Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135251) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

opel corsa E volt már? (video)
ez a forma nekem tetszik

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#135252) rbalint88 válasza kisza25 (#135251) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha van valos 200km hatotavja, siman bevallalnam asszonynak, csak ez is lesz kb 10M ujonnan :( 6 korul tamcsival tok jo lenne.

(#135253) EQMontoya válasza Jorus (#135247) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ezek a hangok azert viszonylag szintetikusak. Legjobb esetben valami kipufogoban levo rezonatorbol jonnek.
Szerintem olyanok is. :(

Same rules apply!

(#135254) SzlobiG válasza molnarpeter (#135226) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pff az szép, lehetséges, hogy maga a szűrőben lévő "lyukak" túl kicsik és ez miatt túl sűrűn kell regent indítania? Úgy látom van akkor gond rendesen fordéknál az új motorokkal. :( Maradok is a jól bevált 2 literes dízelnél. :))

(#135255) molnarpeter válasza SzlobiG (#135254) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Van új 2 literes is amúgy. Gondolom a PSA is el van foglalva az Opel modellekkel, és oda elég szállítani :F nameg ha kiforr, olcsóbb lenne talán a Fordnak is a saját erőforrás.

(#135256) Jorus válasza EQMontoya (#135253) üzenetére


Jorus
nagyúr

Új(abb), sportos(abb) autóknál már az is jó, ha nem a hangszóróból jön a motorhang. Normák, megszorítások, terhelési értékek, jah... Subarura vigyázni kell, olyan már nem lesz gyártásban. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#135257) #89309696 válasza tboy93 (#135217) üzenetére


#89309696
törölt tag

Erős túlzás is. Nyilván egy klímával foglalkozó oldal mégis mi mást ajánlana, mint évente gázt és olajat cseréltetni.

(#135258) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Erti valaki ezt a varost?

Tegnap olyan csend volt az utakon, hogy alig lattam reggel autot.
Ma ezen felbuzdulva kocsival jottem, az elmult 1-2 honap legrosszabbja. Mindezt ugy, hogy tobb iskolaban mar tanitas sincs, amugy is csonka het van, stb. WTF?

Same rules apply!

(#135259) stickermajom válasza EQMontoya (#135258) üzenetére


stickermajom
addikt

Sokan ráhúztak egy napot a hosszú hétvégére szerintem. A tömegközlekedés is őrület ma.

(#135260) Tsebacsi válasza EQMontoya (#135258) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én tegnap nagyobbat szívtam mint ma reggel, szerintem ez teljesen random. Éppen sikerül-e pár szerencsétlennek dugót okoznia vagy sem...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#135261) Integrale válasza EQMontoya (#135258) üzenetére


Integrale
veterán

Nem tudom merre jartal tegnap, de pl Pest deli resze nem volt ilyen rossz mint kedden, szerintem sosem. Reggel ia halal volt, delutan meg halal x2.

"Bad reklám is reklám too"

(#135262) EQMontoya válasza Integrale (#135261) üzenetére


EQMontoya
veterán

Tegnap a XI a kornyekunkon (Tetenyi, Etele) kongott az uressegtol. Ma ugyanott 3. lampan ertem at, de mashol sem volt jobb.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#135263) MunezXBK válasza stickermajom (#135259) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt a rendőrök is. :(((

Ültem kb. 1.5 órát dugóban, majd hipp-hopp, út szélén 5db rendőrverda, orbitális razzia.

Hát ki mást szednének ki, mint engem? Hozzáteszem, hogy 3 órát aludtam, tehát elég viharvert fejem van.

Szép csajszi udvariasan köszönt, papírok el, adatok lekérdez. Majd visszajön, megkérne, hogy szálljak ki. Rendben. Drogoztam? Micsinátam? :D Nem, fáradt vagyok.

De, szerinte cuccon vagyok és a következő gyakorlatokat végezzem el, amiket mond. Mi van? :U

Kajak mint az amcsi filmekben, kezeket így, fejem úgy, számoljak, balettozzak, pörögjek arcon. Há mi jön még?

Mi más, mint vizeletvizsgálat. Ott az út szélén csurgassak má nekik. Jól megvizsgálták és elnézést kértek, mert mind negatív lett. Nahát, de meglepő. :D

Paszmek, kb. 35 percet talajgyakorlatoztam nekik, alig bírtam ki röhögés nélkül.

(#135264) Elektrosokk válasza Elektrosokk (#135242) üzenetére


Elektrosokk
addikt

srácok, el tudok erre menni pénteken ? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#135265) Micsurin válasza MunezXBK (#135263) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Eközben a középsulikban tolják a tekerteket tízesével de le se szarják... Így szeretem a házam. :DD

Épített kettes golf lerakva (AirRide, BBS szett gondolom nem kell árat ecsetelni) ördögi dolog a lyukas, rothadó Passat B5 ahol 5 macska se fogna meg egy egeret az mehet....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#135266) MunezXBK válasza Micsurin (#135265) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Várjávárjá, ez Deutschland.

[ Szerkesztve ]

(#135267) #89309696 válasza MunezXBK (#135263) üzenetére


#89309696
törölt tag

Legalább a szép rendőrnéni segített a vizelésben? :DDD Elvégre valahogy hitelesíteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#135268) MunezXBK válasza #89309696 (#135267) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hát a pisás műsort vártam. Fszm akart ott bohóckodni, abból úgyis téves diagnózist állított fel a gádzsi.

Nem, a spanja jött hesszelni, nehogy csaljak. Mondom teleküldöm a poharat, de a ¼-énél szólt, hogy elég lesz má.

[ Szerkesztve ]

(#135269) bohoc71 válasza MunezXBK (#135266) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Itthon nyilvános vizelésért simán megbakkantottak volna... :)

[ Szerkesztve ]

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#135270) #89309696 válasza bohoc71 (#135269) üzenetére


#89309696
törölt tag

Lehet, hogy ott is felfogták és elvitték megsemmisíteni környezetbarát módon, egy szénerőműbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#135271) Tsebacsi válasza MunezXBK (#135263) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azé ez lol :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#135272) gzbotii válasza focvis (#134246) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem csak ilyen van, de ezen legalább van kormány, így nem full off :D

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#135273) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

🅐 🅗🅨🅑🅡🅘🅓 🅐🅩 🅤🅛🅣🅘🅜é🅣 🅥🅔🅟ö🅝

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135274) rbalint88 válasza bitpork (#135273) üzenetére


rbalint88
addikt

Mondtuk mar, hogy ne a fustoloben aludj, mert rosszakat fogsz almodni ;]

(#135275) Tsebacsi válasza bitpork (#135273) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bejött az új corolla tesztje a TC-n, a 4 literes fogyira meg éjjel fogom ****** :Y

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#135276) K Norbi válasza gzbotii (#135272) üzenetére


K Norbi
addikt

Jó órád van!
Seiko 5 Sports?

(#135277) Gaben92 válasza gzbotii (#135272) üzenetére


Gaben92
őstag

Eskü lövök nektek egy képet az úszó szaunáról ami itt van 50m-re a kikötőben. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#135278) nfsu17


nfsu17
veterán

Helloka.

Klímával kapcsolatos kérdésem lenne.

1 éves autó, nincs eltömődve a rendszer, sőt, sokszor magától bekapcsol a klíma (még télen is) pár hetente, gondolom azért, hogy járassa a "klímaolajat". De én is figyelek rá és járatom.
Szóval szerintem eddig minden OK.

Amúgy nem nagyon szeretem a klímát, csak ha nagyon muszáj, akkor megy hosszabb ideig.

Télen sem párásodik a kocsi (csak belső keringetésen).

Most az tűnt fel, hogy ment a klíma egy ideig...

Hogy kiszárítsam a hőcserélőt, offoltam a kompresszort, de a fújást nem szüntettem meg.
Pár percig még egész hűvös jött, aztán már nem.

Utána feltűnően fura lett a levegő éreztre. Olyan dunsztos, párás, nehéz.

Megfogtam a szellőzőrostély végét (egy kis műanyag bütyköt) és szó szerint nedves, nyirkos volt, csúszott, mint ha szilikonnal fújtam volna be. Párszor megfogdostam és utána az ujjaimon is éreztem ezt a fura, csúszós anyagot.
A fagyálló a kocsiból nem fogy. Büdös sincs, szag sincs, semmi.

Egy cikket találtam, amiben lehet erről írnak:
"A kondi kikapcsolása után a hideg utastéri hőcserélőn lecsapódik a pára, vizes, nyálkás mikroklímát teremtve."

Szerintetek ő is erről ír?

Kell aggódnom, vagy kiderítni mi ez? Ugye nem lehet az a gáz, amivel fel van töltve a rendszer? Akkor hamar végem lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#135279) Qru válasza MunezXBK (#135263) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Megeneztem volna aze’. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#135280) MunezXBK válasza Qru (#135279) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem sokan látták, szerintem 50 ember tuti. :D

Láttad volna a kaján vigyort, mikor leadtam a Liptont, hogy na most majd jól lebuksz.

[ Szerkesztve ]

(#135281) K Norbi válasza MunezXBK (#135280) üzenetére


K Norbi
addikt

Legalább így járt volna az a rendőr! :DDD
Dumb és Dumber - Igazoltatás

[ Szerkesztve ]

(#135282) Qru válasza nfsu17 (#135278) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Normális jelenség, az csak pára ne aggódj.

#nincsbennetarcsi

(#135283) focvis válasza gzbotii (#135272) üzenetére


focvis
veterán

Miért, amit én fotóztam azon nem volt kormány? Egyszerre 2 volt!!! :)
BTW nem az enyém, egyik régi barátomé.

A tiéd gondolom, motoros.

Ma autó-suvick volt a program 7:00-től, tegnap este lemostam, délelőtt lejavítottam a kavics nyomokat, délután wax lett volna. Én "ügyes" elbénáztam egy tolatást; utána javíthattam a nyomokat, ill. egészen Székesfehérvárig mehettem egy új gumiért ehelyett: [kép] . :U

Így egyúttal egy Astra K 1.4T-t is kipróbáltam oda-vissza; ha padlózom jól megy, amúgy leszedált; a futómű is ilyen kis billegős, de felborulni nem akar. Bizonyára megszokás kérdése; a Mercedesekben éreztem ezt, hogy van benne erő, de nem indul meg ha nem gyilkolod. (Régen sok Opelem volt, de már kopnak az emlékek.)

Hanggenerátor téma: Az előző 2 GTI-ben volt, a mostaniban nincs, mert nincs benne üzemmód-kapcsoló; nekem nem hiányzik - a szélvédőt rezegteti sport módban, jó hangja van, de akkor is műhang.

[ Szerkesztve ]

(#135284) Qru válasza focvis (#135283) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt is volt mosi-mosi: [kép]

#nincsbennetarcsi

(#135285) gzbotii válasza K Norbi (#135276) üzenetére


gzbotii
veterán

Passz, nem az én kezem. Csak nem gondolod, hogy 4,5km/h mellett elengedtem a kormányt fotózni, hat nem vagyok én huligán, minek nézel ;]

focvis: “A tiéd gondolom, motoros.“ - elektronyos, egész pontosan.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#135286) #89309696 válasza Qru (#135284) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én is leápoltam az autót, beálltam fordítva, hogy másik felét is süsse a nap. :DDD

(#135287) MunezXBK válasza focvis (#135283) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Felnit kene venni, nem?

(#135288) F_Zolee válasza Elektrosokk (#135242) üzenetére


F_Zolee
veterán

Arra járok minden nap. Mi a kérdés? :D Nincs m4 még sehol.

(#135289) #89309696 válasza nfsu17 (#135278) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha jellegzetes szőnyegszaga van, dohos, nyirkos akkor gombás. Ha nincs akkor csak sima kondenzvíz. A gáz ha szökik észreveszed, mert megzuhan a hűtőteljesítmény egyből.

(#135290) Qru válasza #89309696 (#135286) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kirugtam a hambol, kapott guruloviaszt is. Allitolag uv vedelmet ad... gondolom mennyire. :D

#nincsbennetarcsi

(#135291) focvis válasza MunezXBK (#135287) üzenetére


focvis
veterán

Ha minden a tervek szerint alakul, úgy szombaton felkerül rá a felújított gyári 18-as.

Hozzászoktam a parkolóradarhoz, hogy csipog; ebben viszont parkolókamera van, ami nem csipog. :/

[ Szerkesztve ]

(#135292) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hanggenerátor, ugyan ... Már évek óta feltalálták a kínaiak [link] :D

Más: Itt egy példa, hogy mi kaphat angliában rendszámot ... + lekérdezés

[ Szerkesztve ]

(#135293) MunezXBK válasza focvis (#135291) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem ezt kérdeztem. :D

(#135294) Micsurin válasza aero. (#135292) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez rosszabb mint a 1.5USD-s síp amit beraksz a kipuba, hogy feltöltőre hajazzon a hangja.... :DDD

Apropó nyomtáv szélesítőért mennyire akarják itthon az embert a drága kékek megrántani? :D Vagy az ültetés és a kasztni vonalát elhagyó gumik már tuti kivernék a hisztit minden alkalommal ugye? :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#135295) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ma hazaúton volt egy érdekes élményem. Látom tükörben h gyün egy range de nem lomhán, gondoltam lehúzódok ne akadályozzam. Kiértem, erre az előttem haladó kamion úgy gondolta akkor most ő megelőz egy másikat. A range , látható gumifüstből kiindulva, kockásra fékezte a kerekét - de a kamiont még a sikító kerék sem zavarta.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135296) molnarpeter válasza focvis (#135291) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] még nem döntöttem el, hogy komolyan gondolom-e ezt a linket :DDD

(#135297) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Na, MX5-tel is sikerült lerohadni. :)

Cimborát elvittem egy körre, Egér út végén (Budaörsinél T elágazás) kiskuplung-nagygáz kombóval forduló, szépen megfordul, ellenkormánnyal rakom egyenesbe, amikor is a fordulatszámmérő becsapódik a 0-ba (nyilván sebességben volt az autó), majd elmegy az erő.
Félreáll, leállít, kinyit, telefonnal világít, morfondíroz... A hiba oka is meglett, a főtengely-jeladóhoz menő kábelt valami okostóni nem jól rögzítette, és hozzáért az egyik szíjhoz. Nyilván a szíj nyert.

Valószínűleg 5000Ft-os hiba, meg annyi szerencsém volt, hogy nem egész 10km-re volt itthonról, szóval haza tudtuk húzni.

Same rules apply!

(#135298) focvis válasza molnarpeter (#135296) üzenetére


focvis
veterán

Nem gondolod komolyan. :N

(#135299) stickermajom válasza focvis (#135283) üzenetére


stickermajom
addikt

Szanaszét van fojtva az Euro 6 miatt a gázreakció, de van olyan felszereltség amiben ezen javít a sport gomb.

(#135300) kisza25 válasza focvis (#135291) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szerintem add el :( és vegyél egy jól felszerelt gti-t :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.