Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94432) #54072192 válasza Trebron09 (#94424) üzenetére


#54072192
törölt tag

Összegző frissítések vannak, nem kell sok dolgot letöltenie. Amint kap korlátlan netet, letölti azt az egy frissítését (plusz azt is, amit használsz mellette, pl. Defender frissítést). A driverek letöltését pl. így tudod megakadályozni. Ezt nem próbáltam, nem használom, neked is csak akkor kéne, ha tényleg valami gondot okoz a frissítés.
Mondjuk nekem egyáltalán nem szokott driverekkel szórakozni, csak felrak egyet magától, aztán vagy használom, vagy frissítem.

A keret vastagságát regeditből lehet(ett) állítani, de állítólag már nem veszi figyelembe a rendszer, ezért valamilyen külön témát kellene telepíteni. Ezzel két probléma lehet: az évi 2 upgrade idején a rendszer visszaállítja a normál értékekre, mert nem támogatott módosítás, vagy ha nagyon belenyúlsz, akkor előjöhet pl. a fekete képernyős hiba.

A csempéket töröld kézzel a start menüből, a naptár UWP app, azzal nem tudom, hogy mi a problémád. Igazából a csempét sem értem, az lényegében csak egy parancsikon.

Megpróbálhatod telepíteni a rendszert a meglévő Win7 vagy 8 kulcsoddal, elvileg még elfogadja. De azért, mert egy ideig ingyen lehetett frissíteni, még nem volt ingyenes rendszer :) 2015-ben is annyi volt, mint most.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.