Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) smc válasza Geth (#71299) üzenetére


smc
addikt

(#71298) netpeti98 : Köszi, magyarul azért nem így van elnevezve, azért nem tudtam. :)

Az nem igazán tartozik ide, hogy miért. A kérdésem arra irányult hogy a kilépés csak teljes törléssel megy, az adatok megtartásával nem? Mert ezt nem írja le.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#71302) Geth válasza smc (#71301) üzenetére


Geth
addikt

Szerintem ha kilépsz, akkor csak megáll azon a verzión, ahol vagy. Egyébként imageből újrahúzod, ahogy írták. De ennek azelőtt is utána lehet nézni, mielőtt belépsz (ha már muszáj volt).

(#71303) smc válasza Geth (#71302) üzenetére


smc
addikt

Voltam már insider korábban egy régebbi gépemmel ahol semmi gondom nem volt és írtam is jónéhány visszajelzést. Itt most ez a hiba kicsit fura volt és sajnos nem is tudtam sehogy használni a gépet. Csak azért lépnék ki, hogy ne rakja fel holnap megint a szar frissítést.
Kilépni pedig nem tudok mint mondtam, ilyenkor azt kéri, hogy állítsam vissza gépet. Adatok megtartásával pedig nem lép ki, csak csinál egy jó hosszú resetet a semmiért. Majd lementem a dolgokat és megpróbálom a teljes törlést is, hátha az megoldja.
Az Edge-nek pedig adtam egy teljes törlést a gépházból, ettől most jónak tűnik. Bár a bejelentkezésemet nem felejtette el itt a PH-n, ami elég fura..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#71304) TriX2010


TriX2010
tag

Az imént megjelent az emlegetett frissités. Restart előtt csináltam egy sebesség riportot AIDA64-ben. Majd a frissités után is. Egyik benchmark összetevőnél sem volt lényegi különbség a két mérés között (+-1-2% legfeljebb) Egyéb más szembetűnő problémát sem tapasztaltam még. Remélem nem is fogok. Ha mégis, majd jelzem.

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#71305) ScomComputer válasza TriX2010 (#71304) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen és már van is róla egy összehasonlító teszt.
:K

(#71306) TriX2010:
-pontosan ezt akartam írni.... :K

[ Szerkesztve ]

(#71306) TriX2010 válasza ScomComputer (#71305) üzenetére


TriX2010
tag

Megint nagyobb volt a füstje mint a lángja....

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#71307) Ribi válasza TriX2010 (#71306) üzenetére


Ribi
nagyúr

Eddig is írták, hogy leginkább a szervereket érinti majd a dolog, nagy adatbázisokat, meg virtuál gépeket.
Sima egység felhasználókat nem igazán.
Szóval lesz ahol igencsak odaver majd a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#71308) worxland válasza Chris0321 (#71292) üzenetére


worxland
addikt

400k után 20 ezer forinton (annyiért már kapsz 240-es SSD-t itt a Hardveraprón) spórolsz, amitől 3x gyorsabb lenne a gép, és az mondogatod, hogy ez okos döntés... Hát persze. :N

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#71309) TriX2010 válasza Ribi (#71307) üzenetére


TriX2010
tag

NA igen... Én nyilván saját szemszögből néztem csak a dolgot :)

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#71310) movax válasza Chris0321 (#71292) üzenetére


movax
őstag

Drága ember. :) Egy ssd olyan a gépnek, mint az AC/DC-nek az, hogy feltámad Malcolm Young és Bon Scott és a teljes tagság visszafiatalodik 25 évesre. Tényleg, megrázó élmény na, amikor az ember először találkozik egy ssd-vel, minden pénzt megér.

(#71311) Habugi válasza movax (#71310) üzenetére


Habugi
addikt

Neee, az a hasonlat..

Kiégettek teljesen, jó értelemben. :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#71312) vlevi válasza movax (#71310) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Megrázó élmény na, amikor az ember először találkozik egy ssd-vel"
Kicsit gyakorlatiasabban fogalmazva, amikor a Word annyi idő alatt indul el, mint korábban a Notepad...

(#71313) TriX2010 válasza movax (#71310) üzenetére


TriX2010
tag

Rohadtul egyet kell értsek.... :D
Ha most az SSD-met HDD-ra kellene cserélnem, szerintem fél nap nem telne bele és az ablakon repülne ki az egész gép :DD

(#71312) vlevi : /És akkor még nem is a durva nvme cuccokról beszélünk, csak az alap kütyükről.../

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#71314) ot93


ot93
senior tag

Nekem a KB4056892 frissítés óta induláskor ezt írja a vírusirtó:

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#71315) spiritex válasza vlevi (#71312) üzenetére


spiritex
veterán

...az egész gép pedig annyi idő alatt, mint korábban a Word...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71316) SP4C3 válasza spiritex (#71315) üzenetére


SP4C3
veterán

Amikor a bios képernyőt tovább látod, mint a tweakelt windóz startup screen-jét. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#71317) Chris0321


Chris0321
addikt

Egyszerre válaszolok mindenkinek mert mobilról vagyok.

Az egész úgy indult, hogy átmentem egy másik részlegre a munkahelyemen ahol jobban keresek és gondoltam mivel 8-9 éves a gépem lecserélem az egészet. Először egy 200-250.000-es keretet határoztam meg ami amint tanácsot kértem valamelyik topicban állandóan nő és már majdnem az eredeti kétszerese. Most ott tartok, hogy ha minden jól megy és nem romlik el valami a háztartásban akkor márciusra össze tudom spórolni a pénzt. Persze nem csak erre kellene költenem, pl. a telefonom is le szeretném cserélni (kb. 100.000) és utána még 4-5 évre be van osztva a pénzem.
Ha már ennyire ajánljátok veszek egy 120 Gb-os SSD-t szigorúan újonnan.

(#71318) movax válasza Chris0321 (#71317) üzenetére


movax
őstag

250 ezer körül csodálatos gépet lehet venni, nézd meg pl. ezt. Nehogy 500 ezret költs egy gépre.

(#71319) spiritex válasza Chris0321 (#71317) üzenetére


spiritex
veterán

Ha rám hallgatsz veszel pl. innen egy használt bika gépet ÚJ SSD-vel 200 alatt. Eddig 3 gépet vettünk innen a rokonoknak, azóta is mindegyik hibátlanul működik.

(#71321) movax
Jaja, én már mást sosem fogok venni, dehogy rakosgatom őket össze ilyen-olyan alkatrészekből, mint régen...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71320) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Windows 10 N változatot valahonnan le tudom tölteni? Ahonnan eddig szedtem, onnan nem akarja leszedni. Vagy a gép sz@rakszik valamiért... :F

Sic Parvis Magna

(#71321) movax válasza spiritex (#71319) üzenetére


movax
őstag

Ja, ha desktop, akkor a refurbished márkás gépek verhetetlenek.

(#71322) szabonagyur válasza movax (#71318) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért ez a gép meg ennyit sem ér, netezni drága többre pedig nem jó. VGA alap dolgokra jó max, kijelző csak sima FHD nem IPS, proci is csak U-s.

(#71320) 30z.Samu: media creation tool leszedi.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71323) King Unique válasza 30z.Samu (#71320) üzenetére


King Unique
titán

A MCT-vel letöltött 1709-es ISO-ban is benne vannak az N-es kiadások. De az ITT említett oldalakról szintén letölthetők.

Egyébként minek akarsz N-es kiadást telepíteni? Azokkal rendszerint csak a szívás szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

(#71324) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Ez mit jelent?

Kb. 2 hete naponta többször feldobja egy kék ablakban, hogy lejár a licenc.

Köszi!

(#71325) szabonagyur válasza nagy@gmx.com (#71324) üzenetére


szabonagyur
félisten

Venni kell egy saját Windowst :) Gondolom valahonnan van csak a kulcs...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71326) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiam gépén a legújabb WIN10 van, SSD beszerelés miatt lett újratelepítve.
Néha hiába kattintunk a tálcán lévő WIN ikonra, nem ugrik fel az ablak, hogy kikapcsolható legyen a PC.
Ilyenkor csak a házon lévő gombbal lehet kikapcsolni.
Az én asztali gépemen ilyet nem tapasztalok.
Esetleg lehet a víruskereső miatt, vagy mi lehet az oka?
Nála Eset IS van, nálam pedig Avast IS.

(#71327) 30z.Samu válasza King Unique (#71323) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahhoz van hivatalos kulcsom. :) Köszönöm! :R

Sic Parvis Magna

(#71328) Marci112233 válasza GEPESZ66 (#71326) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem vírusirtó probléma hanem néha sokaknál előforduló hiba ami a Windowsból ered. Nálam is előjön néha néha, de van hogy egy hétig nem látom. Ezt nálam egy kikapcsolás majd bekapcsolás mindig megoldja.
Egyébként ebben az esetben a startra jobb egér kattintás még működik ott pedig ott lesz a leállítás is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#71329) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

sziasztok,

hogy tudom a hibrid alvást .. illetve abból eredő "gyorsítótárazott" indulást kikapcsolni?

több felhasználós a számítógép és eléggé zavaró, hogy az utolsó ember profiljába bejelentkezik..
korábban ez "meg lett oldva" jelszavak beállításával, de a fall creators update óta az se jó, mert így is belép, csak a háttérben.

próbáltam már pár dolgot.. de egyre inkább úgy érzem, hogy ezt MS teljesen elcseszte és nem lehet kikapcsolni normálisan...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#71330) vlevi válasza DraXoN (#71329) üzenetére


vlevi
nagyúr

Például a hibernalas kikapcsolasaval.
Admin módban a parancs sorban powercfg -h off.

Amúgy a hibrid alvásbol ébredés nem az, amire te gondolsz, az a gyors indítás (lassuleallas)
A hibrid alvás az csak egy biztonsági funkció asztali gépen az alvás mellé. Ilyenkor simán alvasba megy a gép, de a hibernalas filet is megcsinálja arra az esetre,ha alvás közben elmegy az áram, akkor a hibernalasbol áll vissza. Laptopon éppen ezért nem alapértelmezett a hibrid alvás, mert ott minimális az esélye annak, hogy megszűnik az áram ellátás, ahhoz az akksival nagyon le kell merülne.

De ennek semmi köze a bejelentkezéshez. Nekem ki van kapcsolva a hibernalas, de ugyanúgy belép a háttérben. Nekem viszont ez jó, mert csak egy felhasznalos a gép, és így sokkal gyorsabban belép.

(#71331) Geth válasza SP4C3 (#71316) üzenetére


Geth
addikt

És még tweakelni se kell :DDD

(#71332) #27216896


#27216896
törölt tag

Sziasztok!

Ez a Zárolási képernyő / Windows Reflektorfény még nem lett orvosolva? Otthon 3 gépből kettőn megy, amin nem az mikor átrakom folyamatosan visszaugrik a sima kép opcióra, már mindent próbáltam amit a barátommal (google) sikerült összekeresni, de nem segített semmi... :(

A konyhai gépen mindig megcsodálom milyen szép és változatos kezdő képernyők vannak... :O

[ Szerkesztve ]

(#71333) #86564352 válasza Chris0321 (#71317) üzenetére


#86564352
törölt tag

400K feletti konfigra kaptál valahol tanácsot és nincs benne SSD jól értelek? Úristen :Y

(#71332) sztruhar FCU óta összevissza megy a spotlight, ha saját diavetítést teszek be az sem hajlandó normálisan működni. Ha nem lépek be 1 perc alatt kilövi a monitort, sehol nem állítottam be ilyet se. Második HDD-t is állandóan felébreszti óránként.

(#71334) Chris0321 válasza #86564352 (#71333) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem kaptam sehol ajánlatot 400.000 feletti konfigra. Én a különböző fórumok segítségével állítottam össze ezt a konfigot és ebbe benne van a monitor és egy szünetmentes is + a win 10 ára amit én fogok megvenni. Csak azt írtam, hogy összesen kb. ennyibe fog nekem ez az egész kerülni.

(#71335) #86564352 válasza Chris0321 (#71334) üzenetére


#86564352
törölt tag

Te tudod milyen konfigot raktál össze és milyen célra kell, de még egy mezei netezős konfignál is azzal kéne kezdeni hogy SSD. Ne hagyd ki semmiképp.

(#71336) akos_ur válasza Chris0321 (#71334) üzenetére


akos_ur
aktív tag

SSD nelkul ne vegyel gepet... tehetsz bele barmilyen procit, telerakhatod rammal, nem lesz meg az a teljesitmeny amit elvarnal... persze csak tanacs :)

(#71337) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Spectre/Meltdown frissites csak intel procis gépekre jön? Oke, az intel nagyobb kakiban van egy kicsit (hehe) csak furcsa hogy a kisebbik rosszra se kaptam semmit.

Win10 Pro x64 1709 16299.125

Kaspersky IS, elmeletileg a registry dolog fixálva van benne.

mod: ja most latom, csak 9.-én fogják pusholni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#71338) Blue Thunder válasza pendre54 (#71223) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Ez nálam is látható de sajnos a venti állandóan pörög magasabb fokon ahogy mennie kellene.......de ugye nem csak a ventiszabályzást lehet állítani a progiba hanem sokminden mást is...most "egyenlőre" :F csak ez a hiba áll fent de épp ez is elég. Viszont azt észrevettem hogy tegnap még 2 frissítés is volt de ma több gépen is meg a sajátomon is csak a KB4056892 látható...lehet hogy visszavonták volna a másikat (mert ugye nem is olyan régi távolba volt már hasonló eset)....Most erősen gondolkodom hogy ujrarakom a rendszert aminek persze nem örülök hiszen jó pár játékom is fent van amivel jelenleg is tolom és sajnálnám elveszíteni a mentéseket.
Mondjuk a másikat meg nem értem hogy ha visszamenőlegesen akár 20 évre is gondok voltak akkor miért dobtak hirtelen egy javítást amit rossz esetben csesztek normálisan tesztelni....ha akkora hiba lett volna már rég kiszúrták volna hack manók...inkább kussba csinálták volna meg rendesen hogy ne omoljanak össze gépek :(((

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#71339) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Van egy Asus Hero VIII lapom és az Asus AI Suite 3 program indításnál ezt a hibát dobja ki:A távoli eljáráshívás nem sikerült.
Egy-két netes oldalon sem akarja betölteni a képeket ,azt írták lehet hogy a Windows 10 szórakozik.

Tudna valaki segíteni?

Előre is köszi!

(#71340) ot93 válasza Chris0321 (#71334) üzenetére


ot93
senior tag

Én azért még az alábbi fórumban leokéztatnám azt a konfigot. :) milyen számítógépet vegyek
Árat meg felhasználási területet írj, de majd ott úgyis látod. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#71341) DraXoN válasza vlevi (#71330) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Igen.. nem hibrid alvás amit akartam ... " hybrid shutdown" angolul ... csak már agyamra megy ez a "bug?"..

az biztos a terminálba írt sorok nem oldották meg a gondomat.. onnan is látom, hogy belépve marad, ha újraindítom a gépet alapból elindít pár előzőleg is megnyitva levő alkalmazást ...

...

a másik idegesítő "bug" az, hogy időnként nincs start menüm és sok windowsos izé ilyenkor nem elérhető ... bár ezt másoknál is hallottam, hogy van ... egyszer csak javítják...

de az első bajomra is még mindig keresem a megoldást..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#71342) Blue Thunder válasza Shaza (#71339) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Kicsit olvass vissza! (elég egy oldalt)
Nálam és másnál is lépett fel ilyen hiba illetve másoknál még rosszabb is...sajnos 99%-ba az új update frissítés okozza ezeket a problémákat.

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#71343) Geth válasza Blue Thunder (#71338) üzenetére


Geth
addikt

Egyenlőre? Idézőjel ide vagy oda, ez értelmetlen :(
A reinstall előtt nem érdemes kimenteni a játékmentéseket? Vagy Te fullba darálod?
A hiba fennállása és detektálása között sok idő is eltelhet (bár a 20 év nem tudom milyen lázálomból jött), tudom, nehéz elképzelni, egy próbát megér.
Honnan tudod, hogy nem szúrták ki amúgy?
Az utolsó mondatot sem értem. Ha kussba cseszik el a javítást, az miben jobb? Igazából ez a "kussban" dolgot kifejthetnéd...

[ Szerkesztve ]

(#71344) nicu71 válasza #27216896 (#71332) üzenetére


nicu71
addikt

nálam is elég hektikus,én néha menet közbe zárolom a fiokot majd ujra be, akkor következő bejelentkezéskor vált.És tényleg szépek

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#71345) Bossp


Bossp
addikt

Srácok ez az új nagyobb frissítés... Már 1 hete szórakozik. amikor megpróbálom ráengedni előkészítés végig megy aztán mindig 13 % nál kihal. Tipp? :R bár ahogy nézem nem rédemes felrakni

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#71346) Geth válasza Bossp (#71345) üzenetére


Geth
addikt

Ne is rakd, Neked nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#71347) Blue Thunder válasza Geth (#71343) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Miért lenne értelmetlen?
Az hogy egyenlőre csak ezt a hibát vettem észre nem kizárható más programoknál sem vagy esetlegesen egy játék alatt...mivel két helyen is melózok így nem ülök a gép előtt állandóan. Igazából csak a rendszer van ssd-n a játékok vinyón vannak...de egyébként volt már reinstallom és pl FarCry4 ugyanonnan folytatta mint reinstall előtt...de ez a legkisebb gond.
Ha a 20 éves lázálomra gondolsz akkor keress utána nem hasra csapva írtam a 20 évet..
Ergo a cikk alapján mivel saját emberük fedezte fel a hibát....azért tudjuk hogy világ szinten bizony nagyon sok jó Hacker van...az is lehet ha ezt most nem veszik észre a büdös életbe se jöttek volna rá a rossz fiúk...
A lényegen ez sem változtat, összekaptak egy szar frissítést aminek nagyon sok ember köztük én is szívja most miatta a fogát...akinek meg nincs gondja...hát tegye össze a kezét

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#71348) Shaza válasza Blue Thunder (#71342) üzenetére


Shaza
senior tag

Szerinted érdemes megtartani és várni hogy adjanak ki hozzá egy javítást vagy rendszervisszaállítás?

(#71349) Blue Thunder válasza Shaza (#71348) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Sajnos win10-en hiába távolítod el automatikusan visszarakja. Win7-nél ha jól emlékszem tudod szabályozni az update-et.
Gondolom erre is kitalálnak valamit mint korábbi esetnél (remélem)

És arra meg hogy...akinek amd-s procija van....csak halkan megsúgom nem csak az intelnél fedezték fel a hibát :U

Link 1

Link 2

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#71350) Dumi86 válasza #86564352 (#71333) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. Erre a spotlight dologra megoldás nálam az volt hogy google dns-t állítottam be a routerben :) Azóta minden bekapcsolásnál más képet mutat,nem tudom ez-e tényleg a megoldás de nálam bejött. Monitor kilövésre pont a napokban jöttem rá, Bios-ban Erp beállítást S5-ről S4+S5re állítottam,azóta ez is megjavult :) Ja ls napok óta működik így rendesen a Gyorsinditás. Volt hogy 2-3 bekapcsolásig nem inditotta újra a számlálót aztán gondolt egyet és nulláról(Feladatkezelő-Processzor). Szóval nem is olyan szar ez a Windows10. Csak rá kell jönni a dolgokra. :R

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.