Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207826) MC Pite válasza Magnum_ (#207805) üzenetére


MC Pite
veterán

Én javasoltam nekik KE megyében Tarjánban Vargaszékat, de a pasija a saját szerelőjét preferálja, nem tudom mi lett/lesz a vége (ők motorcserét akartak, ez amúgy EB0, de a probléma az azonos).
Robi jó lehet, (ha vállalja) akár teknő leszedést az elején be lehet iktatni felmérésképp, ha gondoljátok.
Papucsból én 165/60R14-néznék (anyám Agiláján is váltottunk, dettó a gyári méret, javult a fékezhetőség). A mi kisautónkra 4S² H750-et választottunk. Relatív gyorsan kopik,ki nem szarja le keveset futó 1t alatti autónál cserébe kiegyensúlyozott teljesítményű, középnyárias, de azon a 3 havas napon is simán el lehet vele menni, teszteltem mindenféle télies körülmények között, alsóközepes téli szintjét simán hozza, és akkor úgyis mindenki szüttyög; cserébe jobban teljesít a maradék bő 360 napon. GY is van ebben a méretben már, de az téliesebb.
Bőven más méret, de inkább kisebb méretekre optimalizált a minta, a videó konklúzióhoz ugorj ha nem akarod elolvasni az egészet. [link]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.