Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135901) Micsurin válasza #89309696 (#135900) üzenetére


Micsurin
nagyúr

BigBlock Jazz 81.710793342847 1339ccm ugye?
De még a Golf sem éri el a kerek 100-at... :DDD 97.332871831098

Azért sajnálom is meg nem is, hogy amikor apummal nézegettük őket nem volt 1.4-es amire azt mondtuk volna ez jön velünk. Cserébe egész korrekt állapotban lett elhozva... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#135902) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

:U luxus SUv aus China

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135903) kisza25 válasza xEon1337 (#135863) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A kia/hyundai amúgy 3 évente nyomja az fl-t, majd új modelt, pl i30 már megkapta az i30 sportback orrát 2 év után.
Meg mindig van valami csomag amit akcióznak
Szerintem az 1,4 t ami az 1,6 szívó helyett van nem is arra találták ki, hogy száguldoz, hanem normál közlekedésre.
Sportosnak ott a ceed/porceed Gt meg az i30 N

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#135904) molnarpeter válasza focvis (#135895) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Polír esetleg nem segíthet némileg az acélgyapjú után?

(#135905) molnarpeter válasza Micsurin (#135880) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Van vmi világítás varázslat csoport fb-n, oda nézz be sztem.

(#135906) K Norbi


K Norbi
addikt

Tsebacsi
Ilyet vegyél [link] :D

(#135907) Tsebacsi válasza K Norbi (#135906) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#135908) K Norbi válasza Tsebacsi (#135907) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez nem fos, mint az új autók. :K

(#135909) Qtya123


Qtya123
őstag

Üdv!

Tegnap kellett egy igazán padlókitaposós, ABS kerregős satuféket nyomnom kb 100-ról állóra, mert kijöttek elém.
Kb fél éves TEXTAR tárcsáim vannak. A fékezés óta, ha nagyobb (80-90-től) sebességről finoman kezdek fékezni, akkor picit rázza a kormányt.... :W

A következő 30-40 napban nem lesz időm felszabályoztatni. A kérdésem az lenne, hogy így használva tud ártani a féknek a tárcsa vagy sem.

(#135910) Gombinyó válasza K Norbi (#135908) üzenetére


Gombinyó
őstag

:DDD
Ha nem a 4000 eurós kategória kiváncsi lettem volna valóban mennyit raktak le érte.

(#135911) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

A pestiek 70 százaléka lapos gumival jár. Ébresztő! Legalább havonta ellenőrizzétek. A gépparkról nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül. Ennyi szemetet már régen nem láttam egy városban egyszerre, ezeket nálatok autónak csúfolják? A robogós külön állatfaj. Olyan penetráns benzinszagot árasztanak, att hittem a kúton vagyunk. Nálatok a robogóra nem kell rendszám?

[ Szerkesztve ]

(#135912) aero. válasza Qtya123 (#135909) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Baja nem lesz, bár nekem gyanús, hogy egy 100-ról fékezéstől baja lett. :F

(#135913) Motion_Blur válasza K Norbi (#135906) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép! Majdnem olyan patika mint a 150e-t futott autóm :D

Mágus2: Szfvár dettó, pár éves 15+ millás prémiumokon a téli gumi még mindig ott figyel, cafatokban. gondolhatod mikor néz a parasztja guminyomást, folyédékszinteket, vagy azt hogy üzemi hőmérsékletig ne b*ssza neki...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#135914) bitpork válasza Mágus2 (#135911) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

50ccm ig nem kell csak biztosítás. Jah és a műszaki is r van bízva a tulajra... guess!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135915) #89309696 válasza aero. (#135912) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egyetlen százról fékezéstől nem melegszik meg annyira, hogy vetemedni tudjon, ott valami más hiba lesz vagy volt a tárcsával ami most jött elő.

(#135916) bitpork válasza #89309696 (#135915) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig de :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135917) Qtya123 válasza aero. (#135912) üzenetére


Qtya123
őstag

Hát nem tudom... TEXTAR elvileg nem rossz márka, én is csodálkozom. De azóta van ez. Féknél minden rendben, megnéztem.

100-ról mocskosbrutál gyorsan megálltam nullára. Úgy nyomtam a féket, ahogy csak bírtam. Lehet ennyit tudott a textar. Bár valamikor akarnék egy nyílt napon menni vele a hungaroringen. Akkor ott mennyit bírna? 1 percet? :F

[ Szerkesztve ]

(#135918) -v- válasza Mágus2 (#135911) üzenetére


-v-
addikt

Annyi baj legyen, de legalább az utak minősége, a közlekedési morál és az emberek hozzáállása kiváló! ;]

[ Szerkesztve ]

(#135919) #89309696 válasza Mágus2 (#135911) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ja, te ennyire nem itthon laksz, hogy ezen meglepődsz? Úha. Kicsit edzed magad akkor előtte.

(#135920) Mágus2 válasza -v- (#135918) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Sokat fékeznek, ezzel máris minősítik magukat...:DDD

Fehér Farkas: Kassán lakom, csak városnézőben voltam a nagyfaluban.

[ Szerkesztve ]

(#135921) #89309696 válasza bitpork (#135916) üzenetére


#89309696
törölt tag

Akkor az egy fos tárcsa vagy gyári hibás. Valaki említette a másik topikban, hogy ugyanígy járt, az gyári hibás volt és kicserélték neki gariba. Egy normális tárcsa ilyet nem csinálhat még a Valeo szintűek se, előbb kezd el forrni a fékfolyadékban a víz.

[ Szerkesztve ]

(#135922) -v- válasza Mágus2 (#135920) üzenetére


-v-
addikt

A buszok hogy tetszettek?

(#135923) Mágus2 válasza -v- (#135922) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Smoke and Charm mind... örökös tagok. A 4-es 6-os vonalán ment egy busz, minden lengéscsillapítója csak az alkatrész helyét töltötte ki, a funkciójához köze nem volt. Úgy tapsoltak a kerekei, öröm volt nézni. Voltak különleges autók, jó csajok, rossz utak, mégrosszabb jegy árus bácsik, és még tőlük is rosszabb közlekedési morál.

Minden 3. autónak sikít a féke. Szerintem halkáskárosodást szenvedtem...

[ Szerkesztve ]

(#135924) Speeedfire válasza Mágus2 (#135920) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

"Sokat fékeznek"
Tudom, hogy csak viccnek szántad. De tényleg sokat fékeznek. Amikor bőven elég lenne a motorfék is, akkor is nyomják a féket. Nem értem kategória. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#135925) bitpork válasza #89309696 (#135921) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

:N Ha a tárcsa nem üzem meleg és ráfékezel akkor másodpercek alatt durva hőhatásnak lesz kitéve. Szerinted miért kell a kerámia tárcsákat is feszt fékezéssel hőmérsékleten tartani? Ráadásul a legtöbb kommersz tárcsa inkább csikorgás elkerülésre van hegyezve mint a kemény használat kibírására. Én anno EBC prémiumot fékeztem el így pályán. Pedig abból két tárcsa volt majd 100k anno.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135926) aero. válasza -v- (#135922) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#135927) Tsebacsi válasza Mágus2 (#135923) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Felétek még kolbászból van a kerítés? Itt már azt is ellopták.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#135928) Mágus2 válasza Tsebacsi (#135927) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Persze, hogy nincs, de ettől jobb a helyzet.
Jobb állapotúak az autók. Ennyi kormoló szar nálunk az egész országban nincs. Itt már nem megy át csúszópenzzel a környezetvédelmin. Élő adásban vizsgázik minden autó. El is hasalt a mért autók fele. Most megy a lambdaszonda, katalizátor, dpf vásárlás, nagy tételben. Május 20 óta itt az összes vizsgázó autó fele bukik. Kapnak 60 nap haladékot, ha az ismételt vizsgán is elhasal, helyben elveszik a rendszámot, már a vizsgaállomásról is csak tréleren mehet haza...tyúkólnak.

[ Szerkesztve ]

(#135929) tboldi válasza K Norbi (#135908) üzenetére


tboldi
nagyúr

De. :K

(#135930) EQMontoya válasza aero. (#135912) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az első fék az IS-ek gyenge pontja, sajnos ez a probléma előjön mindenféle fúrt-mart csodatárcsával is, EBC-vel is... az enyém is ilyen, nem lehet mit csinálni vele. Főleg, ha ilyen kánikulában kap nagyobb hőterhelést.

Persze felszabályoztathatod évente kétszer, de akkor nem sokáig lesz tárcsád. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#135931) #89309696 válasza Mágus2 (#135920) üzenetére


#89309696
törölt tag

Jaaa, azt hittem ingázol, mint gzboti is.

Robogóra nem kell semmi 50ccm-ig csak pár ezer Ft/év biztosítás. Műszaki sincs, semmi sincs, tipikus idiótaroller, jó részük szarrátuningolva, felfúrkálva 60-70 ccm-re. Legolcsóbb szemét ásványi olajjal, bekeverik jó sűrűre legalább 1:40, mert az kell a gépnek ugye (nem), meg még be is dúsítja a karbit mert a Jóska szerint úgy a jó, kipufogó szarráberhelve, mert szerintük a kétüteműnek az fasza ha a hengeröblítést elbasszuk gányolt kipufogóval. Meg elve fos az összes itthon 20-50 ezer körül vesznek ilyen robogókat az emberek átlagban, na azért büdösek. Már kb. 10 éve tervezgetik, hogy ezekre is kell majd rendszám, de az árérzékeny népre nem merik ráverni azóta se, valószínű várják, hogy elfogyjanak az autókról a mostani betűs rendszámok ami 2025 környéke és majd azzal együtt lépik meg.

Gumit akkor fújnak, mikor már szemmel láthatóan lapos, az kb 1.5 bar. Akkor felfújják, de fingjuk sincs mennyi kell bele, azt is szemre szokás. Ha lassú defekt van nem szokás megcsináltatni, akkor "gyakrabban" fújnak bele. A nyári szettet felrakják nyár közepén, a télit tél közepén. Már akinek van és nem nyárival vagy télivel jár egész évben. Évi tízezret. Guminak egyéb paramétere nincs, olyan, hogy kor az nem létezik. Ha van mintha akkor jóaz, akkor is ha vakolni lehetne már az oldalán olyan repedezett.

Olajcsere, motortér kinyitás, folyadékok ellenőrzése arról fingjuk sincs. Jobb esetben a motorolajjal foglalkoznak egyesek valamennyire, de a szokásos Castrolt beletolják és annyi (többiek még azt se), az hogy megfelel-e a motornak a specifikációja már nem számít. Egyéb folyadék a kocsiban csak a tankban van, azt is 10-15 literenként tankolgatják.
Átlag kora a gépeknek 15 év. Rozsda, elhanyagoltság, gagyi márkájú alkatrészek, otthoni mukucsolások, kókler szerelők mukucsolása dögivel. Induljon be és menjen elv szerint szerelnek, azt jóvanaz. Műszakin átmennek, mert egyszerűen nem tudsz mit kezdeni velük annyi van.
Dízel autók nagy része szigorúan füstöl. Itt az utcában örömmel mesélte tavaly az egyik gyerek, hogy ő a fasza elpusztíthatatlan Isuzu dízeles Opelt vette. Már önmagában ez tragédia, hogy valaki annak az ezer éves bontószökevény fosnak örül. Értem én, hogy elpusztíthatatlan, de 2019 van... Természetesen az is füstölget. Fog is, mert porlasztót, adagolót ezen senki nem újít fel. Ha megy akkor már jó az.
Buszok pöfögése legalább duplája, olyan Ikarust te nem találsz ami nem kormol. Autók jó része karácsonyfa műszerfallal jár, döglött a lambda szonda kit érdekel, elmegy a kocsi az ECU átlagolt értékével is, kicsit dúsít, kicsit büdös, de elpárolog az. Ja de a dízelt mindenképp tíccsuk be! Mert ovodásokat öl meg rákkal!

Jobbkézszabály idegenektől származó megfejtetlen dolog, vagy nem adja meg, vagy nem tudja hogy neki van vagy tudja, de úgy értelmezi, hogy hatvannal bevághat mert ő jobb oldalról jön. Jobbratartás nincs, cipzár elv nincs, követési távolság nincs. Ha két autó egymás mögött megy a hátsó szigorúan idegbetegen megelőz, hogy utána menjen tovább előtted +2 kmph-val. Gyalogost a negyedik autó talán átengedi, körforgalom is sokaknak probléma ritmusra eltalálni, lámpás kereszteződés és néha probléma. A relatív gyorshajtás kicsit magas, de szerintem a legkevesebb baj abból van. Mindenki ideges, stresszes, siet, baszik a másikra, kurva anyját mindenkinek.
Jelenleg még nem szállnak ki megverni egymást az emberek, nem hordanak viperát, tetőlécet, kalapácsot, féltéglát magukkal.

Na ez van itthon. Ezért van évente kétezer Km az autómban és ezért nem találkoztok velem Budapesten, de még megyeszékhelyen se.

(#135932) vans? válasza tboldi (#135929) üzenetére


vans?
őstag

:( Nem is lattam, pedig 200m-re lakom tole. Legalabb szemelyi serules nelkuli kieges.

hábm bábm

(#135933) tboldi válasza vans? (#135932) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hehh, akkor csak ~1 km van köztünk. :D

(#135934) K Norbi válasza #89309696 (#135931) üzenetére


K Norbi
addikt

Ezt szépen leírtad! :K

(#135935) Mágus2 válasza #89309696 (#135931) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az nem igaz, hogy nem engednek át a zebrán, nagyon készségesek az autósok, még a taxisok is elviselik, hogy meg kell állniuk. Ezzel speciel nem volt gond, pedig a Rákóczi út, Erzsébet út, Dohány utca, Múzeum körút, Erzsébet híd, Lánchíd környékén mozogtam 3 nap.
Az Astoria előtt kávéztam, közben figyeltem az autókat. Van sok új is, de nagy átlagban inkább 10+ évesek, a legalja a szakadt melós közlekedőedény kategória, azzal a következő sarokig sem mernék menni. Egyébként ők hajtanak a legbunkóbban, mert nem sajnálják az autókat. Nem indexelnek, nem adnak előnyt, nem lassítanak a gyalogosok miatt...

[ Szerkesztve ]

(#135936) Micsurin válasza Mágus2 (#135935) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szenvedtél itthon?
Nem jártál még BP - Vác között a kettesen na amit ott felújítás címszó alatt művelnek... És az a forgalom terelés... :DD

@molnarpeter: Köszi nagyon jó ötlet!! :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#135937) focvis válasza molnarpeter (#135904) üzenetére


focvis
veterán

Van rajta egy vízkőre emlékeztető, makacs lerakódás, savval nem jön le.
A polírt kevésnek gondolom oda, inkább flex+ drótkorong - de az meg roncsolná.

(#135938) tboldi válasza #89309696 (#135931) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az én exem is 70 ccm-re lett alakítva, nálam még teljesen stock volt.

(#135939) #89309696 válasza Mágus2 (#135935) üzenetére


#89309696
törölt tag

Régiója is válogatja, itt nálunk sokszor látni, hogy elmegy pár autó mire valaki megáll a zebránál. Nem mindenki vezet bunkón, én se vezetek úgy, felsorolhatjuk a topikot is. De az autósok fele az frusztrált, bunkó, stresszes, komplexusait, elnyomásait éli ki és ez alapozza meg az egész közlekedés kultúrát. Egy részük meg szimplán csak vezetni nem tud vagy nem arra figyel, hanem a vadnyulakat nézegeti a réten.
Lehetne még emlegetni a parkolást, azt elég nehezen tudnak, vagy épp oda ahova nem lehet. Főleg Budapesten probléma ez a sűrűség miatt, de itt a tapolcai Aldinál sincs olyan, hogy ne állna valaki a sárga felfestésre, mert az van legközelebb az ajtókhoz, hiába üres a parkoló háromnegyede. Az eszmével van a baj.
Jogosítvány megszerzésébe is bele lehetne kötni, se pszichológiai vizsgálat, se pályaalkalmassági, de már rutin sincs. Az orvosi vizsgálatokba szintén bele lehetne kötni. Természetesen ennek másik véglete is megvan, vannak olyan orvosok akiknél egy asztronauta sem kapna jogosítványt.

Az autók átlag életkora és állapota az viszont siralmas. Az utak minősége csak enyhén siralmas. És ehhez hozzájön az itthoni átlag eszme is, hogy az újtól félni kell, mert jajj a kettőstömegű, a common rail, a dépéef, az egéer, ezek az ördögtől valóak, jó drágák, szeggyük is ki, de bezzeg az Isuzu dízel, a 90 lovas tádéí, a szutyukli szvift meg az ilyenek azok fasza autók. Ha van is pénz kocsira szigorúan státuszszimbólumra kell elkölteni. Ha valaki minimálisan foglalkozik az autójával akkor szigorúan csak a motorral, az autó más alkatrészből nem áll.

Fél éve lebasztál engem hogyan voltam képes a Kangoora csálé gumikat felrakni. Így már tudod, hogy ez itthon kiemelkedő minőségi szintet üt meg, ha egy autón fiatal, márkás, nem lekopott és évszaknak megfelelő, nyomásra is beállított gumi van. Igen, átment azokkal a műszakin és meg se említették, lefizetni sem kellett senkit. Már nincs meg a kocsi.

Változni fog-e itthon ez a helyzet? Valószínű igen, de évtizedekben számolgassunk, ne években. Itt nem elég szabályokat módosítani, azokat időnként módosítják is amúgy és semmire nem vezet, a műszaki is szigorítva volt pár éve semmit nem vetünk észre belőle. Itt az emberekben kell kigyomlálni a begyöpösödött hülyeségeket, de ez nem fog menni csak generációváltásokkal. Meg hát kevesebb lopás, kevesebb korrupció, kevesebb urambátyám elv szerinti működés az utcában élő emberektől kezdve egészen addig a csudálatos szép hegyes díszes Duna part menti épületig.

(#135940) bitpork válasza #89309696 (#135939) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Kérlek adj 1-50 között 5 számot, és 1-10 között 2-t!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135941) #89309696 válasza tboldi (#135938) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ez a robogó buzerálás is amúgy valamilyen szinten kényszer. Ótvar gyengék, nem lehet velük normálisan a forgalom ritmusát tartani, azért állnak neki mukucsolni. Persze nagyobb nem lehet, mert az már rendszámos és jóval drágább. Ellenőrizni se szokta senki, így hát teljesen megfelelő alternatíva lett a gányolás. A 45-ös sebességkorlátozásukkal most nem is foglalkoztam, azt is már rég el kellett volna felejteni, amúgy se tartja be senki, ha betartanák leállna az élet.

[ Szerkesztve ]

(#135942) #89309696 válasza bitpork (#135940) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem értem. Lottóra gondolsz ez alatt? Nem lottózom. Jós sem vagyok, csak fáradt és leírtam a napi hülyeséget. Hajlamos vagyok pesszimizmusra és előítéletekre, érdemes úgy értelmezni az írásaimat.

[ Szerkesztve ]

(#135943) molnarpeter válasza #89309696 (#135941) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Belgium - van ott is robogó, csak kb mindenhol tud bicikliúton menni (nem gond a sebesség), rendszám is van, csak a füst zavaró néha (bár pl. Domino's elektromossal is hordja a pizzát).

Múltkorában kellett kistehert bérelnünk (Nógrád megye), egyik cég bénázott a műtrágyával. 12700/nap, biztiöv alig jött ki, kiégett izzó figyelmeztetés a műszerfalban leragasztva (este pislákolt mellette a fény), random ki-be kapcsoló motorhiba (EDC), tükör index búra nélkül és nem is világít, kétféle kulcs, kiszaggatott/nem nyitható ajtók... Túlságosan megszoktam a normális színvonalat az Eurofleetnél :D

[ Szerkesztve ]

(#135944) Integrale válasza #89309696 (#135939) üzenetére


Integrale
veterán

Ezek egyike sem (na jo, talan a szar utak) csak itthon jellemzo, a "felsobbrendu" nyugaton szinten.

"Bad reklám is reklám too"

(#135945) tboldi válasza #89309696 (#135941) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pontosan ezért nem ritka az sem, hogy 125-ös robogókat használnak “50-esként”, magyarán papírok, rendszám és műszaki nélkül...

szerk.: Ja, meg az A1-es jogsi és a biztosítás is hiányozni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#135946) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Uniroyal Rainsport 3-ról tudtok valamit?
Mindenhol csak a RainExpertről találok tesztet, kíváncsi lennék elődöm mit tett az autóra. Meg fillér b*ás is ha legalább középkategóriás akkor lejárom, olyanok mintha újak lennének :D
Márkáról is annyi van megha jól tudom a Contihoz köthető. :B

@boldi a javát konténerben hozzák olaszból, még a kinti papírjaik sincsenek meg. Mire ideér a rakomány a fele gallyra megy, összegányolnak háromból egyet és már adják is el... Ez a mai itthoni robogós kép, és nem csak a mákdarálóknál. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#135947) bitpork válasza #89309696 (#135942) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem baj, azért csak adj ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#135948) aero. válasza Micsurin (#135946) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Pár napja írtuk ketten is, hogy elégedettek vagyunk vele. :)

(#135949) EQMontoya válasza Mágus2 (#135935) üzenetére


EQMontoya
veterán

Lanchid, bameg, ott dolgozom a pesti hidfonel, szolhattal volna...

Same rules apply!

(#135950) Jaded


Jaded
senior tag

Köszi a segítséget a forgalomba helyezést illetően! :)

Renault Megane IV Limited

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.