Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) szabonagyur válasza Joker88 (#70900) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vista és társai esetében a különböző activátoroknak voltak ilyen mellék funkciói, azt kellene megnézni milyen infót használnak fel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70902) spiritex


spiritex
veterán

Erre valaki? Valaki?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70903) #86564352 válasza spiritex (#70902) üzenetére


#86564352
törölt tag

Kb. 30 nap után szokta magától eltakarítani a windows.old mappát. Nem tudok róla változott volna ez 10-re. Saját tapasztalat nincs, mert én két-három nap után eltávolítom.

(#70904) zolokas


zolokas
aktív tag

Ugye ez nem nagy probléma ha ezt a írja a program ssd meghajtóra?!

Vagy tényleg a sata kábel nem jó hozzá? Mert ez még sata 2es kábel nem 3-as

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70905) szabonagyur válasza zolokas (#70904) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Nem gond, nekem is asztalinál így írja ki kb 6 éve legalább.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70906) Marci112233 válasza zolokas (#70904) üzenetére


Marci112233
őstag

Semmi baja nem lesz. Viszont véletlen nem SATA2-es portra van kötve? Mert gondolom az SSD SATA3 csatlakozású már. SATA2=3Gps, SATA3=6Gps. Ez okozhatja azt a hibát amit ír, de baj nem lesz belőle.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#70907) zolokas válasza Marci112233 (#70906) üzenetére


zolokas
aktív tag

majd holnap át kötöm :D nem volt sata3as csak 2-es kéznél :)

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70908) TriX2010 válasza szabonagyur (#70905) üzenetére


TriX2010
tag

Adatátviteli hiba (hibák) esetén a teljesítmény %-a szokott csökkenni... Vagyis a 99% kondíció nem emiatt 99%... Viszont akkor miért? 1 nap működéssel...? :Y
Mondjuk az írt adat nem jelenik meg, de ennyi idő alatt kétlem hogy annyi írást kapott volna...

(Nekem a több éves SSD-m mutatott 97%-ot)

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70909) szabonagyur válasza TriX2010 (#70908) üzenetére


szabonagyur
félisten

HDSentinel sem 100%-s tegyük hozzá, nekem van SSD-m mely 1 éves kora óta azt számolja, hogy csak 2 hét van hátra, de sebessége mindenbe hibátlan... na ez volt 3 éve már.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70910) TriX2010 válasza szabonagyur (#70909) üzenetére


TriX2010
tag

Jogos.... Végül is nálam is stagnált a 97% aránytalan ideig :D

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70911) #93794560 válasza Joker88 (#70900) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha valaki nem akar a registry-ben turkálni, van valahol egy OEM info editor nevű program, amivel ez simán megoldható.

(#70912) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! Valami elállítódhatott az értesítéseknél. Ha felugrik egy "értesítés-ablak" (de nem nyitom ki az értesítési sávot), a kis értesítés ikonban ott vannak a vonalak:

hogy valami történt, de kinyitva az értesítési sávot, nincs ott az értesítés:

(Pedig nem töröltem onnan semmit.)

Azaz, ha nem vagyok a gép előtt és nem nézek oda a felugró értesítésre, akkor nem tudom, hogy mi történt.

Hogyan lehet azt beállítani, hogy az értesítési sávban mindaddig ott maradjon az értesítés, amíg (egyenként vagy mindet) nem törlöm őket? Köszi előre is!

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#70913) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello!
Van egy laptopom Win7-tel, ami msata SSD-n lakik.
Van benne egy HDD, amin a játékok laknak.
S még egy SSD, ami üres.
Van egy plusz Win7 kulcsom. Szeretném feltenni az üres SSD-re a 10-et, úgy tudom, ma még él a kiskapu. :D
A kérdés, hogy megtehetem-e ezt anélkül, hogy a telepítője írna a Win7 lemezére is valamit?
Pl nem akarok bootkor válaszható menüt, minden esetben én választanám ki indításkor BIOS szinten, melyik meghajtóról induljon rendszer.

(#70914) Sub-ZeRo válasza FoxiestFox (#70913) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hi

Minden ssd, hdd-t lehúzol az alaplapról majd az üres ssd-t rádugod és felrakod a 7-et, majd update 10-re.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#70915) FoxiestFox válasza Sub-ZeRo (#70914) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Épp ezért kérdeztem így, ahogy, mert értelemszerűen nem akarok egy msata ssd-t kiszerelni a gépből.
Már nem működik a módszer, hogy Win10 fel, Win7 Pro kulccsal aktivál, és csoki?

(#70916) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Az alábbi kép alapján ez memóriahibára utalhat? Win10 Pro 64bit

Az alábbi "Memory_Management" nevezetű kékhalál két alkalommal lépett már fel ugyanabban a szituációban. Diablo III Multiplayer közben egyszercsak fogja magát és kifagy, bsod megjelenik, gép újraindul.

A BIOS rendesen jelzi a 4gb meglétét DC módban, ahogy a win is. Mondjuk ez nem jelent semmit.
Még azon is gondolkodom, hogy a memória telt meg akkortájt nagyon, mert a memóriahasználat D3 multi közben olyan 3700 mega körül van, azaz majdnem minden memória kihasználásra kerül.
(MSI Afterburner programmal folyamatosan figyelem az értékek alakulását.)

Szerencsére van Pendriveom, arra fel tudom varázsolni a memtestet. Az megmondja a hogyan továbbot.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#70917) TriX2010 válasza FoxiestFox (#70915) üzenetére


TriX2010
tag

Ennyire nehéz lenne kiszedni egy mSATA SSD-t? Ragasztva van az alja a gépnek? :U
Azért szerintem annyira nem volt "értelemszerű"...
Esetleg BIOS-ban nincs opció egyesével kikapcsolni, tiltani? (Találkoztam már ilyennel valahol régen...)

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70918) bladesks007


bladesks007
tag

Sziasztok!

Adott egy ACER Extensa 5635Z típusú régebbi laptop (CPU: PentiumDualCore T4200 2.0GHz, 1M cache, 800MHz FSB; GPU: Intel® Graphics Media Accelerator 4500M; RAM: 3GB DDR3) Win XP-vel.

A sebesség növelése érdekében vettem egy 128 GB-s SSD-t, erre szeretnék rendszert telepíteni. Kérdésem, hogy a fenti konfig elbírja-e Win 10 32 bites operációs rendszert, vagy inkább válasszal másik OS-t (pl. win 7, vagy 8.1)?

A laptop felhasználása: böngészés, zenehallgatás, filmnézés, office (word, excel).

Előre is köszi a segítséget!

(#70919) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok

Most raktam össze egy gépet és a következő a problémám: A gép random időközönként használhatatlanra fagy. A monitoron a kép kifagy, a gép semmire sem reagál, sem billentyűzet sem egér. Reszet gomb megnyomásával, kb fél perc múlva újraindul, vagy hosszan kikapcsoló gomb.
Mi lehet a gond szerintetek, win 10 el lehet a baj?

(#70920) TriX2010 válasza bladesks007 (#70918) üzenetére


TriX2010
tag

Szerintem szépen mehet rajta a 10... Én rádobnám...

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70921) Czimby válasza apple87 (#70919) üzenetére


Czimby
addikt

Alaplap BIOS verzió támogatja a procit?
Memória beállítások rendben vannak? XMP

Futtass memtest86-ot meg intel burn test-et, kiderül mi hibázik.

Lehet SATA kábel hiba is, meg 1000 más, de szerintem nem az Op rendszer.
Hacsak nem kalóz buherált valami.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#70922) TriX2010 válasza apple87 (#70919) üzenetére


TriX2010
tag

Első körben egy memória diagnosztikát kéne futtatni BIOS-ból, vagy erre a célra készitett bootolható pendriveról. Illetve talán ezt megelőzően egy BIOS frissités, illetve factory defaults...

Látom jött még más válasz is... Kicsit pontosabb mint az enyém :)
Kalóz buheráltnál inkább a kékhalállal való elszállás a jellemző, teljes megfagyás inkább csatoló hiba, esetleg melegedés miatt. És persze az ezer más opció... :K

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70923) apple87


apple87
senior tag

Elkezdtem frissíteni a biost

De kb 5 perce nem csinál semmit, ennyit kell várni ?

(#70924) movax válasza apple87 (#70919) üzenetére


movax
őstag

Szedd szét és rakd össze újra, szerintem valamilyen zárlat van, láttam már ilyet.

(#70925) zseko válasza FoxiestFox (#70915) üzenetére


zseko
veterán

Pedig lehet jobban járnál úgy, én is elcsesztem már párszor a rendszert emiatt, legutóbb épp pár napja voltam lusta ehhez, meg is jártam.
Hogy ma működik-e a win10 telepítés + win7 kulcs módszer azt nem tudom, de állítólag ma még kellene, november közepe felé még működött, akkor vettem új gépet és én is így raktam fel rá a 10-et.

HR24.hu

(#70926) apple87 válasza Czimby (#70921) üzenetére


apple87
senior tag

Sikerült lefrissíteni a biost, meglátom hogy fagy e vagy sem. Meg megcsinálom a memória tesztet is.

(#70927) Dumi86 válasza apple87 (#70923) üzenetére


Dumi86
senior tag

Nálam is most jelent meg friss Bios,két éve nem volt frissitése a gépemnek az a durva :Y Úgy látszik Asusnál beindultak így év végére. Egyébként ez mit jelenthet? "Improve System Stability". Ez van írva a Bios fájlhoz.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#70928) Czimby válasza apple87 (#70926) üzenetére


Czimby
addikt

Szilveszteri program megvan :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#70929) vlevi válasza Czimby (#70928) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szó szerint :D

(#70930) TriX2010 válasza Dumi86 (#70927) üzenetére


TriX2010
tag

Semmi konkrét dolgot, csak általánosságban, hogy javítja a rendszer stabilitását.. Ezt szerintem kb minden frissítéshez oda lehet írni :D

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70931) TriX2010 válasza apple87 (#70923) üzenetére


TriX2010
tag

Össze is sz*rtam volna magam, ha öt percig áll a BIOS frissítés... :Y

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70932) FoxiestFox válasza TriX2010 (#70917) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, nehéz. :) Mert ennyire nem fontos az egész. Csak kósza ötlet gyanánt merült fel bennem.
Köszi a válaszokat.

(#70933) TriX2010 válasza FoxiestFox (#70932) üzenetére


TriX2010
tag

Kósza ötlet az oké, de szerintem megérne ennyit :)

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70934) sankesz100


sankesz100
újonc

Sziasztok! Win10 host, wirtualboxba telepített win xp. Az a bajom, hogy ha megnyitom az xp-t, akkor a gépkonfigban minden beállítási lehetőség innaktivá válik. Amíg pedig nincs megnyitva az xp addig nincs ez a probléma. Nem tudom miért van ez. Valakinek lenne erre valami ötlete? Elnézést ha ez off volt, nem tudom. Válaszokat előre is köszönöm.

(#70935) gduck válasza sankesz100 (#70934) üzenetére


gduck
addikt

Bekapcsolt állapotban nem tudod a PC-t "szerelni" :N

(#70936) szabonagyur válasza sankesz100 (#70934) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy a való életben is ha bekapcsolt állapotban változtatod a hardvert akkor összeomlik, megáll a rendszer, itt is ez van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70937) TriX2010


TriX2010
tag

MINIDUMP 1
MINIDUMP 2

Segítene valaki értelmezni ? :U

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70938) TriX2010 válasza TriX2010 (#70937) üzenetére


TriX2010
tag

Nekem kb az jött le hogy memória gond lehet... Már fut egy négy pass-os memtest... Meglátjuk..

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70939) laszlohu válasza TriX2010 (#70938) üzenetére


laszlohu
addikt

én is ilyesmit olvastam, de nem csak sima memória hiba lehet, hanem pl. videókártya memória hiba, illetve L2 memória hiba.

(#70940) Sub-ZeRo válasza TriX2010 (#70937) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem tegnap a 10 kettő, darab kékhaláll szállt el, mert a xonarhoz tartozó uni drivert töröltem, meg egyszer a hivatalos driver törlésnél is... Szóval a hangkártya driver törlést az asusnak nem szereti... :U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#70941) TriX2010 válasza laszlohu (#70939) üzenetére


TriX2010
tag

memtest futott éjjel... 17 pass ment végig hiba nélkül.
Egyébként a tegnapi nap folyamán ötször szállt el ezzel a kékhalállal, előtte nem.
Minden esetben bekapcsolás után a win betöltése előtt szállt el. HP 840 G3 notiról van szó.

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#70942) spanglee001 válasza Sub-ZeRo (#70940) üzenetére


spanglee001
addikt

én mennyit szenvedtem a xonar dx és xonar u7 karikkal win10en, így hagytam is. most az új gépen még elviselhető anomáliákkal fut ez a csodarendszer

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#70943) #93794560 válasza spanglee001 (#70942) üzenetére


#93794560
törölt tag

A hangkártyák kezelése a gyengéje a 10-esnek. A sima stereo hangkártyákat hibátlanul kezeli, de ha nagyobb tudású, főleg ha Dolby Digital minősítésű hangkarival találja magát szembe, bármilyen drivert is teszünk fel rá, nem működik rendesen. Különféle beállításokkal viszonylag működőképessé tehető, de a teljes frekvenciasávot nem fogja át így sem. Nem elég mély és nem elég magas. A régi gépemben, amit apámnak adtam, Dolby-s hangkari van, de a fater kedvéért vissza kellett tennem a 7-est, azzal tökéletes a hang.
Az új noteszgépemen, amit eleve Windows 10-hez készítettek, minden tökéletes. Igaz, ebben csak sima stereo a hangvezérlő, de hibátlan a hangképe, hangminősége, és driveresen is stabil.

(#70944) szabonagyur válasza #93794560 (#70943) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez azért ne mond, hogy nem vicces.. Win7 kezeli szépen (ezt is meg úgy szinte mindent) a 10 meg aminek jobbnak kellene lenie egy nagy nulla ilyen téren.

Lehet bármennyire is jó a game mód, meg UWP meg mittudom még mik, ha alap dolgokra használhatatlan.

Mi céges környezetben azzal szívunk, hogy van több száz ugyanolyan laptop, Intel HD-val és mindig felfrissít egy olyan driverre amivel a rendszer használhatatlan. Pedig le van korlátozva már minden, Update sem simán WU-n megy fel de mégis talál kiutat, hogy szerinte az a jobb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70945) Shing válasza #93794560 (#70943) üzenetére


Shing
őstag

Amiről beszéltek az nem a W10 hibája. Hoznak változtatást az eszközök kezelésében, behoznak új lehetőségeket (pl. programonkénti hangsáv kezelés). Ezekre a változtatásokra pedig figyelni kell a gyártóknak és ha hibát okoznak kijavítani.
Na ezt nem teszi meg a Creative vagy Asus. Az első Xonar szériához 2015-ös az utolsó driver. Érdekes a Realtek kitud adni akár pár havonta frissítéseket és nincs is semmilyen alapvető hiba velük. Bármilyen hangsávot, frekvenciát beállítasz működnek. Én ki is vettem a Xonar D1-t, mert meguntam a hibáit.
Érdekes, hogy ha pl. a frekit átállítom a Realtek kezelő felületén a windows beállításainál is átvált. Xonar-nál ezt sem tette meg, ami gyanús is volt. Alapvetően bugos driverek alapvető hibákat fognak generálni.

[ Szerkesztve ]

(#70946) #93794560 válasza szabonagyur (#70944) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én arra is gondoltam már, hogy ez a nem hibátlan drivertámogatás a régi rendszerek esetén nem véletlen. Alapvetően működőképessé tették régi hardvereken is, hogy ezek tulajdonosai is megkezdjék az átállást az új rendszerre, de ha rájönnek, hogy mégsem 100%-osan működik, akkor új gépet vegyenek, amin már csak a Windows 10 fut megfelelően.
Gondolok itt a Win 10 only noteszgépekre például. Ilyen az új notim is, amin csak a 10-es működik jól. Igaz, ez új gép, és a 10-es ezen hibátlan, hardveresen és szoftveresen is. A régebbi gépemben egy Haswell-es i5 proci volt, 8 giga RAM-mal, 240GB-os SSD-vel, és egy 5.1-es Realtek Dolby digital audio hangkarival. Mégsem ment vele hibátlanul a 10-es. Mivel az a gép nekem indokolatlanul erős volt, hiszen csak netre és office-ra használtam, apámnak adtam, amikor vettem egy vadiúj, vékony, teljesen passzív hűtéses, 12 órás üzemidőt bíró notit. Ehhez Win 10 járt. Gyengébb hardverrel rendelkező gép, mégis ezen fut jobban a 10-es, míg azon az erősebb gépen több nyűgje volt.

(#70947) #93794560 válasza Shing (#70945) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ebben igazad van, de a hadvergyártók kapcsolatban állnak a Microsoft-tal, a megfelelő drivertámogatás éredekében. S ha a MS úgy gondolja, hogy meg kell sürgetni egy kicsit az átállást a 10-esre, elég egy telefon, hogy: "Figyeljetek, srácok! Egy kicsit fogjátok vissza magatokat driverezés terén, hogy a userek ne ragadjanak meg a régi hardvereknél!"

(#70948) szabonagyur válasza #93794560 (#70946) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egy Dell E7470/7270 ne mond, hogy túl régi a Win10-nek...és céges szinten ezzel szívunk a legtöbbet, hogy drivert ráerőlteti az emberre.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#70949) #93794560 válasza szabonagyur (#70948) üzenetére


#93794560
törölt tag

Valóban nem régi, de a hardvergyártók gondoskodnak róla, hogy annak tűnjön. Tervezett elavultatás. Ezt a VGA-k esetén is rendszeresen bevetik.

Engem ez addig zavart, amíg a régi gépem volt. Most, hogy egy vadiúj, Win 10-hez készített notim van, már megbékéltem a 10-essel. Sajnos ez így működik, még ha nekünk, usereknek ez nem is mindig tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#70950) quailstorm válasza #93794560 (#70949) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért azt tegyük hozzá, hogy ez csak a notebookgyártók töketlenkedése...
Nemrég rontotta el a Win10 a DX10-es Radeonok supportját (ami sose volt), de nVidia oldalról egy 8400GS+Pentium Dual core technikailag hiba nélkül fog futtatni egy W10-et...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.