Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124445) footy válasza Declare (#124439) üzenetére


footy
addikt

Neztem Mondeot(MK4), de csak 2dbt. A FL elotti belseje nekem nagyon puruttyanak tunt, a Fl utani mar egy fokkal jobb volt, de annyira az sem jott be. A Titanium szintnel mar elfogadhatoak az ulesek, de az AGR-es ulesek az Insigniaban szerintem sokkal jobbak. Mivel arban nem volt kulonbseg igy nem volt kerdes hogy inkabb Insigniat nezek. Foleg mivel az automata egyebkent is szempont volt es a powershiftrol nem sok jot olvasni.
Az enyem 2.0CDTI 140 lovas ecoflex. 2013.11 havi , 119e km-mel(110zel vettem novemberben). Ha a keret engedi, akkor inkabb 170lovast nezz, mert annak a jaraskulturaja allitolag sokkal jobb. Az enyem hidegen elegge traktoros. (Az 508 egyebkent ilyen szempontbol is jobb)
A fogyasztas egyebkent sokkal kedvezobbmint vartam, gyakorlatilag pariban van a korabbi G6 1.6CR golfommal. (5L kornyeken)

Amire Insignianal erdemes figyelni, hogy a kombiknak magasan van a padloja, ami elegge korlatozza a pakolhatosagot, hogyha a csomagterrolo ala szeretsz pakolni(en igen). Az 5ajtosban flexfloor(es hangrendszer) nelkul joval tobb a hely.

(#124441) molnarpeter
Finomabban is valt. En nem szeretem es nem bizok a duplakuplungos valtokban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.