bögre (#105697) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te ilyen informatikus gyereknek tunsz (aztan lehet, hogy secu-s vagy), igy feltetelezem, lattad az emotikont, amit talan ertesz is.
Feltetelezem, emlekszel, hogy pont ugyanolyan autot vettel , mint az enyem (volt), talan meg arra is emlekszel, hogy jottel kerdezni privat.

Masreszt a felette levo hsz-emben leirtam az aggalyaimat, arra nem reagalatal, holott lehet, hogy pint teged sutott meg a nap, de igazabol focvis leirt mindent szepen, igy mar biztos vagyok benne.

;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#105702) -v- válasza rbalint88 (#105698) üzenetére


-v-
addikt

Nagypapázol :F

(#105703) Magnum_ válasza focvis (#105699) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen, nekem vevokent aggalyos lenne, hogy par nappal meghirdetes elott lanccsere.amit egyebkent beepit a vetelarba. Eletszerutlen. Emiatt gyanus.

I humbly and respectfully decline™

(#105704) Bögre válasza focvis (#105699) üzenetére


Bögre
aktív tag

Azt, hogy miért kell autót cserélni, szerintem neked már leírtam, de leírom mégegyszer.Nem bízok már ebben a remek német(mexikói) talicskában. Az elcseszett alkatrész árak mellett pedig nincs kedvem megvárni, amíg a DSG is letérdel. Mert amilyen szerencsém van előbb-utóbb le fog.
Azt, hogy kurva sok pénz volt a vezérlés csere, észrevettem magam is, köszi.

Egyébként a konkrét hirdetéssel kapcsolatban voltam kíváncsi kritikára, javaslatra, de addig úgy látom nem fogunk eljutni. :(

(#105705) -v- válasza Bögre (#105704) üzenetére


-v-
addikt

Szerintem korrekt, pont emiatt kénytelen leszel szerintem picit tovább várni, amíg jön egy hozzáértőbb valaki, aki értékelni fogja az állapotot meg szervizeket, szerintem butaság a nem fizetik ki úgyse dolog, ha ott a pöcsétes számla márkaszervizből, akkor én nem kételkednék.

(#105706) Magnum_ válasza Bögre (#105704) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De, eljutottunk, de megprobalom a kedvedert a mar leirt velemenyemet 1 bitesre egyszerusiteni, neked felesleges szofisztikaltabban
1: kurva dragan hirdeted
2: amiket leirtal (ido elotti vezerlecsere es koksztanalitas) majd vezerlescsere
utan 2 nappal meghirdeted, elriasztja az erdeklodoket.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#105707) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. csak egy gyors kérdés/felmérés. ha látjátok magatok elött az út végét pl körforgalom következik és 110ről kell lassítani manuális 6osba van (dízel) ti kiteszitek üresbe vagy begurultok 6 sebességbe esetleg visszaváltogattok?

(#105708) BigBlackDog válasza -=Vacsek=- (#105707) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Visszaváltogatok gázfröccsel, motorfékezek és általában kettesben begurulok a körforgóba.

(#105709) Magnum_ válasza -v- (#105705) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te nem tudhatod, de mi itt sokat tudjuk, hogy a pecsetes szakszervizes papir mogott sokszor nincs igazi teljesites. Mert itt ez divat.
Viszont en tenyleg arra vagyok kivancsi, hogy mi indokolta ezt a lanccseret ido elott, pont igy, pont ott es miert kerult ki hahura utana rogton.

I humbly and respectfully decline™

(#105710) rbalint88 válasza Bögre (#105704) üzenetére


rbalint88
addikt

Leirom atlag vevojelolt mit lat a hirdetesedbol:
- P-vel kezdodo rendszam -> kulfodrol behozott szar
- kep alapjan szetult vezetoules -> tekert kulfoldi szar. Tippre olyan 200-250 koze raknam a futast az ulese alapjan
- emellett magas ar, le se gorgetnek a leirasig
- amibol az derul ki, hogy menekulni akarsz az autobol.
Mondjuk abbol, amit a tegnap es ma irtakbol osszeraktam, te kb kivanod, hogy lerantson a szerelo, de igy semmit nem lesz gazdasagos uzemeltetni. A jetta azert alapvetoen egy egyszeru szerkezet, tenyleg sarki pek altal javithato az esetek 80%-aban. Minden aprosagert elvinni a koztudottan dragan dolgozo Novoth-hoz nem relevans infot szul az auto fenntartasi koltsegeivel kapcsolatban. A dsgtol nem kell felni, az mar csak ujabb fel milla lesz, de ha valos a meter, odaig meg van azert 50-100ezer km-ed...

(#105711) barnam_ válasza -=Vacsek=- (#105707) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha üresbe teszed, soha nem fog megállni.
Én 4-3-(2)-be szoktam vissza váltogatni.

(#105712) Johnny_vT válasza -=Vacsek=- (#105707) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nekem nincs is hatosom :DDD

Üresben is lehet gurulni persze, de minek kopjon a fék, ha a motor is lassít és van helyed bőven? Szóval +1 a motorfékre.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105713) Elektrosokk válasza rbalint88 (#105698) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mondjuk abban az autóban halmozottan érvényesül minden ami kellemetlen lehet, és a sebesség is :DD

#105712) Johnny_vT meg milyen jó amikor leváltasz és a motor felpörög. :) (már ha nem dízel ;] )

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#105714) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

melóba unalmunkba azt tárgyalgattuk kinek milyen a vezetési stílusa technikája :D 22évestől 45évig. ha mondjuk teszem azt nincs előtted senki már látod 500-800m-re h körforgalom. van aki kirakja üresbe és csak a körforgalom elött teszi abba a sebességbe amivel majd bemegy van aki visszaváltogat és volt aki fékez, elég vegyes. +1 aki siet az nyomja neki ameddig lehet :DDD ha váltogatsz kopik a kuplung/kettörtömegű ha fékezel akkor meg a fékbetét.

(#105715) BigBlackDog válasza -=Vacsek=- (#105714) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az üresbe való gurulásnak vannak hátrányi azért. Bármi gáz van nincs motorfék és gyorsítani sem tudsz, ha hirtelen kellene. Ráadásul úgy még fogyaszt is, szemben a motorfékes tolóüzemmel.

(#105716) tboy93 válasza -=Vacsek=- (#105714) üzenetére


tboy93
nagyúr

Korforgo elott altalaban vissza rakom egy-ket fokozattal, motorfek, 80-al meg mar be lehet venni a kanyart siman.

;]

(#105717) Magnum_ válasza rbalint88 (#105710) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hat, ebbol mar nem lesz olyan deal, mint BLACK-nel, hogy innen vezi meg valaki :D

I humbly and respectfully decline™

(#105718) Integrale válasza -=Vacsek=- (#105714) üzenetére


Integrale
veterán

Se fék, se motorfék. Csak a gáz!!

"Bad reklám is reklám too"

(#105719) proof88 válasza -=Vacsek=- (#105714) üzenetére


proof88
addikt

Szerintem az alkatrészek kopása elhanyagolható, gyakorlatilag aki 110-nál üresbe teszi az autót mert lassítani kell, az nem tud vezetni. Ez szélsőségesen hangzik, de gyakorlatilag onnantól kezdve utas vagy az autóban, és semmire sem tudsz érdemben reagálni. Én úgy vagyok vele, hogy a hajtásláncot csak szükség esetén, a lehető legrövidebb időre szabad megszakítani, pl váltás, megállás, főleg csúszós-taknyos, esetleg havas úton.

(#105720) zoo8800 válasza Bögre (#105704) üzenetére


zoo8800
veterán

A helyedben beleírnám a hirdetésbe, hogy suv-ra vagy sportkocsira váltás miatt eladó :D a leírásból az derül ki, hogy ez egy pénztemető, amire a gatyádat is ráköltötted, és szabadulni akarsz.
Az ár: én alig többért vettem igazoltan 36 ezret futott, téli+komfort csomagos 2016-os G7-est.

rip and tear, until it is done

(#105721) -=Vacsek=- válasza proof88 (#105719) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

több aki visszaváltogat és motorféket használ. sima nyári száraz körülményeket néztünk most azt nem írtam le. volt olyan aki 5ös 6osban hagyta motorfékkel 50-60ig. amikor a fordulatszám már ilyen 1200 körül van, viszont gázt nem adott. az egyébként mennyire "rossz"?

(#105718) Integrale
ez már a következő idöjárási körülményt mutatja be :D

(#105722) Bögre válasza -v- (#105705) üzenetére


Bögre
aktív tag

Akkor várok tovább. Az árát a piacon lévő hasonló darabokhoz lőttem be. Nem a legolcsóbb, de a DSG -n kívül már nincs is benne akna.

rbalint88: Kiült ülés? Ha neked ez jön le a képből, akkor azt hiszem az a kép szar. De hogy külföldi szar? Ha valakinek a csatolt KEKKH -s igazoláson szereplő 8km -es bejegyzés 2013.06.11. dátummal nem egyértelmű, azt csak sajnálni tudom.

Saint_: Aranyos vagy, hogy egyszerűsíteni próbálsz, de jelen esetben te nem voltál képes legelső hozzászólásomra válaszolni és keverted ide a saját autód, ami jelen esetben pont irreleváns. Néha egyébként leszállhatnál a magas lóról és elengedhetnéd ezt a pökhendi, lenéző stílust, mert nem áll jól.

(#105723) Johnny_vT válasza Bögre (#105704) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Megmozgatta a fantáziám a téma. Én így fogalmaztam volna a helyedben:

Eredeti:
Teljes vezérlés szett csere 2018.06.28 -án, így sokáig nem kell megnyúlott lánc miatt aggódni. Diószórásos szívósor tisztítás egy évvel korábban, 99.708km -nél, hogy a kokszosodás se okozzon problémát. Hosszú távra terveztem vele, ezért a karbantartásokon soha nem spóroltam, a számlák és a szervizkönyv megtekinthetők a dokumentumok fül alatt. Komolyabb sérülése nem volt, csak egy kisebb horzsolás a hátsó lökhárítón, amit kgfb terhére a Porsche Pest -nél javíttattam. Hátsó vészhárítót fényezték, a fekete betétet újra cserélték. Kollegámtól vásároltam, aki az első tulajdonosa volt, előélete ismert, lekérdezhető. Magyarországi autó, korábban egyéni rendszáma volt, emiatt kapott új rendszámot. Kívül-belül szép állapotban, egy szezont futott Goodyear Efficientgrip Performance nyári gumikkal. (DOT 1117) A vevő kérésére szervizben átvizsgáltatható, telefonon, vagy emailen pedig szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre. Hibrid autóra váltás miatt eladó. Kereskedők kérem ne keressenek, nem sürgős az eladása.

Vevőnek tetsző:
Hibrid autóra váltás miatt eladó kiváló állapotban lévő VW Jettám. Hosszú távra terveztem vele, ezért a karbantartásokon soha nem spóroltam. Igazolt számlák és szervizkönyv megtekinthetők a dokumentumok fül alatt. A hátsó lökhárítót egyszer lehorzsolták, de ezen kívül törve nem volt. Ezt a kgfb terhére a Porsche Pestnél javíttattam (fényezés, új műanyag betét). A motoron a közelmúltban elvégzett megelőzés célú munkák: komplett vezérléscsere, dióhéjszórásos tisztítás. A kocsi első tulajdonosa személyes ismerősöm (kollégám), így előélete ismert, lekérdezhető. Elsőként Magyarországon forgalomba helyezett. Kívül-belül szép, megkímélt állapotban. Egy szezont futott Goodyear Efficientgrip Performance nyári gumikkal (DOT 1117) a gyári alufelnin. A vevő kérésére szervizben átvizsgáltatható, telefonon, vagy emailen pedig szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre. Kereskedők kérem ne keressenek, nem sürgős az eladása.

____________________

Ugye, hogy mennyivel másabb? Pedig ugyanaz a tartalma. :)

Baromi fontos az információ adagolásának sorrendje. Felütés: "hibridre váltás miat..." Ebből a leendő vásárló máris feltételezi, hogy modern, előre gondolkodó, viszonylag jómódú ember vagy. Aztán lehet szép sorban adagolni a többit. Aki megnézi a számlákat és kiszúrja a dátumokat az meg már érdeklődik annyira a kocsid iránt, hogy esetleg felhív vagy ír egy üzenetet.

Ja és nagyon fontos!
Pont az ilyen rendszámos kellemetlenkedések miatt a te esetedben kifejezetten ajánlott lenne kitakarni a képekről! Aztán majd személyesen elmondod és papírokkal igazolod a rendszámcsere okát, de igaza van a srácoknak, egy P-rendszámos 2013-as kocsi vezérléscserével kurva ijesztő :D

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105724) Speeedfire válasza -=Vacsek=- (#105707) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Mivel tempósan szeretek vezetni, ezért fék, vissza 3-ba (az is fékez valamennyit). Aztán körforgalom függő, hogy mennyivel megyek át rajta. :DDD
Pl fehérváron az osannál elég nagy tempót lehet tolni

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105725) pècsimunkás válasza Bögre (#105722) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Várj ! Meg fog jönni a vevő. Mi a családi vállalkozásban levő Sprintereket majd egy èvig hírdettük. Kitűnő állapotban , vègig szervizkönyves , kevès mèterrel . Sokan hívták apámat , telefonos alkuval . Majd jött a vevő. Kb 50 ezer forintot alkudott . Csak azèrt , hogy tessèk - lássèk alkudjon kb . Pâr nap múlva , hívta apámat , ès megköszönte az autókat .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#105726) szőröscica


szőröscica
addikt

TC nem birja a kritikat. A mai Lendvai formedveny ala bekommenteltem facen, hogy ha kiraknak a cimlapra a szerzo nevet, meglepo kattintasi statisztikak jonnenek ossze, mert Lendvai egy osszetett mondatot keptelen leirni, semmi dinamikaja nincs a cikkeinek es rettento nyogvenyelos olvasni.

Erre toroltek es tiltottak a hozzaszolasi lehetosegem. :D

(#105727) tboy93 válasza Speeedfire (#105724) üzenetére


tboy93
nagyúr

Errol az jut eszembe, amikor anyosek meseltek, hogy voltak kint Ausztraliaban egy ismerosnel, akinek az 70+ eves anyukaja vitte oket mindenhova kocsival. Elso alkalommal amikor beultek es jott a korforgalom, kisse meglepodtek amikor a mama nyil egyenesen athajtott a kozepen. A kovetkezonel viszont volt padka, amit az utasok messzirol kiszurtak es mar elkezdtek kapaszkodni a kozeledeskor mivel a mama egyaltalan nem lassított, de aztan egy tempos 50-es kanyarral kikerulte azt, mondvan "hulye azert nem vagyok, tudom melyiken lehet atmenni". Fal feher volt mindenki a kocsiban :DDD

Azt mondanom sem kell, hogy nem ritka eset, amikor forditva megy be a korforgalomba, ugye ott jobb oldalon kozlekednek, Magyarországon meg pont forditva, fel evet el ott, fel evet itthon, nem mindig megy gyorsan az atallas fejben :U

[ Szerkesztve ]

(#105728) Speeedfire válasza tboy93 (#105727) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor a mama fiatal korában sok hegyi versenyen vehetett részt. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105729) focvis válasza Bögre (#105704) üzenetére


focvis
veterán

Nagyon bízom benne, hogy elhiszed azt, hogy teljes jó szándékkal írtam Neked, földimnek + személyes ismerősömnek. :R

Szerintem most inkább tartsd meg az autót, a következő 100 e km-en vélhetően csak olajat és fékbetétet kell cserélned. A száraz DSG is kibírja addig. Telebeszélték a fejed, feleslegesen paráztattak.
Nem végeztem árelemzést, csak fejből mondom, hogy 3 milliótól Golf 7 1.4 TSI-t kapni, így sokat kell majd a vevőre várnod.

(#105730) Snoop-y válasza -=Vacsek=- (#105707) üzenetére


Snoop-y
veterán

Autoja valogatja. Az STI-vel visszatoltam kettobe es ahogy beert az orra teligaz :D
Hofeherkevel lelepek a gazrol es begurulok (CVT)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#105731) zoo8800 válasza focvis (#105729) üzenetére


zoo8800
veterán

3 milliótól Golf 7 1.4 TSI-t kapni

Sajnos nem, kicsit magasabban kezdődnek a benzinesek, ennyiért csak dízelből van kínálat.
Jelenleg 2 G7 TSI van 3M alatt, ebből az egyik AAA-s, a másik egy fapados 2.990.000-ért

rip and tear, until it is done

(#105732) szőröscica válasza Snoop-y (#105730) üzenetére


szőröscica
addikt

En szepen kigurulok L-ben, toltom az akkukat. Feket szinte csak megallashoz hasznalok. :D

Este Szegeden toltok. Kb 520km lesz a hetvegi utam, remelem 140-150 osszejon villannyal. Schukos toltot nem hoztam magammal, akkor 200+ lenne.

[ Szerkesztve ]

(#105734) -v- válasza Speeedfire (#105724) üzenetére


-v-
addikt

(#105735) -v- válasza szőröscica (#105726) üzenetére


-v-
addikt

:C speedzone-t kell nézni, garázs tv :K jól megtekerik a kakucson, meg Vályiék live tesztjei stb. ők rendes műsort csinálnak.

(#105736) Cicero válasza -v- (#105734) üzenetére


Cicero
őstag

ezzel a manőverrel átugorja a körforgalmat :DDD

(#105737) kisza25 válasza -=Vacsek=- (#105714) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha nem sietek, akkor 500-800 méterre már nem nyomom a gázt, hagyom 5-ben (lakott területen kívül) és 40-60 között fékezés nélkül belemegyek a körforgalomba (előtte visszarakom 3-ba), így nem fogy a benzin, nem kopik a fék és akkora lendületet viszek át amekkorát csak lehetséges.
Ha sietek, akkor később veszem el a gázt, a körforgalom előtt fékezek 50-60-ra és 2-be rakom vissza körforgalom előtt és körforgalomba beérve már tolom neki

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 31,5 eFt, posta van

(#105738) Speeedfire válasza -v- (#105734) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Szegény lancer. :Y :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105739) focvis válasza zoo8800 (#105731) üzenetére


focvis
veterán

OK. :) Akkor 3 körül G7 1.4 TSI, nem AAA-tól:

2899 e
3148 e
3249 e
3290 e
3290 e
Ráadásul ezeken nincs para-lánc. :R

[ Szerkesztve ]

(#105740) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Új supra, egyre kíváncsibb vagyok rá. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105741) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Miért jó az új autó és az asszisztansz
tegnapelőtt ismerősöm felment Bp-re (Gábor), hazafele egy suzukis kisöreg beledurrantott a jobb hátuljába, ezzel meglökte és ő még belecsattant jobb oldalon 2 álló autóba. Gábor egy 3 éves ford kuga (1,6T)-vel volt.
Mondta, hogy látta az öreget a visszapillantóba, de annyi ideje nem volt, hogy gázra/fékre lépjen.
Kiszállt odament az öreghez, az meg mondja nincsen semmi baj ugye és elkezdett önindítózni, Gábor mondja neki: öreg, nincsen az autónak eleje. :Y :F :C
A kuga hátsó futóját kiütötte az öreg, az autó oldala+ eleje meg az álló autókba való csattanáskor sérült meg, kb 1,5M kár keletkezett benne, de sanszos, hogy GTK-ra veszik.

Lényeg: Gábor hívta a ford assistance-t, meg a 112-öt, az assistance előbb kiért, mint a rendőrök.
Intéztek neki egy jól felszerelt 500km futású nissan qashqai csereautót (kb 8M az övé 6,5M volt), és mindent intéznek a biztosítóval, kb 2 hetet mondtak az autóra, ha nem lesz gtk, addig marad nála a csereautó (amúgy gablini-ből van a ford és a nissant is ők adták) Szóval nagyon gáz az egész, mert kivédhetetlen volt, de már a helyszínről úgy tudott távozni, hogy volt mivel és az autó vontatása, szerelése, biztosító... miatt sem kell aggódnia, meg idegeskedni/intézkedni.

És még haverok előtt is villantott, mert poénból elsőre mindenkivel megetette, hogy 2 hétre kapta az autót próbálni, lehet lecseréli a kuga-t:DDD
Ami gtk esetén még igaz is lehet
Amúgy mondta, hogy tele van számára tök felesleges extrákkal a nissan és valahogy kisebbnek is tűnik, motorja annak is 1,6 T

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 31,5 eFt, posta van

(#105742) barnam_ válasza kisza25 (#105741) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez lenne az ideális, ha mindenki új, garanciális autókkal járhatna, amikhez esetlegesen ilyen szolgáltatás is jár(hat) :K
Ehelyett marad a 20 éves prémium :DDD

(#105743) -v- válasza Speeedfire (#105740) üzenetére


-v-
addikt

Az új Supra a BMW Z4-gyel közös alapokra épül és annak motorkínálatán is osztozik.

Akkor a motor biztos tartós és problémamentes lesz benne ;]

(#105744) szőröscica válasza -v- (#105743) üzenetére


szőröscica
addikt

Biztos lesz ennek is a csomagtereben egy kis rekesz, ahova jofejsegbol elore bekeszitenek egy flakon olajat, hogy legalabb az elso tankolasig ne kelljen utbaejteni egy Bardit. ;]

(#105745) -v- válasza szőröscica (#105744) üzenetére


-v-
addikt

Úgy kellene mint a skodáknál, simply clever, csak itt nem esernyő van az ajtóban hanem kis tűzoltókészülék meg flakon olaj :D

(#105746) Qru válasza -v- (#105743) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyugi szériában jár mellé a poroltó. ;]

#nincsbennetarcsi

(#105747) Snoop-y válasza -v- (#105743) üzenetére


Snoop-y
veterán

Majd ebben is ket jz motor lesz ( egyik ujonnan masik 100k mulva) ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#105748) Speeedfire válasza -v- (#105743) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ennyire rossz a z4 motorpaletta? Nem vagyok vele képben, de ha ez igaz, akkor szomorú leszek. Egy ikonikus autót így elbaszni ezzel.
Amúgy a toyota mióta közösködik a bmw-vel? Nem 2 külön cégcsoport?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105749) -v- válasza Cicero (#105736) üzenetére


-v-
addikt

Valami szerzői jogot sértett a kép vagy miért tűnt el az a hsz :F

Edit: újra megjelent. Qru mit ügyködsz :F :C

[ Szerkesztve ]

(#105750) Qru válasza -v- (#105749) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bocs mellé lőttem, nem ezt a hsz-t akartam törölni. :R

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.