Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29164) Qtya123


Qtya123
őstag

Nekem semmiféle problémám nem lenne a traffipaxokkal és a rendőrökkel sem, ha nem azt látnám, amit már fentebb leírtak, hogy 95%-a a méréseknek a pénzbehajtásra megy nem a baleset megelőzésre.

Erre legjobb példa az, mikor a városban a zebrák/kereszteződések tucatjai között nyelezi egykerekezve, strandpapucsban a motoros, meg rakja keresztbe Jaszkari Tomi, hiszen nyáron a sétálóutcákban villantani kell a népnek. Na nekik gondjuk nem lesz, mert eközben a rendőrök a város végét jelző táblánál a nyíl egyenes úton állnak és trafiznak, persze már se járda, se kereszteződés, se emberek, csak iparterület meg egy 70-es tábla és várják az életveszélyes gyorshajtót 90-el.... Ameddig ezt látom, addig nekem pofázhatnak. 2 olyan rendőrrel is beszéltem, akik ugyan nem traffiznak, de azt mondták, hogy a trafis kollégáknak ki van adva, hogy kb hány darab gyorshajtást kell eszközölni egy-egy szolgálat alatt. Ha ők hazudnak, akkor énis....

Az elbújásról meg csak annyit, hogy egyszer pályán majdnem részese voltam egy 4-es karambolnak, mert a szalagkorlát javítása miatt ki volt rakva a sebességkorlátozás, a 80-as táblánál ment a sor 80-al, majd az elöl lévő gyakorlatilag majdnem egy satut nyomott (hiába a megengedettel ment), mert meglátta és megijedt a közútkezelős kisteherautó mögött megbúvó traffitól....

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.