Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210900) #89309696


#89309696
törölt tag

Összefújt a szél egy igen erőszakos zokniárussal a parkolóban. Odajön, hogy beszélni szeretne velem, ablakot lehúzom résnyire. Mondom nem kell semmi, a szokásos amit ilyenkor mondani szoktam. De ő nem eladni akar, csak ajándék. Erre elkezdi bedobálni a zoknikat a résnyi ablakon. Mondom nem kell, dobálom kifele, erre visszadobja. Felhúzom az ablakot, elmegy hátrafele, na mondom lelép végre. Nem. Kinyitja az anyóst (!!!) és elkezd bepakolni az ülésre, zokni, nadrágszíj, késkészlet. Mondja, hogy ez ajándék tőle, vigyem. Aztán mikor félig volt az ülés benyögi, hogy ez neki 15 ezerbe lenne, háláljam meg 5 ezerrel. Meg jöttek a szokásos sztorik minden harmadik mondatában mást mondva. Ki akartam szállni elazavarni a pcsába, akkor látom a tesókák ott vannak természetesen a parkolóban távolabb, ahogyan lenni szokott. Maradtam a kocsiban inkább. Elkezdtem kidobálni a cuccokat, közben indítottam a kocsit, gurultam hátra kicsit. Erre visszapakolja, hogy háláljam meg neki, mert neki kell erre-meg arra, mennyire rá van kényszerülve, szokásos szöveg. Na akkor elkezdtem üvöltözni vele, hogy húzzon a pcsába, nem akarok venni semmit ahogy már százszor elmondtam, hívom a rendőröket, telefont már vettem elő, lassan gurulgattam hátra ő meg fogta az ajtót hogy ne menjek el, fizessem már ki őt, ezeket nekem adja és még pakolni akart be. Na szépen kilöktem mindent az ülésről egy nagy mozdulattal, ő hátralépett, hogy felvegye a földről, végre elment a kocsitól akkora távolságra, akkor parketta csikar, az ajtót bebszta a lendület, a parkoló végén már jó országúti tempóval kanyarodtam be és tűntem el onnan. Már előbb el akartam menni, de nem akartam fellökni ezt a barmot az ajtóval, mert még engem vesznek elő érte, de ha olyan szintre jutott volna a szitu akkor mondjuk simán el is ütöm ha kell, rohadtul nem érdekel. Bazdki egy Texas szintű országban ezért már simán rálőttem volna. :U
Nem is értem egyébként, miért gondolja, hogy egy Boldi méretű ember jó célpont? Hát rohadtul nem volt az.
Ezentúl akárhol parkolnom kell és bent ülök, ablakok fent, ajtók bezárva, motor járatva, mint a pénzbeszedőknél. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.