Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105951) kisza25 válasza szőröscica (#105949) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a hűtött kesztyűtartó pl a kia/hyundainál alap minden klímásban, de van egy csomó apróság ami miatt feljebb kell lépni felszereltségben, vagy csomagot kell venni aminek a fele nem is kellene

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#105952) proof88 válasza kisza25 (#105951) üzenetére


proof88
addikt

Nekem olyan kéne hogy állandóan hűtve van. Csak beülök a kocsiba és már nyitom is a minibárt :C

(#105953) bitpork válasza proof88 (#105952) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

S classe, A8 v 7er ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105954) Tsebacsi válasza Integrale (#105950) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fizetnék is érte :DDD
Tükör automata, de sötétedni mintha csak belül tudna (bevallom a kinti nem rémlik De lehet). Ablak automata mind a 4.

Joamilestoné: Jó valahol mélyen kicsit egyetértek :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#105955) proof88 válasza bitpork (#105953) üzenetére


proof88
addikt

nem semmi :D

(#105956) Integrale válasza proof88 (#105952) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem meg hacki87 Bravojaban is hutheto volt a kesztyutarto.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#105957) proof88 válasza Integrale (#105956) üzenetére


proof88
addikt

De állandóan? Szóval ha pl 3 napra úgy hagyom a kocsit, akkor is hűtött italt innék!

(#105958) szőröscica válasza kisza25 (#105951) üzenetére


szőröscica
addikt

A BMW-ben meg a konyoklo alatti rekesz is hutott volt. Fura mod az Amperaban nem az, pedig amerikai auto, tele van pohar- es flakontartokkal. Biztos mindig a mcdriveba kellene menni, ha hideget szeretnek. :D

(#105959) bitpork válasza proof88 (#105957) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

3 nap alatt bármelyik akksit leszívná, de pár órára simán mén, különösen ha van napelem a tetőben.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105960) MunezXBK válasza Tsebacsi (#105945) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hehh...még a 94-es Omegában is hűtött a kesztyűtartó. :D

(#105961) stickermajom válasza Tsebacsi (#105945) üzenetére


stickermajom
addikt

Egy-két dolog nekem is fura lesz a K-ban, bár azért eggyel olcsóbb autó, mint a Focus:
- nincs lábtér és kesztyűtartó világítás (sminktükör megvilágítását becserélném ezekre)
- biztonsági öv magassága nem állítható
- kitámasztós, szigetelés nélküli motorháztető

(#105962) hacki87 válasza Integrale (#105956) üzenetére


hacki87
senior tag

Erre nem emlékszem, hogy hűtött lenne, bár bevallom a bravo klímáját szökőévente 1x használtam.

(#105963) focvis válasza focvis (#105943) üzenetére


focvis
veterán

Még most sem olyan rossz ötlet.
600.

(#105964) Magnum_ válasza focvis (#105943) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem tetszik és meg merném venni. 1.8 szívó. nagy kockázatot nem látok benne, ha rá is kell locsolni.
kemény tető egy eladható tartozék, jó, hogy van.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#105965) Elektrosokk válasza focvis (#105934) üzenetére


Elektrosokk
addikt

olcsó, egyszerű, sportos. :DD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#105966) barnam_ válasza focvis (#105943) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pofás, nekem tetszik.

(#105967) Johnny_vT válasza Elektrosokk (#105965) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ejj mikor haverom az egyetemi kari fesztivál bevonulásán megjelent egy ilyennel :DDD :)))

Az a Dacia rég érzett ekkora körberajongást és most tekintsünk el a ténytől, hogy annyi alkohollal, mint amennyi volt bennünk még egy tönkrement, ósdi villanybojlert is körbetáncoltunk volna (true story). :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105968) pècsimunkás válasza stickermajom (#105961) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nincs kesztyűtartó világítás a K Astrában ??? Ez hihetetlen számomra.
2-3 hete vittek egy kört K Astrával , nagyon csendes autó. Mièrt hiányzik a motorháztető burkolat neked ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#105969) Elektrosokk válasza barnam_ (#105966) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem is tetszik. Buli hogy hátsó kerekes, az erősebbb verzió még élvezetes is lehet :)

(#105967) Johnny_vT :DD gondolom a csajokat sem tudtátok levakarni! ;]

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#105970) Richard! válasza stickermajom (#105961) üzenetére


Richard!
addikt

Ez milyen felszereltség? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105971) brumi1024 válasza Integrale (#105950) üzenetére


brumi1024
veterán

Kompaktoknál még prémiumszegmensben sem megszokott a külső tükör sötétedése. A BMW még pl az X5-nél sem csinálja mind a két oldalon, csak a vezetőnél. A motoros tükör is pénzes extra, nekem 150k környéki jó magyar valuta rémlik az A3 esetén, nem is kértem emiatt. ;]

focvis: Még vagy már ittas? ;]

[ Szerkesztve ]

(#105972) stickermajom válasza Richard! (#105970) üzenetére


stickermajom
addikt

Az összesben ilyen. :K Egyedül a motorháztető borítása érhető el a "Csendes tuning" csomag részeként. De ott is kitámasztós.

(#105968) sky11 Csak a szemem bántja, tök snassz üresen.

[ Szerkesztve ]

(#105973) Johnny_vT válasza Elektrosokk (#105969) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Volt csajozás mindkettővel hát persze :D

A bojler viszont tovább maradt velünk, mint a Dacia, az egész kari fesztivált végigtombolta. Lett is saját facebook oldala :DDD Azóta is őrizzük és minden közös összeröffenésre elvisszük. Múltkor pl. Balcsin az a hülye (mármint a Bojler Gyulus) vesztett mersz vagy nyerszben és le kellett ugrania az erkélyről. Megtette :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105974) szőröscica válasza brumi1024 (#105971) üzenetére


szőröscica
addikt

Az furi, nekem az E61 mindket oldalon sotetedett.

(#105975) focvis válasza brumi1024 (#105971) üzenetére


focvis
veterán

100% józan, pici fejfájás 🤡. Most indulunk a Balatonról az Adriára (Medulin); még ki kellene találnom, hogy Zágrábon vagy Szlovénián keresztül.

A Saab mindhárom tükröt sötétíti. Csődbe ment.

[ Szerkesztve ]

(#105976) Snoop-y válasza Elektrosokk (#105965) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha lesz kocsid lesz csajod? ;]

Bar az eredeti az skodaval volt :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#105977) outsiders válasza stickermajom (#105972) üzenetére


outsiders
aktív tag

Vegyél rá egy Standardplast STP HEATSHIELD-et a megfelelő méretben, problem solved..... :U :K

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#105978) szőröscica válasza focvis (#105975) üzenetére


szőröscica
addikt

Az E61 sincs mar meg ;]

(#105979) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tegnap elmentünk ezt megnézni, olyan sz@r volt hogy hihetetlen, le volt ütve mindenhol, motor kattogot...:D Elvette az egész kedvemet ettől a fiát 500-astól, már tényleg nem tudom mi a pöcst vegyek.

(#105980) EQMontoya válasza Tsebacsi (#105945) üzenetére


EQMontoya
veterán

Zömmel egyetértek az előttem szólokkal. Az első három tényleg nagyon miniatűr apróság, inkább plusz hibaforrás, mint bármit is a kényelmedhez hozzáadó valami. Rádió szerintem felesleges, úgyis mp3 vagy spotify szól.

Megvilágított sminktükör és hátsó középső kartámasz még az IS-ben is van. :D

Kulcs nélküli indíáts szerintem inkább extra szopófaktor, ha lemerül a kulcs.

Adaptív radar tényleg hasznos, az ok.

Automata távfény: ezektől a mai csodafényszóróktól óvjon az ég, kurvadrágán borzasztóak. Neked is, de legalább a szembejövőnek is. :)

Adaptív futómű pedig akkor kell, ha valami nagy hodályt kell stabillá tenni autópályán, pl. Bitpork guruló nappalijában indokolt, de egy Fóka méretű autóhoz meg kell csinálni rendesen a futóművet, 'sztkész. Amikor meg gátlót kell cserélni, örül az ember, ha nem adaptív. :D A magyar utakon pedig idővel biztos, hogy kelleni fog.

Same rules apply!

(#105981) Johnny_vT válasza EQMontoya (#105980) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Melyik IS-ed van? Biztos írtad már az elmúlt hónapokban valamikor, de szerintem elsiklottam felette.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105982) Qru válasza stickermajom (#105972) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az enyémben van de pont gondolkoztam, hogy kivágom a francba, mert a nyest összerágta.

mod:

Johnny_vT: IS200

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#105983) EQMontoya válasza Johnny_vT (#105981) üzenetére


EQMontoya
veterán

Legelső.

A másodikban már elektromos herelimbáló is van kb., csak az érzés veszett ki. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#105984) sasa134 válasza B-L-A-C-K (#105979) üzenetére


sasa134
addikt

Sztem ne bánd feltétlenül... maga a kocsi fun, de ez az 1.2 valami iszonyat gyeneg benne. nekem szumma 3 hét nyaralós/bérlős tapasztalatom van ilyen motorral (1 hét Spanyolo és 2 hét Franciao.) - és klímával, 2 bőrönddel,2 felnőttel kínszenevdés volt közlekedni vele. Amúgy a kocsi tényleg jó móka, főleg a vászomtetős verzió, de sztem 1.2-essel nem szabad megvenni.

Avanti Roma

(#105985) Integrale válasza brumi1024 (#105971) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem 90-es evek vege 2000-es elej ota visszalepet sok teruleten az autoipar. Olyan extrak amik akkor alapvetoek voltak, most komoly penzt kernek ertuk. Anyagok is sokszor gagyibbak, leegyszerusodtek.
Sajnalatos.

"Bad reklám is reklám too"

(#105986) Johnny_vT válasza EQMontoya (#105983) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szombaton vittem próbakörre egy XE2-t. Hát igen, érzés az nuku. A süketszobával nincs gondom, mert prémium és luxus, ahhoz ez kell. De a motor kifejezetten csalódást okozott. Szépen Egyenletesen húzott, de pörgetve, letekert ablaknál is alig volt hangja a felső 1-2 ezer fordulatig. Az útfekvése jó volt, gyors korzmánymozdulatokra viszont mintha enyhén billent volna, kicsit feszesebbre számítottam a "BMW-riválisnál".
Ezek után nagyon kíváncsi lennék egy jó kis XE1 200-as vagy 300-as változatra (esetleg Altezzára), ott azt mondják nagyon durván összejöttek a dolgok :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105987) Snoop-y válasza EQMontoya (#105980) üzenetére


Snoop-y
veterán

Muranoban is kulcs nelkuli inditas van. Ha lemerul teljesen a kulcs akkor sincs semmi mert az immo resze ha bedugod a slotba kap aramot es be tudod inditani illetve a kilincs nyomogombjarol tudod nyitni zarni az autot.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#105988) BigBlackDog válasza Johnny_vT (#105986) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Jut eszembe; vajon egy S60-ból lenne értelme átülni egy IS250-be? Neked úgyis van már mindkettővel némi tapasztalatod! :D

(#105989) EQMontoya válasza BigBlackDog (#105988) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha megszoktad a dízelkerregést, akkor nem. :)

Johnny_vt: valamelyik topiktalira gyere el, aztán lehet menni egy kört.

Same rules apply!

(#105990) Qru válasza BigBlackDog (#105988) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs. Kisebb, nem kényelmesebb és drágább fenntartani.
Kérdezd meg Bögrét, ő miért szállt ki az IS250-ből...

#nincsbennetarcsi

(#105991) kisza25 válasza proof88 (#105952) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet kapni szivargyújtóra és vezetékes áramra köthető hűtőtáskát:D
amúgy 2011-óta minden autómban hűtött volt a kesztyűtartó, én folyton klímával megyek, de még 1x nem használtam :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#105992) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Remélem jó helyre írok.
Nem rég vettem egy autót és augusztus 5 -ig van műszakija.
A kérdésem a következő: az autó jobb első Xenon lámpájához tartozó mosófej és cső hiányzik. Ezzel a hiányossággal átmegy műszakin? Vagy jobb lenne még előtte megcsinálni biztos ami biztos alapon?

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#105993) Qru válasza pvt.peter (#105992) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, így nem megy át (hivatalosan). A mosóberendezésnek működnie kell.

#nincsbennetarcsi

(#105994) B-L-A-C-K válasza pvt.peter (#105992) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem meg se nézik az ilyet. Júniusba vittem az én volt kocsim, enyémbe is van fényszóró mosó, de ilyeneket még féletlenül se néztek.

(#105993) Qru: Akkor nem mondtam semmit, enyém 20 perc volt, padra rátették, futóművet meg fékeket megnézték, és mehet, kb ennyi volt...:)

[ Szerkesztve ]

(#105995) Qru válasza B-L-A-C-K (#105994) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor jó helyre vitted. Havernak még a tpms-t is ellenőrizték múltkor, hogy működik-e. :(

#nincsbennetarcsi

(#105996) Johnny_vT válasza BigBlackDog (#105988) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

2.5T vagy T5 vagy R vs. IS250 esetén egyértelműen Volvo, ha a nagy fordulókör nem zavar, illetve nem hiányzik az üléshűtés. (Plusz ugye IS-nél nem dönthető az ülés és igen, picit tényleg szűkösebb, leengedett vezetőüléssel hátul kifejezetten nagyon szűk a lábnak.) Meg igény esetén az S60-at lehet piszkálni ;)

Most szombaton szívó 2.4i lesz a próba tárgya, a 38-cal kevesebb ló ellenére hasonló dinamizmust, de legalábbis érzést várok tőle, mint az IS250-nél.

Ha bugi kell, akkor ebből a generációból a GS300-at érdemes nézegetni, a Lexus kereskedésben dolgozó ismerősöm is azt ajánlotta. Valahogy másképp hangolták a motorját, így ez már rendesen megy is, a 41 lónál sokkal többnek érződik a különbség. - mások mondták, GS próbaköröm még nem volt, mert lebetegedtem két hete, mikor lett volna :( Ráadásul a GS alig drágább az IS-nél, belül már-már fejedelmi és szerintem kibeb***ott jól néz ki a feketén lévő felnivel, sötét színben, főleg a pici spoilerrel :)
Meg ilyenben furikázták Sir Moore-t :)


(#105989) EQMontoya:
Németlandból kicsit nehéz "leugrani" a talira, de ha együtt állnak a csillagok, akkor örömmel :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#105997) hacki87 válasza B-L-A-C-K (#105994) üzenetére


hacki87
senior tag

De a mosó hiánya az feltűnő, és ha jól tudom körbe fotózzák az autót. Amúgy működik rajta olyannyira, hogy még a hátsó ajtó háromszög ablaka is kap belőle. :DDD

(#105998) akela91


akela91
addikt

Az új paripa. Mazda 3 G120 Revolution.

Beletekertem 400km -et. Eddig nagyon elégedett vagyok. (rozsda még sehol :DDD)

Előben nagyon ütős a szín, a kép nem adja át.

(#105999) B-L-A-C-K válasza hacki87 (#105997) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen Insibe olyan volt, lemosta az egész kocsit... :P

Arra viszont figyelj ha a világítás automatán van (vagy nincs bekapcsolva a világítás), nappal ugye így nem világít a fényszóró, és a mosó se működik így. Azt hittem sz@r, már majdnem elvittem szerelőhöz miután rájöttem csak világított állapotban mos.

akela91: Grat hozzá, csinos.

[ Szerkesztve ]

(#106000) szőröscica válasza akela91 (#105998) üzenetére


szőröscica
addikt

Zsirdiszno, gratulalok!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.