Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81051) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali!
A legújabb Windows 10 felbssza az agyamat a Radeon HD 6850 miatt: nem rakja fel a telepítő a drivert, ezért eszköz kezelő, saját lemez, és úgy erőszakolom fel. De nem hajlandó betölteni a digitális aláírás hiánya miatt. Az amd oldaláról szedtem le b*meg.... Nem túl kellemes kétszer windows indítani. Parancssorban nem engedi kikapcsolni permára, hisztizik, hogy védve van, adminos parancssorral. Most mit csináljak? Következő hónapig nem tudok venni új kártyát.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#81052) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Egy újratelepítés után, a programok nem tudnak írni a D partícióra.
Van egy SSD (C:) ezen van a Win10 és van egy HDD (D:).

És semelyik programmal nem tudok írni a 'D' meghajtóra. Mp3tag, MEGAsync, qBittorrent. Mind azt a hibát írja, hogy nincs írási jogosultságom.
Tulajdonság -> Biztonság fülön teljes hozzáférése van mindenkinek kép

Akkor mégis miért nem írhatok rá??

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81053) Doky586 válasza zolka95 (#81052) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A gyögér helyett könyvtárba írj.. (pl C:\valami\.. )

[ Szerkesztve ]

(#81054) zolka95 válasza Doky586 (#81053) üzenetére


zolka95
őstag

A felsorolt 3 programban mindegyikkel egy almappába akarok írni, sikertelenül.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81055) Zoz válasza Ganz-[HUN] (#81051) üzenetére


Zoz
őstag

Esetleg Test Mode?
Rendszergazda joggal beírni: bcdedit /set testsigning on

(#81056) svgyula válasza zolka95 (#81052) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Se neked se a programoknak nincs jogosultsága! Az újratelepítés után a "rendszer" nem a sajátjának vagy nevezzük sajátodnak tekinti a "D" lemezt! Ezt csak úgy tudod orvosolni, ha jogosultságot adsz neki. Vagyis meghajtó-tulajdonságok-biztonság-speciális itt felül módosítás-"írja be a kijelölendő objektum nevét példák"
ide beírod mindenki. Majd név ellenőrzés, ok. Aztán visszadob az előző ablakhoz itt alul gyermek objektum... pipa be felül módosítás és mindenre "ok". Az első "tulajdonságok-biztonság" ablakban most már lehet szerkeszteni a "pipákat" a teljes hozzáféréshez. Ha nincs teljes hozzáférés vagy a hely alapján nincs megadva a programnak akkor nem enged semmit megnyitni.
Viszont lehet lesz olyan ha több alkönyvtár van oda nem ad ezzel jogosultságot. Ott sajna egyenként kell. Ezután jön még a file! Nekem kb 1,6TB volt amit engedélyeztetni kellett volna de inkább kimentettem majd úja formáztam a rendszerből és visszamásoltam az összeset úgy ahogy voltak. Ez volt a rövidebb idő :)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#81057) zolka95 válasza Zoz (#81055) üzenetére


zolka95
őstag

Parancssorba?
Mert ott azt kapom válasznak hogy a művelet sikeresen befejeződött.

Egyébként senki másnak nem volt még ilyen problémája??
Mert nekem volt már iylen(talán kétszer is), de nem emlékszem hogy oldottam meg. Talán sehogy és a végső megoldás az volt, hogy formáztam a hdd-t, de most ezt nem akarom.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81058) zolka95 válasza svgyula (#81056) üzenetére


zolka95
őstag

Sikerült! :C
Köszi! :R

Legalábbis a MEGAsync-el most már ki tudtam választani azt hogy melyik mappát szinkronizálja, mert eddig nem engedte.

Egyébként ez a probléma mitől volt?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#81059) Zoz válasza svgyula (#81056) üzenetére


Zoz
őstag

A SubInACL segítségével nem kell ennyit szívni, egy paranccsal elintézhető a dolog.

(#81060) svgyula válasza zolka95 (#81058) üzenetére


svgyula
addikt

Ez azért volt, mert én a piros ruhás nőt néztem te pedig nem figyeltél :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#81061) Döglött Róka válasza R̲e̲m̲ (#81046) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Application logban keress application 1000 eventeket, akkortajt amikor probalsz inditani. Magatol nem omlik ossze a .net szoval kell hogy legyen hibauzenet. A p1 p2 p3 resz lesz az erdekes.

Ha van ilyen masold ide. Megnezzuk a hibakodot.

Szolgaltatasokat ne kapcsolj ki csak artasz vele.

SP4C3: kerlek, ha nem tudod mirol van szo akkor ne trollkodj.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#81062) R̲e̲m̲ válasza Döglött Róka (#81061) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

ezeket majd reggel, ejszakas vagyok :DDD
egyebkent az intel RST és a Corsair link omlik össze, bar nemtudom mi van meg ami dotnet alatt fut
mind autostartos programok

[ Szerkesztve ]

(#81063) tomchy


tomchy
tag

Helló!

Van valakinek aktuális infója, hogy Windows 7 kulccsal lehet-e még Win 10-et aktiválni tiszta telepítés esetén?

köszi

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#81064) R̲e̲m̲ válasza tomchy (#81063) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

ha jól tudom, lassan egy éve nem lehet

(#81065) Ganz-[HUN] válasza tomchy (#81063) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

De lehet! :K

Thinkpad T430 Win7 Pro kulcsát kérdés nélkül benyelte, és aktiválta vele magát.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#81066) R̲e̲m̲ válasza Ganz-[HUN] (#81065) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Akkor viszont ezt kipróbálom én is :)
tavaly decemberben az x220-am w7 pro kulcsát nem szerette...

[ Szerkesztve ]

(#81067) Ganz-[HUN] válasza R̲e̲m̲ (#81066) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

várom a választ, mert akkor ebayről veszek Win 7 Ultimate kulcsot egy döner áráért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#81068) VeryByte válasza Ganz-[HUN] (#81067) üzenetére


VeryByte
őstag

Tegnap még működött, akkor csináltam. Mondjuk telepítettWin7 volt, azt aktiváltam és arra upgrade.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#81069) trialboj


trialboj
őstag

Közepesen nagy a baj.

A win lefagy mikor kikapcsol a monitor és nem dolgozom rajta 5-10percet - 1órát. Meló közben nem csinálja.

Bármi ötlet mitől lehet ez? Fontos unkám még nem ugrott emiatt, de nem megnyugtató mert lassan naponta előfordul :(
Hibaüzenet sincs értelem szerűen, mert a képenyő nem aktív és mivel lefagyott nem is tudom aktiválni, csak gombról restart.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81070) Döglött Róka válasza trialboj (#81069) üzenetére


Döglött Róka
veterán

VGA driver-rel kezdeném.

Melyik win 10? Mennyire vagy lelkes mert ha gondolod megmutatom hogyan lehet belenézni mi történik:)

Nézd meg ezt. Ha nyitott vagy rá akkor segítek beállítani és elemezni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#81071) trialboj válasza Döglött Róka (#81070) üzenetére


trialboj
őstag

Közepesen lelkes :)) ha könnyen orvosolható akkor van rá időm, de új wint, hetekbe telik ismét beállítgatni, szóval az ilyen nem játszik.

Win 10 pro, frissítve a legutolsó verzióra.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81072) Syl válasza trialboj (#81071) üzenetére


Syl
nagyúr

Félmegoldásként állítsd be, hogy a monitorod soha ne kapcsoljon ki.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81073) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Ki lehet ezeket kapcsolni valahogy a zárolási képernyőn (képen pirossal bekarikáztam)?
Nem értem miért kell ilyen vackokat belerakni (mint pl az xbox is)... legalább lenne opcionális :U :W

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#81074) SP4C3 válasza Tosee (#81073) üzenetére


SP4C3
veterán

Fizetett reklámok, beállításokban ki lehet lőni elméletileg.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#81075) #71043776 válasza Tosee (#81073) üzenetére


#71043776
törölt tag

Ezt az oldalt nézd meg. Nekem mondjuk pont nincs ott a spotlightos beállítás, de nincsenek üzenetek sem a zárképernyőn.

Az Xbox app hasznos, mert a játékokhoz kell (pl. Forza), ott lehet achievementeket szerezni, és ami a legjobb (szerintem), hogy Shadowplay meg mindenféle egyéb program nélkül lehet rögzíteni a játékokat. Ha nem használod, akkor nincs útban.
A reklámcsempék és egyebek terén egyetértek, engem is zavar, de telepítés után első dolgom kikapcsolni azokat.

(#81076) Tosee válasza #71043776 (#81075) üzenetére


Tosee
őstag

Először is köszönöm a segítséget! :R

Végig csináltam a linkelt oldal alapján, de sajnos ez a reklám továbbra is ott van! Gondolom a windows reflektorfény sajátossága lett (ez van beállítva nálam a zárolási képernyő hátterének)l! Ha csak simán képet választom akkor nincs ott a hirdetés...

Xbox appra visszatérve, kinek mi... Én például nem igazán játszom pc-n! De csak egy vagyok a sok közül, azért nem is értem, hogy az ilyen alkalmazások miért nem opcionálisak! Akinek szüksége van rá amúgy is feltenné!

(#81074) SP4C3: Köszönet neked is!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#81077) Döglött Róka válasza trialboj (#81071) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vga driver csere legyen az elso. Ha nem segit akkor nezd meg a performance beallitasokat, es lepesenkent allitsd be az elemeket hogy mindig menjenek. A monitor legyen az utolso. Nem feltetlen kell ujratelepiteni. Az ilyen fagyasokat ki lehet egy crashdumpbol deriteni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#81078) Sprq válasza trialboj (#81069) üzenetére


Sprq
aktív tag

Ugyan ez volt nálam is egy darabig a 1803 után. Talán úgy 5 alkalommal fordult elő. Én akkortájt DDU-val eltávolítottam majd frissítettem a VGA drivert és azóta ha jól emlékszem nem fordult elő, de lehet hogy teljesen más volt az ok.

Do you hear the voices, too?

(#81079) #71043776 válasza Tosee (#81076) üzenetére


#71043776
törölt tag

Azóta újraindítottad a gépet?

Ha Pro rendszered van, akkor futtatásba gpedit.msc, ott Számítógép konfigurációja > Felügyeleti sablonok > Windows-összetevők > Felhőbeli tartalom > Ne jelenjenek meg a Windows tippjei, ezt engedélyezd.

Az Xbox app szerves része a rendszernek, nélküle bizonyos dolgok nem működnek, szóval érthető. Hogy mondjuk a Posta appot miért nem lehet leszednie annak, aki nem használja, azt nem tudom, Win8-on is törölhető volt.

(#81080) Cs1csó válasza Tosee (#81073) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv nálam ilyen nincs szerintem itt tudod kikapcsolni: Gépház - Személyre szabás - Zárolási képernyő - és itt vedd ki a pipát onnan hogy : Érdekességek hasznos ötletek és más tartalmak megjelenítése a zárolási képernyőn
Sőt, én a spotlight-ot - reflektorfény opciót sem ajánlom az is tartalmazhat reklámot helyette egy kép megjelenítését ajánlom nálam így néz ki:

(#81081) Tosee válasza #71043776 (#81079) üzenetére


Tosee
őstag

Megcsináltam amit írtál, és újraindítottam a gépet! Sajnos továbbra is ott van a reklám! :W
Pro változat, legfrissebb verzió...

(#81080) csicso82
Ha a zárolási képernyő hátterét "kép" re állítom, és kikapcsolom az érdekességek stb megjelenítését a zárolási képernyőn akkor nálam sincs! Viszont én eddig a windows reflektorfényt használtam, és annál előjön a reklám a zárolási képernyőn sajnos. Ha nem sikerül eltüntetni, akkor átállok egy sima kép megjelenítésére...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#81082) trialboj válasza Döglött Róka (#81077) üzenetére


trialboj
őstag

Kiborítanak mikor ennyire leegyszerüsítik a dolgokat.

[link]

VGA drivert frissítenék az automatikus appal, erre kidob 2 variációt abszolút semmi infóval, honnan tudjam melyik jobb és miért?

R7 360 as kártyám van, melyiket érdemes felraknom?

Köszönöm a segítségeket, remélem ez meg fogja oldani.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81083) pc360 válasza trialboj (#81082) üzenetére


pc360
addikt

1: távolíts el mindent, ami AMD, de még ne indítsd újra a gépet – az se baj, ha nem sikerül az uninstall, a DDU úgyis lekaparja

2: Display Driver Uninstaller letölt, kitömörít mondjuk az asztalra

3: a Windows futtatásba (Win + R) beírod ezt: msconfig, majd Enter

4: a megjelenő ablakocskában, a Boot fülön bepipálod bal alul a Safe Boot-ot – ezzel a következő újraindítás csökkentett módban történik; leokézod, és mehet is a reset

5: az újraindítás után, immáron a csökkentett módban indítsd el a DDU-t adminisztrátorként (jobb klikk az EXE-re, és ott megtalálod az admin módban történő indítást)

6: a bal fölső Clean and restart gomb megnyom – ha végez, akkor elvileg újra is kell indulnia a gépnek (ha nem teszi meg automatikusan, akkor legfeljebb beadod neki ezt a Start menüből)

7: ha újraindult a gép, akkor telepíthető a legújabb meghajtóprogram: 64-bit, 32-bit (egyéni telepítést végezz, ahol nem kell semmi mást kiválasztani, csak a Display Driver-t)

8: futtasd a Windows Update-et, hogy beszerezhesse az egyéb, alaplaphoz kellő AMD drivereket, amennyiben ilyen chipsettel van szerelve, hiszen a DDU ezeket is eltávolította

Kész.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81084) pc360 válasza trialboj (#81082) üzenetére


pc360
addikt

Egyébként a bal oldali rész jelzi, hogy mi van fönt a gépen, a középső pedig azt, hogy épp melyik csomagot indítottad el, és ezáltal melyik verzióra tudod frissíteni. Már 18.5.2-nél járunk, ezért linkeltem a mindig aktuális driver-t tartalmazó oldalt az előző hsz-ben. Nyilván a nagyobb szám jelzi az újabbat. Pár hetente jelenik meg egy-egy újabb dátummal ellátott darab.

Mindig érdemes tiszta telepítést végezni a leírtak alapján. Még akkor is, ha egyébként nincs extra gond, csak simán verziót cserélnél, mert így biztos a végeredmény, és nem fut hibára a frissítés – mint ahogy még ennél az Adrenalin Edition-nél is elő szokott fordulni. A naprakészen tartást emiatt nem is kell bekapcsolni (a mellékelt képeden viszont be van pipálva).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81085) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
Amikor felraktam a gépemre ezt a win 10 verziót: 10.64bit.Hun.Build.17134.81
Amíg ki nem találta, hogy aktiválnom kell(ez kb.10-20másodperc volt) addig teljesen átlátszó volt a tálca.
A win gomb, meg minden ami rajta van szépen látszódtak.
Arra, hogy átlátszó legyen a tálca nem találtam semmit.
Ez egy kis bug lehetett, vagy csak nagyon el van dugva ez az opció?

(#81086) Cs1csó válasza Czmorek (#81085) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem ez egyfajta bug, nekem is ez van fent és csak két lehetőség van: a fulent design átlátszó módja ami inkább elmosódottá teszi a tálcát egyáltalán nem átlátszóvá és a kikapcsolt átlászóság. A következő őszi frissítésben lehet jön majd valami változtatás és lesz jobban átlátszódó tálca, vagy animáció.

(#81087) #71043776 válasza Czmorek (#81085) üzenetére


#71043776
törölt tag

Bug okozza, tudnak róla, de ha annyira tetszett, akkor a TranslucentTB átlátszóvá teheti (ehhez futnia kell a programnak).

(#81088) #77646080 válasza Czmorek (#81085) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez egy kis bug lehetett?

Igen, nálam is volt ilyen. Jött és ment is tovább, hamar megszűnt.

(#81089) brugo


brugo
aktív tag

Sziasztok,
Elromlott az alaplapom. Egy új konfigurációba képes bekapaszkodni a Win 10 -es Vinyom ?

(#81090) trialboj


trialboj
őstag

Tebur isten, kinyirtam a wint. Csak simN raboktem a recommended installra, megcsinalt amit. Kell. De. Restart után 3 ora telt el, es win10 logo utan fekete kep es loading pontok toltenek vegtelenul, semmi Szoveg. Megorulok, hogy doglott meg ennyire? Millio fontos cuccom van rajta, nem formálható...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81091) Cs1csó válasza brugo (#81089) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mármint nem akarod újratelepíteni? Vagy az érdekel hogy aktivált marad e?

trialboj

Ebből én nem sokat értek. Pontosan mit csináltál? Tegyük fel van két lemez a gépedben vagy egy lemez de két partíció az egyik lemezen/partíción a windows (nevezzük C-nek) van a másikon az adataid (nevezzük D-nek). TE arra a lemezre/partícióra akartad telepíteni a windows-t amin korábban is windows volt tehát a C-re de most se kép se hang?

Ha a C-n nem voltak adataid csak a D-n akkor nagy valószínűséggel még meg vannak az adataid fuss neki újra a telepítésnek.

[ Szerkesztve ]

(#81092) trialboj válasza Cs1csó (#81091) üzenetére


trialboj
őstag

Csak egy nyavajas vga frissitest vegeztem, nem akartam ujraprogramozni ezt a szemetet, erre leakad es sehogy sem tudom elinditani a wint. Fekete képernyő loading circle. Mit lehet tenni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81093) brugo válasza Cs1csó (#81091) üzenetére


brugo
aktív tag

Egy teljesen uj környezetbe ( új alaplap, proci, RAM ) de az elromlott PC-böl kiszedett Vinyó ami tartalmazza az operácios rendszert (W10) és még egy csomó más programot ,nem éledne fel az új környezetbe ?

(#81094) Andy975


Andy975
csendes tag

Sziasztok!

A legutóbbi Windows (10) frissítés óta (ma reggel) nem lehet állítani a fényerőt a laptopomon.
Szerintem a maximumon van, mert nagyon világos a kép.
Hiába állítom a gépházban vagy a billentyűzet segítségével, mégse változik a fényerő.
Fujitsu Amilo Li3910 laptopom van.

Előre is köszönöm, ha valakinek lenne tippje!

(#81095) trialboj válasza trialboj (#81092) üzenetére


trialboj
őstag

Nem volt egy jó buli, sikerült safe módban indítani, és iobit uninstallerrel letöröltem minden amd szart, most szépen elindult rendesen a win.

Forma 1 után, megpróbálom (#81083) pc360 megoldását, vagy talán inkább holnap. Mert előtte arra lennék kíváncsi hogy miként lehet biztonsági képfájlt menteni vagy bármi egyéb opciót ahonnan ilyen esetben a win egy előző mentett beállítással frissülni tud?

Nem tudom mi a neve annak a kék win ablaknak ami bejött, de sok féle lehetőséget ajánlott, de nekem nem volt elmentett előző verzió se képfájl se semmi. Melyik ezek közül a leghasznosabb, és legkevésbé bonyolult?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81096) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Észre vettem ha előlapi usb foglalatba rakom a bluetooth adaptert akkor nem kezd el dadogni a hang kis idő után a bluetooth fejhallgatóval vagy fülhallgatóval. Mind 2-t használom és 2 gépházba épített előlapon is kipróbáltam.
Lekopogom :DDD
Nem is merem már hátra dugni ;]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#81097) TBMC


TBMC
addikt

skacok!

egy kis SOS segítségre lenne szükségem.
muszáj voltam feldobni egy bootcampet ideiglenesen szükségem van win10re, parallels nélkül.

DE

csak etherneten keresztül van netem.
WIFI-t egyáltalán nem is lát.

a legfrissebb illesztőprogram van telepítve bootcamp által.
de vmi probléma van az eszközzel ezt jelzi is az eszközkezelő.

valakinek ötlet? :F
googleban javasoltakat kipróbáltam (bootcamp driverek letöltése majd, ismét telepítése. nem segített)

szerk: bootcamp restore és Windows reinstall is volt már... ugyan ez a gond továbbra is :(

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#81098) pc360 válasza trialboj (#81090) üzenetére


pc360
addikt

Nem véletlen írtam azt, amit. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81099) trialboj válasza pc360 (#81098) üzenetére


trialboj
őstag

15 perccel késett el.

Viszont az nevetséges hogy ki lehet végezni egy PC-t egy teljesen átlagos frissítéssel, kezdő felhasználó aki nem tudja magától visszahozni a gépet, az mihez kezd...

WIn biztonsági mentésre van tipp, milyen módszer a legjobb?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81100) Döglött Róka válasza trialboj (#81099) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Last known good configuration + Volume shadow copy.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.