Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) pc360 válasza szabonagyur (#70944) üzenetére


pc360
addikt

Tényleg ne beszéljetek már zöldségeket... Nekem meg egy Audigy 4-es megy 5.1-ben úgy, hogy még a régi játékokat is lekezeli a Creative ALchemy-vel telepített Hardware Abstraction Layer segítségével (ami a Win 10 óta nem a rendszer része), így pl. a Diablo 2 is megy 3D hanggal. Semmi köze a Windows-nak a gyártók igénytelenségéhez. A Creative meg tudta oldani 13 év távlatából is a hangkártyájának támogatását, mily érdekes.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#70952) #93794560 válasza quailstorm (#70950) üzenetére


#93794560
törölt tag

A proci+dual VGA párosításokkal nekem soha nem volt gondom 10-es alatt, csak hangkártyákkal. Igaz, Radeon VGA-m utoljára a régi asztali gépemen volt, még a HD4XXX-es sorozat idején. Raedonos notim nem volt soha. A régi notim, amit a faternek adtam, minden tekintetben jól működött, de a Dolby-s hangkártyával nem volt kibékülve. Csak tudnám, hogy a gyártók miért nem tudtak egy normális hangkártya drivert kiadni, ha a 7-eshez és a 8.1-hez hibátlan drivereket írtak.

(#70953) laszlohu válasza pc360 (#70951) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezt azért vitatnám,
a creative sound blaster live! , mikor windows xp - ről windows 7 - re váltottam, akkor sehogy sem akart működni, szégyen szemre az alaplapra integráltat kellett beizzítanom.

(#70954) pc360 válasza #93794560 (#70952) üzenetére


pc360
addikt

Kérdezd a hangkártya gyártóját...

laszlohu: XP-ről Win 7-re sokkal többminden változott mondjuk. A Live-ok valóban megszívták anno.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#70955) szabonagyur válasza pc360 (#70951) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja mert a Win10 tökéletes... elvakult fanokkal nem fogok vitatkozni.

Ha megnézed a fentebb írt gép Win10 alatt jött már ki erősen, van Win10 támogatása mégis vannak gondok (nem 1 gépünk van ebből a szériából, hanem kb 3-4 ezer, de hasonló mennyiség van az előtte levő 4-5 szériából és pl. a legrégebbinél nincs ennyire sok gondunk pedig ott rendes Win10 driver sincs már Intel HD-ra). Ugyanezen gép Win7 alatt hibátlan (megsúgom a Latitude gépeknek van az egyik legjobb támogatása driver fronton, még 32 bites Win7re is ad ki a gyártó drivereket).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70956) pc360 válasza szabonagyur (#70955) üzenetére


pc360
addikt

Senki nem mondta, hogy az, csak hülyeséget nem kén' beszélni. Ahogy írod is, a gyártó ad ki drivereket, nem az MS. Miért lennék én elvakult fan, hogy jött ez ide? Értem, hogy nagyon meg akartad mondani, de nem kéne instant trollba váltani.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#70957) quailstorm válasza laszlohu (#70953) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vistától 8.1-ig nem volt hardveres DSP programozás*, lényegében kőbutára vágták a hangkártyák lehetőségeit MS-nél. Emiatt értelme se sok volt a Creative-nál a driverrel vergődni, mert úgyse fogja tudni.
A Live! Egyébként is 1998-as architektúra!!!
De kX project driverrel lehet használni a mai napig, ha valaki szeretné.

itt egy cikk ami kicsit többet tud nálam

[ Szerkesztve ]

(#70958) #93794560 válasza pc360 (#70954) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én ezen már nem idegesítem magam. Pár hete van új gépem, ezzel minden oké. A noti vékony, csendes, hűvös, és baromi sok ideig kibírja az akku. A 10-es ezen a gépen már jól megy.

(#70959) laszlohu válasza quailstorm (#70957) üzenetére


laszlohu
addikt

Igen, ismerem a kX project - et,
egy darabig használtam, de olyan bugos volt, hogy
inkább engedélyeztem az integráltat,

A
kX project -ről pedig ez a véleményem :

"Van valami, de nem az igazi"

Ezenkívül a
Line-in kezelése katasztrófa volt, nem lehetett engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#70960) szabonagyur válasza pc360 (#70956) üzenetére


szabonagyur
félisten

Még egyszer leírom, hátha el is olvasod: szerinted kinek a hülyesége, hogy a Win10 állandóan az ő driverét erőlteti?? És ez csak egy a sok közül amit senki nem tud megmagyarázni. De persze itt is a user, a hardver gyártó meg a másik a hibás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70961) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

BUÉK!

Hogy, hol lehet fix IP-t beállítani wifihez.
Vagy a Win, vagy a TPlink szaraxik.
Ugyan mást kap, de együtt akadoznak. A Winfos oldalán megadott elérési út
"3.Válassza a lap IP-hozzárendelés részén látható Szerkesztés lehetőséget."
nincs ott ilyen hivatkozás!
A pöcsért kell minden mindig eldugni, más más helyre.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#70962) Shing válasza szabonagyur (#70960) üzenetére


Shing
őstag

Az MS megkapja a gyártóktól a drivert a saját adatbázisába. Nem saját driver. Ha a legutolsó bugos, így jártál az Intel szerint. Intel HD Graphics-hoz nincs is hivatalos W10 driver.

Ha annak ellenére frissít, hogy le van tiltva, lehet valamilyen driver kereső program megy a háttérben, akár az intel saját szolgáltatása.

(#70963) pendre54 válasza pc360 (#70956) üzenetére


pendre54
addikt

Persze, hogy a gyártó ad ki drivert, de ha a MS nemes egyszerűséggel, csak a saját driverét erőlteti rá egy adott cuccra, akkor mégis kinél anyázzunk? ;] Az én sztorim a következtő. 2016 szeptemberében vettem, egy nem épp két filléres DAC-ot.[link]
Alig egy hónappal, a vásárlás előtt jött ki az évfordulós frissítés, és akkor tisztán újra lett rakva a Win, tehát egy nem régi, teleszemetelt rendszerre lett csatlakoztatva a DAC. Gond nem volt, a TEAC gyári ASIO drivere azonnal települt, a rendszer felismerte, működött is minden szépen. Működött, amig ez év tavaszán ki nem jött az 1703-as verzió, és a Creator Update, magával hozta az MS saját, natív USB2-es audiós támogatását. Na, innentől kezdve kakukk, a DAC-ot mind a mai napig lehetetlen használni, a saját gyári driverével. Két, tiszta telepítésen is túl vagyok, a legutóbbi most október végén volt éppen. A diver ugyan települ, csak épp nem működik vele a DAC, ha levakarom, az MS azonnal felteszi a sajátját, azzal már szól.
Szóval, végül is használható a DAC, de azért a hangminőség szempontjából mégis csak ildomosabb lenne, a saját ASIO driverével használni, nem mellesleg azért, mert a TEAC-nak van egy egészen kiválló, saját zenelejátszója, a HR Audio Player, ami kimondottan az ASIO driverre van optimalizálva, de így az is használhatatlan.
Ja, még annyit, hogy a TEAC is adott ki közben új drivert, de az MS egyelőre lenyomja, nem hagyja érvényesülni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#70964) szabonagyur válasza Shing (#70962) üzenetére


szabonagyur
félisten

MS adatbázisába valamiért mindig egy 2016-s drivert akar felrakni, ami nagyon nem az utolsó.

Nincs Win10 driver?? Az a GMA amihez nincs (meg asszem Haswell előttiekhez), Intel HD-hoz hogyne lenne.

Nincs fent semmilyen driver kereső, felrakjuk az utolsót erre pár nap és megint nem jó.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70965) Gyuri27 válasza pendre54 (#70963) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erősen béta még ez az os. Ami szomorú. Mert egyrészt mert nem 2 napos már. Másrészt eröltetik fene mód.
Egyébként te még örülj mert tudod mivel van baja. Mert amikor nem tudod az coppás.

Kollégának aki a ramot tesztelte. 99% biztos voltam benne, hogy nem ram hiba. Valami driver hibája van. Valamit nem jól azonosít és azzal akad össze. az, hogy miért ram hibaként jelentkezik azt ne kérdezd.
Az, hogy az ms miért nem nyújt egy rendes megoldást a hiba beazonosítására azt megint ne kérdezd.

Amd - Radeon - Ryzen

(#70966) King Unique válasza Gyuri27 (#70965) üzenetére


King Unique
titán

Jaj, ez a béta mantra is már nem kicsit unalmas és erőltetett... A stabil buildek nyilván nem azok, az Insider verziók pedig leginkább tesztelésre valók, mintsem mindenkinek hétköznapi használatra. A W10-nél ami kontra ilyen szempontból az az, hogy a normál frissítési ágon a folyamatos build upgrade-ek miatt nincs egy-egy verziónak annyi ideje kiforrni, mint a korábbi Windowsok esetében. Viszont egyrészt attól még működhet megfelelően egy-egy újabb verzió, amire érdekes módon ebben a topikban is vannak példák. Illetve érkeznek azokra is az összesítő frissítések, amik megint tovább javíthatnak a kiforrottságon. Másrészt legalább fejlődik a rendszer és kapja az újítások, nem pedig megreked egy X éves szinten, mint egyes korábbi Windows-verziók.

[ Szerkesztve ]

(#70967) Sub-ZeRo válasza spanglee001 (#70942) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mióta töröltem az uni drivert a 10-ről, azóta annyi bug-om van a rendszerrel, hogy az valami iszonyú...
A start menü nem jön elő, a hangra ha rálépek (windows hang) akkor a 8 csatornát dobja és 2-re rakja...
Ez mind 1709-cen. Eddig semmi baja nem volt... Még a start menü is ment mindig... Már 1703-on vagyok és nincs baj... :U
Remélem jön valami nagy update ehhez, ami javítja a dolgokat, mert ez hajmeresztő ami nálam van... Pedig nincs 2 hónapos gép... :((( Vagy uni driver, ami frissített verzió, pedig abból is a legutolsót használom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#70968) szabonagyur válasza King Unique (#70966) üzenetére


szabonagyur
félisten

Másrészt legalább fejlődik a rendszer és kapja az újítások, nem pedig megreked egy X éves szinten, mint egyes korábbi Windows-verziók.

Fejlődik és mikor fogják utolérni ezt a szoftver/hardver fejlesztő cégek? Szép és jó a gondolat, hogy állandóan fejlődik a rendszer csak a szoftver gyártók egy jelentős része lemaradásban lesz állandóan pont emiatt.

Pl. másik Dell gépem, mely nem Latitude széria, 1607 esetében használt driverek már nem használhatóak a 1703-n. Kellett nem kevés idő mire eljutott a gyártó odáig, hogy az enyémre is legyen driver, melynek nincs gondja a 1703 alatt. És még a Dell mondjuk relatív gyorsan is dolgozik ilyen téren, biztos vannak gyártók, melyeknél valahol a 1511 körül jött ki egy driver meg talán most a 1709 esetén.

Tehát hiába van egy állandóan friss rendszered nem tudod kiélvezni ilyen hülyeségek miatt sem (többi tényezőről meg ne is beszéljünk). És ilyenek miatt váltanak vissza 7-re vagy 8.1-re, hogy ha még nem is élvezik a folyamatos "újításokat" legalább egy stabil rendszeren tudnak dolgozni/játszani.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70969) Gyuri27 válasza King Unique (#70966) üzenetére


Gyuri27
félisten

Működik stabilan? Nem. Mint látjuk tele a topik és a külföldi fórumok is.
Nincs miről beszélni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#70970) Marci112233 válasza Gyuri27 (#70969) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem sincs semmi nagyobb bajom a Win 10-el. Jó néha néha nem jön fel a tálca, de azt egy leállítás majd indítás minden esetben megoldja. Azon felül, se egy fagyást, se egy kék halált nem kapok. Pedig megy az automatikus frissítés is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70971) King Unique válasza szabonagyur (#70968) üzenetére


King Unique
titán

Elérhető a gyártók számára is még a kiadás előtt az előzetes verzió (RTM) és úgymond fel tudnak rá készülni, ha akarnak. Az, hogy adott esetben egyes gyártók / fejlesztők lemaradásban vannak, míg másikak meg tudják oldani, az inkább az előbbiek hiányossága...

Azt meg nem kell itt általánosítva bemesélni, hogy ki mit tud használni, kiélvezni, mennyire stabil neki a rendszer, avagy sem...Attól, hogy van kontra, még akad pró is, illetve ebben a topikban is ki tudják élvezni érdekes módon többen is. Azt meg pláne nem kell itt mesélni, hogy pl. a nagy egybites átlagnál mi a helyzet ilyen téren és mért használják puszta megszokásból is a régebbi Windowst úgy, hogy újabbat sok esetben nem is próbáltak... Vagy éppen a váltást alapból nem is akaró egyes cégek, akiknek nemhogy 10 év, de igazából 20-30 év se lenne elég, ha rajtuk múlna... Ha pedig ennyire nem pálya az új rendszer, akkor lehet még 2 évig nyomatni a régebbit, vagy 5 évig az előzőt. Bár az milyen érdekes, hogy amikor a 8.1 volt a legújabb, akkor mindenki azt fikázta. Aztán, hogy most lett újabb Windows, most már az lett az új céltábla és egycsapásra milyen jó lett a 8.1...Az pedig csak hab a tortán, hogy most olyanok is dicsérik, akik korábban még nagyban leszólták ezen a fórumon is.

[ Szerkesztve ]

(#70972) Marci112233 válasza King Unique (#70971) üzenetére


Marci112233
őstag

Teljesen egyetértek veled. Igaz én 8-at vagy 8.1-et kihagytam és rögtön 7-rő 10-re léptem.
Mondjuk én is kivártam az ingyenes frissítési lehetőség utolsó 2 hónapjáig. Aztán mivel tervezett volt a platform fejlesztés, még a 775-ös foglalatú gépen átfrissítettem, majd adtam neki egy tiszta telepítést, Így ugye ingyen eredeti oprendszer lett az alaplaphoz kötve. 1 hónapig használtam rajta minden hiba nélkül, pedig ugye a 775-ös platform nem mai darab már, mégis minden szükséges driver volt hozzá. Ahogy ez a platformom meglett erre is először 7 mnet fel, de az nem igazán ment jól, hiába volt mnden szükséges driver fent. Áttértem 10-re és a hiba megszűnt. 3 napig volt 7 a gépen, és azóta csak 10 van rajta már több mint másfél éve.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70973) egykori


egykori
őstag

BÚÉK!
Legacy Boot helyett UEFI-re állítanám át az indítást a gépemen. A BIOS-ban mindkettő lehetséges, ha átkonvertálnám a BOOT-olást MBR2GPT-vel vagy AOMEI Pro-val, akkor a BIOS-t nekem kell átállítani UEFI-re, vagy a konvertáláskor átáll magától?
Egyébként melyikkel biztonságosabb, könnyebb az átállítás: AOMEI Pro vagy MBR2Gpt?

(#70974) szabonagyur válasza King Unique (#70971) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem meg azt nem kell általánosítani, hogy a rendszer jó csak egyeseknek nem működik. Sajnos azért itt megvan az 50-50% esély arra, hogy vagy megy jól vagy nem.

Nálunk céges szinten mindig mindenből fent van a legújabb, nem sok cég van mely ennyire nyomon követi az új szoftvereket és ilyet nem tapasztaltunk még soha semminél sem. 1-2 anomália mindennél van, de itt már ez túl sok.

Nálunk sajnos szenvedni kell a 10-el, mivel átálltunk O365 E3-ra és szinte mindent felhőben használunk, tehát kell a jó OneDrive támogatás ami meg csak a 10-el érhető el (többi OS alól vicc, böngészős sem az igazi).

Illetve ahogy én elfogadom, hogy szerintetek nagyon jó a rendszer, lehet érdemes lenne nektek is elfogadni a mi véleményünket és nem csak lehurrogni, hogy már pedig az jó.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70975) King Unique válasza egykori (#70973) üzenetére


King Unique
titán

A külső particionáló programok csak az MBR —► GPT átkonvertálást csinálják meg adatvesztés nélkül, viszont UEFI-s telepítésnél a rendszer számára szükséges kisebb partíciókat nem hozzák létre. Ellenben az MBR2GPT igen, ami a screenshoton is látszik. Ha a rendszer alól lett futtatva a parancs, akkor utána át kell állítani az UEFI BIOS-ban a boot módod, amit akár a gépházból indítva is el lehet érni Windows 8 óta.

Egyébként ez az MBR2GPT megint egy hasznos funkció, szóval a Creators Update (1703) sem csak a Paint 3D és társai újításokból áll. Ahogyan a cserélhető lemezeknél már több partíciót is tud kezelni, ami a korábbi verzióknak, illetve a régebbi Windowsoknak megint egy hiányossága. Aztán még biztos akad számos egyéb újítás is a motorház alatt. Szóval nyilván nem rossz dolog a fejlődés, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#70976) Debilon válasza Sztlaci (#70961) üzenetére


Debilon
addikt

ha a gépnek szeretnél fix ip-t akkor azt a routerben kéne a DHCP beállításoknál

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#70977) weiss


weiss
addikt

Amíg ilyeneket produkál, addig bőven béta.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#70978) King Unique válasza King Unique (#70975) üzenetére


King Unique
titán

Az MBR2GPT használatához még annyit, hogy az ilyen komolyabb particionálási és átkonvertálási műveletek előtt biztos, ami biztos alapon szokás mentést készíteni a fontos adatokról, de akár magáról a rendszerről is. Utóbbihoz van beépített eszköz a Windows 10-ben is, de pl. a népszerű Macrium Reflect szintén alkalmas ilyen célra. Normál esetben ugyan simán lefut az átkonvertálás és adatvesztés nélkül megcsinálja, de azért Murphy nem alszik.

[ Szerkesztve ]

(#70979) egykori válasza King Unique (#70975) üzenetére


egykori
őstag

Nagyon köszönöm a szakszerű és érthető választ. :R

(Ha az Aomeivel csináltam volna - bevallom, hajlottam rá -, akkor valami errorba futott volna a konverzió, mert nem valószínű, hogy UEFI-s particiók lennének a gépemen? Húú, nem hiányzik a kékhalál vagy valami súlyosabb gubanc!)

Köszi az utólagos jótanácsot is! :-)

[ Szerkesztve ]

(#70980) Sztlaci válasza Debilon (#70976) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Köszi!
De utána gépen is be kell állítani.
Gép újraindítás után viszont elérhető lett a további rész, igaz adapter beállítás alatt érhető el, nem mint a win hivatalos oldala szerint megadott pont alatt.
Biztos nem ismerik a wint. ;] .

Viszont az utóbbi időben a Skype is lefagy, gép újraindítás után meg megy.
A tesztek alapján ilyenkor a net sebessége is béna. Ha kilépek a Skype alkalmazásból helyre áll a net sebessége. Ez sem lett jobb, mióta a mfos átvette.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#70981) King Unique válasza egykori (#70979) üzenetére


King Unique
titán

A szimpla GPT-re konvertálásnál gond lett volna, mert az pl. az EFI-rendszerpartíciót sem hozza létre, ami viszont nem ártana. Illetve ezeknél a külső particionáló programoknál már belefutottam olyanba, hogy windowsos rendszerlemez konvertálásánál törölték az előbbi válaszban említett kisebb partíciókat és azért nem indult a Windows. Mondjuk az MBR2GPT megoldásnak is annyi szépséghibája azért van, hogy a lemez elején ez is törli és a rendszerpartíció után hozza létre őket. Viszont legalább működik és a Windows 10-nél célszerű ezt használni, ha már a Microsoft biztosít hozzá eszközt. Illetve, ha valaki egy belakott rendszert nem akar csak emiatt újratelepíteni. Adatlemezeknél viszont nem támogatja az átkonvertálást, de arra ott vannak a külső (particionáló) programok.

Egyébként szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#70982) Debilon válasza Sztlaci (#70980) üzenetére


Debilon
addikt

gépen vagy bármilyen eszközön sosem állítottam fix ip-t, ha a routerben beállítottam egyszer, hogy mit kapjon az adott eszköz

vagy csak félreértek valamit

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#70983) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!
BÚÉK! :)

Az előbb a Win10-em frissítette magát(futott sokáig a feladatkezelőben az Update). Most le akartam állítani a gépem és a kikapcsoló ikonnál a Start menüben az jelent meg, hogy LEÁLLÍTÁS+frissítés VAGY ÚJRAINDÍTÁS+frissítés.

Ezek szerint nem tudom elkerülni a befrissítést?
Mit tudok tenni, hogy ne hagyja jóvá, ne telepítse a háttérben letöltött dolgokat?

Azért félek tőle, mert nagyon régi, 9 éves laptopom van és hónapok óta baj van az ilyen frissítésekkor, mert nincs már driver az egyes hardverekhez. Legutótt Dec. elején frissített, ami elkúrta a dolgokat, de "sikerült visszahozni" és akkor beállítottam, hogy 30 napig ne keressen/ne foglalkozzon frissítésekkel.

köszönöm

(#70984) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

HP Elitebook 2570P-n fenntvan a Win10, állítólag ez a gép teljes driveres támogatást élvez, de valahogy ebbe nem tartozik bele a hangkártya, mert az nem az igazi.
Működésre jó, de sztereókeverő nem akar lenni. Fel kéne pakolni az IDT cuccát rá mint Win7-en, csak hát itt a Win7-es nem működik, Win10-re meg már nincsen.
Lehet valahogy csinálni sztereó keverőt?
A Virtual Audio Cable-t ismerem, de alacsony késleltetés meg simán az alaphangkártyáról való felvétel kéne ide.
Köszi!

üdv, adika4444

(#70985) Werkly


Werkly
őstag

Most mi a legfrissebb build Home változatban? Honnan/hogyan tölthető le ISO-ban vagy csak updateként frissül? Kösz!

(#70986) apple87 válasza Czimby (#70921) üzenetére


apple87
senior tag

Sziasztok!

Mik lehetnek ezek a hiba üzenetek?Ettől megfagyhat a Windows?

Egyébként végigcsináltam a memória tesztet:

Meg a intelburn tesztet is

(#70987) fery02 válasza Sub-ZeRo (#70182) üzenetére


fery02
addikt

Kicsit későn írok, de köszönöm a választ! :R

(#70988) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!

Törlés után HDD-ről visszanyert képek javítására milyen programot tudtok ajánlani?

Poco F5 12/256 Gb

(#70989) zolokas


zolokas
aktív tag

[Ezt] a programot nem engedi fel telepíteni windows 10re mi lehet a baj?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70990) Ga3rieL válasza zolokas (#70989) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

nálam gond nélkül felment. akkor nemtudom milehet nálad a gond. 64bites rendszerem van. de ez nemhiszem,hogy számít. de ha neked netán 32 bites, és ez 64 bites, akkor lehet az a baj,és azért nemtelepül fel. de még más majd megírja pontosan, milehet a gond még. vagy hibát mit dob fel?

[ Szerkesztve ]

(#70991) Beretvás


Beretvás
addikt

Üdv urak, HDD csere modosit az ID-n?

(#70992) Kenderice válasza Beretvás (#70991) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem.
Hdd csere, RAM bővítés, VGA csere, proci csere nem változtat.
Alaplaphoz van kötve az ID.
Legalábbis így tudom, de így logikus...

(#70993) Beretvás válasza Kenderice (#70992) üzenetére


Beretvás
addikt

akkor cserélek elöször HDD aztán SSD is..:D köszönöm..

(#70994) #77646080 válasza Kenderice (#70992) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, alaplaphoz van kötve.

(#70995) zolokas


zolokas
aktív tag

az a hiba hogy nem lehet telepíteni mert windows 10 nem támogatja felhasználói felügyelettel áll meg!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70996) v.attis válasza v.attis (#70860) üzenetére


v.attis
őstag

Sziasztok!
Erre valaki?

(#70997) pc360 válasza zolokas (#70995) üzenetére


pc360
addikt

Akkor telepítsd adminból!

És használd légyszi a válasz funkciót, illetve a magyar nyelvben vesszőnek hívott valamit!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#70998) zolokas


zolokas
aktív tag

sikerült de valamiért leáll a program!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70999) TriX2010 válasza pc360 (#70997) üzenetére


TriX2010
tag

Ennek aztán mondhatod.... :W :DD

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#71000) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Az utolsó frissítés vagy az előtte megtett gyári visszaállítás óta olyan a gépem amikor leállítom, mintha csak hibernálnám. Illetve eddig billentyűzettel is fel tudtam ébreszteni, vagy akár be is tudtam kapcsolni, viszont most felébreszteni sem tudom. Ti találkoztatok már hasonlóval? A közelmúltban mellesleg egyszer elszállt az összes usb portom is, feszültség volt bennünk, de jel nem, ezután csináltam egy updatet és minden helyrejött (legalábbis úgy tűnik).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.