Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63319) Tsebacsi válasza zsole84 (#63316) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó kérdés, nem olyan nagyon sokban, sőt.

Az Opel 4 év garit ad, 4 év assistance szolgáltatással, plusz vehetsz még 1 év garit, a Honda csak 3-3 évet ad. A premium quality duma kicsit hangzatos, de nem ad annyit, hogy visszautasíthatatlan legyen, csak az alkatrészt adják ingyen, ott sem mindet.
Az opel minőségi volt belül, csendes, kényelmes. Civic-et még nem vezettem, nem tudok róla nyilatkozni, a 8-asnál kicsivel jobb az új astra minőségben, csendesebb, a motor kulturáltabb, de a honda sportosabb autó, jobb üléspozícióval, cserébe az astrába könnyebb beülni :)
Az új civic motorja papíron erősebb, de cvt van hozzá (fujj), astrában meg hagyományos automata!!
Felszereltségben majdnem pariban vannak, bár lehet az Astra kicsit többet ad.
Infotainment rendszerben az Astra jobb szerintem, és Kombi!!!!
A Honda gyengébb felszereltséggel is 400k-val többe kerül, ha mindkét autóra megkapjuk a legnagyobb elérhető kedvezményt (az astránál tudjuk mivel jár, a honda jelenleg 400k-430k kedvezményt ad).
Az Astra talán kevésbé bazáribb külsővel rendelkezik. :)) A civic nagyon tetszik ettől függetlenül.

Fordot számoltam, egy gyengébben felszerelt Focus 7,5 minimum, persze itt még nem alkudtam az emberrel.
Octavia alsó hangon 8 millió, 900k kedvezménnyel is.
Hyundai 9,2millió minimum, de február 23-a óta nem válaszolnak a levelemre. Ma írtam az értékesítési vezetőnek, hogy szégyeljék magukat...
Peugeo-nál a 308SW problémás, pl. az erősebb dízel augusztusig nem rendelhető (december óta... wtf???)
Renult Megane kívül tetszik, de belül a középkonzol szörnyű :(
Golf kombi nem tetszik annyira, és... Valahogy nem, meg drága.
Ja új i30kombi is szép, de a korábban említett Hyundai-os balfaszkodás miatt (és még túl új) semmi infó róla...

Kb. ennyi :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.