Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216051) Richard! válasza tboldi (#216005) üzenetére


Richard!
addikt

565,9-ért tankoltam vasárnap Győrben, a teszkónál :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#216052) tboldi válasza Richard! (#216051) üzenetére


tboldi
nagyúr

Apum direkt halogatni akarta hétfőig, de már villogott a pilács, nem csak folyamatosan világított, cirka 6 liter lehetett még a tankban. :D

(#216053) Szada85 válasza bitpork (#216041) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én is hasonlóan vélem, mint rbalint.

Tisztán befektetésböl venni autót (szigorúan szvsz) azt nem feltétlen az RS6 "szinten" gondolnám, Porke és társai, vagy onnan felfelé inkább el tudom képzelni.
Az RS6 egy rettentö szük réteget érdeklö modell, szerintem nehezebb megtalálni a keresletet rá.

Ezt én is max úgy tudom elképzelni, hogy egyébként is szeretne az ember egy adott vadállat verziót, amit örömmel használ, emléket gyüjt vele, aztán ha szerencséje van, akkor közben növöget az értéke is.
De ha meg használod, akkor a méter gyülik benne, kopnak a cuccok, amit cserélni kell, és akkor meg az visz el a "profitból", stb.
Nem egyszerü, az biztos.

(#216054) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kinek hogy tetszik az új Astra? Kövezzetek meg, de szerintem nekik jót tett a PSA, baromi jól néz ki. Ami a Golfnál olyan, mintha egy golf plust megd*gott volna egy multipla, az itt elegáns, valahogy retro és sportos (pedig a lámpák vonala itt is eléggé lent van a gyalogosvédelem miatt).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216055) tboy93 válasza CactuS (#216054) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kép alapján nekem nem tetszik.

(#216056) Chereiose válasza CactuS (#216054) üzenetére


Chereiose
addikt

Ja, csak nem tudom ki akar Peugeotot venni, gondolom ugyanaz az alap mint az új 308-nak :) Minősége is érdekes lesz.

(#216057) BigBlackDog válasza CactuS (#216054) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nekem kívül-belül bejön a képek alapján. Mondjuk egyelőre azért a Golfot nem cserélném el láthatatlanba egy ilyenre.

[ Szerkesztve ]

(#216058) brumi1024 válasza CactuS (#216054) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem is bejon. :K

(#216059) stickermajom válasza CactuS (#216054) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem tetszik. Kombi PHEV-t megfelelő csomagtérrel vennék is a K helyére 3-4 év múlva.

(#216060) tboldi válasza CactuS (#216054) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem rossz, a belseje legalább kevésbé megosztó, mint a Peugeot-knak. :D

(#216061) CactuS válasza Chereiose (#216056) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nyilván közös lesz a padlólemez és alapvetően a technikai is, konszernen belül ez már csak ilyen. Nem mondanám egyébként, hogy sokkal rosszabb lenne manapság a társainál a PSA, a régi, 3 F-et nem veszünk eleve sose volt igaz, mert a Renault teljesen más utakon járt, manapság meg végképp nincs már ekkora szakadék. Mert az összes szar. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216062) 6030D válasza CactuS (#216054) üzenetére


6030D
Ármester

Az eleje jó (Dodge compact), a hátulja jó, kivéve a lökösben a függőleges cicaszem, az ugyanúgy nem tetszik, mint a Ceednél. Ha már minden vízszintes, meg úgy akarják laposítani az autót, akkor lehetett volna az is vízszintes. Belsejét élőben kellene látni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#216063) rbalint88 válasza CactuS (#216061) üzenetére


rbalint88
addikt

Itt a lenyeg: Mert az összes szar.
sajnos :(

Szada85: az a vicc, hogy egy “kommersz” porke fenntartasa es beszerzese is siman olcsobb egy rs6-nal. Amikor Mischa a tartostesztes autonal mondta, hogy 175k €… azt hittem lehidalok :Y
egyebkent ami 2 ajtos porke, az jol tartja az arat, pinamara, macan es cayenne meg zuhan be. :D

(#216064) CactuS válasza rbalint88 (#216063) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, még az elektromosok között is van nyűgösebb darab, de nagyságrendileg kevesebb a gond velük, mint a hagyományos autókkal. Szép új világ. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216065) bandus válasza rbalint88 (#216040) üzenetére


bandus
veterán

kész szerencse, hogy nincsenek ilyen autó vágyaim, a golfon kívül, hogy érkezzen már meg végre ;] :D

najó, amit nagyon szeretnék (bár valszeg annyira mégsem szeretném, mert akkor vennék egyet most) , az egy GLK merci, annyira adja ez a forma. nem tudom, hogy van-e bármi hasonló egyébként kinézetre. talán a régebbi x3-asok? :F de ahogy nézem, ha ilyet szeretnék, az mindenképp egy karika lenne németországba, mert itthon nagyon gyér a kínálat, ott pedig van 800+ autó.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#216066) bandus válasza CactuS (#216054) üzenetére


bandus
veterán

nekem nagyon tetszik külsőre, bár jó lenne azért látni a nem renderelt képeket is. de így vagyok egyébként az új 308-assal is. nincs meg fejben, hogy mi lesz itt a motorpaletta, de azt gondolom, hogy esetleg itt lehet hátránya a vw jól összerakott dízeleivel vagy az etsi-vel szemben. ha lehetne még módosítani simán választanék ezek közül, de leginkább maradtam volna az 508-as pugnál, ami már rég itt lenne a seggem alatt :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#216067) focvis válasza koxkids (#216044) üzenetére


focvis
veterán

Reggel én is megpúpoztam a tankot Shell VPower 95-tel (479,9, 28 liter) mielőtt elfogyna*. A kannákat nem vittem.
- Dupla smart-pont! :DDD
- Bakker, a táltos üzemanyagok tankolópisztolyán van display!!!4! Látod, hogy mennyi benya folyik be, illetve zseton ki. Király!
- Ééééés, a táltos gázolaj is 480, hihhhetetlen. :DDD

*Vagy rájönnének, hogy mégsem kell a puruttya árában adni. 🤗

[ Szerkesztve ]

(#216068) focvis válasza CactuS (#216054) üzenetére


focvis
veterán

Pofás. :K (PSA Opelt nem veszek.)

(#216070) Chereiose válasza Peter.70 (#216069) üzenetére


Chereiose
addikt

Agyatlan egy ára lett ennek is, majd ha jön a rendes hybrid bele áprilisban akkor gondolom még 500 ezret emelkedik az összeg.

(#216071) tboy93 válasza bandus (#216065) üzenetére


tboy93
nagyúr

Figyelj, én még egy k.rva visszaigazolást nem láttam a leadott rendelésről, úgyhogy még abban sem vagyok biztos hogy pontosan milyen autóm lesz (majd egyszer ha megjön :D)

(#216072) focvis válasza Chereiose (#216070) üzenetére


focvis
veterán

6,5 m a mai árak mellett szvsz nem rossz. :N
GL+ felszereltséget adnak érte, 1.4 turbó 4 henger, normális méretű autó, és végre vállalható kinézetre. Akár "befektetésnek" se rossz.

(#216073) Doki16 válasza HoaryFox (#216035) üzenetére


Doki16
addikt

Shell-t nem nézted? Nekem pont tele kellene rakni a kocsit. Holtankoljak.hu szerint a 95 premium ott 480.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#216074) Ádám16 válasza Peter.70 (#216069) üzenetére


Ádám16
addikt

Nekem a BMW iX jut eszembe a pofájáról. Kíváncsi vagyok a típusra.

(#216075) Szada85 válasza rbalint88 (#216063) üzenetére


Szada85
aktív tag

Nem tudom, egyik sincs szkópban, így nem tudok nyilatkozni ez ügyben. Én elvagyok a "szintemen" az öregecske, nem túlzottan sokat érö GSi életben tartásával, reszelgetésével, élvezésével..:DDD

Én alapvetöen azzal értek egyet, hogy az autókat használni kell, és örömszerzésre használni, elvégre ezért fektet pl. a Porke is mérnökórák ezreit meg körök százait 1-1 modellbe, hogy finomra reszelje. Ehelyett mára garázsokban dugdosott, gazdagok veretésének szobrai lettek belölük, amit a nagyja csak azért vesz, hogy késöbb profittal eladja, meg, hogy lássa a másik, hogy erre is fussa.
Mischát bírom, nem szarozik, csapágyasra hajtanak mindent is a Nordslájfén. :D

Egy idöben néztem Mannyi Khosbin, Gercollector, meg néhány hasonló csatornát, de egyszerüen "unalmas" látni, hogy pl. 7 McLaren SLR aszalódik a garázsában, "mermegtehetem", de hasonló okok miatt nem követem már Shmee-t sem, mert ez a "hetente új autót rendelek, meg Shmusem" vonal számomra már nem az autó szeretetéröl szól, hanem átment némi felvágósnak érzödö vonalba.

Oké, a DDE-s barbárok meg a másik véglet, de ott legalább a Lambókat, egyebeket használják, rúgják neki, és élvezik.

(#216076) rasotamas


rasotamas
veterán

Reggel teletankoltam a Passatot bő 60 liter VErő Fajzás (VPower Racing) dízellel 480-ért, még valami 6Ft/liter CO semlegességi bizbaszt is adtak ajándékba. Cserébe Smart kártya nem volt nálam, na mindegy.
Egy pont ugyan olyan kék 5 ajtós Mazda6 GG állt mellettem, amilyen az előző kocsim volt, reménykedve megnéztem a rendszámot, hátha azt látom :))

https://tinyurl.com/rasoapro

(#216077) Bdanyy válasza Chereiose (#216070) üzenetére


Bdanyy
addikt

ráadásul 1.5 szívó a turbo helyett... nekem a vitaraban meg scrossban kábé egy részlet tetszik, az 1.4t motor :) (meg a gari?)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#216078) Chereiose válasza focvis (#216072) üzenetére


Chereiose
addikt

Befektetésre szerintem még idáig volt jó max, de leginkább a 2017-es swiftek, vitarák amiket most drágábban adogatnak el..

Tény, hogy sokat ad még így is az árához képest, de a minősége tuti nem javul, kinézetre is ugyanaz a lámpákon kívül, meglepne ha akár új fejegység is kerülne bele vagy bármi változna. Persze nem lesz rossz vétel, de talán addig érdemes, amíg nem jön be a bömbölős szívó, megdrágítva. Érdekes ez, aki venni akar annak lesz rá 3-4 hónapja és gondolom hamar elfogynak.

(#216079) bandus válasza tboy93 (#216071) üzenetére


bandus
veterán

ez is a ceges verda elonye, hogy a papirmunkaval se neked kell szarakodnod :D legutobb oktober elejen erdeklodtem a kocsi felol, majd dec elejen rakerdezek meg a flottas sales-es sracnal, hogy mizu ankocsival. bar kicsit sajnalom, gondolom napi 30 ilyen telefont kap az ilyen kenyes arcoktol mint en, akiknek nem mindegy milyen verdaban ulnek a ceg penzen.9

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#216080) Puma K válasza CactuS (#216054) üzenetére


Puma K
veterán

Jók a formái, de egy lépcsőshátút-szedánt elviseltem volna :O

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#216081) tboy93 válasza bandus (#216079) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nalunk kis cég révén a főnök intézi a procedurat, őt nem akarom napi szinten macerálni vele, mert elküld a picsába :DDD

(#216082) kisza25 válasza CactuS (#216054) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem bejön, kicsit opel manta feelingje van, bár abból csináltak villanyt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#216083) CactuS válasza bandus (#216079) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, imádjuk az ilyen ügyfeleket. ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216084) Tsebacsi válasza CactuS (#216083) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"- Nem lehetne mégis sötét gyöngymetálzöld, kék alcantara bőrbelsővel? A Zasszony beleszerelmesedett, egy BMW-ben látta.
- De Uram, ez egy Suzuki Celerio.
- Nembaj, valahogy csak megoldják, nem? Köszi visszhall..." :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#216085) CactuS válasza Tsebacsi (#216084) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb. Az ilyen ügyfelek problémáit szoktuk úgy megoldani, hogy a márkaszerviz csinált egy szoftverfrissítést, most már biztos jó. ;] :DDD

Mondjuk ez még mindig a jobbik eset, amikor túlgondolja az autót. A rosszabb az, amikor pont teljesen leszarja, nyírja, gyilkolja, nem érdekli semmi, mert hát úgyis céges autó. Aztán persze jön a hiszti, meg szájhúzás amikor kapják a számlát a visszavétel után a károkról.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#216086) rbalint88 válasza Szada85 (#216075) üzenetére


rbalint88
addikt

Hat nekem sem ez a szintem (hanem az A4 cabrio, amivel manapsag komuves segedmunkasok jarnak :DDD :( :B ), de van egy bakancslista es azon van Porsche is - szigoruan 911 vagy Boxster. Nem befektetesnek, hanem elvezni, hasznalni. Nyilvan vigyaz ra az ember, de en se garage queennek veszek autot.

[ Szerkesztve ]

(#216087) Tsebacsi válasza CactuS (#216085) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Imádom az ügyfeleket.
Megkapja a visszaigazolást, amiben leírom, hogy megy neki a cseredokkoló, erre visszaír, hogy bocsi de összecseréltük a szériaszámokat, és egy másik a hibás. :W

Volt olyan "Józsi", aki szintén a visszaigazoló e-mailbe írta, hogy nem jó a szállítási cím, ott van az aláírásában a cím, ez nem az. Dehát pont a névjegye alapján írtuk le. Igen ám, csak hogy az első levelében még másik cím volt odaírva. Utána írta át :C :W
(UPS-nek leadott címen módosítani nem tudunk).

Arra már nem is mondok semmit, hogy a gyártó se válaszol vissza egy visszatérítési vagy cserekérelemre.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#216088) focvis válasza bandus (#216079) üzenetére


focvis
veterán

Most akkor vasárnap X6-ban (takarította az utat) vagy E60-ban (barátságosan villogtatott) ültél, esetleg a finoman kormoló A4 cabrióban?

(#216089) Kickass válasza focvis (#216067) üzenetére


Kickass
őstag

Nem lehet, hogy a táltosból is puruttya folyt a népek meg örülnek az ócsó 'prémiumnak'? :DDD ;]

(#216090) bandus válasza focvis (#216088) üzenetére


bandus
veterán

nemnem, a teruleti kepviselos oktavban :) a golf - meg akkor ezek szerint te - kanyarodott fel balra a bah csomopontnal. csak szemet szurt a gti, meg igy ranezesre akar te is lehettel a sofor, bar meg sose talalkoztunk :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#216091) 6030D válasza bandus (#216090) üzenetére


6030D
Ármester

teruleti kepviselos kamerás oktavban ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#216092) szabonagyur válasza rasotamas (#216076) üzenetére


szabonagyur
félisten

még valami 6Ft/liter CO semlegességi bizbaszt is adtak ajándékba

Biztos Te kaptad ajándékba és nem fizetted ki / vonták le Clubsmartból? Hivatalosan Te adsz nekik kreditet rá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#216093) Qru válasza Doki16 (#216073) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Holtankoljak.hu az most nem sokat er, meg adott halozaton belul is eletro a kutak arszabasa. Van ahol a puru meg a (fel)premium felaras van ahol nem.

#nincsbennetarcsi

(#216094) rasotamas válasza szabonagyur (#216092) üzenetére


rasotamas
veterán

Mondták, hogy most ajándék a prémium üzemanyaghoz (ami ugyanannyiba kerül).

https://tinyurl.com/rasoapro

(#216095) rasotamas válasza Qru (#216093) üzenetére


rasotamas
veterán

A holtankoljak-ot jól elkefélték. Miért nem tudom megnézni hol a legolcsóbb adott üzemanyag adott város adott kilométeres körzetében?
Adott városnak csak 10km körzete kereshető
40km körzet pedig csak a saját engedélyezett lokációval elérhető. Nekem céges gépen az IP lokációm Stuttgart.
Hogy pályák mentén lehet nézni az tetszik.
Régen volt szabad térkép, minden rajta volt. Országosan is láthattam hol a legolcsóbb.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#216096) Doki16 válasza Qru (#216093) üzenetére


Doki16
addikt

Elgurulok aztán meglesem, kellene egy komoly 40 litert tankolnom. Akkor már legyen táltos a TSI-be :) Úgyis ott áll benne vagy 3-4 hónapig.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#216097) Qru válasza Doki16 (#216096) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Annyit meg ez E10 is kibir de ha egy arban van akkor nem kerdes a premium. :K

#nincsbennetarcsi

(#216098) cappa72 válasza rasotamas (#216095) üzenetére


cappa72
nagyúr

A holtankoljak-ot jól elkefélték.
+1, de a mostani az már a javított változat.

Régebben írtam már nekik, aszonták', hogy fejlesztették.
Válaszomban kifejtettem, hogy ez így nem igazán jól használható, várok egy használhatóbb verzióra.
Azóta annyi történt, hogy városokra már le lehet bontani, de a szabad térkép az már csak álom.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#216099) rasotamas válasza cappa72 (#216098) üzenetére


rasotamas
veterán

Holtan Kolya-k (csillagkapu):

Leginkább a 'holtan' igaz a holtankoljakból.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#216100) ngaba válasza CactuS (#216054) üzenetére


ngaba
aktív tag

Noha nem örülök a PSA megjelenésének, ez jól néz ki szvsz.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.