Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204528) kisza25 válasza szabonagyur (#204508) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Leszoktam húzódni, de ezt olyankor szoktam amikor előttem amúgy kocsisor, meg amúgy előzni tilos, de igazad van, én vagyok a paraszt, mert nem szeretem amikor rám másznak, amikor én megyek/mennék, de nem tudok, mert előttem kocsisor. Nem tartom fel, mivel alapból sem tudna menni, csak ezt nem fogja fel :U
Csak nem magadra ismertél ;]
Amúgy amikor ezt pályán játsza el az agyhalott és levillogtat, lehúzódok, vissza kimegyek tempomattal és mikor utolérem 1 perc múlva tempomattal, mert nem bír menni, mert balatonig tart a sor, a seggébe állok villogtatok és ordítok, hogy jól lássa, hogy takarodjál már, ekkora paraszt vagyok azt képzeld el :DDD (viccelek, vagy nem, de az egyik az biztos )
Én úgy szoktam közlekedni, hogy nem csak az előttem lévő autót veszem figyelembe, hanem azt is aki mögöttem jön, mellettem, elöttem és még előre vagy 4-5 autóval előre figyelem a forgalmat, elengedem aki gyorsabban megy, lesz@rom, hogy 145-el megyek és úgy jön 180-200-al, az Ő dolga. ;)
Amúgy aki menni akar az miért nem megy? Miért áll bele a seggembe, ezt magyarázzátok már meg :F
Amúgy ezt a jelecskét raktam be ;] , tehat csak vicceltem, majd legközelebb kiírom, hogy vicc, vagy, hogy szarkazmus🤔

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.