Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82601) #86564352


#86564352
törölt tag

Nemrég volt rá panasz, meg lehet nyugodni: Mail appból linket megnyitni nemcsak Edge-zsel lehet majd

Insider verziókról ezért sem érdemes előre beszélni, majd a nyilvános kiadásról kell ítéletet mondani.

(#82602) #77646080 válasza #86564352 (#82601) üzenetére


#77646080
törölt tag

Teljesen egyetértek.

(#82603) adika4444 válasza Cs1csó (#82593) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi, de mivel sajnos ezek nem segítettek, újraraktam. Amúgy is ért már egy újratelepítés, csak ezzel a problémával ma este, amúgy meg holnap reggel húztam volna újra;]

üdv, adika4444

(#82604) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nagyon ritkán előfordul, hogy a PC bekapcsolását követően a WIN logo-nál csak forognak a pöttyök, s nem történik semmi.
Kikapcsolom az asztali gépet, majd bekapcsolás után már bejön a zárolt képernyő.
Tapasztaltatok már ilyet?
Mintha azóta fordulna ez elő, mióta a Bitdefender TS-t használom.
Lehet ez az oka?

(#82605) #86564352 válasza GEPESZ66 (#82604) üzenetére


#86564352
törölt tag

Elképzelhető. Főleg ha fast startup (gyorsindítás) funkció is be van kapcsolva. (alapból be van) Mivel a második nekifutásod már ténylegesen tiszta boot, ezért jó olyankor.

(#82606) Cs1csó válasza diamondface (#82600) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem volt ilyen, hogy a gépházban nem görgetett az egér de megjavult, egy gép restartot próbálj meg. Ha már volt akkor passz de friss telepítés lehet még nem volt - vagyis a gépház megnyitása és újbóli megnyitása között legyen egy gép restart.

(#82607) GEPESZ66 válasza #86564352 (#82605) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A gyorsindítást, hibernálást mindig kikapcsolom telepítés után.

(#82608) egykori válasza #86564352 (#82605) üzenetére


egykori
őstag

Valami nem kerek ennél a gyorsindítás és hibernálás kikapcsolásnál, mert ma megnéztem a friss, tiszta telepítésű SSD-és rendszeremen. Ha ezeket kikapcsolom, akkor közel 40 mp-ig tart az asztal megjelenése, de ha be vannak kapcsolva, akkor 13 mp.
Akkor hogy van ez? :F

(#82609) pc360 válasza jokeph (#82598) üzenetére


pc360
addikt

A kedvencem egy tollpárna-készítő műhely gépe volt, 10 centis finom tollréteggel a gépben. Csoda, hogy nem gyulladt ki.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#82610) GEPESZ66 válasza egykori (#82608) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Úgy olvastam, hogy SSD-nél ki kell kepcsolni.

(#82611) Komplikato válasza Komplikato (#82553) üzenetére


Komplikato
veterán

Nos, több sikertelen indítás után, a W10 feldobott egy rakat opciót amik jó részét előtte még nem láttam, itt volt két a frissítések visszavonására(!) való opció, most fejből meg nem mondom milyen néven, de a második helyre tette a rendszert. A vicc az, hogy a magyar rendszeren ANGOL nyelven jött be ez az almenű, de valami vietnami karakter készlettel. :D
A másik, régi gépen a legfrisebb Redstone 5 vígan megy gond nélkűl, ez az amit nem értek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#82612) Komplikato válasza pc360 (#82609) üzenetére


Komplikato
veterán

Olajos fűrészporral szinűltig telt házban vajon milyen lehet a léghűtés hatékonysága? :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#82613) egykori válasza GEPESZ66 (#82610) üzenetére


egykori
őstag

Miért "kell"?

(#82614) vlevi válasza #86564352 (#82601) üzenetére


vlevi
nagyúr

:R

Tulajdonképpen egyetértek veled. Az insider verzió az újdonság probalgatasara való, ezzel tisztában vagyok.

Csak az a furcsa számomra, hogy ennyire nyilvánvaló marhasagokkal beprobalkoznak.

(#82615) jokeph válasza pc360 (#82609) üzenetére


jokeph
nagyúr

Az oszt derék. :DDD :C

(#82608) egykori: Nálam Legacy BIOS-os (tehát nincsen semmi fast boot és társai történet) gépen, SSD-vel durván 45 sec a teljes készre betöltés W10 x64 PRO-nál.

Ez a szokásos dolgokon felül a következő 6 program betöltését is magába foglalja: Névnap, Daemon Tools Lite, AMD Radeon Vezérlőpultja, PC Meter, MSI Afterburner és RivaTurner.

Ezek betöltése közben még az Edge is elindul a Pannon Hypernet kezdőoldalával. :U

(#82612) Komplikato: Háát, gondolom semmilyen, azaz hogy hatékony szilárd-folyadék keverék hűtésű, öngyulladásig. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82616) GEPESZ66 válasza egykori (#82613) üzenetére


GEPESZ66
veterán

(#82617) egykori válasza jokeph (#82615) üzenetére


egykori
őstag

Ja, azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy nálam UEFI-s a rendszer.

GEPESZ66: Ez több mint 3 éves cikk: 2015 május 14.
Persze a hibernálás valóban adatírással jár, de a nevezett időpont óta már kiderült, hogy ez már nem annyira kritikus szempont.
Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#82618) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem a jó öreg Winamp + Lyrics Plugin helyett egy olyan modern, de egyszerű (kifejezetten) zenelejátszót, ami a dalszövegeket is megjeleníti (akár by default, akár pluginnel)?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#82619) Bodz válasza jolti05 (#82618) üzenetére


Bodz
nagyúr

Tán a Gom Audio ilyen pl.

(#82620) #86564352 válasza jolti05 (#82618) üzenetére


#86564352
törölt tag

Musixmatch app áruházból

(#82621) jokeph válasza egykori (#82617) üzenetére


jokeph
nagyúr

UEFI + GPT ?

Állitólag ennek a kombinációnak az egyik előnye, hogy gyorsabban boot-ol a Legacy + MBR kombinációnál... :U :U :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82622) vlevi válasza egykori (#82608) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én viszont nem tudtam mérni számottevő különbséget ki vagy bekapcsolt gyorsindítással.

Igaz, az én gépem elég régi, Ivy Brdige-s, B75M lap, de UEFI-t használok, CSM (compatibility BIOS ) nélkül. Ellenben a leállás jónéhány másodperccel lassabb, mert a leállás végén ki kell írni a rendszert SSD-re.

Aki pl. dual boot rendszert használ, annak kötelező kikapcsolni, mert pl. a meghajtók sincsenek ilyenkor teljesen "készen", illetve, amikor a másik rendszer beleír a filerendszerbe, azt a gyorsindítással indított win10 nagyon zokon tudja venni, mert ilyenkor nem nulláról indul, hanem a leállás utáni állapottal, azt pedig a másik rendszer már megváloztatta.

Sok esetben pedig jó az, ha le van állítva a gép, teljesen, gondolj csak arra, hogy hányszor javasolják, hogy indítsd újra a gépet.

(#82623) egykori válasza vlevi (#82622) üzenetére


egykori
őstag

Oké, értem, de ha a Főkapcsolóban a Leállításra kapcsolok, akkor is hibernál? Ez furcsa...

(#82624) Doky586 válasza jokeph (#82615) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Minek Daemon Tools Windows 10 -re..? :F

Hiszen a win az iso mountolást önmagában is tudja.

(#82625) jokeph válasza Doky586 (#82624) üzenetére


jokeph
nagyúr

Pl. megszokásból. Meg mert kényelmes és meg mert jól működik, kb. mindenhonnan elérhető. ;]

És mert az összes tükörfájl-formátumot ismeri, ami nekem kell.

Win is képes kezelni pl. az mdf, cue, ccd, stb formákat ? :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82626) King Unique válasza jokeph (#82625) üzenetére


King Unique
titán

Meg, amiért van benne valami nemkívánatos szemét és egy jobb AV kapásból beriaszt rá már a letöltésnél... :DDD :U

Akkor már inkább Virtual CloneDrive, vagy WinCDEmu, ha annyira muszáj. De pl. egy ISO-hoz nem létszükséglet egyik sem, mert a Windows 7-tel ellentétben a Windows 8.X/10 már natívan kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#82627) SP4C3 válasza jokeph (#82625) üzenetére


SP4C3
veterán

+ hogy az amúgy is szétspammelt startupban legyen mégegy hulladékware. :D

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#82628) Cs1csó válasza jokeph (#82625) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 VirtualCloneDrive Windows 7-en a végefelé váltottam daemon tools-ról mert az egy rakás f.sh lett.

(#82629) kory24 válasza Norberto008 (#82512) üzenetére


kory24
őstag

Sajnos ezzel is ugyanaz...
És nem is a webkamera miatt van.

Újratettem windowst és amíg nem telepítem az intel me drivert addig leáll normálisan, tehát hw hiba is kizárnám..

A 11es driver is azt írja nem támogatott platform...
Ez a 12es van, de ezzel meg ez van :(

(#82630) jokeph válasza King Unique (#82626) üzenetére


jokeph
nagyúr

Clone Drive is jó, régebben használtam. :)

Defender nem sirt még sosem miatta, hátrányt (látható, érezhető) nem okozott még...

Más virusirtó nincs fenn, eddig szükségtelennek bizonyult, elég erős a hardveres tűzfal.

Meg nagyon kevés, de megbizható és ismert oldalon böngészek, igy az esélyek is bőven kisebbek mint átlagban, továbbá szigorúan 1 felhasználós a gép.

A számomra fontos dolgok a gépen átmenetileg tárolódnak, archiválva vannak, meg van hálózatról leválasztott tároló is.

Összeségében, nagyon kevés dolgot használok a Windowsból is, tehát én kijelenthető, hogy elégedett user vagyok.

A W10 hardver-kezelése (eltávolitás, csatlakoztatás, változások, illesztő-programok kezelése) szerintem az egyik legjobb, ha nem az eddigi legjobb a Windowsok közül. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82631) King Unique válasza jokeph (#82630) üzenetére


King Unique
titán

Tudom, hogy a Defender (általában) nem, azért is írtam, hogy egy jobb AV / IS, mint pl. az EIS... :D De mondjuk volt már akinél rendre eltávolította még a Defender is, vagy éppen más problémát okozott (példa).

[ Szerkesztve ]

(#82632) vlevi válasza egykori (#82623) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen. Pontosabban fogalmazva, nem hibernál, mert a felhasználói alkalmazásokat bezárja, a felhasználót kilépteti, mintha teljesen leállna, de a rendszer része az valóban olyan, mintha csak hibernált állapotba kerülne. Erről árulkodik az is, hogy a feladatkezelő teljesítmény lapján az indítás óta eltelt idő nem nullázódik.

Ha a gyorsindítás be van kapcsolva, akkor csak az újraindítást használva indul teljesen újra a rendszer.

Szerintem nem hoz a konyhára annyit a gyorsindítás, mint amennyi baj van vele.

(#82633) jokeph válasza King Unique (#82631) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát, mindenkinél minden nem lehet jó. :) :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82634) pc360 válasza jokeph (#82630) üzenetére


pc360
addikt

Jó hát, hisz az egy tiszta szoftver a Daemon Tools-al ellentétben. Hiába figyelsz oda a böngészésre, ha közben ilyen hulladékokkal közvetíted kifele ezerrel az adataid, amit észre se veszel kérdező módba állított tűzfal hiányában, ami elég nagy hiba. AV-t én se használok (pontosabban nincs bekapcsolva a Comodo IS ezen része, így egyáltalán nem fogja vissza a gépet), de a forgalom feletti bizonyos kontrol nem árt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#82635) tordaitibi válasza Doky586 (#82624) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Mert pl. ennalam van masik 5 fele lemezkep formatum amihez hozza se szagol. Zommel regi nosztalgia Sony ps jatekok amikkel sokat nosztalgiazok. Vagyis csak nosztalgiaznek mert a w10 es az epsxe ps emulator sincs nagyon koszono viszonyba sajnos.
Off, a DT az xp-n meg tokeletes, egy nyulfarknyi beepulo, semmi virust nem tesz fel, sajnos az a valtozat w10 lnkompatibilis.

(#82636) Cs1csó válasza tordaitibi (#82635) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem baj ha xp-t is használsz mondjuk virtuálisan vagy dual bootban szigorúan játékra mondjuk, csak ne engedd ki a netre, ennyi. A CloneDrive szerintem minden olyan dologgal elboldogul amivel a dameon tools. A daemon tools-ra gondolok akkor erős párhuzamot tudnék húzni pl. az újabb μTorrent-el, de akár a túlzott funkcióbővítés áldozatává váló Nero burning studio stb.

Az emulátorokhoz nem értek - amúgy nem a windows 10-el van gond, hogy ha egy mondjuk régi program csak xp-n fut 10-en nem hanem annak a szoftvernek a fejlesztői, hogy nem készítették el a friss windows 10 kompatibilis verzióját. Itt egy program ami olyan játékokhoz való ami windows 10-en pl. nem de korábbi windows-okon futott: [link]

(#82637) sgabi


sgabi
csendes tag

Sziasztok!
Honnan tudok cd/dvd drivert letölteni windows 10-hez? Nem találtam semmi használható megoldást, és itt sem találtam ilyen jellegű utalást.
Köszönöm szépen!
Üdv

(#82638) egykori válasza vlevi (#82632) üzenetére


egykori
őstag

Valóban nem állt le a rendszer, a Feladatkezelő is ezt igazolta. Köszönöm, ezt nem tudtam. :R
Olyan nagy tragédiát nem jelent a (40 - 13) 27 mp indulási idő különbség, de azt hiszem visszaállítom a hibernálást, mert semmilyen hibát, problémát nem tapasztaltam, amiért be van kapcsolva.
Egyébként milyen bajokat okoz az említett beállítások használata?

(#82639) vlevi válasza egykori (#82638) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ideális esetben semmi bajt nem okoz.

De, biztosan hallottál már valahol olyan furcsaságokról, hogy egyeseknek alvásból, hibernálásból nagyon furcsán áll helyre a gép, főként driver hiba miatt.pl. hálókártya nem éled fel, a videókártya driver nem ad képet, ésatöbbi.

Ezek a fajta problémák sűrűbben előfordulhatnak a gyorsindítással, pont azért, mert nem teljes leállást csinál a rendszer.

És persze van, akinél kicsit szűkösebb a hely, egy 64gigás SSD-n pl, ott nem mindegy, hogy a hibernálás kikapcsolásával nyerek-e 3.5giga szabad helyet, vagy sem.

Pár éve megmértem, nálam, gyorsindítás nélkül nincs 20mp.

[link]

Ahogy korábban írtam, ez egy i5-ös gép, 8G RAM, SSD, és a videó készítésekor még AMD 7850 kártya.

Az is igaz, hogy szinte semmi más nincs a gépre dugva. Azt vettem észre, hogy külső HDD-k, és egyéb ilyesmi cuccok jelentősen növelik a boot időt, és nem azért, mert a windows szöszmötöl vele, hanem, azok inicializálásáig el sem kezd bootolni.

Nálam pl. régi alaplapon még volt IDE HDD csatlakozó, az is elbabrált a rendszerrel jó sokat, mire rájött, hogy nincs IDE HDD a gépben. Az IDE HDD csatit letiltva (BIOS-ban), ezzel is gyorsult a boot.

[ Szerkesztve ]

(#82640) egykori válasza vlevi (#82639) üzenetére


egykori
őstag

Amiket leírtál, semmi sincs, ami akadályozhatná a Bootolást. 28 mp-ig tart a Dell embléma alatt a pöttyök forgása. (Persze a hibernálás miatt egyszer sem tud körbe menni, mert már tovább is lép.)

A laptop paraméterei igen hasonlóak a tiedhez (8GB RAM, i5-ös CPU, 120-as SSD, ahol 65GB szabad), nem indul semmilyen külső HDD, csak az SSD. Nem értem, mit szöszöl induláskor?

Oda fogok figyelni, hogy időnként újraindítsam a gépet, mivel hibernálás bekapcsolásával nincs gondom, így hagyom.

(#82641) Ga3rieL válasza sgabi (#82637) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Szia.

Milyen cd dvd driver kell neked?

(#82642) sgabi válasza Ga3rieL (#82641) üzenetére


sgabi
csendes tag

Szia!
Windowst akarok telepíteni usb-ről, és azt a hibaüzenetet írja ki, hogy nincs megfelelő cd/dvd driver, így a telepítést nem tudja végrehajtani.Windows 10-et szeretném törölni és visszatenni a win7-et,mert ezzel csak bajom van! Új Acer TM X349 laptopra szeretném.Ennek nincs beépített optikai meghajtója,így külsőről próbálkoztam, de nem ismeri fel.Az USB-t ugyan felismeri, de nem tudok róla bootolni, mert miután betöltött ezt a hibaüzenetet írja ki.
Ezért keresek ilyen drivert.

(#82643) Cs1csó válasza sgabi (#82637) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows 10-nek már telepítésnél fel kellett volna tennie egy általános driver-t ezekhez az eszközökhöz, ez nem történt meg? Ezek a létező LEGALAPVETŐBB hardver eszközök BÁRMELYIKNEK el kell pöfögnie egy általános windows általál feltett szabványos driver-rel.

AZ iobit driver booster free valószínüleg megtalálja de én nem tenném vissza helyedben a windows 7-et mi a gond a windows 10-el hátha it tudunk leírtásokat adni a beállításokra stb. Megjegyzem az én gépem miután egy telepítés után kezelésbe veszem kb. úgy néz ki mint egy windows7 : semmi UWP- metro app, gépházban amit lehet kikapcsolok stb.

[ Szerkesztve ]

(#82644) pc360 válasza sgabi (#82642) üzenetére


pc360
addikt

Inkább az a kérdés, hogy milyen win-t és hogyan raktál ki. Ideális esetben MCT-vel le tudod tölteni és a programon belül pendrive-ra tudod rakatni. Ha csak az ISO-t szedted le vele, utólag Rufus-szal tudod egyszerűen pen-re dobni.

Jah, hogy te Win 7-et akarsz visszarakni. Nem sok értelme van, ahogy előttem is leírták. Másfél év maradt a támogatásából. Ha a hardware megfelelő, akkor semmi akadálya annak, hogy egy jól működő Win 10-ed legyen, de kezdjük az alapoknál! Amint a kezdeti nehézségeken túlesel, szerethető rendszer gyártható belőle, csak pár apróságot kell letiltani, hogy épp olyan egyszerű legyen, mint a 7.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#82645) kory24 válasza sgabi (#82642) üzenetére


kory24
őstag

Az lehet a gond, hogy usb3 port és gyári win7 azt nem ismeri.

Esetleg ha van usb2 port abba dugd vagy olyan integrált win7 telepítő próbálj, ami a 10es telepítő rendszerét használja. (úgy emlékszem pl fatebringer)

[ Szerkesztve ]

(#82646) sgabi válasza pc360 (#82644) üzenetére


sgabi
csendes tag

Rufussal írtam pendrivra a programot, és mégsem jó.Már az alaphelyzetbe állítással is próbálkoztam,de azt sem csinálja meg, mert arra is azt írja, hogy váratlan hiba történt, és nem csinál semmit! A windows 10-el leginkább internet elérési problémáim vannak, mert meggondolja magát, és nincs elérés! Wi-Fin netezek, a jelerősség kiváló, és mégsincs net. Még van egy-két apróság ami idegesített, azért akartam vissza a jó kis Win7-et! :)

(#82647) sgabi válasza kory24 (#82645) üzenetére


sgabi
csendes tag

Köszi, ez lehetséges! Megpróbálom!

(#82648) jokeph válasza kory24 (#82645) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ha ugyanaz vezérli az 2-es és 3-as portokat, akkor egyikben sem fog menni, függetlenül a rádugott eszköztől (ODD, pendrive, stb).

+1: szerintem is olyan W7 telepitő kell, amibe az XHCI driver integrálva lett.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#82649) vlevi válasza egykori (#82640) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az én gépemen most az Insider verzió van fenn, és abban próbából bekapcsoltam a gyorsindítást.

Az egyik dolog, ami mindíg zavart a gyorsindításban, hogy így viszont, leálláskor még 4-5másodpercig ír az SSD-re

Az viszont furcsa volt, hogy kétszerháromszor ki/be kapcsoltam a gépet, párszor próbából újraindítottam, és a bekapcsolt gyorsindítás mellett, néha marhagyorsan beindult a gép, volt, hogy a pöttyöket ki sem tudta rakni már benn volt a bejelentkező ablak, de valami miatt, máskor pedig pont ugyanannyi ideig tartott a bootolás közbeni pöttyök tekergése, mint, amikor újraindítottam. Pedig semmit sem csináltam közben, még be sem jelentkeztem a gépbe, csak bebootolt, megjelent a bejelentkező ablak, és kapcsoltam is ki.

(#82650) kory24 válasza jokeph (#82648) üzenetére


kory24
őstag

Nekem asztalin ugyanez az a hiba előjött usb3-as porton, míg usb2-esen nem. (A75)
Persze laptopon más, ott nincs annyi usb....

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.