Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80801) cattus válasza Kékes525 (#80800) üzenetére


cattus
őstag

Jobb klikk üres területre -> Csoportosítás -> None (nem tudom magyarul hogy van).

Do the thing!

(#80802) Doky586 válasza Borisz76 (#80795) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"fekete képernyővel és a kurzorral indul a windows majd 5-10-20-40perc múlva elindul az asztal.."
"újratelepítéssel orvosoltam"

Tehát van aki inkább újratelepít minthogy 1x várjon fél órát az automatikus javításra. :DD

(#80803) Norberto008 válasza Doky586 (#80802) üzenetére


Norberto008
tag

Automatikus javítás?

üdv

(#80804) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

SMB nem megy ezen az új windowson. Hálózati szkennelésre használnánk, az összes gépen megy 2 gépen nem tudom beállítani. SMB cuccok engedélyezve vannak megnéztem, regedit-ben is ahol kell hozzá adtam az SMB-t és semmi. Egyszerűen nem komminikálnak. Másnál volt ilyen SMB-s gond? Ha igen , hogyan sikerült megoldani.. KEzd már tele lenni a f... ezzel a windowsal komolyan.. :W :W :W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#80805) Samal válasza Kékes525 (#80800) üzenetére


Samal
csendes újonc

Rendezésnél beállítod ahogy szeretnéd.
Aztán ahogy Cattus is írta: Jobb klikk üres területre - Csoportosítás - (Nincs)

(#80806) Borisz76 válasza Doky586 (#80802) üzenetére


Borisz76
veterán

Ne mond, hogy ez a normális működés.....

Mert nem.

1 hétig használtam, minden bekapcs után fekete képernyő és az egérmutató fogadott.
Restart után javult csak meg.....volt , hogy 2X is kellett a restart.

A normál működés nem ilyen.
Meguntam, újrahúztam, azóta jó.

Ennyi.
Nem azért van a "drágaszágomban" SSD, hogy fél órát várjak míg őfelsége befejezi a sz@rást !

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80808) tordaitibi válasza GIJoe (#80791) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Semmit nem tudsz vele csinálni, nálam usb-s háttérvinyót naponta több 100x ébresztget.
Ugyanezen konfigon dualbootba megy egy Mint, az órákig békén hagyja ha nem nyúlok a lemezhez.
Ezt csak azért fűztem hozzá mert ugyanezt a kérdést tettem fel régebben itt és arra is ötleteltek a tagok hogy ez a vinyó sajátossága, valami green energiatakarékosság miatt van.
Hát nem, ez a w10 sajátossága.
Mindezt az indexelés és egyéb marhaságok letiltása mellett.

Szerk, elértettelek, neked pont az ellenkezője kéne hogy állandóan menjen, de ezekszerint erre se képes, csak azt csinálja amit átállíthatatlanul önfejűen jónak lát. Pöööppec kis oprendszer.... :)

[ Szerkesztve ]

(#80809) Doky586 válasza Borisz76 (#80806) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Valami félreértés van itt..
Nem a működésre írtam, hanem a telepítésre. (hogy bizonyos gépeken rejtélyes okból lasúúú)

1x kivárod majd megnézed naplóban mi lassú, ha drv akkor lecseréled vagy prg-t kiveszed autostartból stb..

(#80810) Borisz76 válasza Doky586 (#80809) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam a Win10 Pro 64 bites 1079-es , teleszemetelt rendszer frissítette magát 1083-ra és azután jelentkezett a probléma.

Ezért is döntöttem a friss, tiszta telepítés mellett.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80811) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, lehetséges e még valami úton módon eredeti Win7-et Win10-re frissiteni új licence vásárlása nélkül?

Köszönöm előre is.

(#80812) Döglött Róka válasza Aryon87 (#80782) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha fogy a ram akkor cachel a gép, hdd-re, ami a valaszido miatt keves lesz. Nyomj egy winsat disk-et kerlek.

Tobbieknek, win10 vigan elszalad 4 giga rammal ha ssd van alatta es tud gyorsan tud cache-elni. Ez tipikus disk bottleneck. 8 giga rammal is megorulne.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#80813) Döglött Róka válasza plejik (#80804) üzenetére


Döglött Róka
veterán

SMBv1-rol lenne szo?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#80814) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Erre nem lesz tuti tipp, vga driver-tol kezdve valami 3rd party appig ami user loginnal egyutt indul barmi lehet. En egyesevel elkezdenem leszedni az appokat es tesztelnek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#80815) King Unique válasza The.Bali (#80811) üzenetére


King Unique
titán

Hivatalosan idén január 16-án járt le az utolsó utáni lehetőség. Viszont a gyakorlatban az egyes beszámolók alapján még mindig működik / működhet az upgrade, illetve a 7/8.1 kulcsokkal történő telepítés, sőt még egy korábbi cikk is van erről. Viszont annak az alján oda van írva erre vonatkozóan egy fontos kitétel, szóval úgy próbálgassa mindenki! Igaz, ezért nem feltétlen a lehetőséget kihasználó usereket kellene elővenni, mert az nyilván az MS felelőssége is, ha stikában esetleg még mindig engedi... :U

[ Szerkesztve ]

(#80816) Doky586 válasza The.Bali (#80811) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerűen fogalmazva: ha kipróbálod kiderül.. :K
(csak majd számolj be az eredményről)

[ Szerkesztve ]

(#80817) Geth válasza tordaitibi (#80808) üzenetére


Geth
addikt

Most már csak megnéztem én is. Kivettem monitorozás alól a HDD-t, beállítottam egy kicsi sleepet, beizzítottam a diskmon-t, majd böngészgetés, stb.
Valamivel később ránéztem a diskmon-ra, HDD-n semmi mozgás, helyes.
Elkezdtem ritkábban látott könyvtárakba lépkedni, hát felkelt :)
A SMART alapján ezidő alatt csak 1-el nőtt a számláló, tehát minden rendben.
Ennek az időnek a többszörösével történő tesztelést most másra bízom, mert azért használom is :) De ezek szerint nem megoldhatatlan. Régi wd vraptor, Intel AHCI telepítve.

Viszont az állandóan menés más tészta, az nagyon valószínű, hogy hdd firmware lesz, szóval az oprendszeres megjegyzés most nem jött be :)
Anno szétkapott usb-s csodát használtam belsőnek, na volt vele szívás, (#69144) pont Neked ment anno :)
Kell rá valami mesterséges load-ot generálni :)

(#80818) enemi válasza Geth (#80817) üzenetére


enemi
senior tag

[Prevent Disk Sleep]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#80819) RAiN91 válasza #71043776 (#80722) üzenetére


RAiN91
őstag

Találtam itthon egy régi tápegységet, ami rossz, mert 2 perc járatás után lekapcsol. Viszont ezzel felébred a gép simán.

A jó táppal nem, tehát itt nem videókártya driver a gond. És egy másik alaplappal a jó táppal szintén felébred (csak a másik alaplap rossz...). A BIOS-ban már mindent megpróbáltam, nem ébred fel S3-ból a Win10.

(#80820) plejik válasza Döglött Róka (#80813) üzenetére


plejik
addikt

Igen.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#80821) Döglött Róka válasza plejik (#80820) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az igen nagy baj, mindenesetre ez megvolt mar?

"So, just turn SMB v1.0 back on...

Open the control panel
Go to Programs and Features
Click on the "Turn windows features on and off"
The scroll down to SMB...
Then put a checkmark in the SMB v1.0 client checkbox"

Amugy el kellene felejteni mar az smb1et ceges kornyezetben

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#80822) #71043776 válasza RAiN91 (#80819) üzenetére


#71043776
törölt tag

Tehát akkor mégsem rossz a jó táp, ha a másik alaplappal felébred? Nincs ötletem sajnos.

(#80823) #86564352 válasza tordaitibi (#80808) üzenetére


#86564352
törölt tag

Engem is zavart óránként percre pontosan ugyanakkor ébresztgetett második lemezt feleslegesen. Windows Update, Store update, Defender, telemetria ki tudja mi minden folyamat miatt.

(#80824) The.Bali válasza King Unique (#80815) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat.

(#80825) Doky586 válasza #86564352 (#80823) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Menüből a leválasztás (kiadás) és akkor semmi se fogja piszkálni a lemezt. Ha USB-s akkor még ki is húzható.

(#80826) Cs1csó válasza Doky586 (#80825) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt nem értem, szerintem nem erre gondolt. Nekem van 1 SSD és egy HDD a gépben a HDD-n csak adat van tehát elvileg nincs rajta semmi olyan amit óránként kellene az SSD-n lévő windows-nak ellenőriznie. Ezzel lehet valamit kezdeni.
Persze ha:
- játszani kezdek akkor induljon hiszen a játékok oda vannak telepítve
- ha elindítom a foobar-t a zenelejátszót akkor ugye ébredjen
- vagy ha adatot másolok stb.

de egyébként jó lenne ha nem zargatná, az energiagazdálkodásban az van beállítva hogy 10 perc tétlenség után kapcsoljon ki.

(#80827) tordaitibi válasza Geth (#80817) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ezt már akkor is megbeszéltük, nem mobiltokból kibuherált vinyó hanem egy szabvány 2,5-ös hdd, sata csatolós és egy sata/usb átalakítón lóg.
Ha hdd firmware az ok, akkor ugyanazon konfigon bebootolva a Linux Mintbe,ugyanúgy felébredne 1-10 percenként de ha nem kotorászok a vinyón akkor órákig nyugton marad Mint alatt, ugyanazzal a firmware-el.
Vagyis a win piszkálgatja, de amúgy már nem izgat, bírja még a hdd csak példának írtam le a kollégának.

(#80828) tordaitibi válasza Doky586 (#80825) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Akkor minek egyáltalán..?
nekem a háttérvinyó vagy adattár azt jelenti hogy kizárólag passzív tartalom van rajta, nálam speciel film, képek , mp3 hegyek és word meg txt meg pdf fájlok. Egy árva exe sincsen rajta. Namost ha pl. 2 órán keresztül hozzá sem nyúlok hanem böngészek a neten, akkor miért ébresztgeti fel...? 10-20x?
Pl most teljes csend van itt ahol vagyok most, a fórumba írkálok sacc. fél órája, semmi más nincs megnyitva csak az Opera meg a Viber fut háttérbe és és ezalatt vagy 5x hallottam felpörögni. Oka? Ismeretlen. Értelme..? Nincs, vagy legalábbis számomra felfoghatatlan.

(#80829) King Unique válasza tordaitibi (#80808) üzenetére


King Unique
titán

Használok több USB-s merevlemezt Windows 10-zel és ha egy ilyen egyszer alvó módba vált, akkor rendszerint ott is marad, nem ébresztgeti csak úgy több 100x a Windows, szóval mese... Akkor pörgeti fel újra, ha pl. megnyitom a fájlkezelőt és tallózom a tartalmát, meg ha esetleg pl. egy HDS, AIDA, egyéb program hozzáférést intéz a lemezhez. Vagy épp az ellenkezője történik, mert ezek miatt pont nem is vált alvó módba, mivel ahhoz X perc teljesen inaktív állapot szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#80830) Cs1csó válasza tordaitibi (#80828) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megjegyzem van egy 2TB-os USB3-as külső HDD-m hébe hóba azt is felébreszti a windows. DE nem olyan sűrűn mint ahogy te írtad, ott van valami gond.

(#80831) #86564352 válasza Cs1csó (#80826) üzenetére


#86564352
törölt tag

Így van, SSD rendszer C: és D: meghajtó 2. HDD-t amin csak fájlokat tartok passzívan a Win10 mégis folyton ébresztgeti. Ugye alapból 20 perc után kapcsolja le energiagazdálkodás szerint, ez rendben is van. Mi a bánatért ébreszti fel minden órában ugyanabban a percben? Szóval legjobb esetben csak 40 percet pihent a HDD, naponta százszor le és bekapcsolna az biztos jót tenne a mechanikának :U
Csak a Win10 hülyesége lehet, telemetria, Win vagy Store Update keresés... kézzel is lehet ellenőrizni: várd meg elalszik a 2. lemez, nyomj egy manuális Windows frissítés vagy Áruház frissítés keresést, egyből fel fogja ébreszteni a D: meghajtót. SSD-n lévő rendszernek tudnia kéne D: meghajtón nincs semmi program, app telepítve, nincs rajta zene, nincs index beállításokban, nincs bevonva pl. fotók apphoz, nincs oda mutató parancsikon, nincs megnyitva fájlkezelő se, karbantartás heti egyszer alapértelmezetten, a rajta lévő mappákat kivételnek adtam Defenderben, miért nem hagyja akkor békén? Tudom a topik szakijai majd megmondják náluk nem csinálja ezt se a tökéletes Windows biztos csak mese :U

(néztem ma a WWDC-t, irigylem mennyivel user barátabb rendszert csinál az Apple)

[ Szerkesztve ]

(#80832) tordaitibi válasza King Unique (#80829) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tökéletesen igazad van, kb. 1-2 évvel ezelőtt ezt az egészet kitaláltam (geth leírta a hsz. számát is, visszakereshető) és azóta is ezen lovagolok. Meg a többi problémám is légbőlkapott amiket itt eddig w10 vonalon kérdeztem, bevallom ezt a hsz-t is xp alól írom, nem láttam még windows tizet.
Meghajlok tudásod előtt és örülök hogy Te nem futottál bele ebbe az ezek szerint nem is létező jelenségbe és itt fejezzük is be ezt az egész témát.

2 hete szívok azzal, ha indul a pc akkor a Windows Intéző 30%-on eszi a procit, ha újraindítom az expolore.exe-t akkor beáll 1-2%-ra. Bizonyára ezt is álmodom. Megoldás nincs.
Kellemes békés estét.

[ Szerkesztve ]

(#80833) #86564352 válasza tordaitibi (#80832) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én is többször panaszkodtam erre, mert minden build után megnézem javították-e a hibát, sajnos nem. Angolul is tele a net ezzel, rengetegen szidják érte a Windows-t feleslegesen ébresztgeti a másodlagos HDD-t.

[ Szerkesztve ]

(#80834) pc360 válasza #86564352 (#80831) üzenetére


pc360
addikt

Pontosabban tordaitibi:

Nálam az SSD mellett 2 HDD is van a gépben, és egyszer se ébreszti egyiket sem a Win. Mily meglepő. Pedig még keresőszofsztver is fut (Everything). Pesze az, ha egyszer indexelt, akkor onnantól fogva nem bántja a HDD-ket, és csak akkor dolgozik, ha tényleg történt valami változás. Sőt, még a qBittorrent-tel is osztogatok néha, és az is csak akkor ébreszti a HDD-t, ha csatlakozott valaki, és adatra van szüksége a programnak.

A megoldás egy újratelepítés lenne normális szoftverekkel – feltételezhetően. De lehet ez egy hibás driver is, ki tudja, de a szoftver sokkal gyanúsabb az alapján, ahány ilyen telefosott gépet láttam már életemben. Elég hozzá egy Daemon Tools is, hogy állandóan gyűjtögesse szépen az infót a gépedről. Vagy bármilyen egyéb crack, hack, lótúró.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80835) King Unique válasza tordaitibi (#80832) üzenetére


King Unique
titán

A korábbi esetnél le volt írva, hogy az a 8 másodperc utáni leállítás leginkább a HDD miatt lehetett és még példa is linkelve volt hasonlóra. Igaz ez alapján másik gyártó modellje és az üzemidő nem derült ki, de azért másnál is komoly értékeket produkált. Készenléti állapotból felébresztheti ugyan néha a Windows is, de azért az a több 100-as érték akkor is abnormális. Ott eleve nem stimmelhet valami, illetve lehet egy háttérben futó program, annak a folyamata piszkálja, hiába nincsen megnyitva.

[ Szerkesztve ]

(#80836) Doky586 válasza tordaitibi (#80828) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem fordítva ülsz a lovon.. :DD
inkább azt próbáld megakadályozni hogy leálljanak.

Nálam a tárolós HDD-k már 126.napja mennek folyamatosan non stop 7/24-ben akkor is ha csak naponta 1x kell valami róluk, PCben is az az első hogy letiltom a lemezek energiatakarékosságát. Egyedül laptopok esetén látom értelmét a működés közbeni hurcolászás miatt, de ott meg SSD-t használok. :)

Szóval ha a villanyszámlán akarsz havi 20 Ft / lemez spórolni... :F

[ Szerkesztve ]

(#80837) pc360 válasza Doky586 (#80836) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem nem rossz a leállítás funkció. Minek pörögjön és kopjon folyamatosan, ha nem muszáj, és csak napi párszor, vagy még annyiszor se nyúl az ember hozzá? Itt nem az áramfogyasztás a lényeg, hanem a HDD kímélése, és a fölös zajra sincs szükség. Ebben az esetben hülyeség a leállítás funkció kiiktatása, de hogy nem számít fordítva lovaglásnak, az egészen biztos.

126. napja mennek folyamatosan non stop 7/24-ben akkor is ha csak naponta 1x kell valami róluk

Létezhet erre bármiféle észszerű indok? :U

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80838) Cs1csó válasza Doky586 (#80836) üzenetére


Cs1csó
félisten

Számomra a leállítás csak egy okból fontos: KEVESEBB ZAJ. Tehát nem érdekel hogy több áramot fogyaszt e vagy sem, így kopik e vagy ha áll stb. ez nem érdekel.

Remélhetőleg még max 5 évig lesz ez téma utána már a PC-mben csak SSD lesz a HDD-k meg száműzve lesznek egy NAS-ba.

[ Szerkesztve ]

(#80839) Doky586 válasza pc360 (#80837) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

a HDD élettartama legfőképp az indulás-leállások számától függ, nem az üzemórától. Nem "kopnak". Ha folyamatosan megy a hdd, az a hosszú élettartamot garantálja.

[ Szerkesztve ]

(#80840) pc360 válasza Doky586 (#80839) üzenetére


pc360
addikt

Pörögnek + zajt adnak ki = kopnak. Mint minden csapágy, ahol 2 szilárd anyag közvetlenül érintkezik, hiába az olajon futás. A sokszori indítás rosszabb lehet, de ilyen havi egyszeri elérésnél biztosan fölösleges művelet a folyamatos futtatás. Felhasználástól függően kell megtalálni az egészséges egyensúlyt. Akit meg inkább érdekel a zajkibocsájtás, ahogy engem is, ott inkább a leállítás felé billen a mérce.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80841) Doky586 válasza Cs1csó (#80838) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ne nagyzajú típust válassz és ne nagyméretű fémrészre csavarozd őket. Léteznek gumibakok és hasonló hangmentes felfüggesztések is.

(#80842) pc360 válasza Doky586 (#80841) üzenetére


pc360
addikt

Ez nem elég indok. A gépemből bármiféle kiszűrődő hang sok, ergó a leállítást fogom alkalmazni, nem pedig HDD-ket cserélek. Meg mégis mire? RE4-em van...

Sokszor megkérdőjelezhető a szándék, de ez nem az a kategória. Főleg akkor, ha HDD-cserével végződik a tanács, ami nyilvánvalóan nem kivitelezhető csak úgy. Szarabb típusra meg pláne.

Majd ha olcsón kapni a több terás SSD-ket, akkor megszűnik ez a jellegű probléma, addig viszont olyan eszközhöz nyúl az ember, amihez tud. A nyilvánvaló gumibakozáson túl erre viszont jelenleg nem tudok jobbat, mint az automatikus leállítás.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80843) Doky586 válasza pc360 (#80842) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem teljesen mindegy hogy mit és hogy használsz..

Az viszont fura hogy egyszer az élettartamra hivatkozol indoklásul, aztán mikor az nem jött be akkor váltasz a hangra... :O

(#80844) pc360 válasza Doky586 (#80843) üzenetére


pc360
addikt

Mi nem jött be :F Te vagy az, aki élettartamra hivatkozva futtatod 24/7-ben. :C

Meg mindjárt HDD-t akarsz vetetni velünk, ami nem kicsit lol. Aki nem akar hangot, vagy fölös futtatást, az leállítja. Nincs szükség semmiféle "váltásra", eddig is ezek voltak az indokok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80845) Doky586 válasza pc360 (#80844) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A hdd vásárlás előtt érdemes utánanézni a tulajdonságoknak (!) és nem utólag panaszkodni hogy hangos, de ez volt a leggyorsabb, és csak ezt nézted vásárláskor az áron és a TB-okon kívül. :(((

És igen, az én hddim nem hangosak. Nyilván akit a zaj zavar az feláldozza az élettartamot cserébe. Nekem is volt egyszer egy rakéta porszívót megszégyanítő hddm és örültem hogy megszabadultam tőle..

[ Szerkesztve ]

(#80846) pc360 válasza Doky586 (#80845) üzenetére


pc360
addikt

1: Senki sem panaszkodott.
2: Nem hangosak a HDD-im.
3: Van rá megoldás, hogy semmilyen hangja ne legyen, merthogy ez a cél.
4: Légyszi ne térjünk már el mindig a tárgytól ilyen idióta módon.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80847) Doky586 válasza pc360 (#80846) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A kérdezőnek leírtam a megoldást hogy kerülheti el hogy valami program felpörgesse a hddt.. KU leírta hogy a win sem tesz ilyet csak úgy. Ezután mi kell még?

(#80848) pc360 válasza Doky586 (#80847) üzenetére


pc360
addikt

Én is a kikapcsolást helyeseltem, te akarsz itt új HDD-ket vetetni velünk valami furcsa okból kifolyólag. De még a kedvedért sem fogom a server-grade winyóim kicserélni. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#80849) balage25


balage25
senior tag

Nem tudom , hogy mennyire tartozik ide, de nem talaltam a megfelelo topikot.

Ket lepcsos azonositas volt beallitva bizonyos tevekenysegekhez, pl. vasarlasnal, a microsoft fiokomhoz.
Lecsereltem a telefonom es az uj telefonomra probalom ratenni ezt a programot, de nem talalom:

Ezert lementettem az elozo telefonomrol es felraktam az ujra, de nem emlekszem mar a folyamatra es elakadok a fiok hozzaadasanal.

Van esetleg leiras hozza, vagy mar mas programot hasznal a mMicrosoft erre a celra?

(#80850) Döglött Róka válasza balage25 (#80849) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Authenticator neven keresd

Egyebkent akinek nem tetszik hogy felebred a hdd igy hogy bekapcsolta a turn off funkciot power settings alatt. Nem fut e valami csodalatos rendszerdiagnosztika vagy 3rd party hdd manager?

Procmonnal lehet nezelodni

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.