Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48657) urdika


urdika
újonc

Sziasztok!

(remélem amíg ezt megírom addig nem hal be a gépem)

Szóval jelenlegi problémám az Anniversary Update óta van jelen, amit 2 napja kaptam meg. Elsőnek letiltotta a programjaim egy részét, amiket Revo Uninstallerrel tudtam csak kitörölni.(mert nem kompatibilisek a win10 ezen verziójával). Ezt követően működött minden ahogy kellett. (noha valamiért eltűnt az összes asztali parancsikonom).

Viszont a mai nap :W .... Jelenleg 11.re kapok BSOD-t, a következőkre hivatkozva:

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED. (ndis.sys)
CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION
DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL (legtöbbször emiatt dobott ki)

és társai.

Elegem lett, Hard factory resetet akartam csinálni, mindent kitörölni róla úgy ahogy van, teljesen kitakarítani a gépet, mind a 3 meghajtóról (sima C:, egy zenei M: és egy játékos G:). Csakhogy az előkészítés után, 3%nál kidob a restore és kiírja hogy "There was a problem resseting your pc. No changes were made".

Szóval igen, jelenleg ott tartok, hogy fogalmam sincs mit csináljak és itt keresek segítséget, hátha tud valaki valami jó megoldást a problémámra. Ha semmi ötlet, akkor megy szervizbe és megpróbálok valahonnan keríteni egy cseregépet. Előre is köszönöm a válaszokat/segítő szándékokat.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.