Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) spiritex


spiritex
veterán

Ha frissült a win 1709-re, és én nem törlöm le a régit az old mappából, akkor 10 nap után a win magától fogja törölni? Tehát ennyi időm van tesztelni az újat és visszatérni a régire, ha akarok?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70802) Gyurinho92


Gyurinho92
tag

Sziasztok!

Aki ért hozzá, esetleg tudná nekem értelmezni a következő kékhalálokat:

https://drive.google.com/open?id=1zNAM9-dWPUMDtWza-JxND8y-M7CCDPLc

Köszönöm előre is!

(#70803) Geth válasza palfitom (#70800) üzenetére


Geth
addikt

Ezeket végigolvastad?

(#70756) Geth
(#70797) Geth
(#70799) King Unique

(#70804) Geth válasza Gyurinho92 (#70802) üzenetére


Geth
addikt

Töltsd fel őket ide.
Majd a kapott eredményeket, ha nem sikerül értelmezni, töltsd fel valahova, és azt oszd meg.
Ne mi dolgozzunk már helyetted :P

(#70805) Gyurinho92 válasza Geth (#70804) üzenetére


Gyurinho92
tag

Valószínűleg driverhiba lesz, de nem tudom azonosítani, melyik lenne.

(#70806) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Eddig csak a laptopon, de most hirtelen az asztali gépemen is hasonlóan furcsán működik. Ha kikapcsolom, vagy újraindítom a gépet, akkor az újraindítás előtt használt programok automatikusan elindulnak. Ez miért van?

Az elmúlt két hétben pl egyszer nem működött egyik usb portom sem, akkor frissítés után helyre állt a világ.

Segítségeteket előre is köszi!

(#70807) Pardise válasza svgyula (#70481) üzenetére


Pardise
senior tag

Szia!

Vettem új alaplapot és billentyűzetet, de ugyan az a helyzet. Új egeret is próbáltam, azzal jó egyelőre. A régi egeremet nézem, ilyen a csatija:

Mitől lett ez ilyen? Okozhatta ez a galibát?

Your car, your life ;)

(#70808) Geth válasza Gyurinho92 (#70805) üzenetére


Geth
addikt

Hát 3 különböző process halt el, memory corruptionnel.

Én MemTest86-tal kezdenék (2-3 pass 0 hibának kell lennie).
Ha az EFI/BIOS-ban nincs túlhúzva/túlfeszelve semmi, és a beállítások is jók, és a memtest se dobott hibát, akkor kezd érdekes lenni :DDD
De ha dob hibát a memtest, és minden alapbeállításon van, akkor a memória a hibás. Ilyenkor lehet több RAM stick esetén cserélni, egyesével, stb.

(#70809) Gyurinho92 válasza Geth (#70808) üzenetére


Gyurinho92
tag

3 modul van bent, egy 8gigás, és 2db 2gigás. Egyszer már teszteltem egyesével, igaz 1 passt vártam, de addig nem volt hiba.

Csak azt nem értem akkor miért ír Win8 driver fault-ot... :W

A biost mindjárt átnézem, de szerintem nincs elállítva semmi. Azt meg tudod mondani, esetleg milyen beállításokat figyeljek meg? Overclockolva nincs semmi.

Egyébként köszönom ezt is! :R

[ Szerkesztve ]

(#70810) vidra1221


vidra1221
tag

Sziasztok!
WIn 10 telepítés előtt állok. Most win7 van külön ssd-n. Az ssd-t leformáznám és tiszta telepítést szeretnék.
A jelenleg telepített játékok, programoknak van ugye mappája (users/documents stb.) a c: meghajtón ahol a win7 van. Ide az adott program bepakol cuccokat magának.Kérdésem a következő: ha megkapja a formatot a meghajtó és ugye fent lesz az új rendszer szükséges-e minden játékot, alkalmazást újrarakni, vagy arról a bizonyos mappáról készítek egy biztonsági másolatot és ha visszamásolom telepítés után akkor az úgy jó lesz. Továbbá szükséges lesz újra telepíteni az érintett progikat? Vagy egyáltalán érdemes vesződni ezzel?
Kicsit rövidebben ha felrakok egy tiszta op. rendszert szükséges e újrarakni a többi játékot, programot amik másik meghajtón vannak? Mert hát van egy pár és az rengeteg idő lenne. Mi zavarna be ha nem teszem meg?
Kösz!

(#70811) Geth válasza Gyurinho92 (#70809) üzenetére


Geth
addikt

Azért ír driver faultot, mert lehet, hogy az egyébként jól működő driver futott rá a hibás memóriaterületre.

Ne csak egyesével teszteld, hanem egybe, úgy ahogy egyébként használnád a gépet, hiszen most se csak 1 stickkel dobta a hibákat :))
Sajnos van olyan, hogy külön-külön jók, de egybe nem, vagy a sorrendjüket cserélni kell, főleg, ha különböző gyártó/méretűek a stickek.

Az 1 pass még lehet kevés, több memtest progi is (alapbeállításon) az első pass-t "lecsalja", nem minden tesztet ereszt rá, ezért időben rövidebb lehet az 1. pass.

(#70812) Gyurinho92 válasza Geth (#70811) üzenetére


Gyurinho92
tag

Rendben, akkor lefuttatom egy 3 passosat egyben, köszi!

(#70813) Aljasvip válasza vidra1221 (#70810) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Üdv!
Formázott rendszerlemez esetén van 1-2 program, ami nem veszi zokon a törölt dll-eket, registry-t, stb, de 99%-ban használhatatlanok lesznek.
Két járható út van előtted:
1) Tiszta Win10 telepítés, és mindent újra kell tegyél.
2) Win7 frissítése Win10-re. Saját tapasztalatból írom, legjobb esetben is a programok 50%-át így újra kell tenni.

(#70814) worxland válasza Geth (#70796) üzenetére


worxland
addikt

"Több megoldás is van:
- Nem használsz elavult oprendszert, főleg nem ennyivel modernebb hardverrel "

Igen, nem is volt végleges terv a Win7, csak egy félórára ment volna fel a gépre (mindenkinek a képzeletére bízom, hogy miért). Jelenleg Win10 Pro van rajta, azzal nincs probléma.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#70815) vidra1221 válasza Aljasvip (#70813) üzenetére


vidra1221
tag

Kösz a gyors választ! Ez nem üdvözítő, de hát ez van.
Amúgy ha úgy hagyom a pl. játékokat akkor el sem fognak indulni, vagy mindenféle hibaüzenetet produkál?

(#70816) Aljasvip válasza palfitom (#70800) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ránézésre az MBR-GPT formátumos Windows hiszti áldozatává váltál. (MBR a sima, GPT a dinamikus)
Én most szívtam ezzel egy laptop telepítésénél, de közel sem biztos, hogy ez a gond.
A lényeg: Ha UEFI módban van a BIOS, valamint a SATA vezérlő AHCI módban, akkor látja ugyan a Windows az MBR partíciós meghajtót, de nem tudja használni. Ellenben Legacy BIOS-ban és AHCI vagy Compatible vezérlős beállításban pedig a GPT-s partíciókat nem tudja kezelni.

Azt nézd már meg kérlek, hogy ha Win10 telepítésnél kiválasztod telepítendő meghajtónak a "rossz" SSD-det, alul kiírja-e, hogy nem tud telepíteni erre a partícióra? (Olyasmit kell írjon, hogy a BIOS-ban rosszul van beállítva a lemezkezelés.)
Ha ez így kijönne, akkor csak egyszerűen át kell alakítani a partíciót GPT-re, amit egy boltból megvett "AOMEI Partition Assistant" adatvesztés nélkül el tud végezni.

(#70817) palfitom válasza Geth (#70803) üzenetére


palfitom
félisten

Igen, olvastam, köszönöm!
Mivel arról a lemezről van bennük szó, melyet tudok használni, ezért szerintem nagyjából mindegy. Az, hogy dinamikus vagy alap, az valószínűleg nem befolyásolja a harmadik lemez láthatóságát. :F

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70818) Aljasvip válasza vidra1221 (#70815) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Sokféle hibát produkálhat egy ilyen. Röviden és tömören: mindent újra kell majd tenni, de akadhatnak kivételek (amikre építeni felesleges remény).

Alap esetben tiszta Win telepítésnél a teljes registry könytvárad megsemmisül, így a program nem létezik többé a rendszer számára. Legjobb esetben ez csak a CD kulcsok és a "Programok telepítése és törlése" menüből való hiányt eredményezi, ez előbbi esetében pedig máris használhatatlan a program.
Másik az, hogy a dokumentumok, AppData, stb huncut módon elrejtett mappából elvesznek a beállításokat tartalmazó fájlok, amit a szoftver nem fogja tudni, hogy újra létre kell hoznia, így vagy nem csinál semmit indításra, vagy különböző hibaüzenetekkel örvendeztet meg.
A harmadik opció, hogy a szoftver egyedi DirectX kiegészítőket telepített a rendszerlemezre, ezeket szintén hiányolni fogja.
Találkoztam már olyan régi játékokkal, és Steam-es címekkel, amik túléltek egy rendszerlemez formázást, de nagyon ritka. Pl maga a Steam sem indul el, csak újratelepítés után, hiába tetted másik meghajtóra, hiányol ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#70819) palfitom válasza Aljasvip (#70816) üzenetére


palfitom
félisten

Túrtam a netet, s én is eljutottam ide.

Megnéztem, az a vicc, hogy a Win telepítő sem látja a Samu-t.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70820) Aljasvip válasza palfitom (#70817) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Buheráltál valamit a BIOS-ban? Nem lehet, hogy az általam említett SATA vezérlő mód el lett állítva?

Második tippem, hogy a SATA kábel rossz. Megtört, vagy elnyíródott valahol.

[ Szerkesztve ]

(#70821) kásás válasza svgyula (#70792) üzenetére


kásás
tag

Sajnos a BIOS resettel sem lett jó. A BIOS a legfrisseb verziójú.
Köszönöm azért a tippeket!

(#70822) palfitom válasza Aljasvip (#70820) üzenetére


palfitom
félisten

Nem, nem állítottam semmit, s a gép sem lett fizikailag bolygatva, csak és kizárólag a Win-t telepítettem újra.
A kábelt még kicserélem, hátha...

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70823) Geth válasza palfitom (#70817) üzenetére


Geth
addikt

Az EFI/BIOS-ban ott van gondolom minden drive jól :)
Ha minden mást lehúzol, csak a láthatatlant hagyod rajta, és például egy telepítőben nem látszik diskpart alatt sem, akkor valóban van valami baj :(

(#70824) Geth válasza Aljasvip (#70816) üzenetére


Geth
addikt

Ez így biztosan nem igaz.

A basic/dynamic disk teljesen más mint a használt partíciós séma (MBR/GPT).
Ég és föld, semmi közük egymáshoz.
Annyi a történet, hogy EFI módban tud bootolni a Windows GPT-ről (lehet MBR-ről is, de azt most nem tudom fejből).
BIOS módban (EFI esetén bekapcsolt CSM-mel) pedig csak MBR-ről tood bootolni a Windows.

A nem bootolni kívánt lemezek mindkét esetben lehetnek bármilyenek, nekem is régi BIOS-os gépen a bootolni kívánt disk MBR, de a második (adattároló) disk már GPT :)

A basic disk az egyszerű partíciókat tartalmazó disk (lehet GPT/MBR).
A dynamic disket meg szoftveres RAID-nek kell elképzelni, de a partíciók (bocsánat, itt már nem partíciók vannak, hanem volume-ok) szintén lehetnek GPT/MBR-ek.

[ Szerkesztve ]

(#70825) Aljasvip válasza Geth (#70824) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Köszönöm a helyesbítést. Ezek szerint túl sok zagyvaságot szívtam magamba a különböző fórumokról.

(#70826) palfitom


palfitom
félisten

Kábelt kicseréltem, semmi változás.

Köszönöm mindenkinek az ötletelést! :R

Újra rakom a win-t (biztos ami biztos, egy másik telepítővel), s meglátjuk. Jelenkezem, ha lesz fejlemény!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70827) King Unique válasza Aljasvip (#70816) üzenetére


King Unique
titán

Amit leírtál, az magára a telepítésre vonatkozik, illetve a rendszermeghajtókra. Valamint Windowsnál, mert pl. Linux esetében már nem feltétlen igaz. De a lényeg, egy másodlagos (adattár) fizikai meghajtó ettől függetlenül lehet tetszőlegesen MBR / GPT, mint azt már más is említette.

(#70826) palfitom:
Ha a BIOS beállításai, fizikai csatlakozás stb. tényleg rendben vannak, akkor ez inkább lehet a Windowst, illetve a drivereket érintő probléma. Másnak nemrég némileg hasonló gondja volt, amiről ebben és egy másik topikban is ment a diskurzus.

[ Szerkesztve ]

(#70828) zseko


zseko
veterán

Üdv, olyan kérdésem lenne (nem találom rá a választ, pedig már találkoztam vele), hogy linuxot telepítettem egy másik meghajtóra, aminél figyelmetlen voltam, így szétcseszte a win indítását. Hogy tudom ezt helyrerakni? Valami fixmbr vagy ilyesmi rémlik.
Mivel anno a win telepítését is elrontottam (első uefi-s alaplap :B), így nem uefi-s és nem gpt-s, hanem a 'régi hagyományos'. Ha ez számít valamit.

HR24.hu

(#70829) King Unique válasza zseko (#70828) üzenetére


King Unique
titán

A másik topik válaszában már le volt írva, hogy hogyan lehet helyreállítani. Illetve akár parancssorban is lehet a különféle Bootrec parancsokat bepötyögye, amit pl. EZ és EZ a leírás jól szemléltet. Ha az UEFI-s rendszerindítás sérül komolyabban, akkor annak helyreállításához meg pl. EZ a leírás megint jól használható.

De egyébként a másik topikban azt írtad, hogy már sikerült megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#70830) zseko válasza King Unique (#70829) üzenetére


zseko
veterán

Ohhh, bocs, azon átsiklottam, hogy az link volt :B Igen, azt sikerült, hogy elinduljon a win, így a linuxos része meg lett oldva, köszönöm :) A többi része, mint ahogy te is írtad, már más op rendszer, így az azzal való bénázásommal nem akartam terhelni a linuxos fórumot. Nincs uefi, úgy tűnik nem úgy sikerült telepíteni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#70831) King Unique válasza zseko (#70830) üzenetére


King Unique
titán

Az egy dolog, hogy Legacy BIOS módban és MBR alapon lett telepítve nálad a Windows 10. Viszont attól még a rendszerindítás helyreállításához annál is használhatók az egyes említett programok és leírások.

Egyébként arról ebben a topikban is már volt szó, hogy a 1703-as verzió óta natívan elérhető az MBR2GPT segédprogram, ami adatvesztés nélkül és közvetlenül átkonvertálja a Legacy BIOS telepítést UEFI-sre. Tehát megoldható ez újratelepítés nélkül is. De, ha most minden jól működik az előbbinél, akkor nyilván nem muszáj erővel átállítani. Pláne, ha nálad dual-boot megoldás van és a Linuxot is az előbbi szerint telepítetted a másik SSD-re. Bár az EFI módban elvileg tud MBR lemezről is bootolni, de nem érdemes annyira megkavarni.

[ Szerkesztve ]

(#70832) egykori


egykori
őstag

Sziasztok, az őszi Fall Creators Update után rendkívül jól működött a gépem, de nem csináltam arról az állapotról mentést. Most már sajnos belassult a laptopom és némi kisebb gondok is előjöttek. Azt szeretném megtudni, hogyha letöltöm a Fall Creators Update ISO fájlt, és telepítem (ha egyáltalán ez lehetséges), akkor ugyanúgy visszaállítható az akkori állapot, vagy letöröl mindent, mintha W10-et telepítenék?

(#70833) palfitom válasza King Unique (#70827) üzenetére


palfitom
félisten

Köszi, meg fogom nézni!

Közben újra telepítettem a Win-t, de csak annyi változott, hogy a SATA driver-t simán tudtam frissíteni, nem kellett "megerőszakolni" a rendszert. A meghajtót továbbra sem tudom használni.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70834) Geth válasza palfitom (#70833) üzenetére


Geth
addikt

A telepítőben sem látta? A partícionálós résznél Shift+F10 hozza be a cmd-t, ott látszódott diskpart-ban? Próbáltad, hogy csak ez volt rádugva, és akkor mit látott a telepítő?

[ Szerkesztve ]

(#70835) palfitom válasza Geth (#70834) üzenetére


palfitom
félisten

A telepítő nem látta, a többit nem próbáltam.
Mennem kell, jelenleg feladom, talán a jövő héten nekiugrok ismét. Köszi a segítségeket!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#70836) zseko válasza King Unique (#70831) üzenetére


zseko
veterán

Értem, köszi. Közben a win helyreállt rendesen. Jár bármi extrával, ha átkonvertálom gbp-be a rendszert? Mármint így utólag. Az alaplapnál olyasmit olvastam, hogy gyorsabban bootol uefi-ként mint legacy módban, valamint nehezíti a különböző winloader programokat. Vagy az más beállítás lenne? Ez utóbbi mondjuk pont nem érint, azért cseréltem még idén gépet, hogy eredeti 10-em legyen.
Közben olvasgattam, úgy emlékszem azért nem uefi-ként telepítettem, mert aazt választva nem bootolt be valamiért a pendrive.
Linux mindegy hogy rakom fel, csak a win-t ne rontsam el megint :)

HR24.hu

(#70837) King Unique válasza zseko (#70836) üzenetére


King Unique
titán

Vannak az UEFI-nek bizonyos előnyei, amik pl. ebben a cikkben is le vannak írva. Indításnál nem tököl annyit a POST-folyamatnál, mint a Legacy BIOS és ezáltal a Windows betöltése is hamarabb megkezdődik. De ez az előny rendszerint csak X másodperces, illetve azért SSD-vel amúgy is gyorsan indul a Windows. Ha a pendrive-ról EFI módban akarod bootolni a Windowst, akkor arra rendszerint FAT32 fájlrendszer kell. Ha olyan külső programot használtál a kiíráshoz, mint pl. a Rufus, akkor annál is nyilván az ennek megfelelő opciót kell beállítani, mert pl. az elsőnél NTFS-sel korántsem minden hardver tud bootolni EFI módban. Plusz a megfelelő boot eszköz kiválasztása is fontos!

[ Szerkesztve ]

(#70838) CsengődiGeri válasza Geth (#70824) üzenetére


CsengődiGeri
tag

Bocsi hogy beleszólok és bár most nem fogok ujra butolni hogy megnézzem a biosom beállitásomat de az NVMe-n levő w10 GPT particiót és a vinyomon levő w7-et ami MBR particion van állítgatás nélkül butolom be csak az F8-cal kiválasztom melyikről induljon a gép ( a harmadik vinyón levő MBR-es linux ugyan így indul). Tehát van olyan beállítás hogy az GPT és az MBR parició is indul bios állígatás nélkül.

(#70839) Geth válasza CsengődiGeri (#70838) üzenetére


Geth
addikt

OK, akkor bebootol, ezért írtam, hogy nem tudom, bár gyanítottam, hogy visszafele nem dobták a kompatibilitást :P

(#70840) Archttila válasza raidx (#70782) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszi! Mondjuk ebben csak az a fura, hogy nincs más felhasználó a rendszerebe csak én, viszot másik SSD volt a gépeben adatmentés céljából, ezen akkor volt még OS (Win10) sőt volt olyan, hogy arról bootoltam mert kellett pár progi ini/config fájl backup a meghajtóról.
Akkor elképzelhető, hogy a régi SSD rendszere adta hozzá ami értelemszerűen már nem létezik??

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#70841) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ez most tényleg valami google telepítő lenne?Eddig én nem láttam a feladatkezelőben

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#70842) Gyurinho92 válasza Geth (#70811) üzenetére


Gyurinho92
tag

Na, hát lefutott a RAM teszt, 3 passal, 0 error.

(#70843) svgyula válasza Pardise (#70807) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez így ránézésre egy elhasználódott esetleg zárlatos csatlakozót mutat. Mivel nincs biztosíték egyik mögött sem egy ilyen hibás eszköz másodpercek alatt elégetheti az alaplapon futó táprendszert. Vagy az időszakos zárlat az összes többi eszközön ami innen kap feszültséget anomáliát, hibás működést okoz,rosszabb esetben tönkre is teheti.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#70844) Gyurinho92 válasza Gyurinho92 (#70842) üzenetére


Gyurinho92
tag

Átnéztem közben a bios-t, ebben az oldalban nem vagyok biztos. Rákeresgetések után így állítottam be, szerinted/szerintetek ez így helyes konfiguráció?

Köszönöm előre is!

(#70845) VoidXs válasza Pityu. (#70841) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Chrome auto-update.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70846) Pityu. válasza VoidXs (#70845) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De nincs chromom max egy portable valahol el rakva a D meghajtóra

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#70847) VoidXs válasza Pityu. (#70846) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bármi más Google cucc? Esetleg feltöltheted Virustotal-ra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70848) Pityu. válasza VoidXs (#70847) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Max a Google Nik Collection photoshophoz,meg a múltkor egy napig próbálgattam a goole chrome portablét.Néha át szoktam vizsgálni az egész gépet különféle maleware és vírusirtókkal ,de semmit nem találnak sosem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#70849) VoidXs válasza Pityu. (#70848) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor nem kell aggódni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70850) Pityu. válasza VoidXs (#70849) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor oké

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.