Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Batman


Batman
őstag

Hali!!

Kellne nekem egykét tanács és link mar neten keresgéltem de nem találtam semmi jot vagy amit találtam az túl drága volt!
Ami székem van kissé már megöregedett nem gurulnak a kerekei az 5-ből 2 mindig kiésik a háttamlaja is ugy van a többi alkatrészhez hegesztve :C, jah ez egyik kerék is be van hegesztve!
Amilyet szeretnék: legyen kerekes, ha lehet legyen karfája is és kényelmes legyen.
Úgy tudom csepelen valahol lehet jo áron bőr székeket venni tud erről valaki valamit?
Kivancsi lennék ti milyen székeket használtok, mert az is fontos hogy min pihentetjük a kicsi kis poponkat Ph-zás közben!:DDD:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#2) VladimirR válasza Batman (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

volt itt anno egy terdeploszek (vagy mi) nevu tema, keresd meg
en a fotelra szavazok, mert el vagyok kenyelmesedve

(#3) Mosqu!to válasza Batman (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én nemrég vettem új széket, kb hasonló kategoriájú volt mint a tied, csak még az ülő részéből csavarok is nyomták a seggem:D
auchan-ban(dunakesziiben vettem én, de szerintem máshol is van) vettem a butor osztályon volt kitéve ez meg 1 csomó mellé hogy akcio 15e-10e, van opcionális karfája, a háttámlája a derekamtól a nyakamig ér(kis túlzással), gázrugós(vagy miatök, szal állítható a magassága 1 karral), jól gurul:)
nem bőr, szövet, de szerintem ez is elég jó darab(kérdés h meddig), de 10e-ért ennél többet ne várjunk el. az a ''jó ár'' nem tom nálad mit jelent, de a bőr székek általában 25e-nél kezdődnek, és szerintem hátrányos az olyan, mert lehet h kényelmes, de a bőrbe beleizzad az ember, nem?:F ha hülyeséget mondok, javítsatok ki!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Batman válasza VladimirR (#2) üzenetére


Batman
őstag

Fotelben!LoL
Gondolom akkor nem nagyon jatszol csak irogatsz!MOt találtam egy jo ki széket csak 24-be kerül :((
Bővebben: link

[Szerkesztve]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) Batman válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Batman
őstag

Linket tudsz adni a székről amit vettél?
Nem akarok feltétlenül bőr széket venni, de valamit mar nagyon muszaly mert félve ülők le a székemre, ha meg nem mondtam volna valami embertelen hangon nyikorog is még:))

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#6) VladimirR válasza Batman (#4) üzenetére


VladimirR
nagyúr

166 mmx-en mit jatszak? (na jo azert jatszottam en ezen sokat)

(#7) Batman válasza VladimirR (#6) üzenetére


Batman
őstag

Azért nem kell leharapni a fejemet!:(

szerk:
Senkit sem érdekel hogy min ül hosszu órákig??
Vagy nem tudtok normalis székeket?

[Szerkesztve]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#8) Mosqu!to válasza Batman (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát linket nem nagyon tudok adni, menny ki egyik ósönbe és nézd meg. én jó vásárló módjára levettem a polcról a széket, kipróbáltam, visszatette, és elhoztam 1 dobozoltat:D
amúgy az én régi székem is nyikorgott. nem lehet h 1 széket használ(t)unk?;]
mod: ha érdekel, csinálok majd róla pár képet, csak aszem most bátyám elvitte a digi gépet:\

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) WuDu


WuDu
tag

Hasonlo felépítésű székem van, mint ami a linken található, csak a karfa nem kerekített hanem szögletes...ja és nem 24, hanem 5 rugó volt :) De ugyanez kb fél éve 10ért volt elérhető metr*ban...

(#10) Batman válasza WuDu (#9) üzenetére


Batman
őstag

Ahh köszi szépen akkor megnezem!De te hol vetted?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#11) Gomez


Gomez
aktív tag

Halihó!

Forgószéket szeretnék vásárolni, lehetőség szerint a következő paraméterekkel:

-körülbelül 10000-15000 HUF árban
-állítható magasság, gázrugó
-háttámla dőlésszögének állíthatósága, esetleg folyamatos érintkezéssel
-kartámla
-textil borítás
-görgők, esetleg fékezhetőek
-hintamechanika (bár ez ebben az árktegóriában valószínűleg nem lesz)

Tudja esetleg valaki, hol lehet ilyesmit kapni?
Hol érdemes egyáltalán nézelődni?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#12) ngabor2 válasza Gomez (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én hasonlót a mteroban vettem, akciósan 9k volt. Nincs benne hintamechanika, de a többinek megfelel. Leszedhető kartámla, gázrugó, állítható magasság, állítható háttámla. én meg vagyok vele elégedve. A teszkóban is szokott lenni... hogy milyen, azt nem tudom, mostanában nem töröm a fejem új vásárlásán.

(#13) szandisas


szandisas
senior tag

Fel a topiccal! :D

szeretnék venni mostanában egy széket... Nagyon megtetszett a ''bőr vezetői forgósszék'' . A multiknál lehet kapni 15k környékén, akcióban olcsóbban is. Valainek van ilyen? megéri megvenni egyáltalán? :U

aláírás

(#14) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Dijnyertes székek:
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#15) szandisas válasza CriticalHit (#14) üzenetére


szandisas
senior tag

ezek már nagyon komolyak :R gondolom az áruk is ott van...
most láttam a M***O újságban, hogy kedvemre való bőr szék már akadt is, és állítólag ''k***a kényelmes''. szerintem bevállalom :)

aláírás

(#16) (Kolombusz) válasza szandisas (#15) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van a met*oban bőr forgószék, 15k és fém, hajlitott lábai vannak.
Nagyon kényelmes, haver vett egyet, megirigyeltem tőle. :)

(#17) Hani válasza szandisas (#13) üzenetére


Hani
aktív tag

A vezetői bőr forgószék remek dolog: kényelmes, jól néz ki, satöbbi.
De ha az ember tovább ül benne fél óránál, kezd kényelmetlen lenni ( nem tudom finomabban megfogalmazni: beleizzad a segge )
Régebben ilyenekben ültünk munka közben, nyáron rá kellett rakni egy normál szövet ülőpárnát, hogy ne derékig lucskosan keljünk fel belőle.. szerencsére azóta szövetborítású forgószékekből toljuk, sokkal jobban beváltak.

(#18) szandisas válasza (Kolombusz) (#16) üzenetére


szandisas
senior tag

igenigen ... egyről beszélünk ;) miután megvettem írok tapasztalatot is ;]
szerk:
Hani: ez sem egy utolsó dolog, viszont kopás szempontjából talán a bőr tovább bírja, főleg ha rá van terírve valami :DDD

[Szerkesztve]

aláírás

(#19) Hani válasza szandisas (#18) üzenetére


Hani
aktív tag

Kopás szempontjából talán igazad lehet, bár az is lehet, hogy pl. egy fekete bőrszéken előbb meglátszik, hogy napi 8 órát ficereg rajta az ember, mint egy erősebb szövetborításon.. pár év múlva kiderül.
A ráterítős módszer meg jónak jó, csak akkor minek a bőr? Bár kényelmes, az biztos, ezt aláírom.

(#20) szandisas válasza Hani (#19) üzenetére


szandisas
senior tag

ebben meg neked van igazad, hogy hamarabb meglátszik, hogy használva volt, viszont a tartósság mellett, még a tisztítás is lehet egy nagy kérdés... mi van akkor, ha a zsíroskenyér fejjel lefelé esik a szövetre, vagy a bőrre? esetleg a kakó ráborul :DDD én pl szoktam gép előtt kajálni. a bőrt csak le kell törölni, míga szövetet súrolhatod, vagy nem tudom, hogy lehet tisztítani :F

aláírás

(#21) Yaye válasza Hani (#19) üzenetére


Yaye
őstag

Egy jó minőségű bőrnek szvsz nem árt a kopás, sőt, kvázi ''nemesíti''. Mondjuk félek hogy az ilyen tescós bőrök nem ez a kategória... A bőrt könnyebb tisztán tartani, ha fekete akkor eleve nem olyan kényes, ha meglocsolom kávéval csak letörlöm és kész. Én melóhelyen egy bőrszéket nyúzok, és elégedett vagyok vele, bár sajnos nem gurulós-gázrugós, csak sima hajlított csővázas, így nem tudok hintázni benne (ennek ellenére persze szoktam, de elég veszélyes mutatvány :D ).

De igazából én ezeket a fajta székeket szeretem: [link]
Sajnos nem találtam igazán olyat a neten amire gondoltam, ez hasonlít leginkább, hasonló egybe-kagyló forma (az ülőlap és a támla találkozásánál nem ilyen szögletes átmenettel mint a képen), viszonylag kemény, rugalmas párnázattal, csak persze hintamechanikás gurulós lábbal (olyan mint a lenti ikeás széken van). Az állítható rugóerősségű hintamechanika miatt kényelmesen hátra lehet benne dőlni akár munka közben is, de szükség esetén rögzíthető is, a háttámlának a felső szegmense pedig (kb a karfa fölső rögzítési pontjától fölfelé) külön is rugózik, így hátradőléskor is kényelmes. Többféle gyártótól is találkoztam nagyon hasonló kivitelekkel.

És ez a szék (IKEA) meg még nagyon tetszik, bár még nem próbáltam ki.Lehet hogy ha a közeljövőben veszek otthonra dolgozós széket a jelenlegi óccsó vacak helyett, akkor ez lesz az: [link] Igaz nem olcsó, majd 30k, de széket nem egy-két évre vesz az ember...

[Szerkesztve]

(#22) TrollBalint válasza Hani (#19) üzenetére


TrollBalint
addikt

szerintem elég csak nyáron ráteriteni valamit, télen nem hiszem hogy beleizzadna bárki is

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23) xlaci válasza TrollBalint (#22) üzenetére


xlaci
senior tag

Télen nem beleizzadsz, hanem hideg amigor ráülsz :) , én nem vagyok a bőr híve, inkább egy jó minőségü puha textil

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#24) XaraX válasza Batman (#5) üzenetére


XaraX
addikt

[link]
Estleg ''gazdaságos''? :)
Egyébbként láttam hintamehanikás ''kingstont'' is kedden valami 10-11 k körül náluk.
A fiamnak egy hónapja vettem 14-ért a metro-ban hintás,gurulos,gázrúgós bőr széket 14k-ért,gondolom,ott is van még.

(#25) Hani válasza Yaye (#21) üzenetére


Hani
aktív tag

A tisztítás szempontjából biztosan jobb a bőr ( feltéve, hogy nem hasított bőr / velúr jellegű), bár egy fekete szövet sem nagy gáz, hacsak nem tejbegrízzel küldöd meg. Csak hát a szövet beázik, belerohad a cucc, tényleg jobb rá vigyázni.

A [link] jellegű székektől én kissé irtózom, kellemetlenül érzem magam benne, pont a rugózása miatt. Viszont van otthon egy szintén ikeás ilyenem: [link], pl. filmet ebből szoktam nézni, nagyon kényelmes. Ugyanakkor munkához kizárt, nagyon ''mély'', max. akkor érem el belőle a billentyűzetet, ha az ölembe veszem.

(#26) Beerwolf válasza XaraX (#24) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ez nem is néz ki rosszul:))

(#27) XaraX válasza Beerwolf (#26) üzenetére


XaraX
addikt

Ugye? :D
Az ára pedig mindenképpen ''gazdaságos''

(#28) xlaci válasza Hani (#25) üzenetére


xlaci
senior tag

Azér ki lehet mosni: szappanosvíz + puhakefe + tiszatvíz + szárazronggyal megnyomkodni

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#29) Hani válasza xlaci (#28) üzenetére


Hani
aktív tag

Ipari porszívóval? : ))

(#30) xlaci válasza Hani (#29) üzenetére


xlaci
senior tag

Vagy sima tepezővel, de ipari is megteszi (ami olyan mint egy kisautó :D )

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#31) szandisas


szandisas
senior tag

ez már túlzás[link] ez ilyen maszírozós akármi nem? :F , viszont:[link] ez már jobban teccik nekem :))

aláírás

(#32) ttomi


ttomi
tag

Egy kis olvasnivaló, ami fontos lehet: [link]

(#33) Darla


Darla
tag

Nem tudjátok, lehet-e olyan fotelt kapni Mo-n, mint amilyen a Jóbarátokban Joey-nak és Chandler-nek van? :DDD

(#34) Jeannie válasza Darla (#33) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Gyengített verzióját láttam a Cora-ban. Érdemes egyébként körülnézni a hipermarketekben én is ott vadásztam le az elnöki bőrszékemet tizezerért.

Olyan mint amit szandisas nézett ki magának. Az ikeás székek tutik, lehet hozzá ugyan olyan stilusu lábtartót venni akkor faja kényelmes :DD

[Szerkesztve]

(#35) 5teve válasza CriticalHit (#14) üzenetére


5teve
senior tag

ezeknek csak az a bajuk, hogy közel 150K/db.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#36) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Bőr szék hosszú távra nem előnyös, ha csak nem akarják a srácok keményre főzni a tojásokat.

Az egyik irodatechnikai boltban láttam magas háttámlás, karfás, fejtámlás, gázrugós, hinta-mechanikás, gurulós széket ízléses szövet-borítással bruttó 35k-ért talán... Nekem az felelne meg, de nagyon! (Ja, egy szegedi Printkerben)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#37) #54715584


#54715584
törölt tag

olyan Joey-s szeket lattam ikea, satobbi helyeken, 200k tol felfele... az egymillas mar nagyon jo, kenyelmes, mindenre jo, csak eppen szexelni nem lehet vele es nem foz :D

(#38) Batman válasza XaraX (#24) üzenetére


Batman
őstag

Szerintem elnézted a dátumot, de örülök , hogy feljött ez a régi kis topic :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#39) szandisas válasza Batman (#38) üzenetére


szandisas
senior tag

Akció augusztus 16-augusztus 29 .... ez miért van elnézve? ez most van :U vagy én néztem mégjobban el?

aláírás

(#40) Yaye válasza szandisas (#39) üzenetére


Yaye
őstag

Vegyetek ilyet: [link] [kép]
Karfa nélkül, meló után alacsonyra állítva, bedöntve szimulátorozni belőle. Szerintem király :D

[Szerkesztve]

(#41) Batman válasza szandisas (#39) üzenetére


Batman
őstag

Az én eredeti hsz-em dátumát nézd meg. ;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#42) szandisas válasza Batman (#41) üzenetére


szandisas
senior tag

így világos :R

aláírás

(#43) ALI_G


ALI_G
veterán

én a guggoló székre szavazok. Bár órákat még nem töltöttem el benne, viszont elvileg azokat számítógépezéshez találták ki.

(#44) CriticalHit válasza ALI_G (#43) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az milyen?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#45) Face8814 válasza ALI_G (#43) üzenetére


Face8814
őstag

Számomra piszok kényelmetlenek. :( Ültem már ilyenen több órát is egyfolytában, de bizonyos időközönként ''ki kell hogy mozduljak'' belőle, mert nagyon fárasztó és kényelmetlen. :( Nekem ugyanis hiányzik a háttámla a teljes ''eltesznyűléshez''.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#46) TexT-BoY válasza Yaye (#40) üzenetére


TexT-BoY
addikt

demeleg:D és ez hol kapható?:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47) szandisas válasza ALI_G (#43) üzenetére


szandisas
senior tag

nem térdeplő szék? olyat találtam, de guggolósat nem :(

[link] itt aztán van minden :D

aláírás

(#48) whitezo88 válasza ALI_G (#43) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem kényelmetlen hosszútávon, én már ültem benne nem egyszer
inkább eldőlök a székemben és felrakom a lábam :)

(#49) shev7 válasza whitezo88 (#48) üzenetére


shev7
veterán

az lehet, hogy ''kenyelmetlen'' de nekem eddig meg sosem a derekam fajdult meg terdelo szekben. Ket orankent a 10 perc nyujtozas ugysem art :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#50) Beerwolf válasza szandisas (#47) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Hogy mennyi mindenről van startlap? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.