Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135116) Johnny_vT válasza Qru (#134905) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Végül ismét ÖMV esett útba, úgyhogy megint MaxxxxxxMotion 95 ment bele, de most Mosonmagyaróváron tankoltunk 413-ért. Figyelem, fogyasztási adatok jönnek :DDD
Drezda-Üllő 2 személy, megpakolva 140-150-es utazó, plusz 50 perc csordogálás a tatabányai balesetnél 8,33 rátankolással (8,5 bc).
Utána 350 km csalingázás autópályán 160129, mellékúton és városban 4 fővel, megpakolva 8,91 (8,7 bc).
Aztán Mosonmagyaróvár-Drezda távon 140-150-es utazó 2 személlyel, megpakolva bc szerint 8,2. Még nem tankoltam rá, de Google szerint a szintkülönbség kvázi elhanyagolható. A szélirány lenne a kulcs? Vagy tényleg csodát tesz az adalékos benya? (A hazautat Agip puruttya 95-tel tettük meg, a klíma oda-vissza végig ment.)

A német szakaszon kipróbáltuk milyen a 200. Nos, nagyon kellemes :) 160-tól már behallatszik a motorhang is (sorötnél nem hátrány :K ), de rezonancia nuku, a kormányon is csak az aszfalt egyenetlenségei jönnek át. Az ülések pedig még mindig elámítanak. Senki meg nem mondta volna rajtam, hogy épp most ültem végig 700 km-t :))

A másik ami feltűnt, hogy hihetetlenül jó a kocsi szellőzése.

Ja és a kiváló magyar mellékúthálózaton szétrázódott a navi fejegységben valami, azóta meg se mukkan. Képernyő nem bújik elő, másik DVD-t nem vesz be... :o

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.