Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18578) do3om válasza Declare (#18571) üzenetére


do3om
addikt

Az autóm érintett, már a saját topikjában ott van hol ken lekérdezni. Szóval valami nálam is fognak basztatni.
Vw szerviz 80Km-re van, szóval annak sem örülnék ha csak be kéne mennem. Otthagyni meg megoldhatatlan.

A DPF: valóban benéztem, e azt hogy akkor vegyék ki csak viccnek írtam, biztos nem ők fogják a márkakereskedésben ha baj van a vele ;]

Az autó nálam 5 hónapos, használtan vett. Szóval ha ez nincs nem kéne nagy értékvesztésre számítanom amikor eladom, de így már biztosan lesz. Tudom nem annyi mint aki újat vett de talán hasonló mértékben érinti mindkét vevőtípust (új-használt vevő). Nekem épp olyan probléma lesz az pár 100e amit eshet az ára mint akinek milliós lesz ez a tétel. Nem kéne majd kivételezni azzal aki kitudta perkáni a 5-8 misit mint aki ugyan olyan nehezen vagy nehezebben lerakott 2-3milkót.

Nem lenne baj ha elülne az egész, de elégé rá vannak kattanva. Talán az érdekek miatt, hiszen ez a dolog nem is biztonságot befolyásoló tényező, de ez is jól jön a más kontinens autógyártójának. Megkapták tőlük a bevándorlókat (hülye pic*ának is van persze köze hozzá), most meg ezt is a nyakukba varrták.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.