Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94167) Döglött Róka válasza King Unique (#94155) üzenetére


Döglött Róka
veterán

GDB-alatt én GNU Debuggert értettem, elnézést.:)

A többit nem olvastam mert lózung és látványosan nem akarod elfogadni hogy ugyanúgy a kernel drivereket hívogatod a 3rd party appokkal mint a gyári eszközökkel.

Egy 3rd party app annyit csinál, hogy leegyszerűsíti a szerencsétlennek a folyamatokat mert nem olvas utána. Ki van vezetve egy csicsás ui-ra mindaz, amit amúgy is meg tudsz oldani ha ismered a rendszert.
Szvsz aki nem ismeri az OS-t, nem tudja mi az hogy partíciós tábla, az ne tákoljon a diskekkel mert nem ismeri a kockázatait a műveleteknek.

GDB nem adatmentő, hanem visszaállító szoftver amely a filesystem driver-t hívja a visszaállításhoz, több kevesebb sikerrel. Adatmentő szoftverek VSS API-t használva backup-ot készítenek.

De mint leírtam sokszor, mindenki azt csinál otthon, amit akar.

@Csicso82 = "Tűzfalra a Windows Firewall Controll programot használom, csak az megy ki amit engedek."
Tehát ráeresztettél egy gui-t, ami amúgyis van de elhitted hogy valaki jobban ért hozzá, mint a gyártó:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.