Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14132) roberto211


roberto211
őstag

Unalmamba ma kocsikáztam aztán bementem egy kereskedésbe nézelődni..

Előadtam,hogy most akarom cserélni (persze nem) stb stb és h 6-700 ig mit ajánl meg mik vannak?

Mutatott egy sedan a4 et 1.6 benzin.. Tudom h lóf@sz abba az 1.6 de rákérdeztem tőle is,kiváncsi voltam mit mond.. Mondom nem kevés ebbe a nagy kasztniba az 1.6? "Ebbe? Dehogy is.. 101le...." Hát mondom az addig oké de megis kell mozgatni ezt. És erre az a válasz: " Jobban megy mint a dízel nem kell annyira pörgetni" :DDD :DD Mondom nem pont fordítva van,hogy vw 1.6 benyánál jobban megy az 1.9 tdi és azt nem kell annyira pörgetni? "neeeem nem.. Ez megy, jobban mint a dízel"...

Többet nem kérdeztem. :D

Aztán átsétáltam egy punto II höz.. 5 ajtós, minden extrával felszelt.. Na ez kellemes meglepetés volt.

Szokásos 1.2 8v, 60 ló ,állapotra is jó volt.. Kérdezem beülhetek? Mondja persze.. Hozza kulcsokat.. Hátratoltam ülést.. Hát swift 3d-m vezetőhelyéhez képest szó szerint egy hajó volt tehát előrébb is kellett húznom. :D Kicsinek gondolná punto II-t az ember de nekem nagy volt elől a 2méteremmel.. Ami fura volt mert én azt szeretem ha úgymond "összetart" az autó meg az ülés és nem tudok terpeszkedni. :DDD
Ebbe lehetett... Tehát jó autó, meg jó autónak tartom de az is tény,hogy 650et életbe nem adtam volna érte. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.