Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129127) ΞΔGLΞ válasza barnam_ (#129121) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként igen, nagyon igaz, amit írsz.
És most nem seggnyalásként, de itt a PH-án lehet értelmeseket és értelmesekkel beszélni többnyire, aki hülye, arról meg megtanultam lelépni. Volt egy (jó) pár büntim már itt az évek alatt, mert leálltam full zombikkal vitázni, az meg rohant modkerbe, mert talán az anyukája is szóba került (így már érthető, hogy én repültem újra és újra). :DDD

Szóval, amikor olvasom a netet, a híreket, bármit és odaérek a kommentekhez, kb full zombie leszek én is, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy mennyi "kiszabott", ostoba, agymosott agyvelőgyulladás lép fel napi szinten sztrádára.

Én, 99 óta vagyok neten, igen még valamikor a döglassú, drága betárcsázóssal kezdtem, de úgy vettem észre, kb 2008 volt az, mikor valósan "beszabadultak" a hülyék is, mert ott kezdett olcsó(bb) lenni a net. Azóta eltelt 11 év, a butulás olyan szintű lett (nem csak ebben az országban, hogy az már nonszensz) és ahogy írod is, full zombiek vannak többségben, akik attól is összefossák magukat, ha kicsit megemeled a hangodat mármint persze élőben, mert a monitornak megmondják a frankón ostoba faszságokat...
Szóval, lényegében már mindenkinek van net, mert fillérekbe kerül, főleg városokban simán befog akinek nincs otthon egy ingyenes wifi-t, és aztán osztja világgá a legostobább dolgokat, amire a többi hasonlóan hülye Istenbarma fogékony és ossza tovább, végül jobban és gyorsabban terjed a hülyeség világszerte, mint egy kiszabadult biofegyver...

Több külföldi fórumot kivéve még mindig a PH az, ahol nem ezek vannak többségben, bár nem olvasok minden topikot, de ahová írni szoktam, ott megmaradtak azok, akiknek esze is van.
Csak épp emiatt nyilván a PH átlagéletkora kezd durván "öregedni" (is). :)

Ugyanígy ez igaz is a vezetésre is, ott is full zombie-kat próbálnak megtanítani vezetni, kurvára sikertelenül, mégis kapnak jogsit. Amikor én (mi) tanultunk vezetni, ezeket úgy vágták volna ki a p...ba, mint a macskát szarni, aztán az ötödik bukta után, meg PÁV etc...majd elgondolkodott volna, hogy akkor ehhez (is) full hülye vagyok, vagy megtanulok vezetni.
Ez most úgy kijött belőlem a hozzászólásodra... :DDD

Bocs az esetleges hibákért, mikor telenfonról pötyögök, akkor nem szoktam visszanézni, hol maradt el vessző, vagy írtam félre valamit...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.