Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) Vangelis válasza #86564352 (#70700) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Oksa. Szátnézek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70702) Geth válasza AMD Power (#70694) üzenetére


Geth
addikt

Például Pastebin.com-ra vágd be a teljes kimenetét. Ha több minidumpod van, akkor többet is akár. Aztán azt a linket rakd ide, és akkor nem foglal annyi helyet :)

(#70703) Geth válasza svgyula (#70691) üzenetére


Geth
addikt

Ki volt az az okos aki azt írta, hogy az MS által adott a legjobb minden szituációban?

(Mondjuk ha a driver cédé nem frissül, akkor egy idő után baromi elavultak lesznek, vagy ha kiadnak 2-3 Win-t a driver CD előállítása óta, nopláne csak söralátétnek jó :DDD)

(#70704) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Ez csak most úgy eszembe jutott, mégpedig, nem lehet véletlenül beállítani valahol a kijelölés szinét,.hogy pl. kék helyett lenne zöld, vagy sárga, vagy valamilyen más szín?

(#70705) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

Win 7-ről váltanék Win 10-re, de a jelenlegi netezős gépemben egy Intel GMA 3100 integrált vga van, egy E7300 C2D társaságában + 2 gb ddr2 ram..
Működne? Van driver a vga-hoz?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#70706) spiritex válasza Ace Ventura (#70705) üzenetére


spiritex
veterán

Csak, ha nagyon nyomós okod van váltani... mondjuk unalmas az életed...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70707) kásás


kásás
tag

Sziasztok!

Lehet hülyeséget kérdezek, de nem vagyok nagy pc guru.
Frissült a windowsom 1709-re. Azóta, ha bekapcsolom a kapcsolós hálózati elosztót, magától elindul az asztali gépem. Feláll a rendszer, elindul a mozilla egy msn.com és az asus routerem belépési oldalával.
Lehet összefüggés? Valami elállítódott?

[ Szerkesztve ]

(#70708) #86564352 válasza Ga3rieL (#70704) üzenetére


#86564352
törölt tag

Win10-ből kivették a korábbi megjelenés panel lehetőségeit, esetleg valami registry trükköt kereshetsz rá, ha annyira fontos.

(#70709) Ace Ventura válasza spiritex (#70706) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Most így ünnepek alatt nincsen más dolgom szerencsére.
Szóval egyedül csak a vga-tól félek, mert nem találok drivert hozzá.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#70710) Ga3rieL válasza #86564352 (#70708) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

csak olyan dizájnak szántam :D

(#70711) svgyula válasza Geth (#70703) üzenetére


svgyula
addikt

Nos barátom ezzel megint elárultad a hozzá nem értésedet!! Lásd azokat akik a frissítés után pakolják vissza a működő "régi" a drivert a cd-ről amit a géphez kaptak! Normális emberek pedig megőrzik addig amíg működik a gép! Ugye te még nem találkoztál olyannal amikor felmegy az op rendszer de nincs sem wifi sem lan meghajtó csak a működésképtelen win fos?! De a rendszer intelligensen felkínálja, hogy keresd meg a neten! Ez kb az a helyzet, hogy keresheted a hátsó udvarban az uborkák között is, a siker hasonló.
Majd ha ilyennel találkozol és a következő netes gép esetleg 20-30km távolságban elérhető elgondolkozol azon amit írtál.

(#70707) kásás
Szia! A BIOS-ban keresd meg a "power less" kapcsolót azon belül állítsd be power off-ra tehát amikor visszajön a feszültség mit tegyen a gép.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#70712) Liner válasza pc360 (#70654) üzenetére


Liner
aktív tag

Köszi! Arra nincs valami ötlet, hogy valójában mi okozza a lassülást tegnap is volt! Piros lámpa ég az nem vinyo?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#70713) Vangelis válasza #86564352 (#70700) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kikapcsolt torrent mellett is zabál néha.

Igaz nem 50-60 százalékot!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70714) jokeph válasza svgyula (#70711) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ajajj, hányszor jártam már igy..... vidéken nincs ám mindenhol szupergyors net, sőt valahol semmilyen sincs. :(((

Úgyhogy kénytelen voltam minden megmozdulás előtt a legfontosabb driverek-et begyűjteni pendrive-ra. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70715) gerleimarci


gerleimarci
aktív tag

Sziasztok!
Az utolsó nagyobb (talán a fall) update óta nem tudok nyomtatni az asztali gépemről. Most már laptopról sem, mert SSD csere miatt az is újra lett rakva, persze a legújabb verzióra.
Az alany egy Samsung M2026. A progi megáll a nyomtatás előkészítése résznél. Valaki erre tud valami megoldást? Driver újratelepítés nem segített. Legvégső esetben vissza lesz állítva.

(#70716) Clemi válasza Clemi (#70695) üzenetére


Clemi
veterán

Erre valakinek ötlete javaslata? :F :F :F

Köszi!

(#70717) Geth válasza svgyula (#70711) üzenetére


Geth
addikt

Évek alatt, soksok géppel sikerült elkerülnöm ezt a balf****kodást amit leírtál :DDD
Nyilván előre beszerzem ami kell.
Ahol nincs optikai meghajtó, oda mit viszel? Külső meghajtót, vagy egy pendriveot? De akkor a pendrivera is rá kell tenni. Akkor nem egyszerűbb leszedni a friss drivereket? Nekem sincs optikaim minden gépben. És ha nincs meg a CD, akkor kukázod a gépet? Hagyjál már...

(#70718) TriX2010 válasza Geth (#70717) üzenetére


TriX2010
tag

Meddő vitát folytattok... Mindketten a saját szélsőségesre belőtt szemszögetekből nyomatjátok, mindkettőtöknek ugyanúgy van igaza (is) részben... Az a kurva nagy igazság, hogy minen egyes helyzet mást és mást kíván meg, mindig máshogy jó felkészülni.., de a legjobb mindig ha van B terv is...
De nem hiszem el hogy nem unjátok még a vitatkozást.... :D :W

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70719) Clemi válasza Geth (#70717) üzenetére


Clemi
veterán

A legtutibb, mikor le akarod szedni, de alaplapi driver hiányában nincs még hálókártya így nincs net kapcsolat. Ma most szedd le a hálókártya drivert a netről :C Jaaa hogy te még nem találkoztál ilyen géppel aminek a hardvereit nem ismerte a Windows :DDD hidd el, sokan már igen.

(#70720) Geth válasza Clemi (#70719) üzenetére


Geth
addikt

Majdnem minden gépben volt 1-2 olyan eszköz, amihez nem rakott fel drivert, igen volt közte ethernet/wifi. És?
Ezért írtam, hogy előre fel kell készülni, de efelett átsiklottál.
Például egy alaplaptípus alapján már rögtön le lehet szedni a gyártó oldaláról a drivereket, de ennél továbbmegyek: ha látom, hogy az alaplapon pl. realtek chip van, akkor letöltöm a realtek oldaláról is a legújabb drivert. Ehhez nem kell a gép előtt ülnöm, vagy pontosan nem értem. Te azt gondolod, csak az adott gépen lehet leszedni hozzá a drivert? :))

Egyébként az elején leirtakat nem csak az ismeretlen eszközökkel végzem el, hanem a gyári verziót is frissítem sok esetben. Például Intel MEI vagy AHCI esetén jobban szeretem, ha az utolsó elérhető Inteles változat van fent.

[ Szerkesztve ]

(#70721) Pete55555 válasza Geth (#70720) üzenetére


Pete55555
addikt

Mivel egyből nem aktiválódott a W10 a gépemen, ezért felraktam egy W7-et. Gondoltam majd megoldom onnan, meg upgradelek.
Aha, csak épp a W7 nem talált alaplapi drivert, így nem volt net. H97M Pro4 lap, W8.1 "ready" - persze, hogy nem találta a drivert, a W7 után jelent meg ez a lap.

De semmi gond nem történt, leszedtem a polcról az alaplap gyári dobozából a gyári telepítő CD-t, és mehetett tovább minden szépen.

...Szeretem leracsniztatni...

(#70722) Geth válasza Pete55555 (#70721) üzenetére


Geth
addikt

Értem, de ezt a mesét mire írod? Hogy nem készültél előre? Asrock oldalán is ott vannak a driverek.

[ Szerkesztve ]

(#70723) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok,

és kellemes ünnepeket mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem - nem vagyok benne biztos, hogy a redmondiak vagy én vagyok hülye.

Van a Windows 10-em, amit annak idején egy már létező email címemmel regisztráltam. Tehát van egy yahoo! email címem (Ymail) és ugyanaz az email címmel de más jelszóval regisztráltam az Outlook fiókot (Outlook).

Három különböző eszközön - desktop, laptop és WP - fut Windows 10 és e között a három eszköz között (szeretném) szinkronizálni a naptárat (Calendar) ill. kapcsolataimat (People). Ez eddig működött is, de most az ünnepek alatt, a desktopon módosítottam a listát, ami valamiért nem akar szinkronizálódni a laptopon és a WP-n.

Lehet, az a probléma, hogy összekeveri az email címeket?

Továbbá, bizonyos kapcsolatokat összefűz: a Ymail email címről az úgy nevezett Outlook email címmel. Próbáltam őket szétválasztani (sikerült), de amikor törölni akarom a másik listát, akkor nem engedi. Ötlet?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#70724) Marci112233 válasza Geth (#70720) üzenetére


Marci112233
őstag

Van olyan példa aminél ha nincs egy másik működő géped amin leszedd a drivereket akkor adott eszközt nem fogod tudni éltre kelteni ha csak az van nálad.
Nem tudom mennyire tudod azt, hogy például veszel egy laptopot, gyakran annál el hagyják a driver DVD-t egy az egyben.Nem egy ilyen laptoppal találkoztam már, sőt az én Dell laptopomhoz sincs gyári, csak a saját magam asztalin leszedett majd DVD-re kiírt verzió.
Így ha nincs másik géped akkor ahhoz a laptophoz amihez nincs lemez hogyan teszed fel a szükséges drivereket? Vagy mész ismerőshöz, haverhoz és ott leszeded a drivereket vagy bukta az egész. Laptop a büdös életbe nem fog nethez kapcsolódni míg nem teszed fel a drivereket. Sőt ha egy akármilyen driver is hiányzik , az egész laptop meghülyülhet, ami miatt megint nem lesz rajta net.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70725) Geth válasza Marci112233 (#70724) üzenetére


Geth
addikt

Az előre felkészülés megint el lett felejtve :(
A másik, hogy mit csinálsz, ha nincs optikai? Nekem nincs külső, én pendriveot használok.
Másképp kérdezem, mert írtad, hogy kiírtad lemezre. Miért volt fontos ez a momentum? Miért fontos, hogy optikai lemezen legyen?

[ Szerkesztve ]

(#70726) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Kicsit off, de van olyan honlap weblap, ami kiirja mikor a leglátogatottabb (és melyik napszakban) adott oldal?
Mikor nézik a legtöbben?
Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#70727) Bazijoe73 válasza Marci112233 (#70684) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Azt észre vettem, hogy újra indítás után jobb de aztán megint szarakodni kezd. Màs valaki nem tapasztalt ilyet?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#70728) Marci112233 válasza Geth (#70725) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem felejtettem el, de egy új laptopnál amit nem te veszel csak mondják hogy tegyél rá fel egy oprendszert, de semmit nem tudsz róla még a márkát sem, arra hogy készülsz fel?
Másrészt a laptopok java részében gyárilag van optikai meghajtó. Nekem az asztali gépemben is van és lesz is mindig, mert igenis jó az alaplapi DVD ha van kéznél.
Azért is volt fontos számomra, mert az USB portok nem mennek a laptopomon míg nem teszem fel rá a drivereket. Anélkül, hogy oldjam meg a pendrive-os megoldást? Megint sehogy, de a lemez megvan a meghajtó meg működik.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70729) svgyula válasza Marci112233 (#70728) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ne vitatkozz a múltkor már megmondta, hogy nem kell USB driver sem! Mert biztosan elég ha mellé rakod a pendrive-t :D Amúgy meg mig a 150ft-os cd-t egy dologra használom, a pendrive-t többször újraírom így nem marad meg a felrakott cucc(helyetted szabadon) ;)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#70730) Geth válasza Marci112233 (#70728) üzenetére


Geth
addikt

Megkérdezem? :DDD
Egyre komolyabb tanulmányi eseteket produkálsz.

Van olyan ultrabook/netbook/stb. amiben sem aktuálisan, sem gyárilag nincs optikai meghajtó.
Én úgy vettem észre, hogy ez a trend, de lehet ezt rosszul tudom :) Random nagyobb bolt teljes kínálatának kicsit több, mint a felében nincs optikai a kereső szerint.

Milyen USB portok azok, hogy még az OS bootolása előtt sem mennek?

(#70731) Geth válasza svgyula (#70729) üzenetére


Geth
addikt

Te is leírhatod, hogy mit kezdesz, ha nincs optikai :))
Mellérakod a cédét, aztán?

Nem csak én mondtam, rajtam kívül még ~2 ember, de nem azt, hogy nem kell USB driver, hanem hogy Intel esetén USB2-nél XP óta nem kell, USB3 esetén Win7 felett nem kell (nincs is gyártótól letölthető).
Csak hogy pontosítsuk, ezt szereted lehagyni, Te kis feledékeny :P

[ Szerkesztve ]

(#70732) jokeph válasza Geth (#70730) üzenetére


jokeph
nagyúr

Gondolom az USB3.x nem nativan chipset által kezelt portokra gondolt... elég cumi, ha csak olyan van. ;]

A Z270-es deszkámra szoritottak szerencsére 2db USB 2.0-t is. :))

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70733) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Muteromék régi gépén win 7 van de win10et tennék fel. 8GB DDR2 RAM meg SSDn van a rendszer eddig az integrált VGA miatt nem ment fel a win10 driver hiánya miatt de most beszerzek a vga-t (Geforce 8500GT) amihez már van win10 driver.

A kérdésem a win10 - nek lenne min. olyan a sebessége ezen a gépen mint a win7nek vagy lassabb lenne netalán gyorsabb (valamivel).

Köszönöm

(#70734) #86564352 válasza Clemi (#70716) üzenetére


#86564352
törölt tag

Első körben kilőném a külső AV szoftvert, hogy kizárható legyen. Ha nem az okozza, lehet talán valami hardverhiba? FCU óta ilyen? Egyébként is vannak a Win10-nek furcsa energiagazdálkodási dolgai.

(#70735) Marci112233 válasza jokeph (#70732) üzenetére


Marci112233
őstag

Igen USB3.0 nem megy rajta. Mondjuk az én Dell laptopomon hál istennek van 2 db 2.0-ás is a 2 3.0-ás mellett így a 2.0-ások mennek telepítés alatt is, ergo lenne pendrive is.
Na de, így akaratam én is nemrég keresztapáméknak a Lenovo gépére feltenni Windows 7-et.(Ő kérésük volt végül 10 lett belőle nem létező 7-es driverek végett.)
Érdekes az hogy azon is volt egy 2.0-ás USB, de az sem ment. Még egy egeret sem tudtam vele használni mert nem működött. Persze Win 10-el már nem volt gond, de az meg már más, mivel alapból tartalmazza az USB3.0-hoz szükséges dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70736) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, olyan kérdésem lenne ha 1 programot megnyitok meg 1 vlc-t nem-e lehetne a programot ami meg van nyitva "átmenetbe tenni", szóval hogy mögötte lássam a vlc-t megnyitva. Olyan mintha 2 képet akarnák össze stackelni 1 képpé

(#70737) jokeph válasza Marci112233 (#70735) üzenetére


jokeph
nagyúr

Létezhet, hogy azért nem ment a 2.0-ás port sem, mert BIOS-ban tiltva volt a legacy USB ? :F

nem biztos hogy ez az opció neve... :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70738) Geth válasza Marci112233 (#70735) üzenetére


Geth
addikt

Akkor minden oké, én se Win10-nél korábbi rendszerekről regélek, hiszen a topik is 10-es :R

(#70739) Marci112233 válasza jokeph (#70737) üzenetére


Marci112233
őstag

BIOS-t átnéztem mielőtt elkezdtem volna telepíteni lemezről. Semmi olyan tiltás nem volt benne ami az USB-re vonatkozott volna. Mondjuk végül is mivel 10 ment fel azzal már nem volt gond, sőt USB3.0-ás pendrive-val USB 3.0-as portba téve vittem át az asztali gépemről az ott hozzá töltött drivereket. Vagy 14 volt, de míg az utolsó fel nem ment rá, addig instabil volt az egész gép, és nem is működött megfelelően. Nem is gondoltam volna, hogy az az egy driver ami azt hiszem a hangé volt ekkor galibát is okozhat.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70740) jokeph válasza Marci112233 (#70739) üzenetére


jokeph
nagyúr

Trükkösek ezek az UEFI BIOS-ok, vagy minek nevezzem őket. ;]

Lehet, hogy a BOOT-sorrendnél nem volt meg az USB 2.0 ?

Tippelgetek, érdekes, ha már van rajta, annak mennie kellene.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70741) Geth válasza jokeph (#70740) üzenetére


Geth
addikt

Vagy az xhci handoff van kikapcsolva. Azt sem szeretik a 8-nál régebbi Win-ek. De laptopnál meg ki se vezetik a menübe, hogy állítani lehessen, gondolom bele van égetve a hozzágondolt Win verzióhoz (pl. Win10 ready matrica) legjobban passzoló érték.

[ Szerkesztve ]

(#70742) palfitom


palfitom
félisten

Sziasztok!

Boldog Ünnepeket Mindenkinek!

Újra kellett telepítenem a W10-et.

3 fizikai meghajtóval rendelkezem, melyekből mindhármat látja az 'Eszközkezelő', de csak kettőt lát a "Lemezkezelés" és természetesen a harmadikhoz nem is férek hozzá.

Van valami ötletetek, hogyan tudom orvosolni a hibát, és újra elérni a háttér-tárolómat?

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70743) Csöves válasza jokeph (#70740) üzenetére


Csöves
senior tag

Meg lehet változtatni fehérről feketére a filmnézésnél alul-felül lévő fehér sávot, mert nagyon idegesítő.
Főleg sötétebb tónusú filmeknél.
Win10 saját lejátszója
Köszi.

Aquila non captat muscas.

(#70744) jokeph válasza Csöves (#70743) üzenetére


jokeph
nagyúr

Jó kérdés... :F

MPHC-t használom, a W10 beépitett cuccait messziről elkerültem... :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70745) Clemi válasza #86564352 (#70734) üzenetére


Clemi
veterán

Próbáltam úgy is, hogy letiltottam az AV szoftvert de ugyanaz. Igen, valamelyik legutóbbi frissítés óta csinálja ezt.

(#70746) DeSanto válasza Vangelis (#70696) üzenetére


DeSanto
őstag

Ugyan ezzel szenvedek.
YT videók akadnak miatta..
Full használhatattlan a gép... :/

(#70747) minas


minas
aktív tag

Egy új gépre tennék win10-et. Éppen elég azért a 64biteshez 4GB memória ténylegesen is a tapasztalatok szerint? Tudom a Microsoft minimálisan 2GB rendszerigényt ír, 8Gb meg jobb lenne. De most 4GB DDR4 van. Fog azért működni normálisan vele?

[ Szerkesztve ]

(#70748) zoli62 válasza minas (#70747) üzenetére


zoli62
addikt

Én egy HP Compaq asztali gépen 2 GB RAM-mal használom...

(#70749) minas válasza zoli62 (#70748) üzenetére


minas
aktív tag

Kösz, akkor nem kell azonnal még memóriát bővítenem... :R

(#70750) saelin


saelin
veterán

Ma újra elővettem az Edge böngészőt és nagyon pozitívan csalódtam benne. Teljesen helyrepofozta az MS! Vannak pluginek, egy rettentő jól működő felolvasó (Perpill nincs szemüvegem és nagyon hamar kifolyik a szemem ha hosszabb szöveget kell olvasnom. Eddig felnagyítottam bazingára a betűket, de azt hiszem ez egy darabig ki tud segíteni!), a böngésző felülete is sokkal összetettebb, jobban egymásba simul.

Le a kalappal. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.