Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106461) kisza25 válasza EQMontoya (#106460) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én az ilyenbe csak azt nem értem, hogy pl. én megyek 135-el te jössz 150-el, kimegyek előzni, te időközben utolérsz, beleállsz a seggembe, attól szerinted én előbb meg fogom előzni azt a kamiont? vagy előbb visszasorolok 2 kamion közé 90-re fékezve és az életemet kockáztatva? nem,
te kockáztatod a körülötted levők és saját életedet? igen,
jogosan vagy felháborodva, hiszen te a megengedettnél gyorsabban mész? nem
jogos az elvárásod, hogy más is menjen bele gyorshajtásba, mert te sietsz? nem
ha gyorsabban mész a megengedettnél akkor számolj ezzel és ne idegesítsd magad és ne veszélyeztess másokat, mert te ideges vagy;)
én GPS 135-el szoktam menni pályán és akkor is jönnek ezek a beleállok a seggedbe letollak az útról emberkék, engem ugyanennyire idegesít, hogy egy -egy ilyen barom 1 méterre jön mögöttem 135-nél miközben az asszony és a gyerek ott van mellettem az autóba és igen figyelem a forgalmat, nem vágok ki mások elé, de van 3 kamion, akkor előfordul, hogy közben utolérnek
önzők az emberek, életüket és mások életét kockáztatják pár perc előnyért
mert azon az 1-2 percen míg mögöttem ragad valaki, amíg befejezem az előzést és csak 135-el tud haladni 150-160 helyett, számold ki, hogy időben mennyit nyerhetsz?
ha nagy a forgalom így-se, úgyse tudsz haladni, ha meg 80 km alatt volt 6 ilyen akkor max buktál 2 percet, vagy annyit sem megéri? nem :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.