Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Döglött Róka válasza Stonerice (#81096) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Gagyi bluetooth adapter nem szereti a sok femet amin at kellene vernie a jelet valahogy, ezert jobb elol.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#81102) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#81100) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bocsanat, regi reflexek. System restore pointnak hivjak mar egy ideje:)

https://support.microsoft.com/en-in/help/12415/windows-10-recovery-options

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#81103) pc360 válasza trialboj (#81099) üzenetére


pc360
addikt

Macrium Reflect telepít, net enged (ez az ingyenes kulcs miatt kell, automatán intézi), regisztrálás nem kér, Windows backup indít, másik drive-ra ment. Ez visszaállítható lesz később, ha kell.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81104) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Ismerősöm újra akarja rakni a Windows 10-et és eredeti cd kulcsa van. Hogy kell hozzáadni a hotmail fiókhoz? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#81105) adika4444 válasza FoLey-v (#81104) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Ha be van lépve akkor elvileg hozzá van adva, de amúgy is az Ms szerverei tárolják, tehát ha netet kap a gép, automatikusan aktiválódik.

üdv, adika4444

(#81106) Raysen623


Raysen623
addikt

Sziasztok! Lenne egy alapvető kérdésem: másoknál is van kivárási idő W10 esetén mostanában? Nekem minden bekapcsoláskor random várnom kell 15-30 másodpercet mire egyáltalán reagál a gép egy klikkelésre vagy betölt egy weboldalt, vagy egyáltalán az UI életre kel. Elég idegesítő a dolog...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#81107) Cs1csó válasza Raysen623 (#81106) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nincs ilyesmi, igaz SSD-n van a rendszer de nem kellene ilyennek lenni még akkor sem ha HDD-ről indul a Windows. Eressz rá valami keregtőt: Adwcleaner, MBAM, Hitman PRO, DrWebCureIt,

(#81108) FoLey-v válasza adika4444 (#81105) üzenetére


FoLey-v
addikt

Szia!

Köszönöm a választ! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#81109) #71043776 válasza Raysen623 (#81106) üzenetére


#71043776
törölt tag

Nincs ilyen. Nézd meg az automatikusan induló programokat, ütemezett feladatokat, és a Feladatkezelőben is figyeld meg, hogy mi lassítja annyira a gépet.
Ha használtál valamilyen programot a rendszer dolgainak módosítására, vagy letiltottad pl. a superfetch-et vagy a karbantartást, akkor még az eredeti állapot helyreállítása is megoldás lehet.

(#81110) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy VeraCrypt -tel való SSD titkositás mennyire befojásolja a teljesítményt egy olyan gépen amin játszanak?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#81111) YASKATIR válasza Ra's al Ghul (#81110) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Semennyire. Amugy miert nem eleg a BitDefender?

(#81112) Raysen623 válasza #71043776 (#81109) üzenetére


Raysen623
addikt

Neked is: (#81107) csicso82

Köszönöm a gyors válaszokat és javaslatot. Lefuttattam egy Adwcleaner-t is, de semmi rosszindulatú nincs a gépen. Superfetch is ON, és a start-up-nál sincs semmi olyan aminek ne kellene futnia. Egyedül a java update-ert tiltottam le. Meglátom mi lesz a továbbiakban. Lehet a Giga lapon kell állítanom majd, mert az 1600-as RAM-okat nem tudja csak 1333-on kezelni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#81113) pc360 válasza Raysen623 (#81112) üzenetére


pc360
addikt

A memória-sebesség csak akkor számít, ha nincs dedikált videokártya a gépben, és sokat 3D-znél, amúgy semmit. Itt inkább valami beállt programfunkcióról van szó. Az se biztos, hogy kiderül, hogy miről. Ebben az esetben talán lenne értelme egy CCleaner registry-tisztítás futtatásnak is. Vagy max marad az újratelepítés.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81114) #71043776 válasza Raysen623 (#81112) üzenetére


#71043776
törölt tag

És azt megnézted, hogy melyik folyamatok használják erősen a gépet amikor annyira lassú? Mindenesetre a helyedben átmenetileg letiltanék minden automatikusan induló programot (beleértve a külső vírusirtót és tűzfalat), úgy kiderülne, hogy azok között van-e a tettes.

pc360: Igazából a programok letiltásával szerintem ki lehet küszöbölni a rossz beállításokat, a registry tisztogatásának pedig nincs hatása a teljesítményre.

(#81115) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Üdv!
Windows 8.1 hívő vagyok (stabilabb volt mint anno a win10, a win7-nél meg jobb/gyorwsabb a win8.1). Már anno is úgy voltam, hogy a windows10 majd jobb lesz.
Most föltettem egy másik partícióra próbaképp, és gondolkozom, hogy a win8.1-et fölfrissítem. DE.

Van még a windows10-ben rollback (anno volt olyan, hogy 30 napon belül vissza lehet térni a régi os-re)? Ez nekem sokat jelentene (főleg ha még kijjebb is lehetne tolni).

Másik problémám a samba megosztás. Asus routereim vannak (2 aimesh módban gyári fw-vel), aminél NAS funkciónál nem lehet állítani, hogy milyen módban legyen (smbv1, vagy v2) (merlin fw-nél lehet v2, de nekem kell a gyári fw az aimesh miatt).
Egy szó mint száz, a merlin megosztást látja (ott v2 van beállítva), a gyárit nem (az valószínűleg smbv1). Lehetne valahogy az smbv1-t csak az adott ip-re engedélyezni (gondolom azért lett tiltva a v1, mert valami nagy biztonsági rést találtak...)?

Harmadik problémám a beállítások megtalálása (vezérlőpultból mindent kidobáltak), de ehhez csak hozzá kell szoknom, meg kell tanulnom. (sokkal több dolog van itt, mint a gépházban)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#81116) pc360 válasza #71043776 (#81114) üzenetére


pc360
addikt

Sokszor az olyan cuccokat is ki tudja pucolni, amikhez már nem tartozik futtatható állomány, mégis megpróbálja megkeresgélni induláskor. Tehát nem csak program nincs, ami leszedegethető, de máshogy ezektől meg se tudsz válni. Ez egyértelműen hatással van a sebességre. Nem hasraütésszerűen kommenteltem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81117) #71043776 válasza pc360 (#81116) üzenetére


#71043776
törölt tag

Pontosan mi és hol keresi ezeket az állományokat?
Soha egyszer sem tapasztaltam semmilyen gépen teljesítménybeli javulást, és a neten is csak olyan cikkeket találni, hogy miért nem ér semmit az ilyen.
Ha van egy program, ami egy hibás bejegyzés miatt valamit rosszul csinál, az okés. De a programok átmeneti letiltása után a Windows mit és hol keres? Ha meg a startup mappában van egy parancsikon olyan programra, ami már törölve van, akkor rögtön kiírja, hogy nincs meg a fájl, és hogy törlöd-e a parancsikont.

(#81118) pc360 válasza #71043776 (#81117) üzenetére


pc360
addikt

Abban az esetben hoz gyorsulást, ha valóban megtalál ilyet. Van egy csomó program, ami pl. beépül a shell menükbe, és ha egyszer a program el lett távolítva, de ez a shell cucc nem, akkor időbe telhet, míg azt betölti. Nem a registryből eltakarított pár byte a lényeges nyilvánvalóan, ahogy registry defragot sem ajánlottam. Csak egy esélyt az újratelepítés helyett, hátha orvosolható ezzel a probléma. Nekem ilyen szempontból vannak pozitív tapasztalataim, ezért ajánlottam, illetve elrontani sem tudsz semmit. Itt van a legfrissebb verzió portable változatban – egy futtatást megér.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81119) #86564352 válasza ArthurShelby (#81115) üzenetére


#86564352
törölt tag

1. Használd másik partíción egy ideig, aktiválás nélkül is el van és ha megfelel válts igaziból

2. SMB v1 valóban biztonsági okokból szeretné MS elfelejteni, a vezérlőpult programok feature ki-bekapcsolás alatt lehet engedni

3. Csak lassan költöztetik a dolgokat a vezérlőpultból az új beállításokba és több régi dolog elveszett közben, talán évek múlva végeznek a költözéssel, ha nem lenne felháborodás már most kidobnák a régi funkciókat

Arra azért készülj 8 -> 8.1 egyszeri alkalom helyett Win10 alatt alapból évente kétszer van build váltás, néha döcögős az út mikor javul és mikor romlik el valami, funkciókat törölnek és hozzátesznek. Magyarul 8.1 tudod mi van, a 10 meglepetés tavasszal és ősszel.

(#81120) #71043776 válasza pc360 (#81118) üzenetére


#71043776
törölt tag

Nem használok alternatív start menüt és hasonlókat, így azok eltávolításával nincs tapasztalatom, arról viszont többször olvastam, hogy egyeseknek egy ilyen tisztogatás milyen gondot okozott (hogy ténylegesen volt-e köze a WU meghibásodásának, betűtípusok hibájának, meg a lassulásokhoz, azt nem tudni).
Újratelepítés előtt egy utolsó megoldásként persze meg lehet próbálni, hamar megvan, de továbbra sem gondolom, hogy bármi értelme lenne. Sosem zavarta egyetlen törölt vagy hibásan leszedett program sem a rendszert, még a jobbklikkes gyorslistánál sem - na onnan nehezebb eltüntetni, arra mondjuk jó lehet.

Egyébként a CCleaner leginkább nem használt fájltípusokat jelzett (amikhez még nem volt társítva semmi), és tűzfalszabályokat akarna törölni olyan programokhoz, amik most nincsenek ott. Ez viszont nem jó.

(#81121) pc360 válasza #71043776 (#81120) üzenetére


pc360
addikt

A CCleaner nem fog semmiféle gondot okozni, nem most kell ezt a hozzáállást nyomatni. Ha nem sikerült, akkor ennyi, csak egy próba volt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81122) zolka95


zolka95
őstag

Miért nem tudom töredezettségmentesíteni a 'D' meghajtóm?
kép Itt nem szerepel a 'D' meghajtóm, azaz a HDD-m.

És ha hozzá szeretném adni 'D' meghajtót ott sem szerepel. kép

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81123) Sub-ZeRo válasza zolka95 (#81122) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van betűjel hozzá?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#81124) zolka95 válasza Sub-ZeRo (#81123) üzenetére


zolka95
őstag

Igen (D).

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81125) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
az összefoglalóban olvastam:
Ha csak 64 bites vagy 32 bites telepítőt akarsz, akkor egy 4GB-s pendrivera lesz szükséged, ha mindkét architektúrát bele akarod venni a telepítőbe, akkor 8GB-s kell,

Én most egy Win 10 HUN 64 bites telepítőt próbáltam kreálni, de a 4GB-osnál sírt a MCT, hogy 8GB-osat szeretne. Eszerint most már egy architektúrára is 8GB-os kell. :K

(#81126) King Unique válasza BomiBoogie (#81125) üzenetére


King Unique
titán

Ez az MCT "hülyesége", hogy minimum 8 GB-os pendrive-ot kér, amikor az általa letöltött 1803-as, 64 bites, magyar nyelvű ESD ISO csak ~ 3,35 GB... Ami nyilván ráfér egy 4 GB-os pendrive-ra is, ha az ISO-fájl letöltése után külső programmal (pl. Rufus), vagy manuális fájlmásolással (ISO felcsatol, majd a tartalmát átmásolni a fájlkezelőben egy FAT32-re formázott pendrive-ra) készíted el a telepítési adathordozót. Tehát, ha csak 4 GB-os pendrive-od van, akkor szimplán letöltöd vele az ISO-t, majd a kiírást az előbb említett módon oldod meg.

[ Szerkesztve ]

(#81127) BomiBoogie válasza King Unique (#81126) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na világos, de a lényeg a lényeg, hogy vagy adsz neki 8-ast, vagy nem megy tovább. :D

(#81128) BomiBoogie válasza King Unique (#81126) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, világos!

Illetve az nem, hogy akkor feltelepítem onnan, az OK, de valahonnan ki kell nyerjem a jelenegi Winből a serialt vagy kulcsot vagy hogy hívják azt, hogy tudja a telepítő, hogy nekem van ilyenem. Vagy? :F

(#81129) King Unique válasza BomiBoogie (#81128) üzenetére


King Unique
titán

Azt mondjuk nem írtad, hogy pontosan miről is van szó. Ha egy újratelepítésről és előtte azon a hardveren már aktiválva volt a Windows 10 pl. digitális licenccel, akkor nem kell a termékkulccsal bajlódni. Ilyenkor eltárolásra került a hardverazonosító és az ahhoz társított Windows 10-kiadás. Vagyis a telepítésnél lehet a nincs termékkulcsom (alul) opciót is választani. Majd a telepítés után a Windows automatikusan beaktiválja magát, amint aktív lesz az internetkapcsolat. De, ha az kell, akkor amúgy kiolvasható előtte a termékkulcs, van ilyen célra számos program (példák). Aztán, ha egy Windows 10-zel előtelepített újabb hardverről van szó, akkor eleve tartalmazza az UEFI BIOS a termékkulcsot és a Windows is onnan olvassa ki, majd szintén automatikusan beaktiválja magát. Ha az előbbiek közül egyik sem áll fenn, akkor pedig megadod a telepítésnél, vagy az után azt a termékkulcsot, amit a Windows 10 megvásárlásakor kaptál. :)

[ Szerkesztve ]

(#81130) ImpersonatoR

Office 365 os onedriveot szeretnek halozati meghajtokent csatlakoztatni. Neten levo leiras alapjan hozzaadom mukodik is egeszen addig amig restartolok.
Utana eltunik egyszeruen. Erre van valami megoldas ? Vagy mitol lehet.

(#81131) donmackó válasza ImpersonatoR (#81130) üzenetére


donmackó
őstag

Linkelnéd nekem azt a leírást? Én is evvel próbálkozom, de nekem nem jön össze sehogy nem akarja csatlakoztatni. :R

Release the cable hounds!

(#81132) King Unique válasza zolka95 (#81122) üzenetére


King Unique
titán

Ha egy újraindítás után sem listázza ki a D meghajtót, akkor ott valami nem stimmel. Ha van meghajtóbetűjele a kötetnek, akkor normál esetben szerepelnie kellene a listában. Akkor nem szokott, ha pl. nincsen, vagy eleve rejtett (hidden). Sőt, az utóbbi esetben akkor sem, ha utólag manuálisan adnak neki betűjelet. Ilyenkor csak a rejtett állapot megszüntetése után jelenik meg ott újra az optimalizálható meghajtók között. Meg amúgy az egyes Windows 10-verzióknál is lehetnek kisebb eltérések, mert pl. a 1709 kilistázza optimalizálhatónak még a helyreállítási partíciót is (?), ellenben a 1803 már nem piszkálja.

[ Szerkesztve ]

(#81133) #42813184


#42813184
törölt tag

sziasztok! néhány alkalmazás eltűnt a start menüben.valahogy vissza lehet őket állítani?

(#81134) BomiBoogie válasza King Unique (#81129) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Úgy volt, hogy Windows 8-am volt (boltból vásárolt dobozos), és ugye az frissült 10-re, és jelenleg az fut a gépen.

A beállításoknál megnéztem, azt írja, hogy aktiválva van a licensz a Microsoft Accountomhoz kötötten. ("Windows is activated with a digital license linked to your Microsoft account.")

(#81135) Raysen623 válasza #71043776 (#81114) üzenetére


Raysen623
addikt

Na ez lehet furcsa lesz: valószínűleg az Opera browser a ludas. Egy ideig nem használtam és nem tapasztaltam azóta semmilyen lassulást, majd visszaváltottam rá és rögtön jött. Valamit csinál a kis mocsok és nem tudom mi az.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#81136) King Unique válasza BomiBoogie (#81134) üzenetére


King Unique
titán

Ha Windows 8/8.1-ről történt ingyenes upgrade Windows 10-re, akkor az digitális licenc lesz, vagyis működni fog az újratelepítésnél az automatikus újraaktiválás a termékkulcs megadása nélkül is. Viszont, ha helyi fiók helyett alapból Microsoft-fiókkal használtad a rendszert, azzal lett összekapcsolva a digitális licenc, akkor arra az újratelepítésnél is szükség lehet.

[ Szerkesztve ]

(#81137) ImpersonatoR válasza donmackó (#81131) üzenetére

(#81138) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Pár gépes hálózat, munkacsoport és egy Asus RT-N18U router.
Windows 1803 frissítés után a gépek látják egymást, de a megosztások hol működnek, hol nem.
Nem SMBv1 probléma, mert akkor egyáltalán nem működnének.

Amikor nem működnek, akkor a tracert IPv6 címre oldja fel a gépneveket.
Ha kikapcsolom az IPv6-ot, akkor úgy néz ki minden működik, de én ezt nem szeretném.

Találkozott már ezzel valaki?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#81139) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Segítséget kérnék, mert amióta valamit csináltam mindig 2 felhasználó van a bal sarokban (a 2 ugyan az ), és még irkálhatom is be a jelszót. ( eredeti természetesen, még mielőtt jön hogy biztos tört az OP-m) . kérdezni szeretném hogy lehet a szürke felhasználót eltávolítani, és hogy ne kérjen jelszót. Ha beírom a netplwiz-t akkor ott pipa nincs ott, a nevet most módosítottam .

ui: Most lehet jó lett! beírtam a netplwiz ott valahol beállítottam hogy ne kérjen jelszót! Most jónak tűnik. De azt még mindig nem tudom hogyan jöhetett oda a 2. felhasználó a bal sarokba gép bekapcsoláskor.

[ Szerkesztve ]

(#81140) zolka95 válasza King Unique (#81132) üzenetére


zolka95
őstag

Lehet valami köze ehhez a problémához?[link]

Minden utóbbi win10 újrahúzásnál ez történt, viszont nem emlékszem régen hogy oldottam meg. Végső megoldás a formázás volt, egyébre nem emlékszem.

Azt sem tudom mitől lehet ez.
A microsoft programjával töltöm le a wint és csinálok bootolható pendrive-ot, aztán telepítésnél a C-t, amin a rendszer van leformázom és arra telepítem, ennyi.
Ebay-ről vett kulccsal aktiválom.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81141) BomiBoogie válasza King Unique (#81136) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm! Nem tudom, melyik, de ha kell a Microsoft-fiók, az nem probléma, abba be tudok lépni. :K

(#81142) King Unique válasza zolka95 (#81140) üzenetére


King Unique
titán

Ha létrehozok egy új NTFS kötetet, majd elveszek minden jogosultságot, azaz megtagadást állítok be a teljes hozzáféréshez, attól még nálam megjelenik az optimalizálható meghajtók között.

(#81143) tbalint3


tbalint3
tag

Üdv

Ezeket a reklámokat ki lehet valahogy kapcsolni? Nagyon zavarnak.

(#81144) SP4C3 válasza tbalint3 (#81143) üzenetére


SP4C3
veterán

Igen, a settings app-ban megkeresed a személyreszabás alatt.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#81145) energomatt


energomatt
senior tag

Külföldön vagyok a laptopommal. Mindjárt az a meglepetés ért, hogy beállítottam egy rokonomnál a wifi elérést, de nem volt net elérésem. A hibaüzenet az, hogy ellenőrizzem a proxy beállításokat vagy a tüzfal beálításait. Nem tudtam megoldani. Ezután a Marcium Reflecttel késztett rendszementésemet kellett segítségül hívnom. A visszaállított rendszerrel már egyből lett net elérésem. Ezzel azonban nincs vége. Elutaztam innen néhány napra, ott egy másik wifit használtam, ami szintén működött. Visszatértem ide és megint ugyanaz a jelenség fogadott, itt megint nem volt net elérés. Megint jött a rendszer visszaállítás és azután megint müködik. Mi lehet ez? Természetesen semmi változás a laptopon nem történt, csak adatmásolásra használtam.

(#81146) Kékes525


Kékes525
félisten

Mi az előnye, értelme, jelentősége az összefoglalóban a "WINDOWS 10 ISO LETÖLTÉSE KÖZVETLENÜL A MICROSOFTTÓL" letöltésnek, amikor az iso-t a Media Creation Tool-al is letudom tölteni (egyszerűbben)? Más verziókat is letudok tölteni, mint amit éppen most használok? Ennyi?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81147) enemi válasza Andy975 (#81094) üzenetére


enemi
senior tag

esetleg

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#81148) Kékes525 válasza Kékes525 (#81146) üzenetére


Kékes525
félisten

Amúgy ezzel is le lehet az ISO-t tölteni, ha valaki nem ismerné: Windows 10 ISO Download Tool Szerintem egyszerűbb, mint ami az összefoglalóban van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81149) Geth válasza Kékes525 (#81148) üzenetére


Geth
addikt

Ennél nem hiszem, hogy lesz egyszerűbb.
Minek töltenék le valamit, hogy letöltsön valamit? :)

(#81150) Kékes525 válasza Geth (#81149) üzenetére


Kékes525
félisten

Nagyon jó ez is. Minek nyissam meg az adott oldalt, ha ez már letölti? ;) Amúgy egyformán egyszerű. A program a Microsoft eredeti WEB felületét nyitja meg User Agent Switcher használata nélkül.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.