Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210970) MC Pite


MC Pite
veterán

621 olvasatlan hsz? Basszus :DDD

Farkas: Szopó... Mákod volt még.

ACT: Én is így tudom hogy az 1.4 140 és 150 lovasból is volt. 1.5 fentebbi ársáv mint a 3,5 (bár lehet már uldatelve lett).

Családos, rokkant parkoló: Sok a fasz mindenütt, így csodálatos kishazánkban a sok önző ember még ebben is konfliktust/lehetőséget lát, meg hogy neki is jár, mert egyedül van, de siet! Inkább dögöljön meg a szomszéd tehene is.
Elvileg jó lenne, hogy picilánnyal nem kell átsétálnom a fél parkolón, hanem közel álhatunk meg, és normálisa ki/beemelhetem; de inkább messzire állok (ahol valószínű lesz hely) mert sok kretén ferdén beáll (egyedül) az ilyen családos helyekre.

Reggie0: Ha úgy írják ki, hogy parkoló kisgyerekeseknek, akkor jobb? :U
Aki nem ****, belátja, hogy szűk helyen nem a legfaszább a hordozót/gyereket a gyerekülésbe pakolni, hasznos ha teljesen kinyithatja az ember az ajtót ehhez. Nem húzza meg a hátát, nem b*ssza össze a mellette álló autót, nem harmadikra tudja bekötni félig behajolva a gyereket hanem elsőre.
És mit szeretnél, legyen x kicsi hely, 0,95x kicsi meg 5 családos, vagy 0,75x családos méretű?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.