Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49299) j.bravo


j.bravo
addikt

Bocs ha nem ide való - az olasz autós topikban egyelőre semmi válasz :(

Mennyi a reális ár egy bontott Grande Punto motoros tükörért (jobb oldali), ha nem színre fújt, hanem a sima fekete műanyag?
Az egyik bontóban 15 ezret mondtak nekem rá.

Valójában csak erre a cuccra van szükségem, csak bal helyett jobb oldalra: tükör szár borító műanyag

mondjuk ezt most köpte ki a gugli, képet kerestem a tükörházról amin belejöltem volna mi kell. A bontóban még nem tudtam hogy ezt esetleg külön is lehet, tükörházra kérdeztem, és komplett tükröt akartak adni 15k-ért.
A 15k reális, vagy látva rutintalanságom, le akartak húzni?

Illetve, mennyi a normális ár egy bontott ajtókéderért, Alfa 156-hoz, sofőrajtóra? Erre 5k-t mondtak, és hogy holnapra bontják le valamelyik autóról.

Kértem még hogy nézzenek utána bontott de jó állapotú katalizátornak (az olasz autós topikban dicsért DZ-ék az utángyártott megoldásokról lefelé beszéltek engem; tény hogy 60-70k km-rel ezelőtt rakatott bele az előző tulaj utángyártottat és mostanra szétörredezett), de ha esetleg - látván rutintalanságom - a) szart próbálnának rám sózni, b) próbálnának lehúzni, inkább kihagynám és lehet h ráhagynám a szerelőre a beszerzést (bárkivel is csináltatom végül).

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.