Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95551) Cs1csó válasza C. s. (#95550) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha át van helyezve akkor a régi helyről most már törölni lehet nem? Próbáld ki hogy ami a régi helyen van azt átmozgatod időlegesen akárhová és futtatod a programot ha fut rendesen akkor ott nem kell már megtartani.

(#95552) C. s. válasza Cs1csó (#95551) üzenetére


C. s.
addikt

Az eredetit átneveztem, a művelet során létrehozott egy könyvtárat a megszokott névvel. Az átnevezett (eredeti) mappát töröltem, az új pedig magától lett tele. Amint elindult a program, bemásolt mindent. Csak az új helyre másoltam be a tartalmat.

(#95553) #54072192 válasza C. s. (#95550) üzenetére


#54072192
törölt tag

Csak hogy értsd, hogy mit csináltál:
Van a C-n egy hivatkozás, amibe ha belekattintasz, akkor a D-n lévő fájlokat látod, miközben az Explorer (és a programod) szerint még mindig a C-t nézed. Pont ez a lényege. :)
Nem lehet egyszerre két helyen.

(#95554) flash- válasza Cs1csó (#95549) üzenetére


flash-
veterán

vadiúj gép, új telepítés, és első inditás után már belassult azért gondoltam hogy valami ilyen lehet hogy az új windows verzió nem jó rá ,de ez csak megérzés...nincs más ötlet hogy pár hete egy ugyancsk vadiuj ilyen notin a win miért ment jól (egy más változat) ezen az ujon meg ez az uj redstone miért ilyen
köszi a tanácsod, teszek egy próbát,ha azzal is ez van akkor majd próbálok egy redstone 2-őt..
(ha valaki megmondaná hogy 1 hónapja mi volt az ami még vent volt és a legtöbbet letöltött volt az nkoron ami a legfrissebb, akkor az lenne megint, de azóta már azt törölték helyette ez a universal pack van

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#95555) Cs1csó válasza flash- (#95554) üzenetére


Cs1csó
félisten

MS oldaláról kell leszedni a hivatalos telepítőt és azzal telepíteni a gépet plusz jó lenne telepítés után ha lefuttatnád a Windows update-et és hagynád neki hogy telepítsen amit kell - ez gyors netnél 1 órán belül simán meg van egy restart és ezután már nem szabadna nyüstölnie a gépet fölöslegesen.

(#95556) zolee001 válasza King Unique (#95543) üzenetére


zolee001
őstag

Az a vásárlóréteg aki ezeket az eszközöket vásárolja azt sem tudja mi az a Windows és nemhogy mi a Windows to go valamint rohan a user a distributorhoz ,hogy Windows Enterprise-ra fizessen elö.
Ésszerü megoldás a Win2Go-val bohockodni föleg igy 2019-ben,vérpistikéknek játékszer hogy szivassák magukat,másra nem jó

(#95557) flash- válasza Cs1csó (#95555) üzenetére


flash-
veterán

az lesz.
(úgy tudtam amúgy hogy fatebringer teljesen érintetlen változatot oszt meg,lehet mégsem?)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#95558) C. s. válasza #54072192 (#95553) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen! :)

(#95559) zolee001 válasza flash- (#95557) üzenetére


zolee001
őstag

Akkor annál a fatebingernél kell reklamálni ha nem ugy müködik ahogy kellene

(#95560) Cs1csó válasza flash- (#95557) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 zolee001 :DDD

Na azt is hagyd meg a Kori félét is nem kellenek ezek az MS-től simán le lehet szedni egy friss 1809-es buildet és ha telepíted - úgy hogy kb. már fél éve kijött - kb. 5 update-et fog leszedni ami rossz nettel is fél óra max. telepítéssel együtt egy gép restart és naprakész a géped.

A Kori féle Windows 7-ben még látok fantáziát aki azt akarja használni mivel 10 éves oprendszer ezért vagy 1000 frissítés kijött már rá ezért ha ezek integrálva vannak az sok időt megspórol.

(#95561) King Unique válasza zolee001 (#95556) üzenetére


King Unique
titán

Nem értem ez most mire megy ki, ahogyan a korábbi válasz szintén... Az előbb volt szemléltetve konkrét példával, hogy akár 32 GB-os rendszermeghajtón is el lehet férni Windows 10-zel. Akinek 64 GB-ossal szerelt hardvere van, annál szintúgy, illetve még inkább. Akinek az egyéni, illetve az utólagos telepítési, tárolási szükségletei miatt nem elég ekkora tárolókapacitás, akkor az vesz nagyobb háttértárral szereltet, vagy olyat, amit lehet utólag bővíteni. Meg pl. külső HDD-re tölt le, arra pakolja a nagy tárhelyet igénylő személyes fájljait. Ezen nincs mit tovább ragozni...

A Windows To Go nem kizárólag csak Enterpise kiadásnál használható, egyéb módon, illetve külső programmal megoldható akármelyiknél... Szóval nem, nem muszáj ehhez mindenképpen Enterpise kiadást vennie és használnia a usernek... Az pedig megint nem igaz, pláne nem általánosítva, hogy a WTG-nek nincs értelme és csak szívatás, mert pont hogy egyre népszerűbb home használatnál is, ahogyan nagyvállalati környezetben szintén van létjogosultsága, ahova eredetileg szánták. Én is használok képzeld több WTG-s külső HDD / SSD meghajtót és működik rajtuk a Windows 8.1 és 10 rendesen, ahogyan akár más OS-ek is. Meg pont hogy jól tud jönni több esetben az, amikor nincsen a rendszermeghajtó az adott hardverhez kötve.

legközelebb másnak címezd ezeket...

[ Szerkesztve ]

(#95562) #54072192 válasza flash- (#95554) üzenetére


#54072192
törölt tag

Inkább verzió alapján hivatkozz a rendszerre, ne kódnév alapján, mert a Redstone 2 a 1703, ami már régi kiadás. Ráadásul a következő nem Redstone, hanem 19H1 lesz. Amit most telepítesz majd, az a 1809.

C. s.: Nincs mit :)

(#95563) zolee001 válasza King Unique (#95561) üzenetére


zolee001
őstag

A W2Go-ra reflektáltam csak amivel kapcsolatban nem értek veled egyet.de nem is kell mivel ezért forum a forum
Legalitás szempontjábol csak az Enterprise és pont.
Nagyvállalat? Hol,melyik?
Lassan 10 éve terminal serverek eldobható virtuális gépekkel jellemzik a nagyvállalti szférát jo 5 éve mindez inkább az Azureból és édesmindegy milyen eszközröl (android,apple,linux,okosmikro) jelentkezik be
Embert nem láttam még aki usb-s vackokkal szórakozna valamint 100 userböl naponta 200 hagyná el vagy formázná le véletlenül

(#95564) King Unique válasza zolee001 (#95563) üzenetére


King Unique
titán

A Windows beépített létrehozó eszköze lehet csak Enterprise kiadásnál csinálja meg, de külső programok a többinél is. Sőt, akár még az is működőképes lehet, hogy a SATA-n telepített rendszert, rendszermeghajtót USB-n csatlakoztatva kapásból / konvertálás után tovább használni. A licenc pedig ugyanúgy érvényes marad és nem problémázik miatta a Windows, hogy most éppen USB-ről fut...

Ez az embert nem láttam még megint röhejes, mintha szerte a világon sehol, senki nem használna WTG-t, ami nyilván nem igaz... Attól, hogy te nem használsz, vagy éppen nálatok nem divat, attól még máshol igen. Sőt, itt a fórumon is többen használnak (példák), nemcsak én. Meg ez eredeti felvetés amúgy is az volt, hogy meg lehet oldani akár úgy is, nem az, hogy ki használja és ki nem. Ha pedig meg lehet oldani és működőképes olyan formában is a Windows használata, akkor megint nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#95565) mezis válasza C. s. (#95550) üzenetére


mezis
nagyúr

Én óvatosan, két lépésben csináltam: Először a mappát átneveztem, megtoldottam a nevét egy _o-val. Aztán valamikor később, amikor már majdnem elfelejtkeztem az egészről, -mert működött minden rendben- akkor töröltem. (Ilyenkor még visszakukázható egy darabig. Véglegesen a kuka ürítése törli. Illetve fizikailag még akkor is létezik, amíg felül nem íródik.)

mezis

(#95566) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Valahogy lassúnak érzem a gépet. pl. Új - Mappa 5-6mp után jelenik meg. Ha viszont egyszer megnéztem utána már azonnal megjelenik. Érdekes módon a kiterjesztett monitoron, továbbra is 5-6mp kell hozzá.
Karbantartás be van kapcsolva, SSD, RAM eredmények is ugyanazok mint régebben. Mivel tudnám ellenőrizni, hogy mennyire lassult be a gépem? Régebben mondták, hogy akármennyire is karbantartom a Windowst, egy idő után akkor is újra kell telepíteni. Lehet ez még most is így van?

[ Szerkesztve ]

(#95567) Cs1csó válasza pinnacle (#95566) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen védelmet haszanálsz, ha a Windows Defender-t tehát a Windows saját védelmét akkor dobj fel egy Kaspersky Free-t vagy Avast Free,t vagy Comodo Cloud AV-t és fürgébb lesz a gép.

(#95568) #54072192 válasza pinnacle (#95566) üzenetére


#54072192
törölt tag

Az egy bug a 1809-ben, egyelőre még nem javították. Bizonyos programok hatással lehetnek rá, például a Kodi, ha a Store-ból telepítetted (de írták már a simát is, meg valamelyik Nvidia-programot). Ez nem jelenti, hogy lassabb lenne a géped. Ha nem bántod, akkor jól karbantartja magát a rendszer, nem kell újratelepíteni.

(#95569) #86564352 válasza pinnacle (#95566) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az a jobb klikk menü új lassúság egy 1809 bug. Ne kérdezd mikor javítják ki, talán csak az új tavaszi verzióval. (se) A feladatnézet animációt 1803-ban rontották el, azóta se csinálták meg. "Windows as a service" = új verzióval néha bugos ami eddig jó volt, cserébe tessék egy félkész új feature :)

(#95570) #77646080 válasza Cs1csó (#95526) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ám ez nem "keresztrefeszítés", hanem értelmetlen oktondiság tőle. Ne is foglalkozz vele. :N Nem ér annyit. :D

(#95571) Cs1csó válasza #77646080 (#95570) üzenetére


Cs1csó
félisten

Látod mekkora vitát generált? ;)

(#95572) Döglött Róka válasza Cs1csó (#95526) üzenetére


Döglött Róka
veterán

2015 óta 8.1-ről In-Place upgrade majd Feature Upgrade-ek sorban.:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#95573) tiamat031603


tiamat031603
csendes tag

Sziasztok!
Erre a laptopra telepítettem Win10-et,MS oldaláról a minap.

Compaq Presario CQ62.
Azt gondolom hiba volt. :U
A gép elképesztően lassú.
Ha csak a rendszert használom tűrhető, de a firefox, azon belül a YT vagy bármilyen videómegosztó oldal élvezhetetlen. A saját böngészőjével is ugyanez a helyzet. Kiterjesztett képernyővel használom, filmek futnak, alap progik is, office 10 is, de ha több lap van megnyitva a böngészőben az is gyalázatos.
A lapos pár napja van nálam, kapásból a Win10-et telepítettem, frissítések fen vannak ami elérhető volt, eddig nem használtam Win10-et, ezért nem ismerem.De most pont ez lett.
Lehet egy Win7 jobb ötlet lenne?

500-as HDD van benne, a rendszernek 100Gb van leválasztva.

Kérlek ne kövezzetek meg! :R

[ Szerkesztve ]

(#95574) Dumi86 válasza tiamat031603 (#95573) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. Hát ha ennyi infóból valaki megfejti mi a gond nálad az Isteni csoda lesz...Ez nagyon kevés infó amit megadtál szerintem. Egyébként hasonló gépem van és nálam nincs ilyen gond. Eredeti az a rendszer? Driverek géphez valóak? Kezdésnek ezeket szokták megnézni.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#95575) uriember válasza tiamat031603 (#95573) üzenetére


uriember
aktív tag

Én betennék egy SSD-t meg +4Giga RAM-ot, a lassulás és a több nyitott böngészőlap miatt. HDD-vel lassú a w10, ez tény.

[ Szerkesztve ]

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#95576) tiamat031603 válasza Dumi86 (#95574) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Az intel oldalán nem találok frissebb drivert, azok vannak fent amik kellenek.
Ezeket a Win10 rakta fel.
Kellene mást is keresnem?
A 4Gb RAM folyamatban van, de eléggé irreális áron vannak 4Gb-s modulok. Mármint a gép árához mérten...
SSD nem elérhető jelenleg. Azért egy jutyubnak futnia kellene akadásmentesen. Nem :U

(#95577) prabhu válasza tiamat031603 (#95573) üzenetére


prabhu
senior tag

Proci csere kétmagosra és ssd a vinyó helyére, hogy használható sebesség legyen. Azzal a 4 GB rammal már el lehet lenni.

[ Szerkesztve ]

(#95578) tiamat031603 válasza prabhu (#95577) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Kaphatok egy ajánlást processzor cserére?

Köszönöm a segítségeteket, próbálok kihozni valamit ebből a szerencsétlen jószágból! :R

[ Szerkesztve ]

(#95579) Doky586 válasza tiamat031603 (#95578) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bármelyik proci megteszi amelyiket 100eFt felett árulnak +veszel hozzávaló alaplapot +veszel hozzávaló RAM-ot +SSD-t. Házat nem kell cserélned. Az egér és billentyűzet is maradhat.. :D

(#95580) uriember válasza tiamat031603 (#95578) üzenetére


uriember
aktív tag

Egy 2,5"-os SSD a rendszernek(128GB) ma már nem horror, használtan pár TB írással - ami egy MLC esetén csak bemelegítés, 8-10e-ből kijön a Ha-n, a RAM GB-ja 1000Ft DDR3-ból, használt is jó, bár 4GB RAM-nak elégnek kéne lennie, az SSD gyorsít látványosan (ha akarsz ennyit költeni a gépedre), ha meg nem akarsz, akkor tedd vissza a W7-t, ha az jobb volt...Sajnos öreg a hardver, mára kicsit kevés a 10-hez, lehet hogy már driverezni se tudod, mert nincs rá 10-hez kompatibilis, érdemes lenne a gyártó supportján nézelődni, hogy mik a lehetőségek, van olyan hardver, amihez nem rakhatsz bármit fel, csak ami a gyári legfrissebb, mert kompatibilitási problémák lesznek...
De alapnak: SSD.

[ Szerkesztve ]

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#95581) uriember válasza Doky586 (#95579) üzenetére


uriember
aktív tag

:DD

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#95582) pinnacle válasza Cs1csó (#95567) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszönöm a segítségetek! Igazából mindent olyan komótosan csinál. Nem tudom mi a neve annak a kék kis karikának, de sokáig szoktam látni. :) Bitdefender Antivirus Plust használok.
Igazából az a legnagyobb gond, hogy van egy 32bites, 1 szálon futó program a Metatrader, ami teljesen be van lassulva. Beállítottam Magas prioritást, csak egy száll használatot, mégis alig akar elindulni, ráadásul fagyogat. Nekem 1 Metarader alig megy, ismerősnek 5db simán fut, ráadásul indikátorokkal megpakolva. Azt mondták ekkora különbség nem lehet a i3-4330, i5-4590 CPU között.
Régebben volt valami gond, a SSD-kel, hogy egy idő után belassultak, lehet nekem is az a gondom? Mondjuk azon sem látok hibajelzést.
Nem tudom, hogy mi a fene lehet a probléma, hardveres vagy Windows. Milyen programmal tudnám mérni, hogy megfelelő-e a Windows sebessége, illetve mi lassítja?

[ Szerkesztve ]

(#95583) flash- válasza #54072192 (#95562) üzenetére


flash-
veterán

rendben köszi mindenkinek a segítséget, napokban újra próbálom a hivatalos módon:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#95584) Geth válasza #86564352 (#95569) üzenetére


Geth
addikt

Jobb klikk menü lassú 1809-en: erről van valami forrás? Csak mert egyik rendszeren sem tapasztaltam.

(#95585) prabhu válasza tiamat031603 (#95578) üzenetére


prabhu
senior tag

Ezt inkább itt kellene.

(#95586) #86564352 válasza Geth (#95584) üzenetére


#86564352
törölt tag

Akkor te szerencsés vagy. Megint.

[link]
[link]
[link]
[link]

Elvileg tudnak róla és a tavaszi verzióra majd megoldják. (mást pedig elrontanak szokásos módon)

(#95587) Balmadi66


Balmadi66
csendes tag

Sziasztok! Egy viszonylag régi 2011-es sandy bridge procis ami bios-os alaphoz vennék egy sata3 ssd-t, amire egy Windows 10 pro 64 bit op. rendszert. Ebben az esetben a rufus-szal elkészítendő telepítőt hogy kell beállítani? MBR vagy GPT patrtíciót kell kiválasztani? Az alaplap biosában milyen beállításokat kell elvégeznem? Előre is köszönöm a segítséget.

(#95588) Cs1csó válasza Balmadi66 (#95587) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondolom akkor MBR de ha belinkelet az alaplap pontos típusát utána lehet nézni.

(#95589) #86564352


#86564352
törölt tag

Érdekes bug még a Windows mappa méretét csak 2 gigára teszi, ami természetesen irreálisan kevés kb. 15 GB-nak kéne lenni minimum. Hiszen a benne lévő WinSxS mappa egyedül 7-8 GB.

(#95590) #77646080 válasza #86564352 (#95589) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam is csak egy lehelletnyivel több.

(#95591) Geth válasza #86564352 (#95586) üzenetére


Geth
addikt

Na, csak találtam egy gépet amin lassú :DDD
Évek óta nem használtam ezt a Desktop-jobbkatt-New dolgot, szerintem ezután se fogom...

(#95592) Balmadi66 válasza Cs1csó (#95588) üzenetére


Balmadi66
csendes tag

Szia! Az alaplap típusa: Lenovo 1577H5G, az üzleti gép ami tartalmazza: Lenovo Think Centre Edge 71 1577 (Sandy Bridge i3-2120 cpu, GT 710 vga, 500 GB hdd, 4 GB ddr3 ram).
Link: https://support.lenovo.com/hu/hu/solutions/pd014981

Előre is köszönöm segítséget.

(#95593) Doky586 válasza #86564352 (#95589) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs ezen semmi különös. Nincs itt semmi bug. Természetesen amelyik filehoz könyvtárhoz nincs az adott usernek joga azt NEM számolja bele, ezenkívül ha a rejtett és system attribútum rejtése be van kapcsolva a filekezelőben, azokat sem számolja bele.. Tessék TreeSize Free -t használni admin módban indítva.
Legfeljebb azon lehet csodálkozni hogy az emberek ennyire nem értik hogy működik egy operációs rendszer..

[ Szerkesztve ]

(#95594) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy tegnap felraktam a Win 10-et a 775-ös PCm re, de a VIA HD audio nem akar elindulni, mert kiírja hogy a rendszerem 64bites. Próbáltam már több verziót, de egyik se indul el. Olvastam hogy másnak is volt ilyen problémája. Lenne valami ötletetek?

(#95595) Zoz válasza korpas15 (#95594) üzenetére


Zoz
őstag

Pontosan milyen az alaplap ill. azon a hangkártya? A VIA-s hangkártyából kiindulva eléggé ősi darab lehet...

[Innen] próbálkozhatsz drivert letölteni, de Win10-hez egyetlen VIA hangdriver sincs. Van amihez van még Win8-as, de sokhoz Vista-s az utolsó...
Meg lehet próbálkozni ezeket felerőltetni, de nagyon nem reménykednék. Esetleg próbálkozni 32 bites Win10-el, azon még XP-s driverrel is lehet próbálkozni :)
Szerintem jobb lenne ilyen régi gépen megelégedni a Win7-tel. Esetleg ha minden más működik, akkor berakni egy hangkártyát, amihez van 10-es driver.

(#95596) korpas15 válasza Zoz (#95595) üzenetére


korpas15
tag

Asus P5Q SE2
Hátsó jackbe be van dugva a hangfal, az tökéletesen megy. De ez a VIA driver azért kéne hogy a gépházon található jackbe bedugott fülest kitudjam választani, mert Így nem látom a listába a fejhallgatót.

(#95597) DS39


DS39
nagyúr

van a rendszerben lehetőség arra, hogy wifi hotspotot csináljak (dell laptop, lan-on van), és ez tök jó, így szoktam a telefonra netet megosztani, de ha nem kapcsolódik egy eszköz sem a hotspothoz, pár percen belül lekapcsolódik.

hogyan lehetne beállítani, hogy folyamatosan menjen, amíg a gép be van kapcsolva?

(#95598) #86564352 válasza Doky586 (#95593) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hülyeség. A Windows mappa reális méretéhez szerinted nincs jogom, de a benne lévő WinSxS vagy System32 méretét mégis helyesen mutatja? :U Nem érzed az ellentmondást, nem különös?
ha nem lenne bug, nem lenne ennyi találat rákeresve a méret összeszámolással...
Azon csodálkozom hívőként mondod nincs bug a rendszerben, de azért a legegyszerűbb feladatokra is 3rd party kell megtudni mi mennyit foglal? :U

(#95599) Doky586 válasza #86564352 (#95598) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Nem érzek ellentmondást. [kép]
"legegyszerűbb feladatokra" nincs itt semmilyen 'feladat'.. :U
..de legalább van rendes jogosultságkezelés.

[ Szerkesztve ]

(#95600) #86564352 válasza Doky586 (#95599) üzenetére


#86564352
törölt tag

Mi "rendes" van abban, hogy ha a Windows mappa tulajdonságaira megyek valami irreális 2 gigát mutat, a BENNE lévő System32 reális 3-4 GB és WinSxS 7-8 GB amit mutat. Azokat tudhatom, de ha a szülő mappánál nézem ott titkolni kell és csak 2 gigát mutat? Ez a magyarázatod? :D 10+ liter víz belefér a 2 literes üvegbe MS logikával? :D És miért is titkolózna évtizedek után a Microsoft, korábbi Win10 buildekben is rendesen láttam a Windows mappa méretét. 2018-ban piszkálhatták el. Egy oprendszer nem tudja 3rd party program nélkül mutatni mi mennyi és ez szerinted rendben? :U OK! Akkor idáig jutottunk, ez szerintem hülyeség ahogy van.

(#95591) Geth sajnos nemcsak az asztalon, bárhol explorerben lassú. Aki évtizedek alatt megszokta a jobb klikk menüt, annak fárasztó bug ez! Én kiraktam ablak címsorra a létrehozás ikont. Aki nem tud a bug létezéséről az meg csóválja a fejét vajon telepítse újra a rendszert, vagy valami vírus miért lassú a gép ilyen egyszerű dologban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.