Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81801) RazoR


RazoR
veterán

Win 10 1803 óta nem jelennek meg a NAS mappái a hálózati meghajtó csatlakoztatása helyen! Mi lehet a gond? Hálózati felderítés be van kapcsolva!

[ Szerkesztve ]

(#81802) Korcsii válasza RazoR (#81801) üzenetére


Korcsii
őstag

Próbáld meg IP alapján megadni \\192.168.stb...

bacsis: te is

Fix IP-t mindenkinek, ez a XXI század.

[ Szerkesztve ]

(#81803) RazoR válasza Korcsii (#81802) üzenetére


RazoR
veterán

IP alapján tudtam csatlakoztatni, de eddig kilistázta a NAS mappáit ott is....

(#81804) Geth válasza Korcsii (#81802) üzenetére


Geth
addikt

Úgy érted DHCP adja MAC alapján az IPv4-et, IPv6 pedig SLAAC, legyen frankó DNS + ip6neigh és megy minden mint a karikacsapás :)
Nem is tudom mikor használtam utoljára IP címet gépnév helyett...

(#81805) Lalikiraly válasza King Unique (#81788) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nos, hivatalosan a ráírás szerint OEM, de kérték a kódot, bediktáltam, aztán a Windowsba a futtatásba bekellett írni valamit amit nem jegyeztem meg, ott előjött egy program és kaptam egy 9 szer 6 számból álló sort. Azt bediktáltam, aztán egy új számsort visszadiktált a csajszi. Így már aktív is volt a 8.1-em. Megnézték ezen az egy gépen van rajta, tehát csak én használom. Továbbá valóban hivatalosan csak a 8.1 en lehetne aktív, de szépen felfrissítettem Win10 re, Aztán újrahúztam a Win10 et full és nagyon szépen aktiválva van :)
Mondtam én, hogy rendesek. Amúgy őket nem izgatja, hogy OEM vagy akármi, ott a kód látja, hogy hivatalos ennyi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#81806) Lalikiraly válasza King Unique (#81788) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A digit licenset átvittem volna ms fiókkal, de serverhibával kidobott, jeleztem is feléjük...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#81807) zakoss


zakoss
tag

Sziasztok,

[Windows 10 - vállalati környezetben]

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata már Windows 10-el vállalati környezetben. A desktop usereknél való bevezetésnél Windows 7 helyett.
Nemsokára bevezetésre kerül, illetve az új laposokat már csak Win 10-el fogjuk telepíteni. Bukkantak-e elő összeférhetetlenségi problémák, van-e valakinek tapasztalata ilyennel.
Továbbá működik-e a korábbi Win 7-nél ismert "Windows áttelepítő" alkalmazás az új rendszeren. Van-e valamilyen hasznos tudnivaló, amivel majd szembe kell nézni az új rendszernél.

Előre is köszi.

(#81808) #73959936 válasza gulupeti (#81794) üzenetére


#73959936
törölt tag

Próbáld meg a megosztásokat a legújabb total commanderen keresztül elérni....hálózat/hálózat/teljes hálózat...a megosztott mappák láthatóak...

(#81809) Kékes525


Kékes525
félisten

A Megbízhatósági előzmények (Reliability history) alapján a legtöbb hibát ez okozza, sokszor kék halállal (BSoD):

A hibát okozó alkalmazás neve: AUDIODG.EXE, verzió: 10.0.17134.112, időbélyeg: 0xecd85e98
A hibát okozó modul neve: unknown, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x0000000000000000
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x11cc
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d409d47ef1c099
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\WINDOWS\system32\AUDIODG.EXE
A hibát okozó modul elérési útja: unknown
Jelentés azonosítója: f274649a-307f-450b-a899-d2458481829a
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

Az AUDIODG.EXE fájl verzió infója: [kép]

Ezek az audio driverek vannak feltéve: [kép]

Hogyan javíthatnám a hibát?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81810) Sub-ZeRo válasza Kékes525 (#81809) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

CMD - > Rendszergazdaként futtatás -> SFC /Scannow parancs kiadása.
Ha nem javít hibát, akkor audió driver csere.

Mivel neked minden aktív Lásd digi kimenet, intel, hd audio, el kellene dönteni, melyiket használod.
Mert az hogy az a driver, még akadthat össze egyik a másikkal.
Nem tudom te hogy használod a gépet de nálam így néz ki a dolog.

Én aXonarról hallgatom a zenét a többi meg tiltva van, mert nem kell.

Ha te csak a digi kimenetet használod, le kell a többit tiltani, kivéve talán a hangszórókat hozzá. Alaplapit nem tudom, mert kb 12 éve nem használtam mert 0-át ér.

Ha a HD audiót használod akkor a többit tiltani kell és ott is a kivétel a hangszóró hozzá.

És így tovább. Esetleg egy újabb drivert nézi kellene hozzá, lehet van újabb is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#81811) zolee001 válasza zakoss (#81807) üzenetére


zolee001
őstag

Üdv

Vállalati környezet akkor feltételezem van valami domain is.
Eddig nem a serveren tárolodtak a user profilok mert most nagyban megkönnyitené az átállást,windows 7 gép ki windows 10 zen bejelentkezik a user és "kb' kész.
Programok telepitését pedig group policyval érdemes 1 kattal az összes gépre.
Uj funkcio az AutoPilot a W10 ben,nézz utána mert igen hasznos tud lenni

(#81812) zakoss válasza zolee001 (#81811) üzenetére


zakoss
tag

Szia,

Igen domain van. Group policyval hogyan lehet ezt kivitelezni.
Software Centert használnak erre a célra. Központ által kiosztott programokat feltöltik a Software Centerbe és azt a User-ek tudják telepíteni.
AutoPilot-nak pedig utána nézek. :)

(#81813) gulupeti válasza zolee001 (#81796) üzenetére


gulupeti
senior tag

Köszönöm a segítséget, az első kettőt már próbáltam, de ezt a "netbios over tcp ip" beállítást még nem, akkor erre is sor fog kerülni.

(#81808) kovacsen222

Total commanderben próbáltam elérni a megosztásokat, bár nem a legújabb változatban. Ennek is lenne jelentősége?

[ Szerkesztve ]

(#81814) #73959936 válasza gulupeti (#81813) üzenetére


#73959936
törölt tag

van ám !!!!!!!!!!!!!!

(#81815) zolee001 válasza zakoss (#81812) üzenetére


zolee001
őstag

Jaaa,hogy System Centeretek is van,akkor ez nem egy Pityuka BT,ehhez képest a GP kismiska.

(#81816) Kékes525 válasza Sub-ZeRo (#81810) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, ez jó ötlet, az Intelt mindenképpen tiltani fogom, mert az biztos, hogy nem használom. Nekem még audio-gd nfb-11 DAC -om is van, azt Sennheiser HD 650-vel használom (most nem volt bekapcsolva, azért nem látni), az alaplapit pedig a Sennheiser RS-192-vel. Amúgy az enyém most ilyen:

Az SFC /Scannow nem talált semmi hibát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81817) zolee001 válasza gulupeti (#81813) üzenetére


zolee001
őstag

A TC totál baromság,ha nincs hálozat akkor az sem lát át.
ITT egy step by step leirás,a lap alján (W10 1803) vonatkozik a win 10,8,7 kliensekre a fentebbi rész az XP kliensekre.
Ha nincs régi XP,NAS stb ami SMB V1 only akkor tiltani illendö az SMB V1 protokolt

(#81818) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Valami miatt nem tudom a merevlemezek kikapcsolását "soha"-ra állítani, valamelyik frissítés óta.
Ez azért gáz, mert kikapcsolásnál csipog egyet, majd felpörgeti a lemezeket, 2x annyi ideig tart a kikapcsolás.
Van erre valami megoldás?
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#81819) vaakuum válasza zolee001 (#81817) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi a linket, azt hiszem ezt az otthoni gépek előtt ülve meg kell majd néznem.
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#81820) Sub-ZeRo válasza Kékes525 (#81816) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Digit tiltsd meg keress a hangkártyához új drivert. Az aida 64 megmondja milyen chip van a lapon. Vagy a gyártó honlapja is akár. Ha nincs új, akkor egy régebbit kell keresni és azzal is megnézni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#81821) Kékes525 válasza Sub-ZeRo (#81820) üzenetére


Kékes525
félisten

Ismerem a chippet, már többször frissítettem is, most is van egy újabb WHQL-es, az előbb töltöttem le. Megnézem azzal is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81822) FIREBLADE78 válasza King Unique (#81657) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

asus e202s,meg is nézem mivel jött. Tuti home.
Operációs rendszer: freeDOS :U :U :U ammi :F :C

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#81823) Cs1csó válasza FIREBLADE78 (#81822) üzenetére


Cs1csó
félisten

FreeDOS : azt jelenti hogy oprendszer nélküli úgyhogy tehetsz rá Linuxot vagy Windows-t is. Ez azért jó megoldás mert valamennyivel olcsóbb mint ha lenne rajta egy windows( ez a hátránya is mert akkor venni kell egy licencet), és ez a gép amúgy is alapvetően mobilitásra lett kitalálva tehát ha teszel rá Linuxot akkor is lehet rajta böngészni, filmet nézni, zenét hallgatni a LibreOffice programmal dokumentumokat szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#81824) FIREBLADE78 válasza Cs1csó (#81823) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Sajnos tesóm vásárolta azt a laptopot,ő nem ért hozzá. Na sebaj. Rajta vagyok az ügyön. Van aki árul kulcsot és hivatalosan! Eddig vettem tőle 2-t is már.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#81825) #86564352 válasza FIREBLADE78 (#81824) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem gond az, mi is családban vettünk már üres laptopot aztán utólag kulcsot, mert úgy érte meg. Konkrétan Windowsos HDD laptop vagy üres SSD laptop, nem volt kérdés. :)
Nem értem a 100-150 ezer kategóriában az átlagnak szánt 1 TB HDD gépeket, az életben nem kell nekik annyi tárhely facebookozni, szövegszerkesztőzni viszont HDD helyett egy 120-as SSD tárhelyben ugyanúgy elég és óriásit dob a használaton.

[ Szerkesztve ]

(#81826) King Unique válasza FIREBLADE78 (#81822) üzenetére


King Unique
titán

Ha FreeDOS volt rajta gyárilag, vagy legalábbis olyan kivitelben lett megvéve, akkor a Windows 10 Pro nyilván utólag lett rárakva. Ráadásul, olcsó, bazári módon, termékkulcs nélkül és nem véletlenül ugatott az aktiválás miatt a rendszer... :U

Amúgy vannak Windows 10-zel előtelepített laptopok már az olcsóbb, akár a százezres kategóriában is, szóval manapság nem nagy szám ilyet venni. Ha valaki a Windows árán akar spórolni, avagy eleve másik OS-t akar használni, akkor lehet opció egy olyan, amin FreeDOS, vagy Linux van. De mondjuk a többség úgyis Windowszal használja, szóval elvileg adja magát azzal előtelepítve megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#81827) bacsis válasza zolee001 (#81817) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Rohadjon meg, most már megy!
Tehát a megoldás:
Nem elég, hogy a "klasszik" vezérlőpult hálózati kapcsolatoknál a "szokásos dolgokat" beállítjuk amit Vista óta kell, hanem a Win10-es gépház hálózat és internet/ethernet/hálózat menüpont alatt át kellett rakni még arra hogy magán mert ott nyilvános volt..
Köszönöm a javaslatodat, éééés a linket :R

(#81828) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!
Mai napon vettünk a húgomnak egy Dell típusú laptopot, melyen eredetileg Ubuntu Linux van telepítve.
Szeretném majd DVD-ről vagy Pen Drive-ról telepíteni rá a Windows 10-et. Korábban is vásároltunk laptopot, melyen Linux volt és ha jól emlékszem kellett pár beállítást átállítani, hogy a Windows 10-et fel tudjam rá telepíteni. Ebben szeretnék segítséget kérni, milyen beállításokat és hol kell átállítani, hogy fel tudjam telepíteni a Windows 10-et?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#81829) pc360 válasza almos94 (#81828) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem semmit. De ha esetleg nem látná az összes partíciót a Win telepítő, hogy törölni tudd azokat, akkor előtte menj rá a bootolható GParted-del, és tedd meg onnan ezt!

Utána jöhet az MCT, és ennyi.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#81830) kali válasza almos94 (#81828) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A "BIOS" legyen megfelelően beállítva, UEFI, AHCI, Secure Boot legyen aktív, Legacy Option ROM ki...stb.

(#81831) almos94 válasza kali (#81830) üzenetére


almos94
aktív tag

Köszönöm a gyors két választ!
Az elsőben nagyon hasznos programok vannak, köszi.
Bios beállitások érdekelnek, most beugrott egyből, ez a Legacy ROM dolog. Akkor ott mi az amit ki és/vagy be kell kapcsoljak a Win 10 telepítés előtt?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#81832) zolee001 válasza pc360 (#81829) üzenetére


zolee001
őstag

Semmit nem kell tenni,bebootolsz a windows telepitöröl majd törlöd az összes particiot és next next finsh

Gép tipusa?

[ Szerkesztve ]

(#81833) movax


movax
őstag

Az a helyzet, hogy általános használatra tökéletesen alkalmas egy Linux Mint, nem kell szívózni a win10-zel. Munkára is, ha nem kell 1997-ben win-re vagy dos-ra írt számlázó programokkal vesződni. Egyszerűen röhej, hogy egy ssd-s gépre kábé 6 perc alatt megy fel tökéletesen beállítva egy Mint, rajta minden szoftverrel, ami szükséges a mindennapi használathoz.

[ Szerkesztve ]

(#81834) kali válasza almos94 (#81831) üzenetére


kali
legenda

Ellenőrizd csak, hogy biztos stimmeljen, azok a fontosak, amiket írtam, az UEFI és az AHCI legyen aktív, Secure Boot legyen engedélyezve, a Legacy Option ROM pedig kikapcsolva.
Lehet, hogy alapban is így van, de nem biztos, ezért érdemes ellenőrizni.

(#81835) Doky586 válasza kali (#81834) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Secure Boot legyen engedélyezve"
Semmi szükség rá. Én letiltottam.

"Legacy Option ROM pedig kikapcsolva"
Ilyen pl nincs nálam. Van viszont CSM modul, ami engedélyezve van (bekapcsolva).

Mégis tökéletesen tudok UEFI módban bootolni GPT lemezről..

[ Szerkesztve ]

(#81836) kali válasza Doky586 (#81835) üzenetére


kali
legenda

Letilthatod, de az nem igaz, hogy semmi szükség rá, nagyon is hasznos tud lenni, ne legyen már könnyű dolga firmware szinten érvényesülnie a kártevőknek.
Dell laptopod van?
A javasolt beállításokat írtam le, gyakorlati tapasztalat alapján - konkrétan a laptop gyártója tekintetében -, gondolva a későbbiekre is.

[ Szerkesztve ]

(#81837) King Unique válasza kali (#81836) üzenetére


King Unique
titán

Így van, Windows 10-nél nyilván nem kell erővel kikapcsolni a Secure Boot funkciót, telepíthető és használható annak bekapcsolt állapotában is. Egyes Linuxoknál, meg a Windows 7-nél lehet rá szükség, mert azok nem támogatják rendesen, azoknak nincsen Secure Boot aláírása...

(#81833) movax:
Alapvetően alkalmas igen, csak azért nem mindegy, hogy kinél pontosan mit is takar ez az általános használat... Én konkrétan használom és tetszik is, Windows után az egyik legjobb alternatíva a Linuxok között. Viszont annak is megvan az oka, hogy miért használok otthon Windowst is és nálam miért csak dual-boot megoldás keretében opció a Linux. Az pedig mese, hogy egy tiszta telepítés után annál nem kell semmit beállítani, avagy testre szabni, plusz igény szerint egyéb programokat telepíteni az alapértelmezetteken kívül... Az meg a másik, hogy ennyi erővel egy Windowsnál is az alap telepítésben szintén vannak beépített programok, ott is lehet olyan hétköznapi dolgokat csinálni, mint pl. a böngészés. Viszont pont az a lényeg, hogy nem tart kb. semeddig felrakni rá néhány általános külső programot és máris ugyanott van a user. Az pedig tény, hogy desktopon messze a Windowsnak a legjobb a szoftveres támogatottsága és ott nem nagyon kell alternatívák után vadászni, ellenben bizonyos más rendszerekkel...

[ Szerkesztve ]

(#81838) Doky586 válasza kali (#81836) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Rengeteg nem windowsos pendrive tool-t is használok: CloneZilla, SysRescCD, minitool,linux, aomei, stb stb amik nem kompatibilisek vele, és csak szívni lehet miatta. Persze egy hozzá nem értő ember gépén (aki csak windowst használ, telepít) be lehet kapcsolni hogy szándékosan ne is tudjon ilyeneket használni, de én magamat inkább nem szivatom. :)

(#81839) kali válasza Doky586 (#81838) üzenetére


kali
legenda

Az te vagy, de nézzük már az ideális esetet, hogy védelem gyanánt szolgál és a felhasználók többségének segítség, olyat pedig nem szoktak vagy akarnak futtatni, aminél akadályt jelenthet.
Nem beszélve arról, hogy újabban már úgy írják adott illesztéseket és alkalmazásokat, hogy figyelmeztetnek rá, ha nem tudnak úgy futni, bekérik a jelszót és annak birtokában kikapcsolják arra az időre, de aztán automatikusan vissza is zárják!

King Unique: Ubuntut használok most (18.04 LTS) és szerencsére már az is tökéletesen működik bekapcsolt Secure Boot mellett is, egyedül akkor kapcsolja ki - jóváhagyás után, jelszót bekérve hozzá -, amikor bejelölöm a telepítés során, hogy külső gyártótól származó illesztőket is telepítsen, de aztán az is automatikusan visszakapcsolja.

[ Szerkesztve ]

(#81840) movax válasza King Unique (#81837) üzenetére


movax
őstag

Én azt látom újabban a környezetemben, hogy tök láma userek nagy megelégedéssel élnek boldogan egy-egy korszerű linuxon. Az "általános használat" pedig csak nagyon egzotikus esetekben jelent mást, mint böngészés, zene- és filmlejátszás, szövegszerkesztés és minimális képkezelés. Csak azért mondom, mert ilyenkor mindig azzal szokás jönni windowsos körökben, hogy hát de izé, az 1993-as adóügyi-könyvvizsgálói sufni-szoftver csak windowson működik, tehát a linux menjen a fenébe úgy egészében. Magyarán: jó nagy adag sznobéria és képmutatás van a dolgok mögött.

(#81841) King Unique válasza movax (#81840) üzenetére


King Unique
titán

Ja, ilyenkor jönnek a "környezetemben" és társai példák, csak az a nagy helyzet, hogy ilyeneket bárki tud mondani, akár ellenpéldaként is. Ha pedig megnézzük évek óta a globális használatai statisztikákat, akkor megint nincs miről beszélni. Nem sznobéria és képmutatás ez a szavaiddal élve, hanem a száraz tények... Az meg a másik, hogy lehet nem feltétlen ebben a topikban kellene nekiállni téríteni, hogy miért is használjuk ilyen-olyan másik OS-t a Windows 10 helyett...

[ Szerkesztve ]

(#81842) #86564352 válasza movax (#81833) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az a helyzet, megvan az oka miért nem terjedt el jobban a Linux. Biztos emlékszel a hírre amikor a müncheni önkormányzat átállt, aztán menekültek vissza Windows-Office párosra. (amiben persze politika is van, MS pénzügyi ereje stb. hogy az Office a de facto szabvány) A megszokás nagy úr, próbáltam családban én is nem jött be. Magamnak se, pedig nem létkérdés a játék nekem számítógépen. Mégsem Linuxot használok, hanem itt bosszankodom a Windows miatt. :D
Egy Hackintosh-t is vagy Google Chromebookot is szívesebben használnék mintezés és ubuntuzás helyett. Ne kérdezd miért, nem tudom, csak. ;] Linuxot én csak live formában használok amikor kell pendrive-ról, nagyon elégedetten.

(#81845) Doky586 válasza kali (#81839) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

OK, kipróbálom én is bekapcsolni, ha már ez 'annyira jó'... ;)
Első próbára semmi változás, usb boot is megy.
(de legalább tudom ha valami nem úgy müxik ahogy várom akkor ezt kell majd kikapcsolni) :D

(#81849) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Nyugalom Uraim.

[ Szerkesztve ]

(#81850) janos4646


janos4646
csendes tag

Üdv.

Vásároltam egy Samsung 860 evo ssd-t és feltelepítettem rá a Windows 10 Pro 64 bites változatát tiszta telepítéssel DVD-ről. Első nap nagyon is gyors volt a rendszer és kifogástalanul működött. Viszont másnap és azóta is időnként, a windows-ba való bejelentkezés után fekete képernyő jelenik meg kb 40 másodpercig (egérmutatója látszik). Után gyors a rendszer, de miért jelenhet meg a fekete képernyő?
Alvó állapotból is hosszas idő után tér csak magához. Mi lehet a probléma?

PC-m:
Intel core i5 3570K 4magos 3,4GHz processzor
Nvidia GeeForce GTX 560 videókártya
4 Gb RAM
WD 500 GB HDD
Samsung 860 evo 250 GB SSD (200 GB szabad tárhely)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.