Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95305) #37935104 válasza zolee001 (#95266) üzenetére


#37935104
törölt tag

Köszi, a megoldás ebben rejlett:

"Lemezkezelöben ellenörizd,hogy törölted e a HP Recovery particiót
UEFI esetében a BIOS tárolja a Windows Product keyt ha nem akor COA van a gépen"

Még egyszer újratelepítettem, jelenleg Windows 10 Home fut a legfrisebb driverekkel a Dell-től, az NVIDIA-tól, rádobtam a legfontosabb progikat (Office, Avast stb.) és épp futtatom a backupot egy külső HDD-re.

Egyébként a probléma valószínűleg épp a külső HDD-ből adódott. Ugye alvó módban halt meg, kikapcsoltam, újra be, jött nekem folyamatosan a Dell Backup & Recovery-vel és nem ment tovább. Vélhetően az volt a problémája, hogy előtte a BIOS beállításait (semmi esetre sem szándékosan) lereseteltem és így az a beállítás is "beállítódott", hogy USB-ről bootoljon, beleértve a külső HDD-ket. Véletlenül nekem két külső HDD is folyamatosan csatlakoztatva van és a WD Elements-ről próbált bootolni, amit egyébként nem is tudom hogy sikerült kisilabizálnom. A lényeg, hogy újratelepítés után is ezzel próbálkozott, kikapcsoltam a fent említett beállítást és szépen bootol az SSD-mről. Beletelt egy kis időbe, mire sikerült életet lehelnem a rendszerbe, eddig talán ez tartott a leghosszabb ideig és az egész "egy pipa" miatt volt. :W :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.