Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216751) focvis válasza Qru (#216746) üzenetére


focvis
veterán

Volt táltos dízel is? Személyesen nem érint, de másokat érdekelhet.

Amíg "akciós", csak addig veszem, utána puruttya. :R
Fogyi lemaradt, 11,19, csak a tágabb belvárosban (1-2-8-9-11-12. kerület) használtam - teljesen normális.

(#216752) tboy93 válasza Stylewars_kp (#216744) üzenetére


tboy93
nagyúr

98? Az lassan OT, legalább a biztosítás olcso lesz ra ;]

(#216753) Qru válasza focvis (#216751) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Passz, azt nem nezte mert benzines autoja van.

Kivarhattam volna pont most tankoltam 50 liter puruttyat. Bar VP 95 is E10, szoval kb mindegy. Max az injektort jobban keni az adalekos, picit halkabb lenne tole es ennyi.

#nincsbennetarcsi

(#216754) tomcsi23 válasza focvis (#216751) üzenetére


tomcsi23
veterán

de másokat érdekelhet.
Kit :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#216755) Stylewars_kp válasza tboy93 (#216752) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nem mai csibe, de egész jó passzban van.

(#216756) rbalint88


rbalint88
addikt

[link] :Y ha valaki szeret rulettezni…

(#216757) Puma K válasza rbalint88 (#216756) üzenetére


Puma K
veterán

Ebbe bele tették rendesen a km-t :Y

A motorra és az akku pakkra kíváncsi lennék, hogy milyen állapotban vannak:))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216758) Puma K válasza Tsebacsi (#216714) üzenetére


Puma K
veterán

Persze hogy nem találom melyik volt az pontosan :U :(((

A kereső a barátom, aztán amit csak találok bejelentési felület ott mind jelzem az adott szívemnek kedves kátyúkat... :o ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216759) CactuS válasza focvis (#216751) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi ma lőttünk tele a shellnél Vpower dízelpel 6 ducatot. 6x~90 liter. Amikor a kolléga átszólt, hogy a vpowert tankold, az is 480, a kutas arca megért volna egy fotót. :DDD Amúgy lett volna még 4 ducato, csak a fiatban bénáztak. Majd 1 órát vártunk az autókra, de addig szórakoztattam magam a szalonban. Rájöttem, hogy az olasz az olasz, 12+ mFtos új E500ason a 3. ajtón - mint a hyundai veloster - lévő króm kb. egy centi eltérésbe van a jobb első ajtó végéhez képest. Rajzolni tudnak, szerelni nem. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216761) 98bja


98bja
senior tag

Sziasztok!
Van egy 98-as évjáratú Peugeot 306-om. Amúgyis már érett a csere, viszont mostanában előjött egyre több hiba, és megmondom az őszintét nem szeretnék már költeni rá, mert úgy néz ki megvan az utód is. Jó szívvel nem adnám senkinek el, nem szeretném hogy szívjon vele. Hogyan tudnék a legegyszerűbben megválni tőle? Donornak, autóbontóba jó lehet. Ha bontóba beadom, akkor van vele még valami teendőm, vagy minden papírmunkát intéznek? Valamint kapok érte valami összeget, vagy nekem kell fizetnem?

(#216762) focvis válasza tomcsi23 (#216754) üzenetére


focvis
veterán

Vilit? :F

Érdekes videó.

(#216763) Qru válasza 98bja (#216761) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jo esetben kapsz erte egy keves penzt a bontoban. Vagy meghirdeted donorautonak es sima adasvetelivel tuladsz rajta.
Ha a bontoban adod le akkor kapsz egy papirt a bontasrol azzal tudod vegleg kivonatni a forgalombol.

A rajta levo biztositasi bonuszod is tovabb tudod vinni az uj autora (regi biztositast fel kell mondanod a Pug-ra).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#216764) Puma K válasza focvis (#216762) üzenetére


Puma K
veterán

A Fiat Doblo 1,3 multijet (2012 gyártású) is tud ilyet ha regenerál :K Egy egész utcát be tudott "ködösíteni" akár nappal is! Sőt még szikrákat is köpőtt a kipufogóból :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216765) molnarpeter válasza 98bja (#216761) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Bajokat leírva tedd fel pár Peugeot fb csoportba, aztán legjobb ajánlat viheti :D

(#216766) molnarpeter válasza Puma K (#216757) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tippre szerintem az elektromos része valószínű hamvas állapotban van, motorban kevésbé bíznék... Bár tuningolni lehet egész jól emlékeim szerint, csak pl injektor hiba, koksz akkor is megmarad.
Ugyanitt V60 D6/D5 PHEV hasonló km-rel jöhet! :D

[ Szerkesztve ]

(#216767) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Olyan - 10 évnél nem idősebb - sedan típust keresek, ami 5 ajtós, tehát a csomagtere a hátsó üveggel együtt nyílik fel, így baromi nagy a szája'. (Szóval hatchback-hez hasonló megoldás.) Például a B Insignia-ból létezik ilyen is - olyan is, de érdekelnének további típusok.

Az utóbbi kivitel érdekes számomra.
Nagyon köszönöm előre is a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#216768) rbalint88 válasza kuyarashi (#216767) üzenetére


rbalint88
addikt

Szelesebb valasztek az alabbiakbol lesz az insignia mellett: skoda octavia, skoda superb, ford mondeo, vw cc/passat cc. Futottak meg: renault laguna, renault talisman, audi a5 sportback, a7 sportback, bmw 3gt, 5 gt, 6 gt, 4 grancoupe, hyundai i30 fastback, seat toledo/skoda rapid.

(#216769) szőröscica válasza #46372352 (#216760) üzenetére


szőröscica
addikt

Te figyi, egy szogegyszeru, lassan 20 eve piacra dobott auto motorjarol beszelunk. Itt szerencsetlenkedsz honapok ota vele. Arra mar neked is ra kellett jonnod, hogy a "szerviz" ahova viszed, egy fogalmatlan szar. A tavgyogyitas forumon keresztul sosem mukodik. Vagy add el olcson igy ahogy van, a hibat elismerve, vagy szand mar ra azt a 20k diagnosztikai koltseget egy normalis szerelonel es diagnosztizaltasd... :U

(#216770) Integrale válasza rbalint88 (#216768) üzenetére


Integrale
veterán

Csak a kombi Talismannak nyillik üveggel együtt. :P

"Bad reklám is reklám too"

(#216771) Qru válasza kuyarashi (#216767) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Milyen autot vegyel topikba nezz at. :K

#nincsbennetarcsi

(#216772) Qru válasza Integrale (#216770) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A Skoda Superb mk2-ben pl szerettem a twindoor megoldast.

#nincsbennetarcsi

(#216774) Zola007


Zola007
veterán

Van itt valakinek ózongenerátora?
Bevált?
Ha igen, milyen típus és hol vette?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#216775) CactuS válasza Zola007 (#216774) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van. Igen. 32G/EU-BK. Frozi.hu.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216776) Petyyyyy válasza focvis (#216762) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Most mivan? Gőzbusz :U ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#216777) BigBlackDog válasza Zola007 (#216774) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálunk ilyen van használatban (28 g/h-s változat). Az utóillat alapján erősebb a hatása, mint a szervizes ózonkezelésnek (bár sokszor nem volt tapasztalatom azzal eddig).

[ Szerkesztve ]

(#216778) hurenzon


hurenzon
senior tag

Sziasztok !

van valakinek ötlete , hogyan adjam fel a hirdetést , hogy a testvérek ne keressenek , mert nekik nem adom el .
Bele írtam , hogy csak márkaszerviz állapot felmérés után vihető el , magyar embertől , magyar embernek . Külföldinek sem akarom el adni .

(#216779) tboy93 válasza hurenzon (#216778) üzenetére


tboy93
nagyúr

"van valakinek ötlete , hogyan adjam fel a hirdetést , hogy a testvérek ne keressenek"

Ne add fel a hirdetést :D Ez elkerülhetetlen. Egy dolgot tehetsz, nem te hirdeted. Add be bizományiba X %-ért egy kereskedésbe.

(#216780) Vismajor01 válasza hurenzon (#216778) üzenetére


Vismajor01
addikt

Telefonbol meglehet szurni mar az ilyet. Azoknak mar elkelt.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#216781) hurenzon válasza Vismajor01 (#216780) üzenetére


hurenzon
senior tag

Most ezt csináltam , de 2 nap után meg untam .
Most inkább le vettem a hirdetést .

(#216782) hurenzon válasza tboy93 (#216779) üzenetére


hurenzon
senior tag

Egyszer akartam be adni egy másik autót , de vicc árat mondtak rá .

(#216783) Stylewars_kp válasza Vismajor01 (#216780) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nehéz, mert felvesznek egy furcsa vékony barátságos hangszínt. A kevésbé profi Hős utcai vállalkozót könnyebb kiszúrni...
Egyébként Én úgy oldottam meg, hogy az ár nem alkuképes, csak felfelé! Végül többért adtam el, mint amennyiért meghirdettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#216784) tboy93 válasza hurenzon (#216782) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ne a kereskedésnek add el, hanem a kereskedést kérd fel, hogy árulja helyetted az autót.

(#216785) Zola007 válasza hurenzon (#216778) üzenetére


Zola007
veterán

Írd bele, hogy adásvétel feltétele munkáltatói igazolás és érettségi bizonyítvány bemutatása:D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#216786) Zola007 válasza BigBlackDog (#216777) üzenetére


Zola007
veterán

Nem csak autóhoz használnám, hanem néha fürdőszoba és konyha szagtalanításra
Én ilyen 10g/órásokat néztem, az nem ér semmit?

Itthon szeretném megvenni, garis, számlás terméket.

Ezeket néztem:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#216788) kuyarashi válasza rbalint88 (#216768) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszönöm.
Durván 7-10 év körüli autóban gondolkodom, főként japán, koreai márkákra, de szóba jöhet például Opel is (csak az Insignia pont nem egy ajánlott típus).
Tetszik néhány BMW és társa is, de nem szívesen vennék a nyakamba használtan egyet sem, annyit pedig nem költök autóra, amennyibe újonnan kerülnek.

Minden esetre átmegyek a "Milyen autót vegyek" fórumba is.
Többieknek is kösz.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#216789) focvis válasza Zola007 (#216774) üzenetére


focvis
veterán

Ilyent vettem tavaly májusban (20 gramm/órás) CZ-ből jött, akkor 75$-ba került.
Jól működik, az autó mellett kisebb irodákban is használom.

(#216790) Qru válasza focvis (#216789) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor a kovi topik talit vmi konnektoros helyre szervezzuk es mehet az ozonoztatas. :C

#nincsbennetarcsi

(#216791) szőröscica válasza Qru (#216790) üzenetére


szőröscica
addikt

Meg a toltes!

Amugy nem tudom mi van ma, lehet szimplan csak ez a modi, de elkepeszto taplo emberekkel talalkoztam. M0 csomori kihajtonal ledudaltak, mert megalltam a total belathatatlan keresztezodesben meggyozodni rola, hogy nem trafal telibe egy Octavia. Ha nem allok meg, telibe kap, egy balra fordulo kisteherauto teljesen kitakarta.

Utana egy gyalogos szabalytalanul kelt at a rakospalotai hataruton, lekopte a kocsit aki nem allt meg, hogy atengedje.

Van baj a fejekben, meg a vegen kell vennem egy tankot. De csakis plugint. :D

(#216792) CactuS válasza Zola007 (#216786) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amit linkeltem azt rendszeresen használjuk a flottában ózonos tisztításhoz bizonyos bérlők után. Eddig nem volt vele gond.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216793) Qru válasza szőröscica (#216791) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az eleg rossz keresztezodes multkor en is ott jottem le az M0-rol.

#nincsbennetarcsi

(#216794) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ha nagyon off, töröljétek.

The Rag Company rendelés most hétvégén

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#216796) kisza25 válasza Zola007 (#216785) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

De azok nem olvassák el a hirdetést bizonyos okok miatt :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#216797) stickermajom


stickermajom
addikt

Olcsó autós saga ep. 241: cserélnem kellett az ablaktörlő lapátot a három hetes autón, mert nyikorgott mint az istennyila. :D Auchanban vettem valami Valeo-t kemény 1200 forintért, most jó.

(#216798) Tsebacsi válasza szőröscica (#216791) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Habár érezhetően kevesebben vannak reggel, a hülyék nem lettek kevesebben :P ;]
Nőket látok olyan leszarom stílusban vezetni, hogy az inkább ijesztő, mint dühítő.

A hagyján, reggel meg a kerepesi - keresztúri sarkon láttam olyat, hogy csak pislogtam.

Én a kék nyíl vagyok :)) A piros nyilacska pedig egy Billencses ge*iláda, aki a balra kanyarodó sávból komolyan mondom vagy 40-el kanyarodott jobbra teli pirosban. :Y :( :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#216799) kisza25 válasza #46372352 (#216795) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eléggé úgy hangzik, hogy az csinálhatott ilyet :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#216800) tboldi válasza #46372352 (#216795) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.