Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) Buckey válasza Core2duo6600 (#80447) üzenetére


Buckey
senior tag

Akkor nincs más ötletem.
Én is hiába állítottam be mindkét gépen, nem volt jó. A nagyobbik gépet 3-szor telepítettem újra, mire jó lett minden, a kicsinek (miniPC stick) elég volt egyszer is.
És a nagy gép is azokból az összetevőkből (RAM, processzor, SSD) áll, amit az Asrock javasolt.

(#80452) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nem tudom jó helyre írok e, win 10 van a gépemen. Fent van a "Posta és naptár" alkalmazás, és itt be van állítva egy email fiók. AZonban, hiába keresem nem találom/nem tudom megadni a kimenő leveleknél hogy milyen port számon dolgozzon. Régen be lehetett írni, most sehol nem találom. És persze nem is működik.
Tudnátok segíteni, hol miként oldhatom ezt meg?

(#80453) TRob1 válasza fulton (#80452) üzenetére


TRob1
veterán

Jobb klikk a fiókon/Fiókbeállítások/Postaláda szinkronizálási beállításainak módosítása/majd legalul a Speciális postaláda beállítások

¤ R'n'R ¤

(#80454) kali válasza fulton (#80452) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Most is megadható, a szinkronizálási beállításoknál alul kell lenyitni a speciális beállításokat:

Közben le is írták előttem.

[ Szerkesztve ]

(#80455) Crytek


Crytek
veterán

A frissítés utáni Windows.old mappát csutkára lehet törölni nem lesz belőle semmi gond?

Next PC Upgrade: 2022

(#80456) kali válasza Crytek (#80455) üzenetére


kali
legenda

Törölhető, ha nem akarsz visszatérni a régi rendszerre.
Lemezkarbantartó, Rendszerfájlok törlése opciós futtatással, így érdemes kitisztítani a kapcsolódó mappákat, állományokat.

[ Szerkesztve ]

(#80457) embe


embe
nagyúr

Most a legujabb nagy frissítéssel került be a hálózati kártyák közzé az Anchorfree TAP-Windows Adapter V9.
Mi a bánat ez? Mint eszközt eltávolítottam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80458) TRob1 válasza embe (#80457) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem nem került bele.
Véletlenül nem használsz VPN-t (What is: TAP Windows Adapter V9)?

¤ R'n'R ¤

(#80459) embe válasza TRob1 (#80458) üzenetére


embe
nagyúr

Nem, nem használok.
Mindegy letöröltem.
Most amit telepítettem gépet, azon belefutottam egy olyan jelenségbe, hogy pl. az Index oldalán található Inda videókat nem tudja lejátszani. hang van, de a kép helye fehér. Ha a kis csúszkához hozzáérek a kurzorral, akkor az aktuális helyzetnek megfelelő képkocka kicsiben látható ott. YT fút szépen.
Az én laposomon lejátssza rendben. :F
Mi lehet a nyűg?
Ja és Home verzió.
IE alatt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80460) Doky586 válasza Crytek (#80455) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A win automatikusan törli kb 10nap után, felesleges foglalkozni vele..
Ha mégsem bírod kivárni, akkor törölheted, de így elveszted a visszaállási lehetőséget az előző verzióra.

(#80461) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Ma telepítettem elsőnek úgy a windows 10 -et egy szűz gépre, hogy már a telepítés alatt beléptünk az online azaz a microsoft fiókba, nincs is baj, egy észrevétel van. Eddig mindig utólag lett bejelentkezve a microsoft fiókba telepítés után, így a telepítés alatt be kellett írni ki használja a gépet. S így az lett a neve a Felhasználók alatti elérési útnak. Tehát C:/Felhasználók/ Név , eddig ez jól is nézett ki.

Na most, így hogy ma nem lett beírva ilyen, hogy ki használja a gépet hanem a microsoft fiókkal be lett jelentkezve a telepítés alatt, most így néz ki ez az elérési út, hogy a fiókhoz tartozó e-mail cím első öt betűje.. ami így nem néz ki olyan jól.. Hogy lehet ezt átírni a gépen? Mert nem találom sehol.

(#80462) embe válasza embe (#80459) üzenetére


embe
nagyúr

Megoldva.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#80463) Crytek válasza Doky586 (#80460) üzenetére


Crytek
veterán

Már töröltem. Nem szeretem ha SSD-n kevés a hely. Sosem állítottam rendszert vissza.Ha gáz van újrateszem..Mondjuk ilyen se igen szokott lenni. Win 7-et is akkor tettem el mikor jött a 10. Sokat kibírnak ezek.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#80464) Sub-ZeRo válasza Aryon87 (#80405) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

16-18-ért már kapsz egész jó tempójú ssd-t. Abból meg nem jön ki 2 hdd. 😉 Nekem a nas-on kívül nem lesz hdd a gépben. A játékos hdd-t is kukáztam (750-es) és vettem bele 480-as ssd-t. Soha többé hdd-re Windows, játék, program.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#80465) jeni válasza Ferenc. (#80461) üzenetére


jeni
félisten

Microsoft fiók bejelentkezés megszüntetése

elsőre ezt csináld meg
második lehetőség

a felhasználói fiók létrehozása

első változat videó

[ Szerkesztve ]

(#80466) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem tudtam telepíteni az audio-gd nfb-11 DAC-om driverét a setup.exe és az eszközkezelő illesztőprogram frissítése (keresés a számítógépen) segítségével, de egyik sem sikerült. A drivere windows 10-re való, de még az 1803-as előtt adták ki. Esetleg van valami trükk a telepítéséhez?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80467) Multibit válasza Sub-ZeRo (#80464) üzenetére


Multibit
veterán

:K
Nálam is száműzve lettek a forgó tányéros eszközök a PC-ből (asztaliból, laposból egyaránt). Az egyik Lenovoban két SSD van. A nagy tárhely igényű dolgokhoz ott van a NAS.

(#80468) Borisz76 válasza Sub-ZeRo (#80464) üzenetére


Borisz76
veterán

Ez a jó felállás!

Minden gépbe SSD , adatoknak meg NAS.
Nálam is így van.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80469) Sub-ZeRo válasza Multibit (#80467) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A laptopba nekem is ssd van. Az 1 terás vinyót meg kivettem belőle és ment usb2 külsőbe és azon vannak a filmek. De mviel nem nemzetközizem már nem nagyon kell a külső sem.

Az asztaliban egy M.2 128-as van, ez windowsnak only, meg ott a 480 játékra. Kicsit dobott a töltésen minden játékban. :DDD

(#80468) Borisz76: Nas-ban meg 2x2 tera van most. Ha kevés lesz, akkor kell egy nagyobb nas, mert kimaxoltam ezzel. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#80470) Borisz76 válasza Sub-ZeRo (#80469) üzenetére


Borisz76
veterán

Lemezcserével megoldható a tárhely növelése....

2*2 helyett 2*4 vagy 2*6 TB

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80471) Sub-ZeRo válasza Borisz76 (#80470) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom, csak a nas nem tudja a nagyobbakat kezelni. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#80472) Borisz76 válasza Sub-ZeRo (#80471) üzenetére


Borisz76
veterán

Ez biztos ?

Mert Pl. a régi ( 2010-2012 ) Synology NAS-oknál az adatlapon szerepel mondjuk 2-3 TB-s lemez amit kezel.
Csak az évek alatt fejlesztették a lemezeket, nőtt a kapacitás.
A NAS adatlapokat meg egyszerűen nem frissítik, ennyi, attól még kezeli a nagyobb lemezeket.

Milyen NAS-od van amúgy ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80473) Sub-ZeRo válasza Borisz76 (#80472) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. :DDD

Bocs, elnéztem. Largest single HDD capacity supported over 4TB

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#80474) Doky586 válasza Borisz76 (#80472) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én is hasonló cipőben járok. Kifizeted nekem a két új hdd árát ha mégse indul róla a NAS..? (vagy a 4TB hddket csak 2-nek látja..?)

[ Szerkesztve ]

(#80475) pendre54 válasza Kékes525 (#80466) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nem akarlak elkeseríteni, de ha sikerül a gyári driverrel szóra bírni, akkor azonnal telefonálj a Vatikánba, hogy jöjjenek lóhalálába, mert csoda történt. :D Nekem anno, egy hasonló DAC-om volt, egy NFB-15, csak annyi eltérés volt a Tiedhez képest, hogy az nem tudta kezeni a DSD-t. Nálam, a 2016-os évfordulós frissítés vágta teljesen gallyra a DAC-ot, de úgy, hogy többet nem tudtam megszólaltatni, kénytelen voltam eladni.
Mivel a szomszédvárban, Szegeden lakik a cég hazai képviselője, személyesen is próbálkozott valahogy életre lehelni, még fimware-t is frissített rajta, eredménytelenül. Itt írtogatam erről a DAC-os topikban, bízva a kollektív bölcsességben, de hiába: [link] [link]
[link]

Esetleg még abban bízhatsz, hogy az MS 2017-től bevezette a saját, natív USB2-es audio támogatását, így csak egyszerűen csatlakoztasd a DAC-ot, semmit ne telepíts, hátha felrakja az MS, a saját driverét. Valami hasonlót kellene majd látnod, ha működik a dolog: [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80476) Borisz76 válasza Doky586 (#80474) üzenetére


Borisz76
veterán

Mekkora lemezek ?

6-8TB-s lemez jöhet :D

Csak nekem még nem sürgős....van még összesen kb 20 TB szabad helyem.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80477) Mike 32


Mike 32
aktív tag

Segitséget szeretnék kérni Win7re lett telepitve Win10 PRO amikor ingyen lehetet frissiteni valamikor 4-5 éve SSDre. Na most a gondom az lenne hogy újra szeretném telepiteni ,de nem tudom a jelszót sem és hogy melyik Win10Pro-t kellene leszedni és honnan ?? Probáltam egy fajtát de jelszót követel és nem aktiválja magát sem a neten.
Válaszokat elöre is THX
Üdv Mike :R

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#80478) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Vásároltam 4db win 10 pro retail kulcsot, a korábban már emlegetett külföldi honlapról, jó áron. Jelentem mind a négy gép beaktiválódott, működik. Egy valamit nem értek.

Hogy leellenőrizzem mégis mit ír a gép a kulcsra, ugye vannak parancsok pl slmgr -dli meg -dlv vagy -xpr véggel. A gép írja ,hogy tartósan aktiválva, s retail channelen. Ez mind oké. De ahol írja a termékkulcs utolsó 5 karakterét, megnéztem ,s én nem is azt adtam be.. Megnyitottam az Aida 64 extreme programot, s ott Termékkulcsot konkrétan kiírja azt a 25 karakteret, s nem egyezik amit én beírtam. Ez, hogy lehet?

S megnéztem a másik három gépen is amit beaktiváltam a kapott különböző kulcsokkal, de érdekes módon mindre ott is ugyan azt a termékkulcsot hozza ki az aida 64, pedig amiket beírtam az aktiváláskor mind különböztek, de most a windows és az aida is mind a négy gépre ugyan olyan termékkulcsot ír..

Ez baj, vagy miért van ez? Hol van a kutya elásva? Lehet ebből gond? Amúgy mind a négy gép aktivált, látszólag semmi baj, csak ez zavar amit leírtam, s utána akarok nézni.

(#80479) Kékes525 válasza pendre54 (#80475) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Felvettem a kapcsolatot a cég hazai képviselőjével (én is szegedi vagyok, régebben volt is nálam), javasolta a kompatibilitás beállítását, de nem használt. Ez nem csak a programokra vonatkozik?

"Esetleg még abban bízhatsz, hogy az MS 2017-től bevezette a saját, natív USB2-es audio támogatását, így csak egyszerűen csatlakoztasd a DAC-ot, semmit ne telepíts, hátha felrakja az MS, a saját driverét."

Ezzel indítottam. Majd próbáltam az internetről a frissítést, de nem talált semmit.

"érdemes egy kört futni driver ügyileg is, nehogy kellemetlen meglepetés legyen a vége."

Bocs, ezt nem értem, kifejtenéd?

Most milyen herkentyűd van? Mennyibe került?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80480) Doky586 válasza Borisz76 (#80476) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Majd ha megérkezik a pénz amit küldtél.. :C

De inkább új nas is kéne, mert ez már lassú mert egy híján egy évtizedes.

(#80481) pendre54 válasza Kékes525 (#80479) üzenetére


pendre54
addikt

"érdemes egy kört futni driver ügyileg is, nehogy kellemetlen meglepetés legyen a vége." Ez a hozzászólás ugye, kb. 2 éves, és egy olyan valakinek írtam, aki pont egy olyan DAC-ot akart venni, mint a Tied, ezért írtam, hogy járja körbe a témát. Az AVX-en is volt erről téma korábban, hogy mások de tudták ezeket a régebbi USB-s chippes Audio-GD-s cuccokat Win 10 alatt megszólaltatni, így sajna sanszos, hogy ez egy "Mission: Impossible" lesz.
Én időközben áttértem a TEAC vonalra, jelenleg lassan fél éve ezt használom, a legnagyobb megelégedéssel, nincs gondja a jelenlegi Win 10-el. [link]
Előtte, meg másfél évig ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80482) Kékes525 válasza pendre54 (#80481) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát ez elég reménytelenül hangzik. :W Nem gondoltam volna, hogy a kínaiak ilyen megbízhatatlanok. Miért nem fejlesztenek hozzá egy telepíthető drivert? Gondolom ismerik a hibát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80483) pendre54 válasza Kékes525 (#80482) üzenetére


pendre54
addikt

Xarnak rá ;] , már pár éve csak az új, Amanero USB-s cuccaikat pátyolgatják driver ügyileg. Ugye, az NFB-15-öst, már kb. 2 éve nem is gyártják.

Ja, még annyit, ha mindenképp meg akarod tartani ezt a DAC-ot, akkor keress egy usb/spdif átalakítót, aminek van normális Win 10-es drivere. Irány a DAC topik. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80484) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom mitől (frissítés is volt, meg programot is telepítettem, bár nem grafikus, se nem játék, mégis elhúzhatta a dolgokat), de a Photoshop sárga volt (a fehér rajzlap csak, mert a gombok fehérek voltak), majd arra valami monitor (eszközkezelőben) disabled/enabled után visszajött a fehér alap rajzterület, de most meg zöld árnyalatú minden (egy újraindítás óta).

Próbálkoztam a color management szín kalibrálásával, de nem értem mitől zöldült be a látvány.

A kérdésem az, hogy a boot logó (kék win10) mért szép színű, majd utána a desktop bejövele (meg a login ablak is) már elcsunyul.

Hogy lehet kideríteni milyen színsémát használ a boot előtt a gép?
Hogyan fognátok neki a zöldtelenítésnek? (nem egy skálát akarok lehúzni, hanem hozza az alapértelmezett NORMÁLIS színeket)

Minden építő választ előre is köszönök!

(#80485) Sokimm válasza Sokimm (#80484) üzenetére


Sokimm
senior tag

Update: Az nVidia programja elhúzta a HUE-t, megoldótott a probléma, thx! :)

(#80486) Kékes525 válasza pendre54 (#80475) üzenetére


Kékes525
félisten

"Nem akarlak elkeseríteni, de ha sikerül a gyári driverrel szóra bírni, akkor azonnal telefonálj a Vatikánba, hogy jöjjenek lóhalálába, mert csoda történt."

Már telefonálok, sikerült!!! :D [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80487) #71043776 válasza Mike 32 (#80477) üzenetére


#71043776
törölt tag

Ezt használd. Egyébként honnan szedtél telepítőt, és hol meg milyen jelszót kért?

(#80488) atees


atees
őstag

Sracok win frissites utan ez fogad, akar merre megyek nem jutok semmire, mit lehetne tenni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#80489) pendre54 válasza Kékes525 (#80486) üzenetére


pendre54
addikt

Gratula, akkor így Pünkösd környékén még is csak előfordulnak csodák. ;] Azért arra csak rákérdeznék, hogy a felrakott, és most már működő driver az a gyári, vagy a Bodz által linkelt driver, mert azt szerintem nem az Audio-GD készítette.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80490) Kékes525 válasza pendre54 (#80489) üzenetére


Kékes525
félisten

Megkérdezem tőle, de szerintem Windows 10-hez nem lehet barkácsolt drivert feltenni, csak azt amit a Microsoft aláírt. Ha belenyúl egy eredetibe, akkor az ellenőrző mechanizmus (digitális aláírás révén) ellenőrzés után nem engedi telepíteni. Amúgy ez az: [kép], [kép]

Igen, a Microsofté ahogy látom.

(#80491) quailstorm

Igen, ismerem, de ezt normál módon tettem fel. Ez eredeti Microsoftnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80491) quailstorm válasza Kékes525 (#80490) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Aláírás megkövetelésének kikapcsolásával lehet (ami egy speciális rendszerindítási mód), de akkor arról tudnál, meg ilyen piros keretes üzenetben vérnyogna neked telepítés előtt is, hogy biztos?

(#80492) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mostanában néha azt játssza, hogy a tálca mindenek felett áll, ilyenkor gyakran csak egy reset segít, erre van valami javítás? Illetve szintén mostanában jött fel, hogy amikor elindul a windows, akkor indítja a chrome-ot is, az abbahagyott oldalakkal, pedig google van beállítva kezdőlapnak, illetve az indítás alatt sem szerepel a chrome, ezmiez? :)

Megyen!

(#80493) Rruuer


Rruuer
senior tag

Helló ezt hogy lehet kikapcsolni?

(#80494) Kékes525 válasza Rruuer (#80493) üzenetére


Kékes525
félisten

Beállítod az alapértelmezettet és a lista elől kiveszed a pipát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80495) #86564352 válasza CptAdamica (#80492) üzenetére


#86564352
törölt tag

(#80496) CptAdamica válasza #86564352 (#80495) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm. :R

Megyen!

(#80497) King Unique válasza Rruuer (#80493) üzenetére


King Unique
titán

Ilyen indítómenü rendszerint akkor jön létre, ha több Windows van egymás mellé telepítve. Viszont az fura, hogy a screenshoton mindkettő forrásához a 3. kötetet írja, pláne ha csak 1 db rendszermeghajtó van. Viszont szükség esetén lehet a felesleges bejegyzést manuálisan törölni, ahogyan szerkeszteni és egyben akár újat hozzáadni is. Vagy másik opció az előbbihez pl. a másik válaszban említett megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#80498) Mike 32 válasza #71043776 (#80487) üzenetére


Mike 32
aktív tag

Haveromtól kértem el az ővét ,mivel anno olvastam hogy majd a win10Pro saját magát fogja aktiválni a neten a hardverek alapján vagy valami ilyesmi.
Ja és bocs nem jelszót kér hanem aktiválási kodót. :R
Azóta semmit nem cseréltem a gépben csak az SSD-t nagyobbra.
Ez van most a gépemen :

De nem tudom az aktiválási kodót sem. :W
Üdv Mike

Kerti butorok eladók, 3D munkáin https://www.deviantart.com/mikewhite71

(#80499) King Unique válasza Mike 32 (#80498) üzenetére


King Unique
titán

Ott van alul, hogy a Windows aktiválva van... De bizonyára a gépházban is ezt fogja írni, illetve hogy digitális licenccel, ha a 7-esről lett ingyen upgrade-elve. Pont az a lényeg, hogy ilyenkor egy újratelepítésnél nem kell még termékkulcsot sem megadni (van ilyen opció), mert utána automatikusan beaktiválja magát a rendszer azon a hardveren. Ha a kiadás (Pro) stimmel, akkor meg pláne nem lehet gond. Valamint a háttértár (SSD) kicserélése szintén nem oszt, nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#80500) Cs1csó válasza Mike 32 (#80498) üzenetére


Cs1csó
félisten

Most nem értelek. Lehet más sem. HA van egy géped amin volt egy magát aktiváltnak írt windows 10 pro akkor ezt a gépet ha újratelepíted -amit az előbb kaptál Timberwolf-tól eszközzelletöltöd átmásolod egy pendrive-ra majd erről bootolva csinálsz egy friss telepítést akkor mikor végez a telepítő és közben van netkapcsolatod akkor a folyamat végére lesz egy aktivált windows 10 pro-d ennyi.

Timberwolf is kérdezte mert neki sem volt tiszta tehát egy kicsit bővebben is kifejthetnéd hogy mikor kér milyen kódot ez a kép amit küldtél ez EGY RENDBEN LÉVŐ AKTIVÁLT windows 10 pro-ról van ezt még korábban csináltad még az újratelepítés előtt vagy ez már az újratelepítés után kép?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.