Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125751) TomMusic


TomMusic
őstag

Jé, egyre kevesebb rendszámos autót látok használtautón. Vajon összefüggésben lehet az ingyenes ügyfélkapus lekérdezéssel? :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#125752) Doki16 válasza TomMusic (#125751) üzenetére


Doki16
addikt

Sok embernek van titkolni valója ezek szerint. Az már eleve gyanús ha valaki kitakar egy rendszámot. Nem értem, hogy mi szükség lehet rá.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#125753) Magnum_ válasza TomMusic (#125751) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Biztos nem ;]

Doki, megis mi szukseg lenne ra...?

I humbly and respectfully decline™

(#125754) Qru válasza TomMusic (#125751) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ááá, tuti csak a véletlen műve. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#125755) -v- válasza EQMontoya (#125750) üzenetére


-v-
addikt

Épp ezért szól konzekvensen a magas röptű poénjaim 0%-a neked.
Majd szólok, ha olyan jön, jó? ;]

[ Szerkesztve ]

(#125756) bbubby00 válasza TomMusic (#125751) üzenetére


bbubby00
őstag

Azt a hirdetest en mar egybol bezarnam.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#125757) Doki16 válasza Magnum_ (#125753) üzenetére


Doki16
addikt

Költői kérdés volt :D Nyilván azért takarják ki, mert vaj van a kocsi visszapillantója mögött :)

Soha egy autómnál se tüntettem el a rendszámot amikor hirdettem/hirdetem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#125758) TomMusic válasza Doki16 (#125752) üzenetére


TomMusic
őstag

Egyszerű. Az emberek 200k fölötti futásteljesítményű autót nem szeretnének venni. Erre ugyebár "megoldás", hogy az "eladók" szépen visszatekerik az órákat. Viszont ezzel a mostani rendszerrel ingyé pár kattintással lehet látni az autó múltját, rendszám alapján. Amiből gyorsan kiderül, hogy hiába van 168ezer km-el meghirdetve, 1 évvel ezelőtt még 258ezer km volt benne..
Tehát ha nincs rendszám, nem tudja megnézni a potenciális vásárló, hogy mizu volt a kocsival.
Persze nyilván van sok rés a dologban, pl. kintről behozott autók, stb, de azért ez már egy jó nagy szűrési tényező.
Az már más kérdés, hogy rengetegen abban a tudatban vannak, hogy xy km van a kocsijukban, a valóságban meg pl. 80ezerrel több...
Szerk.: na, elég lassan írok, és valószínűleg nem mondtam senkinek se újat. Na mindegy, azért jól esett leírni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#125759) -v- válasza Peter.70 (#125749) üzenetére


-v-
addikt

Miért, nem 7.5m :F

;]

(#125760) BigBlackDog válasza Doki16 (#125757) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én mondjuk eddig mindig kitakartam, de ha valaki kérte telefonon, rögtön megadtam (alvázszámmal együtt). Egyiknél sem volt félnivalóm, csak valahogy jobbnak láttam. :B

(#125761) MunezXBK válasza -v- (#125755) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

El ne tűnj, visítok rajtad. :DD

(#125762) kisza25 válasza -v- (#125759) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Be kell valljam, hogy hiányoztál:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#125763) Peter.70 válasza -v- (#125759) üzenetére


Peter.70
őstag

A második mondatodra utaltam :D ;)

(#125764) stickermajom


stickermajom
addikt

Hazafele jött egy kis hóátfúvás.. :D (videó)

(#125765) Peter.70 válasza stickermajom (#125764) üzenetére


Peter.70
őstag

Északi sarkon voltál? ;] :P :D

(#125766) Magnum_ válasza Doki16 (#125757) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En kiszedem (gdpr+ptk2:45.) De irom, h keresre kiadom

Tommusic: de, ujdonsagot irtal. Nem tudtam, nem us gyanitottam

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#125767) Tsebacsi válasza stickermajom (#125764) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bszki ez tejföl :Y Hogy jutottál ki belőle?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#125768) MunezXBK válasza stickermajom (#125764) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fú paszmek, ablaktörlő nem zavar?

(#125769) Qru válasza stickermajom (#125764) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó az aláfestő zene. :C

#nincsbennetarcsi

(#125770) bitpork válasza TomMusic (#125758) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt ne gondold hogy most nem lesz valaki annyira rafkós h minden vizsga előtt visszaállít kicsit... Komolyan úgy kezelitek ezt a dolgot mintha spanyol viasz lenne. Majd 10+ év múlva , akkor lesz neki érezhető hatása de most csak a régi eseteket fedi fel. Bárki aki olcsóbban akar autót venni mint az új, továbbra is becsapja magát h létezik költségmentes használt autó mert nem kezdődik kettessel a méter benne. Szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#125771) máyköl válasza stickermajom (#125764) üzenetére


máyköl
veterán

Basszus de lazán kezelte az asszonyod. :DDD Mint egy oktató.

[ Szerkesztve ]

(#125772) Magnum_ válasza stickermajom (#125764) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Cuki a csajod hangja

I humbly and respectfully decline™

(#125773) máyköl


máyköl
veterán

Van esetleg Aachen környékén élő topiktárs?
Ha igen, megkérném hogy írjon privátot. :) :R

(#125774) SzlobiG válasza #89309696 (#125744) üzenetére


SzlobiG
félisten

Néztem én is, szánalmas az egész amit ott elő adtak. :(

(#125775) bitpork válasza máyköl (#125773) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

[link]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#125776) máyköl válasza bitpork (#125775) üzenetére


máyköl
veterán

ohh grazie :R

(#125777) bitpork válasza máyköl (#125776) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Molto benvenuto :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#125778) Vezu


Vezu
csendes tag

Üdv urak,
autóüveg fóliázásra tudtok ajánlani bevált szakit/ műhelyt Budapest környékén? :R

(#125779) Peter.70


Peter.70
őstag

(#125780) Bad Pritt válasza stickermajom (#125764) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Basszus, azt hittem a párod hangjára, hogy valami menő intelligens gps próbál segíteni, olyan nyugodt hangszíne van. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125781) Tsebacsi válasza Bad Pritt (#125780) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hehe este hang nélkül néztem, de annyian írtátok, hogy most hanggal is megnéztem. Nem semmi, a nyugalom szobra :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#125782) kisza25 válasza Peter.70 (#125779) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A tesztet kijavítva alapárak:
4 ajtós 3,49M
5 ajtós 3,59M
Az s design 5,5M
Az index 1x lenyomva 5-öt villan, picit lenyomva tartva annyit amig lenyomva tartod és ugye van az átkapcsolt teljesen lenyomott.
Az S design része ez a 18" felni, ez a szín, a tükör és ködlámpa fészek és hűtőrács feketére fényezett és a kilincsek színre fújtak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#125783) Doki16


Doki16
addikt

Elég meredek sztori amit most lehozott a TC. [link] Nagyon szemét csaló emberek vannak. Itt a logouton is írt valaki ugyanilyet, de ő egyből rájött a csalásra. [link]

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#125784) dellfanboy válasza Doki16 (#125783) üzenetére


dellfanboy
őstag

ez nem uj talalmany. 2002-ben havertol pont igy vettek meg a benzinmotoros fukaszat.
nem gondoltam volna hogy 2019-ben is mukodhet.

vagy irhatnam az ujszulottnek minden vicc uj :Y

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#125785) stickermajom válasza Tsebacsi (#125767) üzenetére


stickermajom
addikt

Lassítás közben felkapcsoltam minden világítást, amit csak elértem és megálltunk. :D Egy perc után alábbhagyott a szél, onnan lehetett menni tovább. [link]
Az volt igazából a félelmetes, hogy tényleg egy pillanatra nem láttam semmit a környezetemből, aztán szerencsére felvillant az előttem lévő féklámpája.

Munez Alapból nem szeretem az ablaktörlőt, de most jól jött, mert azonnal ráfagyott körben az autóra ahogy fújta a szél. Videón van egy kis hangja, de nem szokott neki lenni.

Qru Igen van egy ~28 órás dudorgós dárenbéz Spotify playlistem. :D

Amúgy ez asszony ideges hangja volt, amikor nyugodt nem szól bele a vezetésbe. :DDD

(#125786) Tsebacsi válasza stickermajom (#125785) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyen amikor ideges? Irigyellek... Az enyém nem ilyen nyugodt, amikor ideges :DDD

Nem rossz ez a videó sem, olyan mint a Deltában :DD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#125787) Magnum_ válasza Doki16 (#125783) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a számomra leglényegesebb mondat:

Tibor a történtek miatt január 27-én csalás gyanúja miatt feljelentést tett a szigetszentmiklósi rendőrkapitányságon. A feljelentést nem sokkal később elutasították

a jó büdös kva eget! rövid okmonyozással (a.k.a. internezetéssel) egyértelmű bizonyítékok kerülnek átadásra és bsznak végezni a dolgukat. csak a trafipax meg tüntetőverés.

2 példa: előző-előző autóm esete, tudjátok. egy könyvet kapott a nyomozó, emberünk azóta is kendácsol.
munkámból kifolyólag szoktam feljelentéseket írni. egy durva ügyben 5(!) nap alatt utasították el a feljelentésem, érdemi cselekmény nélkül, ügyészségen megpanaszoltam, az rendelte el a nyomozást.

mi a ferde fszomnak van a rendőrség? a feladatuk ez lenne-papíron: 1. végzi a bűncselekmények megelőzését...1a. általános nyomozó hatósági jogkört gyakorol, a büntetőeljárásról szóló törvényben meghatározottak szerint végzi a bűncselekmények felderítését, valamint a bűncselekményből származó vagyon visszaszerzését....

I humbly and respectfully decline™

(#125788) EQMontoya válasza Magnum_ (#125787) üzenetére


EQMontoya
veterán

A rendorseg itthon kb. arra jo, hogy az atlag embert basztassa, ha penz kell. Az, hogy bemerjenek egy ellopott mobilt, megkeressenek egy lopott autot, az nem... Az munka lenne.

Same rules apply!

(#125789) Magnum_ válasza EQMontoya (#125788) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mivel dolgozni nem szeretnek, pont nem zavar, ha taknyosra túlóráztatják őket nt130ért. álljanak csak sorfalat mínusz fokban a kossuth téren.

I humbly and respectfully decline™

(#125790) gzbotii válasza Doki16 (#125783) üzenetére


gzbotii
veterán

„Nem vagyunk csóró csávók, bmw-vel jöttünk, és különben is, azért mondod, hogy csalunk, mert c....... vagyunk, ugye?!” :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#125791) kisza25 válasza Doki16 (#125783) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hülyén hangzik, de én pont ez miatt szoktam úgy eladni az autót, hogy előtte volt éves szervízen márkaszervízben, mert ott ugye csinálnak teljes átvizsgálását a garancia miatt is és még garanciával.
Egyrészt védve vagyok, hogy nálam minden ok volt, ott a papír és lehet vinni garanciális javításra.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#125792) Qru válasza Doki16 (#125783) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagyon durva... Tőlünk szintén ilyen emberek vitték el a Punto-t de szerencsére azok nem próbálkoztak olajjal. Igaz aztán még vagy 3 hónapig jöttek a büntetések (parkolás, autópálya használat, stb). :D

#nincsbennetarcsi

(#125793) Doki16 válasza Qru (#125792) üzenetére


Doki16
addikt

Nekünk olyan volt egyszer, hogy az eladó nem ment el a kormányablakba leíratni a nevéről a kocsit. Mi egyből elmentünk átíratni. 3 hét múlva hívott, hogy jött neki a egy büntetés és fizessük ki, mert valamit csináltuk a kocsijával. Hát mondom barátom így jártál az a te büntetésed :D
Azóta mindenkinek szájbarágósan elmondom, hogy menj el, de gyorsan és ne ülj az adás-vételin.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#125794) Qru válasza Doki16 (#125793) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja azonnal rohantuk be mi is leadni az adásvételit. Nem is kellett egy büntit se befizetni. Bár a Hegyvidéki önkori nehezen adta fel.

#nincsbennetarcsi

(#125795) Reaper válasza Doki16 (#125783) üzenetére


Reaper
őstag

Mondjuk dakotáknak nem adnék el egy vasgolyót se. A Suzuki eladásánál aggódtam is, hogy mifélék fognak jönni alkudozni, de szerencsére csak normális érdeklődők voltak, azóta se volt gond vele.

(#125796) kisza25 válasza Doki16 (#125793) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Egyből be kell menni amikor eladsz, meg amikor veszel akkor is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#125797) BigBlackDog válasza Qru (#125794) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Volvóka vétele után, még mielőtt hazaértünk volna, jött már az !MMS! a képernyőmentéssel, hogy az eladó már lejelentette ügyfélkapun keresztül (vasárnap este volt). :D

[ Szerkesztve ]

(#125798) MunezXBK válasza Doki16 (#125793) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mennyivel jobb, amikor személyre szól a rendszám.

(#125799) Doki16 válasza kisza25 (#125796) üzenetére


Doki16
addikt

Én úgy teszek mindig. Mondom, nekik, hogy 8 meg 15 nap, de ne hagyja senki az utolsó pillanatra.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#125800) mandleee válasza BigBlackDog (#125760) üzenetére


mandleee
tag

Eddig csak egy autót adtam el, de én kitakartam a rendszámot. Ha kérdeznék telefonba, nyilván elmondom. Sőt én még bele is raktam a hirdetésbe a lekért üf-kapus adatokat, ne kelljen fizetni az érdeklődőnek.

Miért baj az, ha ki van takarva? Egy telefonhívás után is el lehet kérni, nem? Nyilván egyszerűbb úgy, ha látod egyből, de ha jó vételnek tűnik, egy telefonhívás az egész. Én nem tartanám kizáró oknak. Bár lehet én magamból indulok ki és naív vagyok.

Nyilván most nagyobb visszhangja lett, hogy ingyen le lehet kérni, de eddig is megvolt rá a lehetőség, csak fizetni kellett érte pár száz Ft-ot és nem voltak képek, meg részletesebb a jelentés. Ezért nem értem, mi ez a hú de nagy meglepődés sok embernek, 350Ft körül eddig is le lehetett kérni az adatokat?

OFF: ugyanígy le lehet kérni pl. a tulajdoni lapot, mikor albérletet keresetem nem sajnáltam azt a pár ezer Ft-ot, hogy lekérjem, legalább biztos vagyok benne, hogy ki a tulajdonos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.