Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13454) roberto211 válasza rbalint88 (#13447) üzenetére


roberto211
őstag

Ezt ertem de a Swift nem a belsobe hanem a külsőbe ment.

A Fabia ment be a belső sávba ,Ő nem húzódott le. Neki valóban lekellett volna. De ha fordítva lett volna akkor is.

Qru: Szerintem is összefüggésben van a korral. Vagy máshogy látják vagy nem tudom. Belsobe en akkor megyek be ha látom hogy nem jon senki illetve ,előzés céljából max. Pont csütörtökön volt egy ilyen példa ,M0 rol jöttem 21 es útra. Előttem wagonr 1.3 vvt előtte meg vagy 2 teherautó. Nem merte megelőzni ,es igy jöttünk vagy 10km en keresztul. Na jött a 2x2 sávos gyorsító 21 es felé ami ugye annyit takar ,hogy a belső sav az párszáz méterig tart csak tehat nyomni kell rendesen plane nekem .. Így belekezdztem wagonr , plusz a ket teherautó előzésébe ,bementem belső sávba. Wagonr mit csinál ? Elem jon 90-100al es igy akarja megelőzni a par teherautót. Visszasorolni nem tudtam igy kezdett veszélyessé válni a szitu. Nem tudtam mit csinálni , addig dudáltam meg villogtam míg le nem húzódott mert lassan kezdett elfogyni a sav. Nagy nehezen ,szépen lassan lehuzodott es szerencsére volt annyi időm/helyem hogy a teherautok elé betudjak menni 3as padló , 4es elejével. Tehat kicsit para volt de megoldásra került végül.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.