Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180501) kisza25 válasza Szada85 (#180498) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na és melyik volt az első ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180502) Szevam válasza Szoszo94 (#180495) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Manapság sokan nem vállalják a tetteikért a felelősséget, mert könnyebb Nekik így... A következményektől pedig félnek, és inkább a homokba dugják a fejüket, vagy mint akit sarokba szorítottak úgy támadnak. Sajnálom :(.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#180503) Integrale válasza Szoszo94 (#180495) üzenetére


Integrale
veterán

Íreknél ez minden napos volt, sem vezetni, sem parkolni nem tudnak. Rád állnak, nekinyitják, aztán megy a dolgára. Nem érdekli sem az ő autója, sem a tiéd.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#180504) Szoszo94 válasza Integrale (#180503) üzenetére


Szoszo94
őstag

Jó tudni, saját autóval oda sem megyek akkor :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#180505) Szada85 válasza Tsebacsi (#180497) üzenetére


Szada85
aktív tag

Látod a kiabálásból sem értenek, söt, még Ök érzik magukat támadva.

Annó a Vectrámnak úgy toltatott neki egy idös bácsi (e E34-gyel), hogy pont az ablakban álltam, és a szemem láttára.
Addig tolatott, míg fizikailag nem tudott tovább, majd utána elöregurult kicsit. Kiszállt, és megnézte a saját autóját, hogy minden oké-e... Kiszóltam neki az ablakon, hogy lesz szíves megvárni, mint a tulaj, máris megyek le... Mire leértem persze elhúzta a csíkot. Rendszámon volt csak pici nyom, szerencsére komolyabb nem lett... Mindez német városban. Sajnos ez globális probléma már.

(#180506) Doki16 válasza Szoszo94 (#180495) üzenetére


Doki16
addikt

Ugyanez volt velem tavaly, csak annyi különbséggel, hogy egy 20 éves leszarom golfos köcsög volt. Ülök a kocsiban és arra lettem figyelmes, hogy úgy rám nyitotta az ajtó, hogy az autó beleremegett. Kiszállok, mondom bocsi, de rányitottad az ajtót a kocsimra. Erre annyi volt a válasz, hogy én biztos nem voltam. Mondom neki ne hazudj már itt ültem a kocsiban, nem csak érzetem hanem láttam is. Azt mondja mit foglalkozok én most ezzel, különben is nem ő volt, hanem csak elment egy kamion és azért mozdult be a kocsim. Mondja ezt úgy, hogy a LIDL parkolóban voltunk és nem volt a közelben sem senki. Egy bunkó paraszt volt és még nekiállt feljebb. Na azt után jött a barátnője. Az is rákezdett, hogy mi a faszt képzelek én, hogy megvádolom a pasiját. Közben végig magyaráztak amíg mentek a be a boltba. Egy kanál vízben meg tudtam volna fojtani legszívesebben. De most egyszerűen nem lehet mit kezdeni az ilyen nemtörődöm bunkókkal.

Volt egy másik sztori is. Állok a mosó előtt a soromra állva. Megáll egy BMW mellém merőleges. Tehát a kocsim bal oldalára néz rá a BMW hátulja. Erre fogja magát és rohadt nagy gázzal elindul a salakos részen és kb 1000 kaviccsal verte telibe a kocsimat. Csak is direkt csinálhatta, mert semmi nem indokolta, hogy így álljon meg. Ordítva szálltamki, de annyira, hogy mindenki odafigyelt és páran oda is jöttek, hogy mi a baj. Persze válogatott szitkozódásokkal küldetem el az a büdös cig... melegebb vidékre.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#180507) Integrale válasza Doki16 (#180506) üzenetére


Integrale
veterán

Type-C-k szakadt E36-tal csinálják ezt anyukámnál az utcában, nem aszfaltos az eleje, és minden kint álló autónál "nagygáz", és szórja rá a kavicsokat.

"Bad reklám is reklám too"

(#180508) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A tetőbox légellenállásánál számít, hogy fényes vagy matt-e a felülete :F? Találtam egy Thule 900-ast, de az eddig látottakhoz képest ez matt, tulaj szerint 4éves. Ez az első nagy Thule, amit matt kivitelben látok, inkább kifogást keresek magamnak, hogy miért vadásszak le inkább egy fényezettet :DDD .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#180509) oliwire válasza t72killer (#180508) üzenetére


oliwire
őstag

Hát ha hangsebesség közeli sebességgel fogsz közlekedni, inkább a simább felületűt választanám, de 130 km/h-nál az alakja a meghatározóbb, nem a felülete szerintem :F :DDD

(#180510) BigBlackDog válasza t72killer (#180508) üzenetére


BigBlackDog
veterán

"...inkább kifogást keresek magamnak, hogy miért vadásszak le inkább egy fényezettet..."

Fényes felületen könnyebben meglátszanak a karcok. ;]

(#180511) focvis válasza t72killer (#180508) üzenetére


focvis
veterán

Akkor számít valamennyit. ;]

(#180512) t72killer válasza oliwire (#180509) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#180511: köszi :R

#180510: nem ebbe az irányba kerestem a kifogásokat :DDD, de jogos. Fényesből egyelőre most egy magát sztárbrokinak képzelő nőnél láttam egyet, aki azt hiszi, hogy a 4éves "egyszerhasznált" (ez valami olyan, mint a km-állás?) cuccát a bolti új ár 80+%-áért megvenném, úgyhogy a matt lesz esélyes.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#180513) ngaba válasza Doki16 (#180506) üzenetére


ngaba
aktív tag

Én alapvetően egy békés típus vagyok, de az vezetett ide, hogy mindent a joggal próbálunk elintézni:

1. "Bizonyítsd, ha tudod".
2. "Ezért nem fogsz beperelni, minden más önbíráskodás, és még te kerülsz bajba."

Alattunk lakik egy megzakkant idős pár (szó szerint, a gyerekükkel se beszélnek 30 éve állítólag). Ordítoznak azért, ha mászik a gyerek a padlón stb. Én drogdíler vagyok szerintük, a barátnőm adócsaló kurva. Amikor megyek haza, kiszól, hogy "na itt megy ez a rohadék drogdíler". Folyton leskelődnek az ablakból, erkélyen, soha nem ég náluk a villany. Face-to-face ordítozott a 7 hónapos terhes barátnőmmel. Erre egy megoldás van: Egyszer megütöm, de utána megütöm a bokámat is. A rendőrségen voltam, ügyvédet kérdeztem. Pereskedni lehetne velük becsületsértés miatt, de semmi értelme. A törvény az időset védi amúgy is.

Falun ezeket már megverték volna, a lépcsőházban csak nem szól hozzájuk senki. És ha megütHETném, akkor nem is merné lekurvázni a barátnőmet, nem is létezne a probléma.

Az segített valamennyit, hogy elkezdtem mobillal felvenni (ami szintén tilos lenne amúgy, és nem bizonyít semmit - éljen a jog), most azóta egy kis nyugi van. De ez csak ideig-óráig szokott tartani.

[ Szerkesztve ]

(#180514) Tsebacsi válasza ngaba (#180513) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmi sem védi az igaz embert sajnos. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#180515) kisza25 válasza t72killer (#180508) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az F1-ben azért lettek mattok az autók, mert így kevesebb festék kell és spóroltak pár grammot, remélem segítettem ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180516) kisza25 válasza Doki16 (#180506) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Attól félek, hogy egyszer elgurul a gyógyszerem és annyit kapok egy ilyenért,mint egy normális emberért :W :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180517) Qru válasza Szoszo94 (#180495) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jártam már így, sajnos én is. Bár furcsa módon a vétkes autójának a tükre meg az ablaktörlő lapátja is fura szögben állt mire visszajött a kocsijához de hát vannak ilyen paranormális jelenségek. ;]

#nincsbennetarcsi

(#180518) CactuS válasza Qru (#180517) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt akartam mondani, hasonló esetben előfordult már, hogy fenékkel levettem a tükrét, hogy érezze milyen az, amikor elmegy mellette egy kamion...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#180519) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Mielőtt mindenki szétver mindenkit... :D Elm327-es olvasót vettem. Nem ismerem a palettát de melyik program lenne a legjobb hozzá? Torque megy vele, hátha van jobb is tőle.

(#180520) focvis válasza F_Zolee (#180519) üzenetére


focvis
veterán

A Piston nekem jobban bejött. [link]

Pár hete megálltam max. 10 percre a helyi kis CBA-nál, meghúzták az 1 éve fényezett hátsó lököst. Nem valószínű, hogy polírral 100%-os lesz. (Feldolgoztam magamban.)

[ Szerkesztve ]

(#180521) Qru válasza ngaba (#180513) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vidéken is vannak ilyenek, nem csak a nagyobb városokban. Ismerősi körben volt ebből probléma. Kicsit rájuk lett ijesztve azóta nyugi van ahogy hallom. Sajnos van aki csak a félelemből ért. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#180522) Mr X válasza Szevam (#180502) üzenetére


Mr X
veterán

Szakadjon meg az összes ilyen. Valamelyik reggel én is arra mentem ki, hogy be van horpadva a motorháztetőm az embléma mellett, de úgy, mintha rávertek volna. A lökhárítónak semmi baja.

(#180523) stickermajom válasza Qru (#180517) üzenetére


stickermajom
addikt

Még anno a kocka Swiftre nyitotta rá valaki az ajtót a parkolóban, négyen ültünk a kocsiban, így egy gyors "bocs" után elslisszolt. Emlékszem, téli nap lehetett, mert mikor kiszálltam megcsúsztam és épp, hogy meg tudtam kapaszkodni az autójában. ;]

(#180524) Szoszo94 válasza CactuS (#180518) üzenetére


Szoszo94
őstag

és Qru: nem az autó tehet róla, hogy gyökér a sofőr, de átszaladtak hasonló gondolatok a fejemben nekem is. Viszont ebből sem tanulna, az biztos. Romlott tej az esőelvezetőbe az ultimate megoldás egyébként, jódarabig szagolhatná azt utána :U

focvis: nekem nem ment, muszáj volt kiírni magamból. Jobb is lett utána, köszi mindenkinek aki elolvasta :DDD Egyébként a hátsó lököst nekem tavaly cseszték össze, ezt sem írtam volna most ki, ha nem így történik az egész.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#180525) F_Zolee válasza focvis (#180520) üzenetére


F_Zolee
veterán

Eléggé minimalista de majd rápróbálok. :)

Még a tél vége fele Prakti parkolóba még ültem az autóba, telefonon néztem valamit. Beáll mellém egy szakadtabb ford, 2 nő pattan ki belőle persze hallottam, hogy koppan az ajtó...mikor vettem még az öreg szarom egy rányitás nyom se volt, mostanra már egy kezem is kevés lehet megszámolni.

(#180526) t72killer válasza kisza25 (#180515) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#180527) focvis válasza F_Zolee (#180525) üzenetére


focvis
veterán

Attól függ, mi a célod vele?

Hibakódot olvasni, törölni ez számomra egyértelműbb a Torque-nál. Utóbbi természetesen látványosabb.

(#180528) Tsebacsi válasza stickermajom (#180523) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD
Nekem csak majdnem lett ilyen történetem, melóba menet - még kovid előtt - a kistesco-ban vettem reggelit, kifelé jövet előttem egy fiatal "C" gyerek ment, szállt be a mellettem álló autóba hátra, de olyan rössel nyitotta az ajtót hogy azt hittem nekiveri az enyémnek. Centiken se múlt.
Finoman szóltam neki, hogy csak óvatosan!
Kérdi rögtön, hogy bocsi nekiment?
Mondom nem, de nem sokon múlt, figyeljen oda máskor.
Oké bocsánat!
Meglepően normálisan reagált, pedig én aztán nem vagyok olyan tekintélyt parancsoló mint Cactus :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#180529) MunezXBK válasza Tsebacsi (#180528) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én se, mégis van olyan, hogy elég, ha csak szólok.

(#180530) Richard! válasza Szada85 (#180498) üzenetére


Richard!
addikt

Valahogy senki sem készült a dolgozatra...
(Seat Leon - Ford Focus)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#180531) 6030D válasza Szoszo94 (#180524) üzenetére


6030D
Ármester

Kutyasz*r+víz, kisvödörbe elkever, az aromás sokáig. Ha kiszárad és vizet kap, akkor frissül. :)
Illetve a purhab mélyen a kipuba, hogy ne látszódjon és lehet fejet vakarni.

Nálunk a szomszéd öntött egyszer olajat egy kocsi szélvédőjére (onnan folyt a vízelvezetőbe), aki a garázsbejárójára állt. Előzményt nem tudok, csak az ordibálásra néztem ki. Rendőr is jött, minden papírozás nélkül ment el. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180532) Szoszo94 válasza 6030D (#180531) üzenetére


Szoszo94
őstag

Elengedtem, felesleges tovább ragozni, ha kib@szok vele nekem nem lesz jobb, viszont utána várhatom mikor esik le neke is tesz nekem keresztbe. Rendszámot megjegyeztem, autó típusát is, úgyhogy messzire el fogom kerülni - remélem a melegebb éghajlatra való elküldése, amit utolsó szó jogán kapott tőlem őt is arra fogja késztetni, hogy messziről elkerüli az autómat.

Egyébként a dashcam ott lógott a szélvédőjén, gondolom másnál a szálkát, magában a gerendát sem esete áll fent. :K

Jut eszembe, nekem is már egy ideje fent a dashcam, sok olyan esetet rögzített is már amiket a bp-i autósok töltögetnek fel, de azokkal nem törődök, nem azért vettem. Viszont múlt héten kifordultak elém a négyes úton, ott satuval épphogy elkerültem az ütközést, azt a felvételt elmentettem magamnak. Ha sok ilyen lesz, majd én is csinálok egy összeállítást ;]

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#180533) ngaba válasza Qru (#180521) üzenetére


ngaba
aktív tag

Sajnos ők is csak ebből értenek / értenének. Arra körülbelül a második alkalommal rájöttem, hogy a racionális érvek el sem jutnak a tudatukig: Én egy vörös posztó vagyok, akinek olyankor ordít, és ennyi. (Sajnos ezt csinálták az összes előttünk ott lakóval is. Kíváncsi leszek, hogy mi kitartunk-e, vagy minket is elüldöznek. Ha mégis elüldöznek, akkor jól meg fogom nézni, hogy kinek adom el a lakást: Jelige: Nagydarab félelemkeltő emberek sok gyerekkel és kutyával kedvezményt kapnak. :D)

És az a baj, hogy ez sokkal idegesítőbb, mint amilyennek hangzik. Mondta már pár rokon, hogy engedjük el a fülünk mellett, aztán meglepődtek, amikor meglátogattak minket. Az otthon az a nyugalom szigete kellene legyen, nem ilyen emberekkel kellene "háborúzni". Amúgy innen már csak családi házba fogunk költözni, ha összejön majd (falusiként úgysem szeretem a társasházat, csak nyilván anyagi kényszer - meg nyilván a lányunknak is jobb lesz).

[ Szerkesztve ]

(#180534) Integrale válasza Richard! (#180530) üzenetére


Integrale
veterán

Infiniti Q30 is illik ebbe a sorba.
Focus oldalról tiszta Giulietta.

"Bad reklám is reklám too"

(#180535) #89309696 válasza Szoszo94 (#180439) üzenetére


#89309696
törölt tag

(#180536) gzbotii válasza 6030D (#180531) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem XIII-ban egy szomszéd a kocsi mindkét oldalát lemezig karcolta, két gumim kiszúrta és olajjal leöntötte a szélvédőt. Belső udvar, beköltözés utáni első hét. Pedig telefonszámot is hagytam, ott is laktam, ablakom is a helyre nézett. Két gyanús szomszéd volt, de sajna bizonyítani semmit nem tudtam, senki nem látta. Két napig fájt a fejem utána. (konkrét fejfájás). Rendőrségi feljelentés, majd kb egy hónap múlva jött a levél, hogy az ügyet lezárták. :)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#180537) kisza25 válasza Richard! (#180530) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak a lámpából tudom megmondani melyik melyik :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180538) EQMontoya válasza gzbotii (#180536) üzenetére


EQMontoya
veterán

Es ezt miert tette?
Ez mar azert olyan szintu parasztsag, amilyet eppelmeju ember nem csinal.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#180539) #89309696 válasza Szoszo94 (#180495) üzenetére


#89309696
törölt tag

Caddy ajtót rányitottam egy fehér Polora véletlenül múlt héten, nem tudom melyik, de az a 90 után gyártott öreg, a hármas Golf társa. Rögtön néztem is lett-e baja, aztán megláttam, hogy ecsettel van végigkenegetve a kocsi fele a rohadáson át, na mondom ennek a tulaját nem fogja zavarni az biztos, ha karcos lett. :D
De amúgy nem is látszott szerencsére.

(#180540) gzbotii válasza EQMontoya (#180538) üzenetére


gzbotii
veterán

Passz. Én voltam az új lakó. Felfestett parkolóhelyek nem voltak. Nyomtattam egy lapot, amin írtam, hogy melyik apartmanba vagyok az új bérlő + telefonszám. Gondolom a román rendszám provokálta ki.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#180541) F_Zolee válasza focvis (#180527) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ennyi amit leírtál. Max egy-két élőadatot nézni még amíg újdonság. Bár pont az olajat nem írja. -.-

(#180542) #89309696 válasza ngaba (#180513) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem verik meg az ilyet itt falun se. És sokszor nem is sérültek mentálisan, simán csak szarnak bele, kimondja amit gondol. Rengeteg az idegbeteg is aki tesz mindenre, meg a neki van igaza ő tudja ám kategória. Abban egyébként is jeles a lakosság, a megszakértésben és idegállapot szegénységben, meg a másik utálatában.
Rengeteg az alkesz is. Attól, hogy épp nem dülöngél és okádja a maga előtt lévő négyzetmétert, még simán lehet az agyában a nap minden szakaszában, akkor aztán duplán érvényesül minden hülyesége.
Oldalakat tudnék írni róla miket kaptam már én is a fejemhez, de szerintem mindenki a topikban, elvégre ugyanabban az országban élünk, ugyanazokkal az emberekkel. Legtöbbször nem foglalkozom vele, 1-2 esetben nehezebben bírja az agyam akkor azért visszaszólok, de semmi értelme.

(#180543) oliwire


oliwire
őstag

Ide is beteszem, mert a gumis fórum nem pörög és kicsit más vonatkoztatása is van:
Nemsokára téligumit cseréltetek a 2016-os Ford Focuson. Vettem hozzá alufelnit és megvan már az abroncs is. Már össze is szerelték, amikor eszembe jutott, hogy nekem a nyári felni-abroncs szett nyomásérzékelős :DDD Gondoltam, hogy veszek egy érzékelő szettet, a gumis azt mondta, hogy a Ford gyárit 30.000-ért tudja adni. Azt néztem, hogy nem is olyan rossz ár érte. Ha nem tetetem bele, mindig leeresztett gumit fog jelezni a belső computer?

(#180544) #89309696 válasza oliwire (#180543) üzenetére


#89309696
törölt tag

Hiányát fogja érzékelni. Hogy mennyire tesz tönkre, csipogással, villogással vagy csak szolidan, azt nem tudom.
Műszakin így nem megy át a télen amíg ezek vannak rajta, de más bajod nem lesz belőle, ha az autó nem csipog idegesítően. Meg persze nem jelez, ha laposodsz.
ABS jeladós mérés forever, a többi bűncselekmény.

[ Szerkesztve ]

(#180545) Tsebacsi válasza oliwire (#180543) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egész jó ár érte, menj bele, 6-8k körül szokott lenni a Tpms darabja. Csak azt hiszem össze is kell tanítani az autóval.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#180546) Qtya123


Qtya123
őstag

Bánom, hogy elolvastam az előző két oldal írásait, hogy kinek épp mit tettek az autójával/lakhelyével.

Amúgy sem szeretem túlzottan az emberek nagy részét, inkább ne olvastam volna, mert még jobban megutálom őket. :(((

[ Szerkesztve ]

(#180547) #89309696 válasza Qtya123 (#180546) üzenetére


#89309696
törölt tag

Légy pozitív, hosszú hétvége jön.

(#180548) barnam_ válasza Qtya123 (#180546) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tanulság: emberektől távol kell költözni, dédelgetni való autót meg jobb csak a garázsban simogatni.
Sajnos ez a valóság :(((

(#180549) #89309696 válasza barnam_ (#180548) üzenetére


#89309696
törölt tag

Hungarian rat sleeper kell. Nekem egyébként is kedvencem. Családi kombi, kicsit ütött-kopott, 10-12 év körüli. Beleolvad az átlagba. Bent meg ott duruzsol a soklóerő, sikít a turbó és az épített mechanika, aztán csak néznek a birkák mikor kicsit pöckölsz a gázon, lebiggyed a szájszél. Yeah. :K

Egy kis egészséges feltűnési viszketegség mindegyikőnkben van. :K Régen is a szebb lóval volt a férfi kapósabb.

[ Szerkesztve ]

(#180550) CactuS válasza gzbotii (#180540) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet, cégnél az egyik Infinitit kulcsolták körbe az első bécsi útján. Állítólag ott nem bírják a magyarokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.